BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #201201 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gyógygörény: (kend a lábadra) ill. szükség esetén ungabungagörény (rakd be elalvás előtt a párnád alá):

http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=1817

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201184 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hellóka :) vigyori-másnapos-hullafáradt-Silcucc bejelentkezik egy fél percre, szóval csak mondani akartam, hogy köszi minden ungabungát, megvan az érettségim, bár nem lett olyan fényes (nem is tudom mire számítottam, mikor a magyartételeket /se nyelvtan,se irodalom/ át sem néztem, a töriből meg 4-6 ment valamennyire és a többiben volt, amit el sem olvastam...) szóval a törim úgy néz ki 2-es lett, a magyarom viszont legrosszabb esetben is 4-es, bár én erősen hiszem, hogy megkapom az 5-öst... :)
Na pusz nektek, a többi érettségizőnek további ungabunga! :)

vigyori-másnapos-hullafáradt-Silcucc

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201178 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek további szurk, szurk!!!!

Siss, gratula a négyes vizsgához!!!! :D

Zoknibrother és Galadh, gyógyuljatok meg!!!! :D Dodiee, majd viszek neked mélyhűtött orvosi kesztyűt! :twisted: :D [size=9:1z6ya53a](mélyhűtött orvosi kesztyű=hűtőfolyadékkal megtöltött gumikesztyű)[/size]

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201170 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszi mindenkinek a sok toszt, gyógymuffint nem sütök, mert ahhoz két lábbal kéne a földön állni én meg mindig álmodozó voltam, athelast meg nem találtam az erkélyen, csak muskátlit, sztem az nem olyan jó, fastumgél nincs, nemsoká menek dokihoz aki majd elmondja amit tudok, de remélem ad igazolást... így nyár elején külön jó egy kis bokaficc. dögre unom magam. azért sokat segít a bíztatás meg jókívánság, olyan aranyosak vagytok, széjjel vagyok 6ódva:DD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201169 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic


Dodie Galadh ezt csak nektek ;)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201168 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fastum gél? Édesanyámnak attól égett le a keze. Komolyan, allergiás lett rá, mivel bekente vele a karját, és utána kiment a fólja alá retket szedni. A reteklevél-meleg-izzadság-Fastumgél kombináció megtette a magáét: frankón hólyagos lett szegénykém karja. Két hétig jánia is kellett vele kötözésre, meg szurira.

De azért még nyugodtan lehet használni ezt a gyógyszert, mivel az orvos szerint 1000-ből 1 ember lesz rá allergiás. Meg gondolom Dodie nem is menne kificamodott-Fastum géles bokával retket szedni. :roll:

MInden esetre jobbulást!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #201166 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Icke! : )= :up:
Siss, drága anyucim, nagyon szurkolok és ungabungázok a vizsgádhoz! :bounce: És Léli, Neked is az érettségire! :bounce:
Cica: nagyon ügyi vagy, a Pszichó is menni fog, nyugi! Ungabunga Neked is! :bounce:

Dodiee és Galadh, jobbulást Nektek! [size=9:1mdj5c00](wazz, gyógyító emotikont nem találtam...)[/size]

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 4 hónapja #201164 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dodiee: Sztem is jó a Fastum, bekened, tegyél rá folpackot v nejlont, aztán tekerd bele nedves törcsibe és polcold fel.
Nekem bejött, s én is - sajna - veterán vagyok bokaficamban....
javulást kíván, így ismeretlenül is
gilloth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201159 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jájj Dodie... én meg tiszta náthás vagyok, éljen a sportsziget esőben... gyógyulj meg, és bocsi, h nem tudtam menni...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201157 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Széles??
nekem széles a vállam és nem lett hanem ;)
najó nekem is most kototték át a jupiszisek
hehe ;)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201155 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek!

Vállgazd 3as!!!
Vizkomm 3as!!!

Hm...ügyes vagyok vagy ügyes vagyok? :D :P

De holnap jön az utsó - pszicho és a 44 tételnek kb a 2/3át tudom...pfhuj!

Mindenkinek GRATULÁLOK! Ti is ügyesek vagytok! :P

Dodiee: most ne ugráljál sokat, hogy aztán velünk ugrálhass! :wink: Reklám: használj Fastum gélt, az nekem mindig segített (és sajnos nem egyszer volt kimenve a lábim) Gyógyulj! Pusszantalak!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201154 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
!kérek jobbulást meg gyógymuffint Dodienak!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201153 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
milyen széles ?
nekem T3-as kapcsolat kell :)
Dodie, meggyógyultál már ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201150 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek!!!

Lett szélessávú netem. Huráá! Hurrá! Hurré! :D

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201143 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
DODIEEEEE
necsináldmár.. de ugye, ha mi akarjuk, hogy meggyógyulj, akkor meggyógyulsz???
Boka, megértelek.. tudod az én orthancom, izé orbáncom se lehetett jobb :cry:

gyógymuffin.. ezaz ki fog nekem muffint sütni??

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201137 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dodie, süss gyógymuffint :) :P :twisted:
Gyógyulj ám meg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201129 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula mindenkinek, aki átment/megcsinálta/befejezte/egyéb siker! :hello: :dance: :cheers: :itscool: :up: :deal: :cooljump: :agree:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201128 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
tegnap kificamítottam a bokám(persze nem nagyon, bátyám meg is jegyezte, hogy nekem még ez se megy rendesen, bezzeg neki kétszer akkora lett meg lila, az enyém meg csak kicsit dagadt be, és alig kék... dehát elájulni se tudtam Stingen, nekem csak ez jutott:D), szal most itthon ülök, nem is baj, úgyse akartam bemeni a suliba, ma valami piknik cucc lett volna a gyakorlati teremben, senkinek nem esik le, hogy esetleg ólomrudak meg cinrudak meg patinák és egyéb mérgek között nem kéne waldorfsalátát zabálni??? na mind1, nem is tudom milért írom ezt ide...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 4 hónapja #201120 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGA-BUNGA Lélinek a mai érettségihez!!! :dance: :hello:

És ismeretlenül unga-bunga Sissnek, Elenielnek, meg aki még érettségizik, vizsgázik szerepel... :hello:

Gratula (szintén ismeretlenül) Kriszanának, ickének és miknek aki már sikersen túl van a vizsgán érettségin.... :up: :cheers:

gilloth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201118 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ana, fantasztikus vagy!!! :eek2:

[size=9:3qffnrm5]Csak már én tartanék itt! :roll: [/size]


Gratula az éretteknek is! :wink: :up:

És kérnék holnapra ELENIELNEK UNGA-BUNGA, ugyanis ő is államvizsgázik mindenféle brutál jogból... :evil: ..

Előre is köszi! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201102 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Siss, szurk...szurk... ;)
Temészetesen sikerülni fog...
Icke gratula!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201099 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Siss: HAJRÁ! Menni fog, csak bízz magadban! :bounce:
[size=9:2nyu9323]Egyébként tessék: itt az icipici ungabunga is[/size] ;)

Ana, icke, és minden végzett érettségiző: GRATULA! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201098 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Ana! :wink:
Icke, neked is :D

[size=9:2x5nkywr]kérek szépen egy icipici ungabungát, ma megyek vizsgázni logikából, és ha nem sikerül, fújhatom a filó alapvizsgát... ja, azt persze szükségtelen hozzátenni, hogy semmit nem tudok... [/size]:oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #201097 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Őszintén örülök a töri ötösödnek icke! :hello: :itscool: :deal:
(apropó, mit húztál?)

Gratulálok kriszana! :hello: :itscool: :deal:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201093 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Mindenkinek nagyonszépenköszönöm a biztatást/szurkot/drukkot/stb.-t, anyumnak és Erynek külön is a segítséget :D
Ötös lettem töriből! Meg tömkomból is!
:D :lol: :dance: :hello: :bounce:
Az angol nem számít, az nyelvvizsgából van :twisted:

Kösziiiii!

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201092 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon-nagyon sok gratula mindenkinek, aki sikeresen érettségizett, vizsgázott, államvizsgázott, és további ungabunga a többi vizsgára illetve felvételire!!!

(neveket nem sorolok, mert minek: úgyis valamennyiőtökre értem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201091 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Büszkék vagyunk Rád, Ana! :D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201077 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula kriszana! :up:
És további ungabungák, akinek még kell! :bounce:

Yahoo mailmegarúlz, bár nekem időnként visszaugrik 6.0 MB-ra és akkor sivít, hogy kevés szabad helyem maradt... de remélem majd helyrejön, szvsz a rendszer még nem tökéletes. Azért nem sámli, hogy ingyen hozzánkvágnak 100 MB tárhelyet, ilyen szvsz máshol nincs. Meg a küldhető attachment-ek öszmérete is megnőtt 10 MB-ra. Mondjuk ha ennyit küldenék vhova, a címzett tuti nem bírná el... :heu: (Hacsak szintén nem Yahoo-s az illető :mrgreen: )

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201074 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... ht=#201073
tessék megnézni

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201069 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mielőtt Ana kitörli a táboros topikból:

"Fel kelt a napunk, Batti az elnökünk,
Árad a fegyelem ténye ránk

Hálás a szívünk, asztalunk összerogy
Szép emtété-énk, édes bandánk"


Ha valaki nem tudná: ez a Himnusz Battihoz c. dal Pisti, az Aragorn alapján. Büntetésül, amiért be akarta tiltatni a Pistit a talikon, akárhányszor megjelenik mindig ezt kell elénekelni neki.

A gitár-kíséretet Lamorak fogja adni hozzá. Ha nem hajlandó, neki is költünk egy csinos kis himnuszt. :evil3: Büntetésül, amiért merte támogatni Battit ebben az ügyben.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.678 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére