BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #199455 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ icke, meg boldog mindenfélét mindenki másnak is, akinek mostanában volt efféle!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199453 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, Melda Icke!!! nai Eru antuva len alta alasse!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199447 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz icke! :wink: :cheers:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199446 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, icke! :cheers: :hello:
Gusztáv tartson meg épségben sokáig! :D ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #199445 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóóódog Szülinapot, icke!!! :) = :) = ;) =

Mostmár teljesen bűntethető vagy :deal: :cross:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199444 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: Timona:én is láttam és ,hát cucc...
egy lila-fekete cucc elment egy nagy Nap előtt...
legalábbis szerintem...


Na, szép, akkor azt jól átaludtam....
Ki kellett pihenni az előző napra való két órás alvást... :P :)
Szép volt?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199443 Írta: M
M válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Hivatalos MCSE forrás szerint: 2012-ben is láthatunk majd Vénusz-átvonulást azonban az a Föld teljesen más részein lesz látható, hiszen a jelenségek bekövetkezte között nem pontosan egész napnyi a különbség, így más területeken lesz nappal a következő eseménykor.

Köszi. :P Majd a legközelebbire jobban felkészülök. 8) :lol:

Amúgy szerintem is egy pajzs volt az, Kincső, csak beelőztek a válasszal. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199439 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső: az egy pajzs :wink:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199438 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hivatalos MCSE forrás szerint: 2012-ben is láthatunk majd Vénusz-átvonulást azonban az a Föld teljesen más részein lesz látható, hiszen a jelenségek bekövetkezte között nem pontosan egész napnyi a különbség, így más területeken lesz nappal a következő eseménykor.
Tehát ez tőlünk nem fog látszódni...

Ja és szabad szemmel is látható volt, persze csak és kizárólag arra alkalmas sötét lencsével!

A pici lilás fekete folt mégis csak a Vénusz volt és ez nekem izgi! :wink: :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199435 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérés!
Ha valaki jár Debrecenben, és utána Pestre jön, keressen meg priviben/e-mailben, mert Pippin sikeresen ott hagyta a sportcipőjét a koleszban, ahol laktunk hétvégén. :roll: Megtalálták, de a portás azt mondta el kell menni érte. :roll:


És egy kérdés (tudom inkább a kérdések topicba illik de ha már itt vagyok): Pippinnel azon vitatkoztunk, hogy amivel az első filmben a főork a "fához szögezi" Aragornt, az pajzs vagy valami dárda vagy ilyesmi? [size=9:15ddp0pj](sorry nem értek a fegyverekhez)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199432 Írta: M
M válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rochgil írta:

Toma gazda írta: én is láttam a TV ben 8) :lol:


én is csak a TV-ben láttam 8O :?

Én is, mert teljesen elfeledkeztem róla, hogy lesz :oops: , de szerintem szabad szemmel úgyse nagyon lehetett volna látni semmit... :o

Már hallottam azt is, hogy legközelebb 128 év múlva lesz, meg azt is, hogy 8 év múlva: akkor most melyik az igaz? :P ( Szerintem a nyolc. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199425 Írta: Rochgil
Rochgil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: én is láttam a TV ben 8) :lol:


én is csak a TV-ben láttam 8O :?

önreklám: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #199409 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Csöndben jegyezném meg, hogy ma délelőtt volt a Vénusz- átvonulás!!! :dance:

Tök jó volt, de lehet, hogy csak az amatőr csillagász beszél belőlem :oops: :oops: :oops: , [size=9:3q751x20]mert 122 évvel ezelőtt volt az utolsó és kb ennyi idő múlva lesz a következő...[/size]


8évmúlva lesz :wink: (sorry nem tudok 12ből 4-t kivonni...)
ung-bung

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199408 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is láttam a TV ben 8) :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199402 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Timona:én is láttam és ,hát cucc...
egy lila-fekete cucc elment egy nagy Nap előtt...
legalábbis szerintem...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199395 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csöndben jegyezném meg, hogy ma délelőtt volt a Vénusz- átvonulás!!! :dance: Tök jó volt, de lehet, hogy csak az amatőr csillagász beszél belőlem :oops: :oops: :oops: , [size=9:37l950ly]mert 122 évvel ezelőtt volt az utolsó és kb ennyi idő múlva lesz a következő...[/size]

Wááááá, de holnap meg adózás vizsgám lesz és nagyon fujjjjjjjjjj a dolog, ráadásul nem is megy annyira, mint szeretném :( , ezért kérnék egy kis ungabungeszt holnap 14h körülre!!!!!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199375 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana, uncsitesóm esküvőjén voltam lent, sajna nem volt időm naon járkálni most, meg szabadidőm sem volt. De 20-ától lent leszek sztem több, mint egy hétig, mert országos kosárdöntőt játszunk, és akkor vmikor lehetne esetleg vmi tali :) Naon jó lenne! :D

Arwena, gratu :D
vakáció.../me-nek még meg sem fordult a fejében ez a szó, oly távoli még :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199374 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arwena írta: Sikerült! semmiből sem buktam meg!!! és nekem holnaptól Vakáció!!!


Gratula ;) :)
Mázlis, nekem még jövőhéten lesz érettségi, és rájöttem, h semmit nem tudok... (najó, a Hunyadi tételt, meg még talán 2-t igen...) és ez csak abból gáz, h töriből így még meghúzhatnak... másból nem, de töriből igen.... 8O

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199373 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sikerült! semmiből sem buktam meg!!! és nekem holnaptól Vakáció!!!

:bounce: :hello: :dance: :biggrin2: :bounce: :hello: :dance: :biggrin2: :bounce: :hello: :dance: :biggrin2: :bounce: :hello: :dance: :biggrin2: :bounce: :hello: :dance: :biggrin2:

És köszönöm mindenkinek aki drukkolt nekem

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199351 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jövőhéten hétfőn 15:00-tól lesz megint KHE próba, és (reményeink szerint az utolsó) szereplőválogatás. [size=9:25d5d2ec]Remélem, aznap nem leszek rosszul, így születhet tényleges döntés szereplőkről.[/size] Ti csak gyertek el! ;) Jah, és tudjátok a szövegeteket :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199312 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pééécsen voltál?? Mért nem szóltál? Szórakoztattunk volna meg minden... ;) Osztálykirándulásod volt? Vagy milyen apropóból kerültél ide? :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199307 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én csak tegnap éjjel értem haza Pécsről, de utólag is :D Nagyon Bóóódog Névnapot Alcar!! :D :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199304 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm az ungabungákat.

Viszont van egy rosszhírem meg egy jó. Matekból ez az év nekem nem sikerült.. majd augusztusban... Viszont a többi igen szal csak a matekra kell készülnöm.. (ha apa megtudja kitekeri a nyakam..) :( :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199298 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ooops, ezek szerint tegnap csak akartam, de nem tettem meg...

Boldog névnapot, Alcar!!!
:oops: 8) :twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199290 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cicafül: amatőr autós tájékozódási verseny. Hmm, nehezebb elmagyarázni, de itten elolvashatod, ha érdekel. ;) :arrow: www.cityrallye.hu/folap2.html Mondjuk ez itt kicsit más, mert amire most megy, az profibb, meg nemzetközi, meg minden. De az alapja ilyen. ;) Na majd ha jön, lehet h jobban elmondja. :)
És Orsie: alszik ám, csak azzal sose büszkélkedik. :P Ritkán, igaz, de akkor sokat... Úgy 2-3 napot. :D Najó, nem is, de ha eccer ráér aludni, akkor egész nap alszik... :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199277 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tyű Szürke!
Miféle autóverseny ez? 8O
Én vagyok csak lemaradva, hogy nem tudom....

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199276 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta: Köszi az ungabungát azoktól akik küldték, a mai vizsgám kilencere sikerült. Az egyik ötös, a másik négyes. Bár jobbat szerettem volna, de annyira ez sem rossz.

Most előre kérek még egy ungabungát: hétvégén autóversenyezni megyünk bátyámmal Prágába, nemzetközi futamra, és szükségünk van a szurkolásra. Pláne péntek estétől szombat délig.
Hajrá magyarok!


Szürke, drakula a vizsgákhoz - még mindig nem fér a fejembe, hogy hogy bírsz így teljesíteni, mikor szinte sosem alszol???

Autóverseny rúlz, Prága még rúlzabb :D , szóval ungabungázok majd ezerrel! :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199275 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mikor lesz már kész az a Naptár.. ami mutatja majd mindenkinek a minenfele ünnepét.. + hasonlo aprosagokat?????

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199274 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGBUNG Szurke.. aztán nem kara.. izé Nyerjetek ám!

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199273 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi az ungabungát azoktól akik küldték, a mai vizsgám kilencere sikerült. Az egyik ötös, a másik négyes. Bár jobbat szerettem volna, de annyira ez sem rossz.

Most előre kérek még egy ungabungát: hétvégén autóversenyezni megyünk bátyámmal Prágába, nemzetközi futamra, és szükségünk van a szurkolásra. Pláne péntek estétől szombat délig.
Hajrá magyarok!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.639 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére