BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #200742 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgana: Ügyes vagy! :up:
Kriszana: drukkolok, tarts ki! :deal:

A nyár első örömei: megcsípett egy poszméh, és a fél kézfejem szinte lebénult egy időre... :x :heu:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200741 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ungabunga mindenkinek!!!!
És Gratula annak akinek már sikerült!

Ja jó hír: apa megtudta az évvégimet és nem kiabált, nem küldött el melegebb éghajaltra, tök megértő volt!
Szóval mégsem leszek bezárva egész nyáron!!!

Viszont nagyon sürögösen kellenne nekem egy pszihologus, aki nem ismer. Mert táborig szeretném megtudni mi bajom!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200739 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wow, Morgana, dejó! Gratulálok 8)

Én is kérek ungabungát holnapra az államvizsgámhoz, ez az utolsó, a legvége, és befejeztem az egyetemet!
Szóval drukkoljatok, holnap 9.00tól államvizsgázom :!:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200737 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon ügyes vagy, Morgana!

A te példádon okulva lehet, hogy a mai mikrom 5-ös lett!
[size=9:3dlqpxmg]De inkább 1, sajna :( [/size]

De holnap dupla ungabungát kérek (vagyis ungabungaungabunga), mert Turizmus gazdaságtanából az utcsó esélyem
[size=9:3dlqpxmg]Nem lesz meg a 15 kreditem, ha így folytatom![/size]

Finwe:
Tünc akarok lenni!!!!!!!!!!!!
Csak marha messze vagyok Bp-ről.
Ott leszel Kapolcson is?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200736 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:dkeusoec]megvan a matek[/size]

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200735 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
PORTRÉMODELL KERESTETIK :D

Hölgyek, Urak! Aki szeretne belepillantani a modellét rejtelmeibe, (konkrétan: szeretné ha én lerajzolnám :) ) az jelentkezzen nálam priviben:))
Az elkészült portrérajzot kérésre bárki megkaphatja. Bárki jelentkezhet bármikor. Ha kell megbeszélünk külön időpontot, vagy akár egy MTT talin is lerendezhetjük a dolgot!
Kérésre bárkiből tündét, törpöt, rohírt, stb ( spec kérésre orkot, trollt :mrgreen: ) faragok .(Ez persze némi egyeztetést, előkészületet és talán utómunkát is igényel.)
Ja és felmerült az is hogy, nyári fesztiválokon készítünk a betévedő delikvensekről "tündeportrékat". Ez még nem biztos, de ha összejön a dolog akkor esetleg a Te "tündeportrédat" is kirakhatjuk szemléltetőnek az MTT sátrában :) )

Szal akit érdekel a dolog az kérem jelentkezzen nálam:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200729 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, megvannak az írásbeli felvételi eredmények. A német semmivel sem lett jobb, mint számítottam: 36%, vagyis 6 pont a 20-ból. :? Legalább az angol jó lett.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200727 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Morgana!

Engem meg kivágtak a növényszigorlaton... :mad2: :dead: :bawling: :bawling: :down:

Felagund, 1ütt megyünk! :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200726 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Szóval, örömmel és hitetlenkedő meglepetéssel jelentem: ötöst kaptam!!!!
:D 8) :oops: :P

Őszinte gratula! 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200725 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom, kinek mondtam, kinek nem, úgyhogy beírom ide. :)

Szóvala múlt hét hétfőjén vizsgáztam, és az elmúlt hetet végigparáztam, mert komolyan (!!!) úgy éreztem, megbuktam rajta - jobb esetlben kettes lesz.

(A vasárnapom kicsit zűrös volt és volt úgy este 11, mire láttam, mi van előttem a papíron... :roll: )

Szóval, örömmel és hitetlenkedő meglepetéssel jelentem: ötöst kaptam!!!!
:D 8) :oops: :P

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200724 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aralataion írta: Könyörgöm ungabungázzon mindenki, hogy legközelebb ne aludjam át a vizsgámat!!!!! Mert ezt most sikeresen végigszunyókáltam a pihepuha ágyikómban. Igaz nem hibáztam :D
*vonyít a saját hülyeségétől*


Kedvenc Orkom, kérsz egy ébresztőórát születésnapodra? :D Bár kaphatsz többet is, biztos ami biztos :mrgreen:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200722 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aralataion írta: Könyörgöm ungabungázzon mindenki, hogy legközelebb ne aludjam át a vizsgámat!!!!! Mert ezt most sikeresen végigszunyókáltam a pihepuha ágyikómban. Igaz nem hibáztam :D
*vonyít a saját hülyeségétől*

esetleg kölcsönadom a vekkeremet...( :twisted: )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200719 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Suhifarok írta: Áááááááá, deee idióta vagyok!!!!!!!

Vajon ez idővel lecsillapodik? :roll:

Légy erős, nem hiszem! :wink: :lol:

Ismerős az érzés, ebben élek én már egy éve, azóta is csak romlanak a jegyeim .. :roll:

De hát te szorgalmasabb vagy.. UGYE! :twisted: :P :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200718 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Soksikert , akinek kell!
Petoi, nem vagy normális :mrgreen: én ienre kétpelen lennék 8O

[size=9:230xyzq6] és köszönöm Jacnak, h gondolt rám mikor előadtunk... [/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200716 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Könyörgöm ungabungázzon mindenki, hogy legközelebb ne aludjam át a vizsgámat!!!!! Mert ezt most sikeresen végigszunyókáltam a pihepuha ágyikómban. Igaz nem hibáztam :D
*vonyít a saját hülyeségétől*

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 3 hónapja #200712 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ERU legyen mindenkivel, aki érettségizik, vizsgázik, v szerepel.
Ismeretlenül is szorítok nektek !!!!

:hello: :dance: :agree: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200706 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem...nem vész el...csak átalakul :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200705 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aaaaargh...!!!!!

Rám jött a szeretetroham!!!! Szombat óta tart ( :lol: ), de ha Fórum közelbe kerülök megkergülök (jéééé, rímelt, dejó, trálááá!!)

Áááááááá, deee idióta vagyok!!!!!!!

Vajon ez idővel lecsillapodik? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200699 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Beren: összevontam az utolsó 3 hozzászólásodat.


Ok, köszi.

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200698 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Beren: összevontam az utolsó 3 hozzászólásodat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200695 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: A galambok legalább olyan veszélyesek járványterjesztés szempontjából, mint a patkányok. Attól eltekintve, hogy a mi kultúránkban csupa szépet és jót jelképeznek, én se nagyon látom, mi olyan jó bennük. Viszont ezzel a hozzászólással igazán hű maradtál a nevedhez, Beren! :D :up:



A patkányokat sem fontos utálni. :) A galamb meg hogyan terjeszti a járványokat ha nem eszed meg őket? :D
De nem értem, akkor miért szeretik az emberek a verebeket (Ugyanaz mint a galamb csak kisebb kiadás.), a kutyákat (Vannak ugye kóbor kutyák is, amiről az ember tehet, de hát a galambot is mi háziasítottuk.), a mókusokat (Megeszik a védtelen madárfiókát.), a süniket (Ritka büdösek tudnak lenni.) stb. Nem, nekem ezekkel sincs semmi bajom, és talán nem véletlenül választottam évekkel ezelőtt a Beren nevet. :D
"ám barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst, s nem bántott egyetlen ele-ven lényt sem, hacsak nem Morgoth szolgálatában állt az."
Na, ezt be is rakom azt hiszem aláírásnak. :wink:

Esgal írta: Speciel mostmár van valami rendelet is, hogy galambetetésért pénzbüntetés, és egyéb nyalánkságok járnak...tényleg járványt terjesztenek, és nagyon kezdenek elszaporodni. Miután városban élnek, ahol gyakorlatilag nem vadássza őket semmi, nincs természetes szelekció.


De, vadásszák őket a kóbor macskák, és láttam már vércsét a belvárosban... Sőt, egy srácot sólyommal és kötélhurokkal is. :?
Egyébként nem, én sem etetem őket. Tudnak azok gondoskodni magukról. :D

Rabyn írta: Előőd: Én is Szeretlek!!!


Galambokhoz: Tod baromira undorríttó amikro a Galambok letojják a kint álló biciklimet, a plussz egy szekrényt, a kisházikót amit a saját kezemmel csináltam, az összecsavart szőnyeget, a plussz hűtőt, a dobozokat.



Megteszik azt a verebek és a rigók is. De rendben, hagyjuk a témát. :roll:

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200692 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah Szürke Gratulációm!!!!! :hello:

prágai krisnások!! :lol:

Ja és egy jó tanács éjfélkor senki ne igyon kávét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(fájt a torkom)
én ittam és tessék.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200689 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm a szurkolást, egész jól sikerült az autóversenyünk, ötödikek lettünk (igaz csak 12-ből, ami szokatlanul kevés, de most csak a legjobbak jöttek el), kaptunk is érte egy szép nagy serleget.

Ja és Prága még mindig nagyon szép hely, csak még mindig sok a túrista. Viszont szembejött egy igazi Krisnás csoport, pont mint a Hair-ben, kis híján elindultam utánuk énekelve...

Drukkdrukk az érettségizőknek!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200684 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SOKSOK UNGABUNGA MÁRA ÉRETTSÉGIRE ÉS EGYÉB VIZSGÁkRA!!! Főleg icke-Gimlinek :P :) Ne aggódj, nem lesz gáz ;) [size=9:q6qe2ctd]kedvenc évszámom még mindig: 1463. Hunyadi Mátyás megveszi a Szent Koronát 80.000 aranyforintért III: Frigyestől ;) (rá 1 évre megkoronázzák) -- és nálunk ez a tétel része :( [/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #200682 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200681 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Oké...nagyon-nagyon para van, és rettentően szükségem lenne mindenféle pozitív energiára holnap 9:30tól - ugyanis, ha nem sikerül, akkor nagyon nagy bajban leszek... KB vállalkozásgazdaságtan!!! :evil: :evil: :evil: Tehát aki otthon van ebben az igen finom tantárgyban, az telepatikusan is segíthet...


Cica, én hétvégén vizsgáztam Váll. gazdtanból, mennek a pozitív segítő gondolatok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #200680 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, én is letudom a sok sok sok UNGABUNGÁT , amit ígértem, főleg TöGö és Mogyikám, előőőőőre, meg persze mindenki más is, de most a sorstársaimmal nagyon együtt tudok érezni... Úgy néz ki, én kedden megyek a vágóhídra, úgyhogy Kriszana, együtt fogunk szenvedni... ;) Szóval UNGABUNGA minden éreccségizőnek,vizsgázónak,minden jómunkásembernek /(c) by Szalacsi Sáááándor/, meg aki még igényli.
Puszika: a Silcucc-Görénycucc-Izé ;) :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #200679 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá érettségizők, hajrá Cájca, hajrá Artemisz és minden vizsgázó,[size=9:2fkczyq4](hajrá én :P )[/size]és a PFK nevében még egyszer Boldog Szülinapot, Pók! :bounce: :dance: :hello:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200672 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Oké...nagyon-nagyon para van, és rettentően szükségem lenne mindenféle pozitív energiára holnap 9:30tól - ugyanis, ha nem sikerül, akkor nagyon nagy bajban leszek... KB vállalkozásgazdaságtan!!! :evil: :evil: :evil: Tehát aki otthon van ebben az igen finom tantárgyban, az telepatikusan is segíthet...


a gazdaságtan-fele megy holnap telepatikus úton! a vállalattal bajban vagyok...
egyébként, cicafül:

uk.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/cso ... m=e4a7.jpg

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200671 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cicafül sok sikkk vállgazdból holnap, nekem is vót fél éve hasonló borzalom, végül 3ast kaptam ugyhogy pozitiv energia és tudásmagvak telportálása meglesz :wink:

MINDEN KEDVES ÉRETTSÉGIZŐNEK: SOK- SOK SZERENCSE RENDEL, mindenki olyan tételt húzzon amilyet szeretne!!!

Drukk- Drukk

Eönwë NO paraaaa!!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.480 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére