BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #199091 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na akkor mégegyszer, de most 1000*esen- HAJRÁ Rabyn!!!

Timona írta: UNGALA BUNGALA



[size=9:1jor8tl4]Csöndben megjegyzem , hogy nálunk nem esett :D Ami azért is pozitv, mert per pillanat félig le van bontva a tetőnk, mert cserépcsere folyamatban, Eru óvjon minket az égszakadástól!!!!!!!!!!!!![/size]
Ja és az időjósok szerint (, mert a meterológus enyhe túlzás lenne :? ) szeszélyes nyarunk lesz, záporokkal és zivatarokkal dúsitva... :(

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 3 hónapja #199087 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
csatlakozva az előttem szólókhoz...

Boldog névnapot Alcar!
Eru áldjon meg (és a munkádat is) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199083 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: Hajrá Rabyn!
Bn Alcar!


És:
Ma 17.25-től lesz a Spektrumon valami műsor Tolkien címmel.
[size=9:28xfbm49]Nem várok tőle sokat, mert szintén a Spektrumon volt már olyan műsor, ahol Gandalfot Ghandival, Frodót Nagy Sándorral, Legolast meg Casanovával hozták párhuzamba... :? :twisted: [/size]


Legolast Casanovával?? :roll: :roll: :P :P :P És Frodó mit hódított meg????

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199081 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alcar bácsi - Robika - Legolasz =P

Isten éltessen sokáig, tokád érjen bokádig.

*cupp emotikonok homológ sora*
Kis íjász gyilkológépem. Leszünk mi még halálosztók :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199078 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá Rabyn!
Bn Alcar!


És:
Ma 17.25-től lesz a Spektrumon valami műsor Tolkien címmel.
[size=9:tv1gqent]Nem várok tőle sokat, mert szintén a Spektrumon volt már olyan műsor, ahol Gandalfot Ghandival, Frodót Nagy Sándorral, Legolast meg Casanovával hozták párhuzamba... :? :twisted: [/size]

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199075 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN Alcar!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199071 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Alcar Unokatesó :) )

Rabyn soxerencsét neked

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199067 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NE FELEDJÉTEK: AKI JÖNNE MTT-S SZÜLINAPRA, AKÁR 1 NAPRA IS, AZ JELEZZEN LAMORAKNAK EMILBEN MOST CSÜTÖRTÖKIG!!!!!!!!!![/

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199064 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta: Valin Estare, Alcar és Drizzt!!! :hello:

Kincső, NAGYNAGY GRATULA!! :up: :D



csatlakozom
boldogságot az érintetteknek...
miért is van a gratula? :oops: :?:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199059 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG LEGQUENYÁBB TESTRÉSZ VILÁGNAPJÁT!!!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199058 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Drizzt, és Alcar! :wink:
Ungabunga Rabyn!!! menni fog! :itscool:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199057 Írta: Andriscucc
Andriscucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Mester!!

Muszáj volt már csatizni...Majdnem mindenhol ott vok ahol ti akkor itt miért is ne legyek..Meg hát itt azért ha nem tudok elmenni vhová akkor is talzok veletek.. :) )))

" A boldogság egyetlen akadálya a valóság! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199056 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnap Alcar!

UNGA BUNGA RABYN




Üdv az MTTben mester!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199055 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hatalmas, óriási ungabunga Rabyn!!!!!!!!!!!! :bounce:

Sikerülni fog!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199053 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Holnapra szeretnék egy nagyon nagy ungabungát kérni, mert töriből felelek a kettesért és matekbol pedig évzárót Írunk és azt hallottam, hogy ha esetleg hármas lesz (amire úgysincsen semmi esély) akkor mégsem bukom meg.. de eznem bíztos még is jó volna ha hármas lenne..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199052 Írta: Andriscucc
Andriscucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Örülök hogy köztetek lehetek Nólindir!És télleg tök csini és szép voltál a címlapon. :) )

" A boldogság egyetlen akadálya a valóság! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199039 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Andrííííscúúúúúúúúcc! Szija nálunk! :D

Szürke: áh, mi az neked...? :wink:

Orsie: :( ...

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199032 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szürke, UNGA! :mrgreen:
[size=9:1h1wire0](Orsie: ezt egyszer velem is eljátszották... igaz nem itt, de akkor is gáz. :x )[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199023 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM!

Egy nagyon fontos felhívást szeretnék tenni. Ma egy bizonyos személy (régóta tagja a fórumnak, de most nem nevesíteném, vannak emberek, akik így is tudják, kiről van szó) eltulajdonította tolkien.hu-s bejelentkezési jelszómat. Ha esetleg bármelyikőtök kapott fenyegető vagy bármilyen negatív hangvételő privit az én azonosítómról, akkor az NEM én voltam. Azóta kaptam új jelszót, és nem vagyok biztos benne, hogy a jelszó eltulajdonításán kívül történt bármilyen visszaélés ezzel, de ha igen, jobb, ha ezt tudjátok. Ha tényleg kaptatok ilyesmit, légyszíves jelezzétek nekem.

Nagyon köszönöm:
Orsie

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199022 Írta: M
M válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta: Brisa, ne feledd, hogy Medárd napján esett... :? :roll:

Reméljük, lejár a 40 nap táborig...

Nem akarok kötözködni, de Medárd csak holnap lesz ( 8.-án ). :mrgreen: Még elképzelhető, hogy megússzuk az esős nyarat, bár most is borult az ég, de reméljük holnapra kiderül. :cool2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199014 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon sok boldog névnapot drága Alcar!
:D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199008 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldogosságos névenapot Alcar :)
Körbehordozták tegnapelőtt a csontvázadat TK-n, azért jól vagy, ugye ? :D
Tegnap meg Ery-nek volt a napja :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199007 Írta: Andriscucc
Andriscucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi Artemisz!!!!!
És azt is köszi, hogy aggódsz a szám miatt,de szerencsére már nem nagyon veszem észre, hogy fájik. :) )))

" A boldogság egyetlen akadálya a valóság! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199004 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÜÜÜDV, ANDRIS!!! :o :hello: :hello: :mrgreen:

Végre a Fórumon!

Jó az avatárod is.. :wink:

Brisa írta: Ömlik nálunk az eső. Ez az a típus, hogy ha felveszel esőkabáto és az esernyőt is használod, akkor is bőrig ázol. Ááááááá... Túl sok már a jóból.


Brisa, ne feledd, hogy Medárd napján esett... :? :roll:

Reméljük, lejár a 40 nap táborig...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #199002 Írta: Andriscucc
Andriscucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Sógor!!!!!

Mai napon van a Te névnapod,legalábbis a naptár szerint és eme alkalomból szeretnék NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT kivánni!!!:)))


Drizzt!!

Neked is NAGYON SOK BOLDOG NÉVANPOT!!!!!
A meccsel kapcsban sztem nagyon pocsék egy meccs volt,de akkor is győztünk...Csak azt nem értem miért nem ment ez a brazilok ellen is?:((((De most kaptak a németek egy 50 éves pofont... :) )))

" A boldogság egyetlen akadálya a valóság! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198998 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Esőmentes szép napot nektek!


Hát ez nagyon nem jött össze. Ömlik nálunk az eső. Ez az a típus, hogy ha felveszel esőkabáto és az esernyőt is használod, akkor is bőrig ázol. Ááááááá... Túl sok már a jóból.


Drizzt, boldog névnapot utólag is!

Alcar, boldog névnapot aktuálisan!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198996 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága bratyókám!!!!
Ha nem is elsőként, de azért szeretnék nagyon boldog névnapot kívánni!!
A névnapban egyébként az a jó, hogy azt nem számolják-)))))
pusszancs!!!
hugee-))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198992 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóóódóg Névnapot, Drága Bácsikám!!! (az a madárka ez alkalomra született ;) :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198990 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Alcar és Drizzt!!! :hello:

Kincső, NAGYNAGY GRATULA!! :up: :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198986 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na túlvagyok egy vizsgán...a háromból. Köszi a szurkolást, szerintem egész jó lett......
Továbbra is hajrá mindenkinek...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.539 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére