BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #199785 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Erda niire (Area) írta: Nálunk 38 fok volt árnyékban. :mrgreen:

Nálunk szvsz 40 fölött... Hiába, itt messze délen, a trópusokon... :mrgreen:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199783 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk 38 fok volt árnyékban. :mrgreen:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #199772 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Márpedig nekem akkro is jó napom volt! :D

Suli után irány Bp, venni magamnak bicskát. Útközben összefutok Telcontarral, és beszélgetünk a metrón (és közben elárulta, mikor lesz a szülinapja :D [size=9:1og4i0i4]és hogy hanyadik... [/size]:roll: ). Azután sikerül megvenni magamnak egy bicskát (jeee 8) Tök jól néz ki), aztán épp megyek a metró felé, amikor összefutok Nodlee-val :D Onnan megyek tovább, törizni Eryvel. Töri után megbeszéljük a készülő színdarabot, ki toppan be? Brandir. Nem sokkal később pedig Lau :D Ezekután megyek hazafelé, Árpádhídnál ki kapja el a vállam? Telcontar :D 2-szer találkoztunk ma :D (és én hülye nem mutattam meg neki a bicskám :( ) Szóval MTT-s napom volt :D 8)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199766 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

Supersonica írta:

Zarándok(Mist) írta: 8O 8O
XI. ker és környéke: ekkora vihar ráadásul jégesővel még nem volt az elmúlt években: most csapott neki az ablaknak egy galambot a szél...
Iszonyat durva 8O


Engem meg majdnem agyoncsapott egy kitépett farész, olyan többembernyi 8O


Juuj!! /me átöleli Sonicát Itt is iszonyat, hogy mi van a II. kerületben. Akkorákat dörög, hogy belesüketülök csukott ablakon keresztül is!!! És úgy süvített az előbb a szél, mintha valami kisértetkastélyban laknék :D


Öhm...nálunk néhány ablak nyitva volt, ez a vihar meg egyik pillanatról a másikra jött, és csak néhány papírfecni meg könnyebb dolog repkedett a lakásban, a huzat megfosztotta az ajtót az üvegétől, engem meg letarolt az erkély ajtó, a lábamat jól becsukta, most itt ülök fülig fertőtlenítve, a függöny meg majdnem leszakadt. Ja és egy rossz ablakot, amit csak félig lehet becsukni, nekünk kellett tartanunk, amíg az egész le nem csillapodott. Az áram csak egy pillanatra ment el, az öcsém meg ebben a minutumban lépett bele egy üvegszilánkba.
Amúgy nem volt vészes! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199765 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dodie: Itt és Békáson se volt áram. De már visszajött.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199763 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:
Izé. Hülye vagyok.

Kéretik törölni.


Na ezt hagyjuk benn, ez olyan jól néz ki! Két okból: 1) csodálatos példája annak amikor valaki határozott és tudja mit akar 2) Dín életében először saját magával szemben flame-elt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #199761 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Boszorkányok márpedig nincsenek!...

Köszi, Finwe... ;) De miért kellett ehhez mindjárt két nicket is regisztrálni? :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199759 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Izé. Hülye vagyok.

Kéretik törölni.


Kérésed számomra parancs! :evil2:

Könyves Kálmán írta: Boszorkányok márpedig nincsenek!...

Felség ha visszalapozna akor látná, hogy már ismertettem a törvény szövegét :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199758 Írta: Könyves_Kálmán
Könyves_Kálmán válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:
Mondok még: Vimpárok márpedig nem léteznek! Ennek következtében ők nem is írhatják a sírfeliratomat.

Na, még egy ilyet írhatsz boszorkányokkal is, és máris biztosra veheted, hogy Morgana rövid úton végez veled...


Boszorkányok márpedig nincsenek!...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199756 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta:

Zarándok(Mist) írta: 8O 8O
XI. ker és környéke: ekkora vihar ráadásul jégesővel még nem volt az elmúlt években: most csapott neki az ablaknak egy galambot a szél...
Iszonyat durva 8O


Engem meg majdnem agyoncsapott egy kitépett farész, olyan többembernyi 8O


Juuj!! /me átöleli Sonicát Itt is iszonyat, hogy mi van a II. kerületben. Akkorákat dörög, hogy belesüketülök csukott ablakon keresztül is!!! És úgy süvített az előbb a szél, mintha valami kisértetkastélyban laknék :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199755 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az elég beteg ha hisztérikus kacajra fakadtam azon, hogy Zarándok ablakának nekicsapott a szél egy galambot??? nem is tudom miért vicces ez. tulképpen nem az. azt leszámítva hogy koszosak, büdösek, hangosak és betegségeket terjesztenek és ne jöjjenek a közelembe, nincs semmi bajom a galambokkal. amúgy itt is vihar volt, először egy adag vakolat hullott a kezemre, aztán elment az áram.. de visszajött. Vágítélet napja?? piha:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199752 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nono, buzgó kis AVE-sek, hát ez a békés egymás mellet élés taktikája? Provokáljuk szegény ártatlan kis vimpárokat? Cö-cö-cö... :nono: :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199751 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: Ezaz adj nekik! veled vagyok! :D
Estel: Arzenál? Én csak védekezek.

Végezetül: De strigis. Vera que non sunt, nulla questio fiat!"

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199749 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Mondok még: Vimpárok márpedig nem léteznek! :evil3: Ennek következtében ők nem is írhatják a sírfeliratomat. :wink:

Na, még egy ilyet írhatsz boszorkányokkal is, és máris biztosra veheted, hogy Morgana rövid úton végez veled... :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199746 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta:

Alyr Arkhon írta:

Brisa írta:

Arden Borough írta: Brisa: icke eléggé idős vimpár,akitől bizony félni kell :) =


Jah, csak ennyi? Én nem félek a vimpároktól. :D


Lehet ez a sírfeliratod? :D :D :D :D :D

(bocs de ezt nem tudtam kihagyni)


Jah, vannak ezek a szerepjátékos utolsó mondatok.
Brisa válasza tökéletes lenne egynek. :twisted:

Mutassuk meg, vimpárok!
:) =


Mondok még: Vimpárok márpedig nem léteznek! :evil3: Ennek következtében ők nem is írhatják a sírfeliratomat. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199744 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Kispestre is lecsapott a végitélet. Manwe nagyon dühös lehet...
Mi lesz Holnapután :hein:

Csodálod? Valamit csak ki kellett találnia a chaten Melkor által ellene mozgósított arzenál viszonzására... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199743 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Luine Baenre írta: Dín, nem szeretnék kötözködni, de ezt már majdnem minden messengeren lehet :) (msn, yahoo és társai)


Tudom. :) De ajánlom figyelmedbe a honlapon az összehasonlító táblázatot -- hangminőség és társai tekintetében. ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199742 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dín, nem szeretnék kötözködni, de ezt már majdnem minden messengeren lehet :) (msn, yahoo és társai)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199741 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kispestre is lecsapott a végitélet. Manwe nagyon dühös lehet...
Mi lesz Holnapután :hein:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199739 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: 8O 8O
XI. ker és környéke: ekkora vihar ráadásul jégesővel még nem volt az elmúlt években: most csapott neki az ablaknak egy galambot a szél...
Iszonyat durva 8O


Engem meg majdnem agyoncsapott egy kitépett farész, olyan többembernyi 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199737 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Reklám: van egy progi, az a neve, hogy Skype. Ingyenes, interneten keresztüli telefonálást lehet vele eszközölni, ami kell hozzá: internetkapcsolat, mikrofon. ;)

Letölthető: www.skype.com/

Engem 'dinchamion' néven találtok meg. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199736 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: 8O 8O
XI. ker és környéke: ekkora vihar ráadásul jégesővel még nem volt az elmúlt években: most csapott neki az ablaknak egy galambot a szél...
Iszonyat durva 8O

hála Erunak, itt nincs ien nagy baj, vihar az van, rendesden csapkodja az ablakokat,de mé van áram, tehát nincs baj ;) (mindig a mi körzetünkben megy el előszőr.. :dead: 8) )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199735 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O 8O
XI. ker és környéke: ekkora vihar ráadásul jégesővel még nem volt az elmúlt években: most csapott neki az ablaknak egy galambot a szél...
Iszonyat durva 8O

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199724 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Jah, vannak ezek a szerepjátékos utolsó mondatok.
Brisa válasza tökéletes lenne egynek. :twisted:

Mutassuk meg, vimpárok!
:) =


Brisa ne aggódj! ha kell megvédelek! Éljen az AVE!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199706 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Brisa írta:

Arden Borough írta: Brisa: icke eléggé idős vimpár,akitől bizony félni kell :) =


Jah, csak ennyi? Én nem félek a vimpároktól. :D


Lehet ez a sírfeliratod? :D :D :D :D :D

(bocs de ezt nem tudtam kihagyni)


Jah, vannak ezek a szerepjátékos utolsó mondatok.
Brisa válasza tökéletes lenne egynek. :twisted:

Mutassuk meg, vimpárok!
:) =

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199698 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:

Arden Borough írta: Brisa: icke eléggé idős vimpár,akitől bizony félni kell :) =


Jah, csak ennyi? Én nem félek a vimpároktól. :D


Lehet ez a sírfeliratod? :D :D :D :D :D

(bocs de ezt nem tudtam kihagyni)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199696 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: Brisa: icke eléggé idős vimpár,akitől bizony félni kell :) =


Jah, csak ennyi? Én nem félek a vimpároktól. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199694 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Icke!
Boldog névnapot Előd!
Minden érettségizőnek gratula az írásbelikhez, és sok sikert még a hátralévő vizsgákhoz!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199656 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Előd! :)
Brisa: icke eléggé idős vimpár,akitől bizony félni kell :) =

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199653 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta:

Brisa írta:

icke/Telemnacam írta: És csak hogy Brisa ne maradjon bizonytalan: icke 18 éves :lol:


Igazán éééédes vagy. :wink: Tudod, nem mertem elhinni. Azt hittem. Léli csak viccel. A magam részéről én elkönyvelteltek "20 éves pasinak, aki nagyon szeret vitatkozni". :mrgreen: Szóval csak 18 vagy... még bébi. :evil3:


Hú, Brisa, de bátor vagy....
:twisted:


:sungl: Hát igen... :sungl: Meséltem már nektek a Bátorság Érdemrendemről? :cool2:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[size=9:nkzbqxxs]Amúgy Ickétől félni kell?[/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.619 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére