BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #200136 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Léli! :wink:

--- Később ---
Visszaszereztem a 8. helyem a legaktívabb felhasználók között! :dance: :bounce: 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200134 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jupppííííí!!! :) ) Perme örvendezik, mert 77 pontos lett a matek központija [size=9:1atfvb1l](jó, tudom, Báty, neked jobb lett :P )[/size], és ezzel asszem én vagyok a legjobb a csoportban [size=9:1atfvb1l]de majd holnap még utána kérdezek[/size] :D
Sőőőt,fizikából sokkal több pontot kaptam az egyetemtől, mint a tanáromtól, úgyhogy majd szólok neki, h ezt vegye figyelembe, és értékelje szépen át :D Hátha meglesz így a 3-as fizika érettségi :D

Máris jobb a kedvem :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200129 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: ez nagyon gáááz :lol: :lol: :
www.albinoblacksheep.com/flash/gollum.php


Ez már bent volt... asszem a Humorban... :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200127 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: ez nagyon gáááz :lol: :lol: :
www.albinoblacksheep.com/flash/gollum.php

Engem valahogy emlékeztet Eminemre... :lol: :lol:

BN Thaur!!

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200119 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Thaur!!!

Boldog Szülinapot Luine!!!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200112 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: ez nagyon gáááz :lol: :lol: :
www.albinoblacksheep.com/flash/gollum.php


juj!! :D :D :D

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200111 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: azt elhiszem, én is... :) )
amúhy holnap visem neked az Aoáca showt!;)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200110 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: ez nagyon gáááz :lol: :lol: :
www.albinoblacksheep.com/flash/gollum.php



Te ring ez nagyon kretén!!
Osztálytársaim a múlthéten betegre röhögték magukat rajta!!

És akkoris szeretlek titeket:) :D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200109 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen, beszélni mindenről lehet... Csakhogy Tolkien műveit túlságosan szeretem ahhoz, hogy egy irodalmári bonckéssel ízekre szedjem. Inkább meghagyom úgy, ahogy van, egészben.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200107 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200105 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Nekünk olyan tételünk van, hogy az irodalom határvidékén, asszem abból lehet Tolkien, ha valaki nagyon akarja... De én nem hiszem, hogy akarnám. Mit mondhatnék nekik egy érettségin? Ja, főleg mivel asszem a filmadaptációról kéne szóljon... Hát, alighanem elkezdenék háborogni, hogy Legolasnak miért szőke a haja, amikor a sindáknak fekete, meg hasonlók... Nem hiszem, hogy az érettségi bizottság nagyon érettnek találná a feleletet... :D


Hát, pl el lehet mondani a fél élettörténetét, GyU párhuzamok VH-val (persze folyton hangoztatva, h Tolkien ezeket állandóan elutasította), a GyU története, mit mondott neked, mit emelnél ki, én pl. még tuti elmondanám Aragorn jellemfejlődését, és akkor már az ehhez kapcsolódó neveit, ami Tolkien miatt különösen fontos ugye, mivel nyelvész, és emiatt külön jelentéseket ad a neveknek is.... szóval azért lehet beszélni róla jó sokat ;) (bőcsészek előnyben)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200101 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta:

Ery írta:

Rabyn írta: Hogyan lehet a galambokat amik a tél folyamán ideszoktak, örökre elűzni?
Már lelocsoltam megdobáltam őket, mit csináljak még??


Spricceld le őket jól felhigított ablakmosószerrel. Brutálisan hatékony.

Miért ne zavarja el őket rögtön lángszóróval? :? :P


Azért mert:
1. A spricc elől úgyis felrebbennek
2. Megérzik rajta a szagot
3. Támadás+büdös=Na ide se jövünk többet!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #200098 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta:

Rabyn írta: Hogyan lehet a galambokat amik a tél folyamán ideszoktak, örökre elűzni?
Már lelocsoltam megdobáltam őket, mit csináljak még??


Spricceld le őket jól felhigított ablakmosószerrel. Brutálisan hatékony.


Hogy lehettek ennyire gonoszak??? Hogy lehet ennyire nem sajnálni szegény madarakat? :( [/quote]

nem jó nekik az erkélyen(ha ottvannak..) a mi erkélyünkön is voltak egy nyáron és raktak tojást, de nem tudták kikölteni ugyhogy csak megzápult aztán takarithattuk fel.. meg amugy is lehet utánuk takaritani folyton..
Angwen: olyan nekünk is van... modern irodalom
de nem hiszem h örülne akármeik tanár ha elkezdenék neki Tolkienről beszélni,.. pláne az én magyartanárom..

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200095 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta:

Aeglos írta: 500! 8O 8)


Gratula! ;) Egy biológushoz képest egész jó teljesítmény.... :D


Ezt egész pontosan hogy érted? :roll: Nézd meg pl. Artemisz vagy Felagund hozzászólásmennyiségét... (Aeglos, ne értsd félre: nem a Te teljesítményedet szóltam le, csak a biológusok táborát védtem--ezt is megértük... 8O :D )

Nekünk olyan tételünk van, hogy az irodalom határvidékén, asszem abból lehet Tolkien, ha valaki nagyon akarja... De én nem hiszem, hogy akarnám. Mit mondhatnék nekik egy érettségin? Ja, főleg mivel asszem a filmadaptációról kéne szóljon... Hát, alighanem elkezdenék háborogni, hogy Legolasnak miért szőke a haja, amikor a sindáknak fekete, meg hasonlók... Nem hiszem, hogy az érettségi bizottság nagyon érettnek találná a feleletet... :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200094 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Rabyn írta: Hogyan lehet a galambokat amik a tél folyamán ideszoktak, örökre elűzni?
Már lelocsoltam megdobáltam őket, mit csináljak még??


Spricceld le őket jól felhigított ablakmosószerrel. Brutálisan hatékony.

Miért ne zavarja el őket rögtön lángszóróval? :? :P

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200090 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: hát ez tényleg gáz...nálunk van egy srác állandóan a hányinger kerülget, annyira nem bírom, (kevés ember van akit utálok) , de bukik, és állandóan nyalizik, és ilyen nyávogós hangon beszél, ráadásul fiú...
nem megy be javítani 0.ba és csodálkozik, hogy meghúzzák.
év végén meg a tanárnőnek ő akarja adni a bonbont, hogy ne bukjon, hogy lehet ennyire gerinctelen valaki?! :rmad2:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200089 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Rabyn írta: Hogyan lehet a galambokat amik a tél folyamán ideszoktak, örökre elűzni?
Már lelocsoltam megdobáltam őket, mit csináljak még??


Spricceld le őket jól felhigított ablakmosószerrel. Brutálisan hatékony.


Hogy lehettek ennyire gonoszak??? Hogy lehet ennyire nem sajnálni szegény madarakat? :(

(jah, 1600 8) reszkess, Dín :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200088 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Hogyan lehet a galambokat amik a tél folyamán ideszoktak, örökre elűzni?
Már lelocsoltam megdobáltam őket, mit csináljak még??


Spricceld le őket jól felhigított ablakmosószerrel. Brutálisan hatékony.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200081 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn ne hallgass Lélire. Nem kell aggódni, engem csöppet sem érdekel az a sorrend. :wink:

Kincső, télleg csini, csak egy kicsit ferde az enting. De nevelem. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200077 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, ezt képzeljétek el: Egyik oszt. társam képes volt magyar írásbelin Petőfiből 1 (irod), 2 (nyelvtan) -t írni 8O :? 8O Nagyon dúrva... ja, meg bioszon is meghúzták, úgyhogy mehet abból szóbelizni... szvsz sehova nem fogják azt a lányt fölvenni (már ahova jelentkezett a képességeihez képest...), ha egyáltalán le tud elsőre érettségizni!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200074 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: tök szép! :)
Nekem van május 2.-i képem a velemi fáinkról! (Szombathelyen jártam, és akkor már elmentem megnézni őket.) Csak egy van előhívatva, de nem tudom beszkennelni (azaz tudnám, mert szkenner van, csak szkennelni nem tudok, meg azon a gépen amin van szkenner nincs net, és ha lenne se tudnám feltenni netre...). De még a májusi TK-n mutogattam pár embernek. Az speciel szépen virágzik, meg még néhány, de van amelyik úgy tűnik nem május elején virágzós fajta. :)

Estel: áá, így semmi buli nincs benne. Csak úgy ha van soksoksok ember, akik mind attól érzik jól magukat hogy mi rohangálunk és tesszük a dolgunkat. :P :) :wink:

Ungabunga :bounce: / gratula :hello: , mindenkinek ami kell! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200071 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: 500! 8O 8)


Gratula! ;) Egy biológushoz képest egész jó teljesítmény.... :D

Rabyn: ezt csak halkan, mert ha Brisa meghallja, végül még tesz ellene :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200069 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Hogyan lehet a galambokat amik a tél folyamán ideszoktak, örökre elűzni?
Már lelocsoltam megdobáltam őket, mit csináljak még??


a megoldás : lemosni ahol szálltak jó erős Domestosos Vizzel .
nekünk ez vált be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200067 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jéé ezzel mostmár a 4. vagyok:) megelőztem Brisát:) (de csak 50 hozzászolással)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200066 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
500! 8O 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200063 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Hogyan lehet a galambokat amik a tél folyamán ideszoktak, örökre elűzni?
Már lelocsoltam megdobáltam őket, mit csináljak még??


Azt nem tudom, de gratula a 2400-hoz! ;) :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200062 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogyan lehet a galambokat amik a tél folyamán ideszoktak, örökre elűzni?
Már lelocsoltam megdobáltam őket, mit csináljak még??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200059 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Timona írta: BN/Bsz/Ungabunga!!! [size=9:oups5t3h]Lehet válogatni :wink: [/size]

Mesélnék vmi érdekeset:
Ugye, mint tudjuk jövőre új érettségi rendszer lesz. Tesóm is beleesik eme kisérletbe. Ma azzal jött haza, hogy képzeljem Tolkien lesz a nyelvtan tételek között 8O 8O 8O Legalábbis ezt mondta nekeik a magyar tanárjuk 8O 8O megpróbáltam kifaggatni, hogy szövegelemzés céljából vagy nyelvi munkálkodása miatt, de a drága annyira azért nem figyelt a tantónénire, hogy ezt nekem értelmesen el tudja magyarázni 8O :rmad2: Ti ezt el tudjátok képzelni :hein: Mert nekem ez azért egy kicsit furin hangzik... :roll:


Irodalom szóbeli tétel.


Mázlisták!!!! :mad2: Nem baj, én már kitaláltam, h ha tudok, és bizony Tolkienről beszélek érettségin! :D (feltétel hozzá a XX. sz-i tétel...(bár legjobban Mikszáth szabadonválasztottnak vagy Madáchnak vagy Adynak örülnék :D ))

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200058 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak úgy mert éppen rámjött a roham:

SZERETLEK TITEKET!!!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200054 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És szeretném kihúzni:))
Bár nekem még két év..
Ebben az évben az estiseknek, egy szabadon választott huszadik századi mű elemzése volt az egyik érettisgi választható..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.623 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére