BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #202215 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A héten lesz KHE próba pénteken, úgy déltől (12:00) 3-ig a szokott helyen. Lécci ezt terjesszétek nagyon.

Jövőhéttől pedig hétfőn, szerdán és pénteken kéne próba. A megszokott 3 órától a megszokott helyen, de a tömegh nyomására arrébb lehet tenni pár órával. Aki valamelyik nap nem ér rá, az nekem írjon előre emilt v. privit széép indoklással, hogy miért nem.

És mindenki tudja a szövegét, mert anélkül nem lehet normálisan próbálni!!!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202201 Írta: Andriscucc
Andriscucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szurkolok!!!(szurk-szurk)
És a másikkal kapcsban pedig ami tény az tény. :) )))

" A boldogság egyetlen akadálya a valóság! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202200 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Andirs: kööösz ééédes vagy:DD
Még, hogy nem lesznek nehéz meccseitek velünk:))


kérek szurszurk me ma megyek dokihoz a térdgyeimmel:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202198 Írta: Andriscucc
Andriscucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez egyszerüen zseniális!!!!!Mondom, hogy tipikus olasz védelmünk lesz!!!!:)))
Drizzt azért ne nézzük le az ellenfelet mert még a végén kapunk egy hatalmas pofont a pályán.De az azért biztos, hogy nem lesznek nehéz meccseink a lányokkal. :) )))

" A boldogság egyetlen akadálya a valóság! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202192 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Andriscucc írta: Tisztelt férfitársaim!!!

minden olyan emberkét aki szereti a focit és szeretne focizni is ezennel megkérem(megkérjük) arra,hogy jelntkezzen a férfi focicsapatba!:))))

1 fő kapus, (10 év szakmai tapasztalattal) vagy védő jelentkezem ;)

Andriscucc írta: U.I: Tegnap (hétfőn) végre vége a vizsgáknak és örömmel jelentem TECHNIKUS lettem!!:))


Ollé!
Gratula: :hello: :dance:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202190 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugyanmár...majd féllábon ugrál a fiú focicsapat, ami egyrészt vicces, másrészt a lányok kapnak némi esélyt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202184 Írta: Andriscucc
Andriscucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cicafül!!

Azért az nem úgy megy. :) ))))MI sem most jöttünk le a falvédőről és sztemolyan tipikus olasz védelmünk lesz...Nem azt mondom, hogy nem vagyunk verhetőek csak sztem kissé nehézkes lesz!!:))))

" A boldogság egyetlen akadálya a valóság! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202183 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah, a sok drukk használt, mert Idrilnek naon jól sikerült a szóbeli érettségije, jegyet még nem tud, de szvsz úgyis megadják neki az ötöst mindháromból (remélem!)... Ma estig kiderül!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202181 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Andris (v. Tamás): grat! :wink:

A kihívás megvolt már? Igen? Akkor a lányok leiskolázzák a fiúkat! :lol: (Igaz, JulsC?) Ne is várjatok kegyelmet!

Finc: UNGA_BUNGA!!!! Soksik!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202180 Írta: Andriscucc
Andriscucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tisztelt férfitársaim!!!

Gondolom, hogy már sokan hallottátok a hírt.A lányok a táborban női focicsapatot alakitanak.Azt is sokan tudják már, hogy a kihívás is megtörtént!Sajnos én nem leszek a táborban,de minden olyan emberkét aki szereti a focit és szeretne focizni is ezennel megkérem(megkérjük) arra,hogy jelntkezzen a férfi focicsapatba!:))))Lehet, hogy már ez megtörtént és késöi ez a kérés,akkor viszont bocsi a késésért. :) Viszont remélem, hogy nem csak a táborban lesznek mérközések!!!És miért?Mert én is szeretnék a csapat tagja lenni!!:)))Jobbhátvéd vagy védekező középpályás poszton. :) ))
Köszi!!!
Üdv:Andris

U.I: Tegnap (hétfőn) végre vége a vizsgáknak és örömmel jelentem TECHNIKUS lettem!!:))

" A boldogság egyetlen akadálya a valóság! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202173 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy-nagy unga-bungát kérek szépen holnapra!
Fél 11kor államvizsgázom...

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202172 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, holnap és holnapután felvételit írok magyarból és töriből. Légyszi gondoljatok rám! (főleg csütörtökön, mert a töri az nagyon nehéz lesz nekem)

Az összes felvételizőnek nagy kalappal kívánok jó büdöset!!!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202164 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek szívből köszönöm a jókívánságokat!
(Leírhatatlan, hogy mennyire jólesett!)

s, hogy én se maradjak ki a sorból:

Boldog Születésnapot Evenstar Holdnővérem!

Boldog Születésnapot Pennie!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202160 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Ry, bocs...

Viszont elárulok egy trükköt. A böngésződben: Eszközök :arrow: Internetbeállítások :arrow: Speciális :arrow: Multimédia (ezt keresd ki a listából). Itt vedd le a pipát minden olyanról, ami megterheli a gépedet. Pl. a képek megjelenítéséről. :wink:

És így mindenkinek jó lesz.

[size=9:16whanur]Ugye, nem mondtam hülyeséget, számítógépzsenik? :D [/size]

Brisa, szvsz Ry nem akar minden képet kikapcsolni mert az a másik véglet: az avatarok meg a vezérlőikonok nélkül azért nem ugyanolyan... a beépített emotikonok meg le bírnak jönni normálisan.

Modemesek, fogjunk össze a fórumozásért! [;-]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202156 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Ry, bocs...

Viszont elárulok egy trükköt. A böngésződben: Eszközök :arrow: Internetbeállítások :arrow: Speciális :arrow: Multimédia (ezt keresd ki a listából). Itt vedd le a pipát minden olyanról, ami megterheli a gépedet. Pl. a képek megjelenítéséről. :wink:

És így mindenkinek jó lesz.

[size=9:374ru1gb]Ugye, nem mondtam hülyeséget, számítógépzsenik? :D [/size]


Nem Brisa, jól mondtad :)

[size=9:374ru1gb]De azért csendben megjegyezném, hogy korábban Svin kérte, hogy ne tömjük tele emotikonokkal a hozzászólásokat, mert iszonyúan lelassítják a fórum működését[/size] :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202142 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Milendoria, az új avatarod nagyon rúlz!!! :up:

[size=9:27dcovqe]/me is most dolgozik azon, hogy legyen saját avatarja, gyűjti rendesen ennek feltételeként a sok avatart, hogy küldhesse Svinnek :mrgreen: [/size]

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202130 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ry, bocs...

Viszont elárulok egy trükköt. A böngésződben: Eszközök :arrow: Internetbeállítások :arrow: Speciális :arrow: Multimédia (ezt keresd ki a listából). Itt vedd le a pipát minden olyanról, ami megterheli a gépedet. Pl. a képek megjelenítéséről. :wink:

És így mindenkinek jó lesz.

[size=9:f1dndpjz]Ugye, nem mondtam hülyeséget, számítógépzsenik? :D [/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202128 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Deep Purple írta: No dirty jokes
Straight lace, straight face
The old straight jacket
We got no hope

L'Elfy, aláírásod RULZ! :D

Hú, képzeljétek, egy éve ilyenkor már vígan Spanyolországban voltam... Jaaaaj, /me nosztalgiázik 1000-rel... De szép is vót!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202126 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: De amikor nyócvanezer ződfej báunszol az kib* oda tud vágni...

Ryana, IGAZAD VAN! Csatlakozom a "Modemmel az emotikonok ellen, avagy Fórumot a kisebbségnek is" mozgalomhoz.

De tényleg.

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202112 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ Ery, Evenstar, Pennie :lol: :lol:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202106 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Ery, Even, Panni! :hello:

És persze nagy-nagy unga-bunga azoknak, akiknek szükségük van rá!!! :dance: :bounce:

[size=9:3f8zaz6y]U.i.: Hogy teccik az új avatarom?[/size]

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202105 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot minden érintettnek! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202103 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat h itten belepofázok gondolom majd jól meglesz a véleményetek, csak szeretnék panaszkodni a topicban eluralkodó viszonyok miatt. Ma jöttem rá egy régóta keresett összefüggésre, miszerint mért van az, h néha egy halom ablakkal simán megy minden normál letöltési tempóban, máskor meg alignéhánnyal 9 (!!) percig tart, amíg egyetlen privátablakot megnyitok (egy üreset, amit én akarok küldeni). A modem amúgy is egy áldás, ajánlom annak, aki még nem próbálta, ha adslhez van szokva, sztem rövid időn belül beleőrülne, hát még az mennyire édes, amikor 10 perc szenvedés után, h megnyiss néhány topicot, amit majd el fogsz olvasni, behal az egész, elkezd csíkozni és egymásbaolvadni, és még csak le se tudod őket menteni, mert annyira meghalt. Olyankor lecsaphatod a kagylót h bontsd a vonalat és nyomhatod a resetet, miközben szitkozódva áldod billgécbácsit és a felmenőit, és kezdheted elölről a letöltést, és élvezheted, ahogy kárba ment 10 drága perced a telefonszámlából. (Oké, egyszer nem sok. De amikor 2naponta megcsinálja, maradandó nyomot tud hagyni.)
Tehát ennek az okára jöttem rá, mert már sejtettem régebben is, h mikor vmi fullextrás honlapot nyitottam meg millióegy képpel és mozgókütyüvel, akkor nem bírta tovább a terhelést, de könyörgöm, én csak a fórumot akarom elolvasni, így is erősen szelektálom szegény topicokat, de ha ennyi rohadt sok emotikonnal pakoljátok tele ezt a szerencsétlent továbbra is, akkor kénytelen leszek őt is mellőzni, pedig itt azért néha szoktak lenni dolgok, amik érdemlegesek lehetnek... Nem azt mondom, h ne használjatok emotikont, mert nagyonfontos tudom meg jópofák, de mittomén mért kell ilyen rohadt nagyokat belerakni? És miért kell olyan sok? Vannak nagyon helyesek tudom amik mozognak, nem is az a gond. De amikor nyócvanezer ződfej báunszol az kib* oda tud vágni...
Nah csak ennyit akartam, neharagudjatok meg minden, csak már nagyon kikívánkozott... :oops:

p,
R.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202102 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, Thaurwathiwen, de sajnos még a többi 6 vizsga hátra van... :( Majd csak túlleszünk rajta... :)

BSZ ERY, EVENSTAR, PENNIE!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202094 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, melda Penni, Even és Ery!!!

Nai Eru antuva len alta alasse!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202088 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Ery!

Boldog szülinapot Even!

Boldog szülinapot Pennie!


Erynek: Csak finoman, különben nem marad mit megenni. :wink:

Lányoknak: Sajnos nem volt jobbképűbb és fiatalabb...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202087 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
büzsü: gratulálunk!!:D :D
Even, Pennie, BSz :D !!!!!!!!!!!!!!!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202084 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, 9 es lett a román szóbelim (nálunk 10ig osztályoznak)... Köszi az ungabungát!!! Húúú, de boldog vagyok... :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202038 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Ery, Evenstar, Pennie! :hello: :cheers:
Eru éltessen Titeket sokáig! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202034 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic


drága Ery BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

[size=9:11kdus1t]"tündöklő szépségű asszony...vagymi :wink: "[/size]

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.651 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére