BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #198544 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
EZ VOLT AZ UTOLSÓ TANÍTÁSI NAP!!!!!! :D
(nálunk legalábbis)
Jövő hét viszont vizsgahét! :(

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198507 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mondjuk chaten már mondtam tegnap, de azért maradjon írásban is:
BN drága Arill/Alyr/Klotild :evil3: és csatlakozom Fiohoz, hogy hogy is áll az a könyv? :D :D :D :mrgreen: ;) :lol: .twisted:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198502 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, ALYR!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198492 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tessék csak leszállni a "csajomról". Vagyis a nagybetűs Férfiról/ről, aki együtt volt öt lánnyal egy faházikóban. Ugye Klotild?? :twisted: :evil3: :evil2: :cross: Tényleg, hogy áll a könyv??

Boldog Nevednapját Aryl!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198487 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Angwen írta:
Sindarinul legjobb tudásom szerint "enethre valinui".


8O
:D

Én egy harmadik változatot hallottam...


Ami?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198486 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ott voltam, kedves Klotild... :evil3: ...és addig nincs baj, amíg csak a fejvesztés terhe mellett mondom, a lényeg, hogy ne veszítsem el tényleg...[/i]

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198482 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nahát...

De kérem...

Én NEM vagyok Klotild!

Csak azok szólíthatnak így akik azon a bizonyos győri talin ottvoltak, de ők is csak fejvesztés terhe mellett...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198475 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198472 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Alyr a mi egyetlen Klotildunk....... :mrgreen: :twisted: :lol: :evil3:

Asszem alul vagyok informálva... 8O

Miért is?

:lol:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198458 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Juuj, ez komoly. 8O Én szeretem a Ződ Maccsot... és így az utolsó pillanatban bekavarni... *fejcsóválósemotikon* Remélem mégiscsak sikerül ott tartani a TK-t!
Hajrá Morgana és nyugi!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198441 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek,

a Zöld Macskások miatt még nem biztos, hogy holnap, a Tolkien Klubon náluk leszünk.
Még nem tudok részleteket, de folyamatosan tájékoztatva lesztek!!!

Csak kérem, hogy nézzétek folymatosan a fórumot, amint van valami, felteszem.
És szóljatok Mindenkinek, akiről tudjátok, hogy jönne!!!

Bocs. Én is nagyon ki vagyok akadva...

M

ui.: valamelyik okos chates tegye be mára címnek, kérem, hogy nézzen rá mindenki a topicra, mert gondok vannak.

Köszönöm szépen.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198434 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:3ccfk7sm]Grrr, pedig én akartam elsőnek köszönteni Klotildot...na mind1...[/size]

BOLDOG NÉVNAPOT, ALYR!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198426 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: (ööö...ma nem klotild napvan?az női név nem?na mindegy biztos alyr napvan)

Pontosan ez az :twisted: Alyr a mi egyetlen Klotildunk....... :mrgreen: :twisted: :lol: :evil3:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198422 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Mindenkinek, aki esetleg gondolt volna rám!

KÖSZI, ÁTMENTEM!!!

[size=9:3kcg75do]Kivéve Nólindirt. Neki azt köszönöm, hogy nem drukkolt... ;) [/size]

Nagyon szívesen máskor is... :wink: Amúgy inkább Angwennek köszönd, aki volt oly kedves, és nem árulta el, mikor beszámolózol... 8)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198421 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN ALYR

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198419 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
boldog kétvizsgátegynapon...akarom mondani névnapot Alyr!!! :mrgreen:
[size=9:2gbmlbz4](ööö...ma nem klotild napvan?az női név nem?na mindegy biztos alyr napvan)[/size]

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198418 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin estare, melda Alyr!!!
Á Eru anta len alta alasse!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198417 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog nevednapját, Alyr!!! :bounce: :evil3: :hello: :dance: :sauron1:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #198415 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mielőtt elfelejtem: Boldog névnapot, Alyr! :bounce: :dance: :evil2: :evil3: :twisted:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198412 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Timona: ügyi vagy :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198405 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hollári hollári hollári hóóóóóóóó!!!
Yupiiiiiiiiiiiii és egyebek sikerült a matekom erős 2es lett [size=9:1f5giru0]majdnem 3as[/size]. Tökre oda vagyok meg vissza :D :D :D
Mégegyszer köszönök minden :bounce: t és ha nem nagy baj holnapra is kérek egy kicsit, mert H[size=9:1f5giru0]umán[/size]E[size=9:1f5giru0]rőforrás[/size]M[size=9:1f5giru0]anagement[/size]ből leszen vizsgám és nem nagyon tanultam rá túl sokat, de tesztes lesz úgyhogy bármi lehet belőle... :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198395 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:
Sindarinul legjobb tudásom szerint "enethre valinui".


8O
:D

Én egy harmadik változatot hallottam...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198366 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KEDVESEK!!


AKI SZERETNE JÖNNI MTT- szülinapra, azt kérem, minéll előbb- azaz június 10-ig jelentkezzen Lamoraknál! (Június 10. a jövő hét csütörtöke!!!)

Még egyszer a szállásdíjakról: diák 1000 Ft. nem diák 1300. Ft. A jelentkezés mellé írjátok, hogy diákok vagytok, vagy sem.

Az étkezési költségeket csak akkor lehet megmondani, legalább nagyjából, amikor végleges lesz a jelentkezés.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198343 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta:

Rabyn írta: Ryana: meghallgattam azt amit betettél.
vélemény: MI EZ A SZ//**////* ??? ez rémes!!

Ez engem is érdekelne... Techno rulz, de azért annyira mégsem...


Hmm, noshát, tökéletesen elismerem, h a legnagyobb mértékben igazatok van.
A dolog azonban élvezhető, a lényeg annyi, h esetünk már annyira x@r, h az már jó. :D Persze kell hozzá egy idegállapot, (lehet, h megfelelő mennyiségű vivatévénézés is), de mi bátyámmal 2 napig gurultunk, ha rágondoltunk. ;) (Hasonló esetnek említeném meg Marcit, a plüssnemtommimet, aki annyira ízléstelen, h már szép. :) (rikító rózsaszínes-sárgás-szivárványos fényes szőrei vannak, sárga arca nagy vigyorral, és a végtagjai felváltva hupizöldek és élénkrózsaszínek. nagyon édes ^.^ ))

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198332 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ez nagyon ronda...

www.vicclap.hu/static/pic/photo/welcome.jpg

öööö
www.vicclap.hu/static/pic/computer/pyramide.jpg


Hihi, ez a Gollumos nekem nagyon bejött! :up:
Ez se semmi: :mrgreen: www.vicclap.hu/pic/3298/
De ha már a piramisoknál tartunk: www.vicclap.hu/pic/5015/
Ehhez meg no comment... www.vicclap.hu/pic/2578/
Meg ehhez is no comment: www.vicclap.hu/pic/1/
Ez súlyos: www.vicclap.hu/pic/2579/
Még súlyosabb: www.vicclap.hu/pic/2588/
Legsúlyosabb, és ez csak nagykorúaknak! www.vicclap.hu/pic/4/

Na jó, abbahagyom :lol:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198322 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: www.vicclap.hu/static/pic/computer/pyramide.jpg


Hát igen, néha én is ezt szeretném csinálni a gépemmel... :? :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #198321 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na ha már k@ki zene akkor tessék
Amugy örjitő, ki nevezi ezeket zenének??!

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198319 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198315 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Angwen írta:
Sindarinul legjobb tudásom szerint "enethre valinui".


Volt a legutóbbi tákolmányom szerint, de most már a 'Enethaur(/enethor) 'elir!'-nél tartok ;)


Na tessék. :P Itten etetsz a hamis infoval. :evil: Így bízom majd meg legközelebb az általad használt kifejezésekben. :evil: :P :twisted:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198307 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ryana: meghallgattam azt amit betettél.
vélemény: MI EZ A SZ//**////* ??? ez rémes!!

Ez engem is érdekelne... Techno rulz, de azért annyira mégsem...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.741 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére