BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #200663 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: A holnaptól kezdődő szóbeli érettségi időszakra mindenkinek legalább akkora szerencsét kívánok, amelyben nekem volt részem annak idején!

Csatlakozom, és nagyon- nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200661 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eönwë: Ne aggódj, nem gázos az ;) Se a tömeges szereplés nép előtt, sem a zenés :) (Sőt, ez utóbbi kifejezetten jó :) perme 6 évig volt énekkaros, és 4 évig zenekaros.. :) ;) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200659 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A zene az kell, ugyebár... :wink: :D

HAJRÁ, EÖNWË!! Manwë veled van, úgy is, mint főnök!

Én meg küldök tünde-ungabungát! :hello:

Aztán majd meséld el, milyen volt! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200656 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok..
:roll:
Izé..én egy [size=9:2avw0hc8]egész pici[/size] ungabungát kérnék sépen, ha lehet... Holnap a "sulizenekar", melyben /me is penget, potom ötszáz ember előtt játszik... Nem vagyok se a tömeg előtti zenéléshez se a szerepléshez hozzászokva.. /me picit izgul.. /me köszöni Nektek előre is..

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200653 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyüff!

EZERSZER INKÁBB ELMENNÉK AZ ÉRETTSÉGIZŐK HELYETT TÖRIBŐL SZÓBELIZNI, MINT A HOLNAPI NÖVÉNYSZIGORLAT! :bawling: :evil:

Ery a tanúm rá, még egész jól emléxem a dolgokra.. :roll: :P


UNGABUNGA, FIÚK-LÁNYOK!!! :bounce:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200645 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A holnaptól kezdődő szóbeli érettségi időszakra mindenkinek legalább akkora szerencsét kívánok, amelyben nekem volt részem annak idején!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200640 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica nyugi, ügyi csaj vagy, megcsinálod! Mindenesetre a tárgy neve tényleg borzalmas... Gondolj arra, hogy sikerülnie kell, és olyat fognak kérdezni, amit tudsz, még akkor is , ha nem vagy 100%-osan felkészülve! Nem szabad félned, mert az gátol! [size=9:1oo7dbci](Némi Agykontroll-elmélet - perme anno elvégezte, és tényleg műxik, jelesre érettségiztem anno 6 éve ;) )[/size] Ha bízol magadban és tudod, hogy mások is bíznak benned + készültél is, akkor tuti sikerül! A Tudás legyen Veled holnap! :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200637 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta: Íme a szekta első vad hatásai...
Én megmondtam! :twisted:


Ööö...ezt még lehet fokozni!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200632 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica, én négyes lettem belőle...majd koncentrálok ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200630 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága Cica... ugyan még a tantárgy címét se igen értem, de azért tudod, hogy mennyire bírlak, ezért hát persze, hogy unga-bunga Neked!!! Nagyon ügyes legyél!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200629 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké...nagyon-nagyon para van, és rettentően szükségem lenne mindenféle pozitív energiára holnap 9:30tól - ugyanis, ha nem sikerül, akkor nagyon nagy bajban leszek... KB vállalkozásgazdaságtan!!! :evil: :evil: :evil: Tehát aki otthon van ebben az igen finom tantárgyban, az telepatikusan is segíthet...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200606 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:

Léli (Deriana) írta: Perme volt szavazniiiii :D 8) És sikeresen szavaztam két, egymást metsző vonallal :D


Én is! Nekem is sikerült! És még ezek után vizsgálni akarják, hogy elég érettek vagyunk-e??? :mrgreen:


Igen. Tök fölösleges. Ha már szavazhatunk, akkor érettek is vagyunk! Akkor meg mi a fenének kell hülye évszámokat, meg egyéb ilyeneket megtanulni??? (bocsi Bátyó :roll: )

Ja, a másik: a magyartanáromtól megkérdeztem, h lehet-e más személyt választani a XX. sz.-i tételnél, mint aki ottvan. Reakció: "Miért, kit választanál? Csak nem Tolkient?" Mondom, de. Válasza: "Nem. Tőlem sem várható el, hogy az egész XX. századból perfekt legyek". Na, erről ennyit... :x :evil: De ha tudja, h őt akarnám választani, akkor akár fel is készülhetne belőle...... dühítő....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200603 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Perme volt szavazniiiii :D 8) És sikeresen szavaztam két, egymást metsző vonallal :D


Én is! Nekem is sikerült! És még ezek után vizsgálni akarják, hogy elég érettek vagyunk-e??? :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200602 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá!


és csak annyi hoyg EDDA, és Uriah Heep RULZ!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200600 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:

Léli (Deriana) írta: Soksok UngaBunga hétfőre mindenkinek!!! Főleg icke kölyöknek, aki nem tanult érettségire :P és persze Drága Jacónak is ;) meg minden érettségizőnek/vizsgázónak. Én még ráérek, szerdáig :roll:


El se hiszem: közülünk mindenki második turnusos? (Kivéve persze Leguánt, akit most derekasan irigylek, amiért túl van rajta.) Köszönöm mindenkinek--mi lenne, ha töri meg magyar helyett inkább telepátiát gyakorolnék két napig, aztán egy önként jelentkezőt leültetnék egy-két tankönyv elé, hogy küldje az infot?


telepátia? lazán!... :mrgreen:

gratula az első szavazóknak!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200595 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta: Soksok UngaBunga hétfőre mindenkinek!!! Főleg icke kölyöknek, aki nem tanult érettségire :P és persze Drága Jacónak is ;) meg minden érettségizőnek/vizsgázónak. Én még ráérek, szerdáig :roll:


El se hiszem: közülünk mindenki második turnusos? (Kivéve persze Leguánt, akit most derekasan irigylek, amiért túl van rajta.) Köszönöm mindenkinek--mi lenne, ha töri meg magyar helyett inkább telepátiát gyakorolnék két napig, aztán egy önként jelentkezőt leültetnék egy-két tankönyv elé, hogy küldje az infot?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200590 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Perme volt szavazniiiii :D 8) És sikeresen szavaztam két, egymást metsző vonallal :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200587 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
EMC: nyilván hajrázunk! már izzítom az unga-bunga receptoraimat...hétfő, kedd és egész jövőhét!!!MINDENKI nagyon ügyes lesz, ugye? :D szóval ungbung minden 4-esnek, vagy 12-esnek és egyemistának! 8)

Sil írta: (f+g)' = f' + g'
(f*g)' = f'(x)*g(x) + f(x)*g'(x)
(f/g)' = [f'(x)*g(x) - f(x)*g'(x)] / g^2(x)
[f(g(x))]' = f'(g(x)) * g'(x)


először azt hittem rémeket látok...jajj, már itt sem lelek nyugtot...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200583 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden: +361 215 91 41

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200582 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
aki jön SummerRocks-ra 17.én az kérem jelezze nekem,és mehetnénk együtt...
sürgősen kérem Tivadar számát!!!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200577 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Suhifarok írta:

Csele írta:

Suhifarok írta: Olyaaan jó kedvem van!!!!!! :D :D :D :D


Persze, akinek már nincs suli.....


Hááát, igazából nem azéééé.... 8)
Hanem mer tali vóóólt!!!!
De nem kezdek el itt is áradozni róla! Befogom a szám! Kikapcsolok! Off, off, off.....!!!!!

Hülye vok, lálálá!!!!!!

Trálálááá!!!


Íme a szekta első vad hatásai...
Én megmondtam! :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200563 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen, Cica, icke, Jacó + továbbra is Artemisz, Csele és minden érettségiző, felvételiző, vizsgázó egyén: irdatlan nagy UNGABUNGA!!! :bounce: Nyugi, mindenki küldi Nektek a pozitív energiákat, nem lehet baj!

Sil, Te aztán profi vagy, online Analízis-oktatás... :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200560 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Csele:
(f+g)' = f' + g'
(f*g)' = f'(x)*g(x) + f(x)*g'(x)
(f/g)' = [f'(x)*g(x) - f(x)*g'(x)] / g^2(x)
[f(g(x))]' = f'(g(x)) * g'(x)

Sil:
Köszönöm!

Te egy angyal vagy!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200555 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Soksok UngaBunga hétfőre mindenkinek!!! Főleg icke kölyöknek, aki nem tanult érettségire :P és persze Drága Jacónak is ;) meg minden érettségizőnek/vizsgázónak. Én még ráérek, szerdáig :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200550 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csele:
(f+g)' = f' + g'
(f*g)' = f'(x)*g(x) + f(x)*g'(x)
(f/g)' = [f'(x)*g(x) - f(x)*g'(x)] / g^2(x)
[f(g(x))]' = f'(g(x)) * g'(x)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200547 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ha valaki esetleg tanult Analítist, nem dobna meg a deriválás alapszabályaival? Pl. Összeg deriváltja egyenlő a tagok deriváltjának összegével.
Otthon hagytam a jegyzetemet (pedig tök jó jegyzetem van), s kellene mikrohoz.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200545 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jó...reméltem, hogy nem kell, ám mégis...
Kérek ungabungát - vállgazd, vizkomm (ezek mind hétfőn) és pszichora, ami csüt-ön lesz... :? :roll: ÁÁÁÁ, nem akarom!!!!

Angwen, tuti biztos sikerül, hisz tüncEnergiák is mennek ezerrel! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200544 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNGA NEKTEK!

Kéz- és lábtörtést nem kívánok...mert nem kell az ördögöt a falra festeni... :roll: :wink:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200540 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Ha már itt tartunk, valaki támogassa lelki energiáival a szegény, szerencsétlen, nagy komoly egyetemisták által rendszeresen lesajnált érettségizőket-felvételizőket is! (Ha a keddi napot túlélem... 8O)


Melda Angwen, Drága kis Vaslány!!!
Persze, hogy támogatunk, meg ungabunga, Nolda energiák, s persze minden érettségizőnek, felvételizőnek, vizsgázónak!!! Lélekben ott leszek a fejetek felett és súgok mint állat (ha netán túl nagy marhaságot hallanátok, azt NEM az Eldatorni Ltd. Co. b. tagjai (_Neo meg én) követték el...)
Ezer drukk!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200539 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Ha már itt tartunk, valaki támogassa lelki energiáival a szegény, szerencsétlen, nagy komoly egyetemisták által rendszeresen lesajnált érettségizőket-felvételizőket is! (Ha a keddi napot túlélem... 8O)


egyetértek!! :roll: nekem a szerdai napot kéne valahogy... :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.652 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére