BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #201067 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ügyi vagy kriszana!!!!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201064 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: gratula! Kriszana nagyon ugyi vagy
de ennek ellenére :P
mert nekem még sok van hátra :P

Nekem még több van hátra :P
Szóval én is gratula kriszana! :D

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201056 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta: Léli: nyugi érettségin állítólag még a legszemetebb tanárok is rendesek
(legalábbis remélem!! :roll: :D )


Megerősithetem :)
egy osztálytársam a hidegháborút kapta, és elkezdett bezsélni a Zanussi és a Lehel hűtőgépgyár harcárol :)
Átment :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201055 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gratula! Kriszana nagyon ugyi vagy
de ennek ellenére :P
mert nekem még sok van hátra :P

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201053 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedveseim!

Nagyon köszönöm a sok ungabungát, és a sok drukkot az államvizsgához.
Jelentem: 5-ösre sikerült, és a mai nappal befejeztem az egyetemet :!:

Nélkületek nem ment volna :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201043 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Az önök államformája köztársaság?
- Nem, királyság
- Tehát van királyuk?
-Tengernagynk van
- Tehát van tengerük?
-Nincsen.
-És mért üzentek hadat? Területi követelésük van?
-Igen
-Az Egyesült Államokkal szemben?
-Nem
-Nagy Britanniával szemben?
-Nem
-A Szovejetunióval szemben?
-Nem uram, Romániával szemben
-És nekik is hadat üzennek?
-Nem uram, szövetségesek vagyunk.


Ez Örkény. Csak nem tudom mibQl van, nem tom a címét, de maj utánanézek mer érdekel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201039 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta: Léli: nyugi érettségin állítólag még a legszemetebb tanárok is rendesek
(legalábbis remélem!! :roll: :D )


Hát, egy kivételt tuti tudok. Drága, imádott osztályfőnökünk nem olyan, h egy cseppet is engedjen a követelményszintjéből. Ő megmondta: "nem akarok nektek érettségit ajándékozni" :roll:

Amúgy /me büszke legfiatalabb fiára, ickének 4,4 lett az érettségiátlaga :D (vagy csak a szóbelié, azt még nem tudom pontosan) Gratula, Kölyök ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201037 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli (Deriana) írta:

Nólindir írta: Ja és: ez kicsit nem vág a témába, meg remélem, nem fogjátok politikai izéként értelmezni, de gondoltam, megosztom veletek - most olvastam:

'56-ban, Rajk László újratemetésén látva az ünnepély jellegét, így szólt a politikus egy régi, jó ismerője: "Szegény Laci... ha ezt látná, de jól közénk lövetne!"

Felvételi rulz :mrgreen:


Bibibí, nekünk ezt a tanár órán mondta :D (fffúj, de utááálom azt a tanárt....).

Ja, és most rájöttem, hogy nem tudok nyelvtant tanulni :) Annyira összeszedetlen vagyok, h arra már nem visz rá a lélek (majd rögtönzök valamit :D ) Magyarul irány vissza a megszokodt törihez.... (valaki törje el holnapig a töritanárom lábát, pls!!! Bárkinél lefelelek (meg az egész osztály) minimum 4-esre, csak nála nem...)


Úristen feljövök és még itt is töri :P :P :x :lol:
Léli: nyugi érettségin állítólag még a legszemetebb tanárok is rendesek
(legalábbis remélem!! :roll: :D )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201020 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez olyan szörnyű!!! Alig tudok naponta fél órát eltölteni a gép előtt!! Rohadtul hiányzik a Fórum, meg a chat, meg minden!!!! Komoly elvonási tüneteim vannak :bawling: :bawling: :bawling:
[size=9:34yanv12](permí éjjel dolgozik, nappal alszik...)[/size]

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201012 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ezt csak most látom.... húúúúúúúúúúúú kkhirályyyyy :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201008 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

NIMROCCO írta: Yahoo Mail rulzz! :D


éljen a 100 megabyte!! :) ))))))))

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201006 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Ja és: ez kicsit nem vág a témába, meg remélem, nem fogjátok politikai izéként értelmezni, de gondoltam, megosztom veletek - most olvastam:

'56-ban, Rajk László újratemetésén látva az ünnepély jellegét, így szólt a politikus egy régi, jó ismerője: "Szegény Laci... ha ezt látná, de jól közénk lövetne!"

Felvételi rulz :mrgreen:


Bibibí, nekünk ezt a tanár órán mondta :D (fffúj, de utááálom azt a tanárt....).

Ja, és most rájöttem, hogy nem tudok nyelvtant tanulni :) Annyira összeszedetlen vagyok, h arra már nem visz rá a lélek (majd rögtönzök valamit :D ) Magyarul irány vissza a megszokodt törihez.... (valaki törje el holnapig a töritanárom lábát, pls!!! Bárkinél lefelelek (meg az egész osztály) minimum 4-esre, csak nála nem...)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201005 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Yahoo Mail rulzz! :D

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201001 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aldaron (büzsü) írta: Gyerekek, figyeljétek meg a Yahoo Mail-t. ... Na ez teljesen másss... de nem tudom mit mondjak igy elsőre, de igy csak annyit, hogy lassult. de szebbnek mutat... :D


büzsü
örulj neki
felment a tárkapacitásod 100 megára ugyhogy jobb ha tetszik :D

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200999 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, figyeljétek meg a Yahoo Mail-t. ... Na ez teljesen másss... de nem tudom mit mondjak igy elsőre, de igy csak annyit, hogy lassult. de szebbnek mutat... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200996 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: Ja és: ez kicsit nem vág a témába, meg remélem, nem fogjátok politikai izéként értelmezni, de gondoltam, megosztom veletek - most olvastam:

'56-ban, Rajk László újratemetésén látva az ünnepély jellegét, így szólt a politikus egy régi, jó ismerője: "Szegény Laci... ha ezt látná, de jól közénk lövetne!"

Felvételi rulz :mrgreen:


Igen ismerős...
Vannak ilyenek, pl képzeletbeli beszélgetls akkorról amikor hadat üzentünk az USAnak, magyar ill amerikai miniszter:

- Az önök államformája köztársaság?
- Nem, királyság
- Tehát van királyuk?
-Tengernagynk van
- Tehát van tengerük?
-Nincsen.
-És mért üzentek hadat? Területi követelésük van?
-Igen
-Az Egyesült Államokkal szemben?
-Nem
-Nagy Britanniával szemben?
-Nem
-A Szovejetunióval szemben?
-Nem uram, Romániával szemben
-És nekik is hadat üzennek?
-Nem uram, szövetségesek vagyunk.

A párbeszéd nem így van, csak én így emlékszem. A lényeg azt hiszem benne van. 2. világháború rúlz :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200994 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja és: ez kicsit nem vág a témába, meg remélem, nem fogjátok politikai izéként értelmezni, de gondoltam, megosztom veletek - most olvastam:

'56-ban, Rajk László újratemetésén látva az ünnepély jellegét, így szólt a politikus egy régi, jó ismerője: "Szegény Laci... ha ezt látná, de jól közénk lövetne!"

Felvételi rulz :mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200993 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldogpókszülinap! :D

Angwen írta: Na, most rajtam a sor, hogy beírjam: itt dekkolok az iskolában, a 11-re iderendelt csoport még be se ment tételt húzni, igyexem nem nagyon megőrülni, de szerencsére már kihúztak néhányat a leghúzósabb töritételek közül...

Hehe :P Jóisaz. Na komolyan: tudod, sose szegd meg a 6/a parancsolatot! Ne parázz! 8)

Jacopo... én mondtam, hogy te se parázzá' wazze! Csak nem hittél nekem... :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200979 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: az irodalmon bevezettem a "Kosztolányi-féle értékintegrál" fogalmát (remélem, Léli büszke rám :D )


Öhm, teljes mértékben... :D Ugyan én se tudom, mi ez, de nembaj :) Attól még szeretlek :)

Perme már kezd begolyózni a magyar tételektől, úgyhogy asszem ideje volna elkezdeni a nyelvtanokat.. :roll: (és közben széépen mindent elfelejteni töriből :cry: 1463-64-et azért még tudom :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200975 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FONTOS, h aki még nem jelentkezett szállásra, de szeretne, az csütörtök reggelig jelezze nekem emailben, a következő adatokkal:
1. (Polgári) név
2. Melyik éjszaká(k)ra kér szállást
3. Van-e diákigazolványa.

Aki ezt nem teszi meg, annak az elhelyezésével nem tudok foglalkozni.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200972 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: köszönet mindenkinek a drukkolásért, az érettségim jól sikeredett :)

Őszintén gratulálok, kedves Öcsém! :)
Hallgass jó sok Pink Floyd-ot, és pihenj egy nagyot!
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200970 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta:

Jacopo Belbo írta: az érettségim jól sikeredett :)


Kicsit részletesebben? :wink:

Amúgy GRATULA! :up:


köszi szépen :)
nos kérlek, ugye szóbeli cucc volt. az irodalmon bevezettem a "Kosztolányi-féle értékintegrál" fogalmát (remélem, Léli büszke rám :D ), és szemléltettem a tanárnak egy függvénygrafikonon az egészet. nem értette. :D angolon beszámoltam arról, hogy tömeggyilkosnak készülök, nyelvtanon nem történt semmi különös, informatikacuccon jöt röhögtem :D ja és az utolsó lapra egy efkú-verset írtam fel, néhány Pink Floyd és Doors idézetet, meg ilyesmi. :) vsz mindenre ötöst fogok kapni :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200967 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: az érettségim jól sikeredett :)


Kicsit részletesebben? :wink:

Amúgy GRATULA! :up:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200966 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
köszönet mindenkinek a drukkolásért, az érettségim jól sikeredett :) Boldog Szülinapot, Pók :)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200965 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Pók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :hello: :bounce:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200948 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #200944 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon- nagyon sok boldog születsénapot erőben, egészségben Gumipók, Isten éltessen sokáig!

Nem tudom, mikor leszek újra, mert a gépem összeszedett valami vírust, lehet szervizbe vinni, netcafé meg enyhén szólva nincs túl sok...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200935 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot!!! :itscool:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200926 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Gumipók!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200925 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Béesz Icus! [size=9:37et7kwh](csakazértis)[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.686 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére