BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #198895 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOOOLDOG NÉVNAPOT DRIZZT!!!!!!
Kincső gratula!
Nilraen: pozitív energia úton van! És mindenkinek sok sikert mindenhez! Már csak öt nap/egy hét, éljük túl!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198892 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Kincső!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198891 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Nevednapját Drizzt!!!

Kincső, ügy vagy, gratula :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198887 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Merin Len líme valin Estare, DRIZZT!!!

Kincső, Kedves Kis Keresztlányom. neked meg tiszta szívből nagyon nagy gratula!!! Nagyon ügyes vagy!
( perme büszke keresztlányára)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198886 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm...és sok sikert a sorstársaimnak! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #198885 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A névnaposoknak nagyon- nagyon sok boldog névnapot, Kincső, neked meg nagyon- nagyon sok sikert és nagy gratula!!!

Nilraen: kívánom, hogy sikerüljön, aminek kell sikerülnie!!

És ha lehet, nekem is mondjatok valami vigaszt, ami igaz.. szomorú vagyok mostanában és lehangolt.. és jó lenne, ha a most hétfői nyelvvizsgám sikerülne. Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198884 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi mindenkinek... :oops: Nem vártam ilyen gyorsan ilyen sok gratut... *permí meghatódott*

Amúgy BN/BSz/soksik mindenkinek akinek kapnia kellett volna az elmúlt 2 napban. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198880 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aztaaa, Kincső!
Gratulálok.

Büszkék vagyunk Rád. 8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198878 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Drizzt!
ügyes voltál Kincső!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198873 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nagynagygratula!!!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198861 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fantasztikus Kincső, így tovább!!! :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198858 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húúúúúúúúúúú
de ügyi vagy!
Gratulálunk Kincsőőőőőőőőőőőőőőő :!:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198855 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Sziasztok!
Hazaértem Debrecenből országos sakkversenyről, ahol életem legjobb országos helyezését értem el:
5. lettem! 8) :dance: :hello: :bounce:
Kincső


Szupiiiiiiiiiii ...
nagyon ügyes vagy :)
Gratulálok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198853 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, Norbertek + drak Kincső!

+soksikk akinek szüksége van rá (nekem is.. :dead: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198850 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GRATULA, KINCSŐ!!! :hello: :hello: :hello:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198849 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Hazaértem Debrecenből országos sakkversenyről, ahol életem legjobb országos helyezését értem el:
5. lettem! 8) :dance: :hello: :bounce:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198848 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ungabunga mindenkinek akinek szüksége van rá!
Én is kérek egy kicsit mert a jövöhét mégh uzos!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198845 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: /me jelenleg rendkívűl feszült hangulatban van, és csak nagyon halkan kérne egy kis pozitív enegriát és miegyebet,mert holnap töri vizsgázik!


Egy darab pozitív energia rendel. Indul... :arrow: :( :arrow: :| :arrow: :) :arrow: :D


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198843 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Drizzt!
:)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198842 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóóódog Névnapot, Drizzt (illetve a hajadnak :D -- najó, neked is ;) )! :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198841 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me jelenleg rendkívűl feszült hangulatban van, és csak nagyon halkan kérne egy kis pozitív enegriát és miegyebet,mert holnap töri vizsgázik!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198840 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOOOLDOG NÉVNAPOT DRIZZT!!!!!! :bounce:
soksok lábraugrálást és hajas muffint:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198827 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a hozzászólás az MTT / Aldeon topicba is felkerült. Kérem, hogy aki véleményt kíván nyilvánítani, az az MTT / Aldeon topicban tegye. Kösz.

Kedves Mindenki!

Sajnos úgy fest a dolog, hogy az idei táborban nem fogok tudni találkozni veletek. (Pontosabban nem fogunk tudni, ugyanis ha én nem megyek, Elryn sem megy.) Ennek egyetlenegy oka van: a táborvezetők az MTT vezetőségével és elnökségével együtt úgy döntöttek, hogy nemkívánatos személy vagyok a táborban, a következők miatt: 1) a kilétüket a mai napig titkoló személyek különböző - jórészt teljesen alaptalan - vádakkal illettek a magánéletemet illetően, 2) Elryn (akivel mellesleg a tavalyi tábor óta együtt vagyunk, és akinek a szülei is maximálisan elfogadtak és támogatják a kapcsolatunkat) jóval fiatalabb nálam, 3) a fentiek miatt engem az MTT-s közösség többsége - állítólag - nem fogad el, és ti - állítólag - rosszul éreznétek magatokat, ha ott lennék. :roll:

Én a magam részéről úgy gondolom, és azt remélem, hogy ez nem igaz, hogy az MTT-s közösség nagyobbik része érettebben gondolkodik annál, mint hogy kósza pletykák és alaptalan rágalmak alapján ítéljenek meg. Az MTT jelenlegi vezetőségéről és a táborvezetőkről sajnos nem mondható el ugyanez. Ők hittek a pletykáknak és rágalmaknak, és ezek alapján úgy döntöttek, hogy elutasítják a tábori jelentkezésemet - méghozzá anélkül, hogy bármiféle esélyt adtak volna a védekezésre. A döntés úgy született, hogy 1) engem nyíltan, szemtől-szembe soha senki semmivel nem vádolt, csak a hátam mögött rágalmaztak 2) engem a táborvezetők és az MTT vezetőségi tagjai közül soha senki meg sem kérdezett, lehetőséget sem adtak rá, hogy válaszoljak a hátam mögött elhangzott rágalmakra, 3) úgy hivatkoztak a közösség többségének a véleményére, hogy a közösség többségét meg sem kérdezték. :!:

Én a magam részéről őszintén elszomorítónak és felháborítónak tartom, hogy az MTT-ben ilyesmi megtörténhet, hogy a jelenlegi vezetőség tagjai és a táborvezetők 1) mindenfajta demokratikus normát felrúgva, a másik felet meg sem hallgatva, pletykák és rágalmak alapján ítéljenek el valakit, 2) és hogy egyáltalán beleszóljanak más emberek magánéletébe, és jogot formáljanak arra, hogy eldöntsék, ki kivel és hogyan éljen. :(

Mindezek miatt az MTT-vel mint szervezettel mostantól semmiféle közösséget nem tudok vállalni.

Ha úgy érzitek, hogy nem tartoztok ahhoz az állítólagos többséghez, akit az én tábori jelenlétem feszélyezne, ha nem akarjátok, hogy egyesek a megkérdezésetek nélkül a ti nevetekben hozzanak igazságtalan ítéletet, (és ha nem féltek az esetleges retorzióktól ami a mellettem való kiállás miatt benneteket érhetnek), a megfelelő személyek felé ezt jelzhetitek... Priviben, emailben engem is megtaláltok. Néhány őszinte, baráti szónak nagyon örülnék... :?

Addig is minden jót,

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198825 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérek szépen nagy ungabungát, mert keddne nyelvtan-irodalom vizsgám van, és nem tudok semmit!!!!!! :crap: :roll:
KÖSZI SZÉPEN!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198823 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm, kultúrális társaim ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198822 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Drizzt!!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198820 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha valaki csillagász beállítottságú:

jún. 8-án, most kedden a Vénusz fog elhaladni a nap előtt kb. 5 és fél óra alatt, de a leglátványosabb a jelenség első és utolsó 20 perce. 7.19-től 13.23ig tart. bővebben: www.origo.hu/tudomany/vilagur/20040604ritka.html

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198818 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN Drizzt!
:D :D

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198817 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nocsak, nocsak "június 6 Norbert napja"
BOLDOG NÉVNAP DRIZZT (MEGAKIT MÉG ÉRINT :wink: ) :D :D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198802 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még szerencse, hogy akkor nem voltam fent, és nem érzékeltem semmit. Nálam komoly következményekkel szokott járni az, ha nincs fórumom. Multkor a monitorom kiütötte magát három napra, én meg bánatomban felzabáltam a kamra összes édesség/rágcsa készletét. :roll: :oops:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.443 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére