BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #199878 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Thaur !

és

SOK Boldog Születésnapot LUINE :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199877 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Katasztrófa? Milyen katasztrófa?
Mi tegnap este Sztivájjal az utcánkban tomboltuk végig a legnagyobb felhőszakadást, a hömpölygő vizet és táncoltunk, cucujéztunk és egymás nyakába borultunk...és megállapítottuk, hogy tapad rajtunk minden ruha :lol: :lol:
Nekem nagyon tetszett!!!! Lehet, hogy nem vagyok normális???

Cica drága, nem is Te lennél, ha nem ezt írod be, szinte számítottam rá :D Nem vagy komplett, de pont ezért szeretünk :mrgreen: Amúgy majdnem ugyanezt már egy bizonyos Gene Kelly is eljátszotta egy bizonyos elég híres musicalben, csak ő még énekelt is hozzá: :lol: "I'm just singin' and dancin' in the rain..."

UNGABUNGA ELŐD!!!! :bounce: :bounce:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199876 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: köhike

[size=9:3jh0ojsp]kérhetnék egy icike picike kis ungabungát?? most deltol megyek vizsgázni, de hogyismondjam a tanulas az nemsikerult olyan fenyesen, szal elkéne segitségtek[/size]

[size=9:3jh0ojsp]Kérek legalább akkora unga-bungát Elődnek, amekkora nekem elég volt ahhoz, hogy a mai vizsgámon kábé ugyanennyi tanulás mellett egy szép, görbe elégségessel átmenjek...[/size]
egyébként meg...

Valin Estare Thaurwathiwen! :hello: :cheers:
Eru éltessen sokáig, vimpárlányom! :D ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199866 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Icike picike kis ungabunga Elődnek, hogy jól sikerüljön a vizsgája!! ((: Perme drukkol... meg ungabungázik (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199864 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugri bugri UNGA BUNGA mindenkinek akinek még vizsgája van [size=9:2egaj5we]és nem az uccsó napját tölti a suliban a nyári szünet előtt- piszok mázlisták...[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199863 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köhike

[size=9:16ws1lnq]kérhetnék egy icike picike kis ungabungát?? most deltol megyek vizsgázni, de hogyismondjam a tanulas az nemsikerult olyan fenyesen, szal elkéne segitségtek[/size]

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199856 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Előd!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199855 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Katasztrófa? Milyen katasztrófa?
...és megállapítottuk, hogy tapad rajtunk minden ruha :lol: :lol:
Nekem nagyon tetszett!!!!


Biztos a járókelőknek is tetszett. :wink:

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199854 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem egyszer a számítógépembe vágott bele a villám, hát kicsit legörbült a szám széle... De végül fizetett a biztosító, csak éppen nem az eredeti számítógépet fizette ki, hanem az új alkatrészeket. Hm, kicsit kétszer olyan jó gépem lett mint a villám előtt, szóval megérte. :D
De azért azóta ha nem vagyok otthon akkor kihúzom a telefonzsinórt a gépből és a dugókat a konnektorokból, esős időben meg akkor is ha otthon vagyok...

Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199853 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Katasztrófa? Milyen katasztrófa?
Mi tegnap este Sztivájjal az utcánkban tomboltuk végig a legnagyobb felhőszakadást, a hömpölygő vizet és táncoltunk, cucujéztunk és egymás nyakába borultunk...és megállapítottuk, hogy tapad rajtunk minden ruha :lol: :lol:
Nekem nagyon tetszett!!!! Lehet, hogy nem vagyok normális???

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199850 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, én nekik egy hajuk szála sem görbült meg, pedig benn voltak a házban. Ilyen mázlistákat!! 8)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199849 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Az érettségizőknek hatalmas kalappal kívánok a szóbelikhez!


Én legalább egy termetes tartálykocsival kívánok!!! :wink:
(s kérnek belöle az egyetePisták is, mert mi meg vizsgázunk!)

A tegnapi vihar és a hozzá kapcsolódó hozzászólások után a Beszélgetős topicot katasztrófa-sújtotta területnek nyilvánítom

Apukám munkatársáék háza mellett van aze gyik villámhárító nálunk. Tavalyi egyik nagy viharban "hárított" is, csak éppen közben a házban minden kiégett. Értsd úgy, hogy a vezetékektől is kifeketedett a fal, ahol futottak, füstölt a tv, számítógép. A biztosító meg alig akart fizetni, hisz végülis a villámhárító szakszerűen működött...

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199848 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közlemények: :)

Az érettségizőknek hatalmas kalappal kívánok a szóbelikhez! :deal:

Valin Estare Thaurnak és minden Margitnak, Grétának! :hello:

A tegnapi vihar és a hozzá kapcsolódó hozzászólások után a Beszélgetős topicot katasztrófa-sújtotta területnek nyilvánítom :cross:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199847 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hö-hö
AKÁCIÓ! :twisted: :mrgreen:

Holnap kell utoljára bemennem idén... :D

BN THAUR!
BN ELŐD!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199845 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egy villám után elkezdtem a másodperceket számolni... azaz elkezdtem volna de nullánál sem tartottam amikor fejbevágott a menydörgés. Kicsit beleremegett a ház. Az áram csak egy pillanatra ment el, szerencsére éppen nem dolgoztam.

Gratula az érettségizőknek!

Orsie: alszok, hajnali háromtól-négytől délig, kivéve ha vizsgázom néha.
Cica: olyan mint a tájékozódási futás, csak autóval. Igazából logikai játék.

Ezen a héten már nem leszek netközelben, legyetek jók, pá!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199842 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog nevednapot, drága férjuram! :D

Angwen írta: Ja, hogy most a vágjunk fel az írásbelik eredményével projekt van folyamatban? :P Hát, eddig mindenem ötös...

:mrgreen:

Hehe. Nekem is.

:mrgreen:

[size=9:1jqjr0cg]De én jobb matekot írtam nálad!! :P [/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199833 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Suhi teljesen át tudom érezni a helyzetet, amikor jöttem haza nagypapámtól elkezdett csöpögni az eső aztán mikor beléptem az ajtó és a nappaliba léptem arra lettem figyelmes, hogy a szomszédék kúpcserepei tartanak felénk 8O , ugyhoyg amilyen gyorsan tudtam minden redőny le, ablak becsuk, de igy is minden kertibútorunk a szomszédban landolt, egyik napozóágyas párnán meglépett (aki XXIIkerben kósz párnát lát szóljon), kutyám frászt kapva karmolászta az ajtót és be kellett engedni, pedig nem félős. Ráadásul egy szál cserép nincs a házunkon, mert holnap kezdik visszarakni, ugyhoyg csöppet beáztunk :( áram nem ment el, de 3 fánkat törte derékba a vihar... Eru jól kibabrált velünk :cry: .

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199832 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, Előd!!! :dance: :bounce: :hello: :cheers:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199829 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszönöm a köszöntéseket..
megleptetek vele
ugyanis nem is tudtam hogy ma nevnapom van ;)
de nagyon jó megtudni..
különösen a semmiből előbukkanó smsekkel privikkel és hozzászólásokkal
köszönöm szépen
:oops:

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199828 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóódog névnapot, Előd! :) :D (még 1/4 órát :) ) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199819 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor már én is dicsekszem kicsit... :) Magyar:5-5, matek: 3... eddig tökéletes :P

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199817 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, hogy most a vágjunk fel az írásbelik eredményével projekt van folyamatban? :P Hát, eddig mindenem ötös...
(Húha! Ha ilyen nagyképűen folytatom, ebből is sírfelirat lesz...)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199812 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kep.tar.hu/rabyn/index.phtml?aid=27653561

berakom ide is hátha unatkoztok azt megnézitek:) kb 5-7.es koromban rajzoltam ezeket a uccokat. (sajnos akkoriban nem volt szokásom a dátumozás.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199809 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot holnapra Thaur! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199805 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah, ha már így elkezdték a sort, akkor :D
Nagyon Bóóóódog Névnapot Sátánkáááám!!!!

Egy kis ajándék tőlem neked :sungl:
Höhöhö

ja meg Dín, köszi a tippet, akkor kipróbálom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199800 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN Thaur, gratula és ungabunga mindannak, aki megérdemli vagy kell neki!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199798 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT THAURCIIIII!!!!!!!!!!! (angyaltárs!:))

Igy előre is. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199795 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, azt elfelejtettem elmondani: a magyar írásbelim 4-es (irod.) és 5-ös (nyelvtan) lett!!! :D :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199792 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Így előlegbe is, holnapra:

VALIN ESTARE, DRÁGA THAUR-ANYÁM!!!! : )=



[size=9:10xbz1n4]A fizikavizsgám amúgy 2 lett, de legalább túlvagyok! :roll: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199786 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Erda niire (Area) írta: Nálunk 38 fok volt árnyékban. :mrgreen:


Nálunk is, délelött! :wink:
Bár szvsz még vihar közben is, de mondjuk nem erre figyeltem! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.566 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére