BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #199639 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Gandalf írta: Idril Celebrindal. ma megtudta az írásbeli érettségi eredményeit: magyar 5 (mindkettő), matek 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálunk neki!! És gyönyörű írásbeli értékeléseket kapott!!! :mrgreen: :agree: :cool2: :deal: :biggrin2: :tongue: :sungl: :bounce: :cheers: :dance: :hello: :up: :D


Ezúton is gratulálok! :itscool: :hello: Hasonló sikereket a szóbelire/felvételire is!


Csatlakozom!!! Nagyon- nagyon sok sikert mindenhez!!

Elodyke, neked meg nagyon- nagyon sok boldog névnapot!!

Más:

NE FELEDJÉTEK, HOGY AZ MTT- SZÜLINAPRA HOLNAPIG LEHET JELENTKEZNI LAMORAKNÁL!!!!!!


Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ha akar jönni, jelentkezzen, még akkor is, ha bizonytalan a jövetele, mert a szállást írásban is le kell majd kötni, és kevesebben jöhetünk a jelentkezetteknél, többen viszont érthető okoknál fogva nem.

Egyszerűbben: aki nem jelentkezik időben, annak nem lesz helye.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199635 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya mindenkinek!

Nah....tudom, h ez nem egészen a mostani témához kapcsolódik, de lenne olyan hímnemű egyed, akinek lenne kedve eljönni velem társastáncra szeptembertől?

Egyébként meg drakula(gratula) az írásbelikhez :D DDD

Puszi: Andariel(aki még továbbra is él:))

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199632 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Idril Celebrindal. ma megtudta az írásbeli érettségi eredményeit: magyar 5 (mindkettő), matek 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálunk neki!! És gyönyörű írásbeli értékeléseket kapott!!! :mrgreen: :agree: :cool2: :deal: :biggrin2: :tongue: :sungl: :bounce: :cheers: :dance: :hello: :up: :D


Ezúton is gratulálok! :itscool: :hello: Hasonló sikereket a szóbelire/felvételire is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #199626 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

icke/Telemnacam írta: És csak hogy Brisa ne maradjon bizonytalan: icke 18 éves :lol:


Jesszum! 8O

(Éljenek a valódi korukat jól titkoló fiúk - Peredhillel, Drizztel és Oisinnal az élen! :roll: :wink: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199625 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Ne izgulj, a vizsgaidőszakodat már rutinosabban fogod átvészelni! :wink: Az érettségin meg naon jóindulatúak lesznek Veled!

A felvételin viszont már annál kevésbé, attól tartok... 8O De azért köszi a bíztatást! :D
Azta! Túl vagyok az 500-on!!! :dance:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199623 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:

icke/Telemnacam írta: És csak hogy Brisa ne maradjon bizonytalan: icke 18 éves :lol:


Igazán éééédes vagy. :wink: Tudod, nem mertem elhinni. Azt hittem. Léli csak viccel. A magam részéről én elkönyvelteltek "20 éves pasinak, aki nagyon szeret vitatkozni". :mrgreen: Szóval csak 18 vagy... még bébi. :evil3:


Hú, Brisa, de bátor vagy....
:twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199622 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

icke/Telemnacam írta: És csak hogy Brisa ne maradjon bizonytalan: icke 18 éves :lol:


Igazán éééédes vagy. :wink: Tudod, nem mertem elhinni. Azt hittem. Léli csak viccel. A magam részéről én elkönyvelteltek "20 éves pasinak, aki nagyon szeret vitatkozni". :mrgreen: Szóval csak 18 vagy... még bébi. :evil3:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199617 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Jaj-jaj. Ha már az érettségiszünetet ilyen nehezen viselem, mi lesz velem a vizsaidőszakokban??? 8O Csak túllennék már rajta... Vagy legalább tudnám, melyik nap leszek... :roll:

Ne izgulj, a vizsgaidőszakodat már rutinosabban fogod átvészelni! :wink: Az érettségin meg naon jóindulatúak lesznek Veled!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199611 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Előd!!

Boldog szülinapot icke!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199610 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj-jaj. Ha már az érettségiszünetet ilyen nehezen viselem, mi lesz velem a vizsaidőszakokban??? 8O Csak túllennék már rajta... Vagy legalább tudnám, melyik nap leszek... :roll:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199598 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, drága Lányom!!! : )= :wink:


Valin Nostare, icke!! :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199587 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula!!
és Bsz!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199583 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Előd-Utód! :hello: :cheers:
Eru éltessen sokáig! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199582 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Boldog Névnapot, Előd!!!!

:cheers: :bounce: :dance:


Izé... ma nem Félix napja van? Mert én úgy tudom... és Előd meg elvileg októberben van, nem? :oops: :roll:

Vagy Előd, Te most tartod?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199574 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot, Előd!!!!

:cheers: :bounce: :dance:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199571 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Idril Celebrindal. ma megtudta az írásbeli érettségi eredményeit: magyar 5 (mindkettő), matek 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálunk neki!! És gyönyörű írásbeli értékeléseket kapott!!! :mrgreen: :agree: :cool2: :deal: :biggrin2: :tongue: :sungl: :bounce: :cheers: :dance: :hello: :up: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199505 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ Icke :)
Az a csillogó izé az ujjadon veled együtt nő ? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199504 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Születésnapot icke!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199503 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot icke! : )=

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199501 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok,

Mint megtudtam, néhány lány részéről olyan vádak értek, miszerint én túlságosan is rámenősen próbálkoztam náluk, én azonban ilyen esetekre nem emlékszem. Ráadásul az MTT körein belül feleannyi esetben sem közeledtem lányhoz a barátkozáson túlmenő célzattal, mint amennyien ilyesmit állítanak. Ezért ezen ugyancsak megdöbbentem, annál is inkább, mert én magam soha egyetlen lány részéről sem kaptam ilyen visszajelzést. Ezért azt kell gondolnom, hogy valamit többen is csúnyán félreértettetek. A további hasonló félreértések elkerülése érdekében szeretnék megkérni mindenkit, hogy ha úgy érzi terhes a számára a társaságom, akkor a jövőben ezt elsőként velem közölje! Ezzel sok kellemetlenséget spórolnátok meg magatoknak is, nekem is, és az MTT vezetőinek is, akik nem tudnak mit kezdeni az ilyen vádakkal.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #199500 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok,

Tegnap este találkoztam és beszélgettem az MTT elnökség tagjaival a tábori részvételem körüli huzavonával kapcsolatban. Bizonyos dolgokat átértékeltem, bizonyos kijelentéseimet módosítottam. A beszámoló az Aldeon topicban van.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199497 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Bóóódog Szülinapot, icke!!! :) = :) = ;) =

Mostmár teljesen bűntethető vagy :deal: :cross:


Csatlakozom: nagyon- nagyon sok boldog szülinapot, erőben, egészségben, vidámságban!!!

Úgy látom, teljes jogú lettél..Gratulálok! Élj is vele, ahol lehet!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199496 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bsz icke vimpártárs, ÉLFSLÁ és Tivadart üdvözlöm! :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199493 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

icke/Telemnacam írta: Jé, egy órát késik a szerveróra... cuki :D 8)

Ez azért van, mert maga a phpBB script nem tudja kezelni a nyári időszámítást. Ha nem tetszik, állítsd át az időzónát a Profilodban. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199492 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, Icke! : )=

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199490 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Köszönöm mindenkinek, külön-külön és egyszerre is... Főleg, most, hogy már vége :twisted: :lol:

És csak hogy Brisa ne maradjon bizonytalan: icke 18 éves :lol:

[size=9:kxalo1qy]Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy Léli súlyos tévedésben van... Minden magyar állampolgár büntetőjogi felelősséggel tartozik tetteiért már 14 éves korától. A 18 éves határ csak néhány plusz jogot jelent, továbbá, hogy innentől kezdve felnőtt börtönbe fognak csukogatni...
:twisted: :P [/size]

Jé, egy órát késik a szerveróra... cuki :D 8)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199468 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog születésed napját, icke! :cheers:
:cooljump: :pimp: :bandit: :bounce: :up: :dance: :hello:

És még1x kösz a kölcsönt :evil3: :deal:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199466 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Miért, hány éves?


Nem tudom, elmondhatom-e, úgyhogy csak segítek ;)

1.:

Léli (Deriana) írta: Mostmár teljesen bűntethető vagy :deal: :cross:


2.: Most érettségizik ;)

3.: Meglepődötten tapasztaltam, h fiatalabb nálam... :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199464 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Icke..
BSZ..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199462 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Bóóódog Szülinapot, icke!!! :) = :) = ;) =

Mostmár teljesen bűntethető vagy :deal: :cross:


Miért, hány éves?

Boldog szülinapot, Icke!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.742 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére