BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #200053 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Minerva te nagyonhülye:DDD

Amúgy téged és Irut üdövözöl egy volt osztálytársatok, a nevét sajnot nem tudom de azt üzente, hogy az aki hatodik félévben ment hozzátok (ja és ez valami hímenemű)

:hein:
Rabyn: általános iskolai? Csak mert gimiben nem egy osztályba jártunk, osztálytársak csak hat évesen voltunk... ;) (régi szép idők *sóhaj*)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200051 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: BN/Bsz/Ungabunga!!! [size=9:1bliulm2]Lehet válogatni :wink: [/size]

Mesélnék vmi érdekeset:
Ugye, mint tudjuk jövőre új érettségi rendszer lesz. Tesóm is beleesik eme kisérletbe. Ma azzal jött haza, hogy képzeljem Tolkien lesz a nyelvtan tételek között 8O 8O 8O Legalábbis ezt mondta nekeik a magyar tanárjuk 8O 8O megpróbáltam kifaggatni, hogy szövegelemzés céljából vagy nyelvi munkálkodása miatt, de a drága annyira azért nem figyelt a tantónénire, hogy ezt nekem értelmesen el tudja magyarázni 8O :rmad2: Ti ezt el tudjátok képzelni :hein: Mert nekem ez azért egy kicsit furin hangzik... :roll:


Irodalom szóbeli tétel.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200048 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minerva te nagyonhülye:DDD

Amúgy téged és Irut üdövözöl egy volt osztálytársatok, a nevét sajnot nem tudom de azt üzente, hogy az aki hatodik félévben ment hozzátok (ja és ez valami hímenemű)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200047 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hallottátok, hogy Michael Jackson összeáll egy koncert erejéig?
:mrgreen: :evil3:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200041 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN/Bsz/Ungabunga!!! [size=9:28d4uaal]Lehet válogatni :wink: [/size]

Mesélnék vmi érdekeset:
Ugye, mint tudjuk jövőre új érettségi rendszer lesz. Tesóm is beleesik eme kisérletbe. Ma azzal jött haza, hogy képzeljem Tolkien lesz a nyelvtan tételek között 8O 8O 8O Legalábbis ezt mondta nekeik a magyar tanárjuk 8O 8O megpróbáltam kifaggatni, hogy szövegelemzés céljából vagy nyelvi munkálkodása miatt, de a drága annyira azért nem figyelt a tantónénire, hogy ezt nekem értelmesen el tudja magyarázni 8O :rmad2: Ti ezt el tudjátok képzelni :hein: Mert nekem ez azért egy kicsit furin hangzik... :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200038 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Aki volt Kő-hegyen és akit érdekel az entingünk: www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1202



Jaj, de szép lett!! Hiába, a mi fánk. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200033 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki volt Kő-hegyen és akit érdekel az entingünk: www.tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1202

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200031 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabynnak, és mindenkinek akinek még kell: óriási UNGABUNGA!!! :bounce:
Julcsi, télleg, mi ez a névváltás?? :?: :hein:

BSZ és BN mindenkinek, akinek mostanában van!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200029 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lúthien_Tinúviel írta:

Felagund írta: Julcs: drukkoltál te ma nekem? :hein:

Nemnem... bocsi, de eszembe se jutottál... :P :P :P

Rabyn: görénydrukk megy!


Julcsi!!! 8O Jól látom, amit látok???? Mi történt a neveddel???

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200006 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem! Sims sorozatot keresek akinek megvannak az privizzem rám!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200005 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Az volna a kérdésem, nincs-e meg valakinek a Star Trek: Nemezis című film (angolul) letöltve? Vagy tudja valaki, honnan lehetne letölteni? Perme nagyonszeretné megnézni...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200004 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Julcs: drukkoltál te ma nekem? :hein:

Nemnem... bocsi, de eszembe se jutottál... :P :P :P

Rabyn: görénydrukk megy!

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200001 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá és unga-bunga mindannak akit érint!

tovbbá

Boldog Név és Születésnapot minden kedves érintettnek erre a hétre!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #199998 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Hát, ha java nincs, akkor asszem sehogy... :?
De ha esetleg bejön, már könnyen kezelhető...
Egyébként egy kis nosztalgia-indító... ;)

java van. képernyőn nagy fehér izé. középen kis fekete téglalap.

felagund: csak nem rosszul sikerült a vizsgád?... :roll:

rabyn: ungbung!!!!
előd:[size=9:2oryexx7] remélem átmentél matekon, a szépsárga integrálkönyvet megigéztem hogy a fejedbeszálljon![/size]

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199997 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Holnapra kérek nagy szurkszurkot!!!
Mert Egtsan évzárót írunk, és kettesre kell megírnom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199996 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá előd!!!!


ÉS Boldog szülinap vagy névnap aki ma tarja!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199993 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin estare, Melda Thaur ar valin nostare len, Luine!!!

Elodyke fijam: HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199990 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Julcs: drukkoltál te ma nekem? :hein:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199985 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: [size=9:1jwusshk]kérhetnék egy icike picike kis ungabungát?? most deltol megyek vizsgázni, de hogyismondjam a tanulas az nemsikerult olyan fenyesen, szal elkéne segitségtek[/size]

[size=9:1jwusshk]Unga
Bunga

Légypiszok.

300![/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199976 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, ha java nincs, akkor asszem sehogy... :?
De ha esetleg bejön, már könnyen kezelhető...
Egyébként egy kis nosztalgia-indító... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199967 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Bocsi, de ennek a linknek most nagyon megörültem...
www.budapestfilm.hu/bpfilm/virtu ... orvin.html
LEP-résztvevőknek kötelező! :D

mi ez? és hogy működik?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199960 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UngaBunga, BéeSZ és BéeN minden érintettnek!!!!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199945 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi, de ennek a linknek most nagyon megörültem...
www.budapestfilm.hu/bpfilm/virtu ... orvin.html
LEP-résztvevőknek kötelező! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199916 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM NAGYON FONTOS!!
KI TUDNA BEVÁLLALNI EGY FEKETE KISCICÁT? FIÚT VAGY LÁNYT? (VAGY AKÁR TÖBBET) A HUGOM OSZTÁLYTÁRSÁÉKNAK MOST VANNAK KISCICÁI ÉS HA NEM VISZIK EL ŐKET AKKOR....

AKI ESETLEG TUD OLYANRÓL AKINEK JÓL JÖNNE CICA AZ SZÓLJON NEKEM!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199900 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Csele írta: Apukám munkatársáék háza mellett van aze gyik villámhárító nálunk. Tavalyi egyik nagy viharban "hárított" is, csak éppen közben a házban minden kiégett. Értsd úgy, hogy a vezetékektől is kifeketedett a fal, ahol futottak, füstölt a tv, számítógép. A biztosító meg alig akart fizetni, hisz végülis a villámhárító szakszerűen működött...

Mint némi biztosítási tapasztalattal rendelkező emberke, erre azt tudom mondani, hogy:
1. Kétféle villámcsapás létezik. Van a közvetlen, amikor magába a készülékbe csap bele a villám, az ilyenre szoktak fizetni. És van a közvetett, amikor mondjuk 2 házzal odébb csap be, és az utcában az összes elektromos berendezés tönkremegy. Ez utóbbi nem minden biztosítónál van benne a kockázati körben, főleg ha már elég régi a szerződés, hisz régebben még kevesebb biztosító vállalta be ezt a kockázatot. Érdemes átolvasni a feltételrendszert, amit a biztosítás mellé adnak, egy füzetecske, amiben minden benne van, mire fizetnek, mire nem. És ha azt írja, hogy a közvetett villámcsapást csak külön díjért lehet biztosítani, akkor a kötvényt is meg kell nézni, hogy egyáltalán benne van-e, kértétek-e.
2. Ha már régen kötöttétek a biztosítást, érdemes átnézetni (3-4 évente minimum), több okból is. Egyrészt, ha egy lakásbiztosításhoz mondjuk nem nyúlnak hozzá 10 évig, akkor könnyen alulbiztosítottá válhat, már az infláció miatt is, mert a díjemelkedés követi ugyan az inflációt, de nem teljesen, hosszú távon nem tudja annyira követni. Alulbiztosítottság esetén meg könnyen azt mondhatja a biztosító, hogy bocsi, de mondjuk csak a kár felét fizetjük ki. Másrészt a szerződésre mindig a kötéskor érvényes feltételek vonatkoznak, csak ha módosítanak a szerződésen valamit, onnantól érvényes rá az új feltétel. A verseny miatt pedig az idővel egyre kedvezőbbek lesznek a feltételek: egyre több szolgáltatás kerül be ugyanazért a díjért. Harmadrészt pedig minden lakásbiztosításban vannak egészség- és felelősségbiztosítási elemek is (pl fizetnek csonttörésre, baleseti rokkantságra meg hasonlókra, vagy lehet benne pl olyan is, hogy ha kirabolnak bárhol Magyarország területén, arra is fizetnek), egy minimális, nagyon olcsó díjért, viszont ezeknek a szolgáltatásoknak az összege nem emelkedik minden évvel, mert ezeknek a díja is fix, nem változik, így egy 10 évvel ezelőtti biztosításnál ezeknek az összege mai szemmel nevetséges. És végül persze az évek során bekövetkeznek változások is: pl ha vesz az ember számítógépet, akkor se árt átnézni a biztosítást, mert sok helyen a számítógép a kiemelt értékű ingóságok közé tartozik, és ha annál a kategóriánál nincs feltüntetve megfelelő összeg, akkor is baj lehet.
3. Nem mindegy, melyik biztosítónál van a szerződés. Vannak kis biztosítók, amik még most gyűjtik az ügyfeleket, és nagyon olcsón igyekszenek levadászni minél nagyobb állományt. Ez azt jelenti, hogy legtöbbször a befolyt díjak nem bizonyulnak elégnek a költségeik fedezésére, így ha beüt egy nagyobb kár, mondjuk egy nagy vihar, akkor bajban vannak. Tehát kár esetén igyekeznek kibújni a fizetés alól. [size=9:1077p4wm]Mondjuk ennek legjellemzőbb példája a kötelező biztosítások: pl egy KÖBE-s a normál díj töredékét fizeti, merthogy nem érdekli, fizet-e a biztosító, ha nekimegy valakinek a kocsival. Viszont én kívánom, hogy egyszer menjen nekik egy szintén KÖBE-s, megérdemlik.[/size] És egy nagyobb biztosítónál a kárrendezés is gyorsabban megy, mert pl nem bujkálnak, mert pl van saját kárrendezőjük minden városban, vagy pl kisebb károknál (üvegtörés, csonttörés) van egyszerűsített ügyintézés, vagy pl elfogadják bármilyen szerviz igazolását, nem kell bevinni a kiégett tévéképcsövet...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199893 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Anyu :) =

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199892 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Katasztrófa? Milyen katasztrófa?
Mi tegnap este Sztivájjal az utcánkban tomboltuk végig a legnagyobb felhőszakadást, a hömpölygő vizet és táncoltunk, cucujéztunk és egymás nyakába borultunk...és megállapítottuk, hogy tapad rajtunk minden ruha :lol: :lol:
Nekem nagyon tetszett!!!! Lehet, hogy nem vagyok normális???


Igen Cica, nem vagy normális :) De mi ilyennek szeretünk :)
Viszont a lesodort tetőcserepek, a letört ágak, a kicsavart fák és az alattuk lévő összetört autók látványa egy ilyen vihar után nem tül szívderítő :( És Kispesten sajnos volt ilyen is.

Előd: [size=9:nc6cn7lf]haj-rá, haj-rá![/size] ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #199890 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: [size=9:26mj1sqb]kérhetnék egy icike picike kis ungabungát?? most deltol megyek vizsgázni, de hogyismondjam a tanulas az nemsikerult olyan fenyesen, szal elkéne segitségtek[/size]

SOKSOK UNGA BUNGA, ELŐD!!! :clown: :bounce:

Estel Adániel írta: [size=9:26mj1sqb]Kérek legalább akkora unga-bungát Elődnek, amekkora nekem elég volt ahhoz, hogy a mai vizsgámon kábé ugyanennyi tanulás mellett egy szép, görbe elégségessel átmenjek... [/size]

Neked meg gratula, legfiatalabb Bátyám!
:) =
;) =

:deal:


Bódog névnapot, Thaur!!! :mrfrodo:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199882 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Luine!
Eru éltessen sokáig Téged is (előre is)! :D ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199880 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ELOD .... ELOD ... HAJRÁÁÁÁÁÁÁ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.599 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére