BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #198982 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN mindenkinek akinek most volt /van/lesz!!!
UNGALA BUNGALA minden vizsgázó sorstársnak!


Esőmentes szép napot nektek!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198980 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Legolin!!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198968 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Sziasztok!
Hazaértem Debrecenből országos sakkversenyről, ahol életem legjobb országos helyezését értem el:
5. lettem! 8) :dance: :hello: :bounce:
Kincső


Gratulálok Kincső! Részemről is számíthatsz egy kihívásra!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198967 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin estare kedvenc Keresztapum! :wink: :hello: :bounce: :cheers: [size=9:1ngv347d](ez Guiness :wink: ) [/size]

BSz Legolin! :cheers: [size=9:1ngv347d](ez _nem_ Guiness... :) hanem mondjuk gyerekpezsgő :twisted: :wink: )[/size]

Ungabunga mindenkinek aki szükségét érzi :wink:
:bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198964 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Alcar Kolléga és Drizzt !

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198963 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Drága Alcar!!!!!! Hosszú, és eredményes életet!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198960 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérek ungabungát a kedd reggeli vizsgámhoz! Sokat, mert két tárgyból fogok egyszerre vizsgázni. Akciós vizsga 8)

Gratula Kincső! [size=9:n5mb622k]Nekem a sakk nagy mumusom, talán mert soha nem gyakorltam eleget, de (viszonylag) jó matekos révén elképesztően béna vagyok sakkban, pedig azt mondják van valami összefügés...[/size]

BN, Alcar!

u.i. Szerdán NNT befizetés!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198959 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Alcar! :legolas3: :) :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #198956 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Legolin: nagyon- nagyon sok boldog szülinapot, erőben, egészségben, és minden Róbertnek - neked külön is Alcarcalimo- nagyon sok boldog névnapot!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198954 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon boldog Alcarc napot, drága kedvenc Noldám! :D

Mi is lenne velünk Nélküled? :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198953 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
APUUUUUUUUUUUUU

BOLDOG RÓBERTNAPOT ALCAR ésegyébRóbertek..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198952 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Alcar-napot, egyszem Fijacskám! :hello: :bounce: :dance: :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198947 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anlalimon írta:

Hm. Ha már a légierőnél tartunk, talán vitassuk meg, hogy vajh miért nem küldte Gandalf egyszerűen a sasokkal Frodóékat Mordorba... Egyesek szerint ezzel sok fáradtságtól megkímélte volna a társaságot (pl.: az a kínos incidens a balroggal...)

Egy pillantra elképzeltem őket a Végzetkatlanban: ó, hogy wazze, nem fér be a szárnyam!!!!!!

Más: valaki meg tudná nekem mondani, hogy vízből mentetk 4setében kb. mikortól alkalmazzák a szájból szájba való lélgeztetést? 1850-es évek táján ez lehettett-e?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198931 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hja, és Felagund, cseréld le azt a bizonyos pólót :P
Németország magyarország 0:2 :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198929 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Sziasztok!
Hazaértem Debrecenből országos sakkversenyről, ahol életem legjobb országos helyezését értem el:
5. lettem! 8) :dance: :hello: :bounce:
Kincső


Kincső gratulálok, csak így tovább...vagy még jobban ;)
Köszönöm a sok BN-t a hajam (Léli :P ), és az én nevemben, sztem ennyien még egyik évben sem mondták a 25-ből...najó 26 minnyá :)
Hüpp...
;)
A hajas muffin-t megettem...mármint a haját nem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198927 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen, igen, Unga Bunga mindenkinek, akinek még kell!!!

Jah, és az illetékesek (meg az érdeklődők) ne késsenek a holnapi KHE próbáról! 15:00 Margitszigeti buszmegálló a szokott helyen!!!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198925 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog nevednapját Drizzt, meg akinek még van,

Elismerő hümmögés, és nagy gratula Kincső,

Plusz hatalmas ungabunga akinek kell!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198924 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT, DRIZZIT! Füled érjen tokáig, meg ilyesmi... :)

KINCSŐ, NEKED MEG NAGY GARATULA!

Ja, és unga meg bunga annak, akinek netán kéne mostanság...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198921 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na, itt van egy kis manóungabunga:


pusz,
http://www.smiliemania.de/smilie.php?smile_ID=791

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198920 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincso: Khiraly vagy! ß)

Drizzt: Fuled... ize hajad erjen bokaig! ß) Boldog nevnapot

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198919 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Erda niire (Area) írta: És mindenkinek sok sikert mindenhez! Már csak öt nap/egy hét, éljük túl!


Nekem már csak kettő :) ))

BN Drizzt és minden Norbi

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198918 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot kedves Drizzy! 8) :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #198916 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN DRIZZT és Norbik
ki van még Norbi???

azér a mua edenyert megmajd megyek..vmikor talán esetleg..valószinű még nemtom

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198915 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Drizzt!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198913 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot kedves Drizzt!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198912 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D
Szívesen sakkozom bárkivel... :twisted: :wink:
Léli: reális dolog... :wink: [size=9:vsfv9wh8]1.) permí idén nem nagyon járt sakkedzésre... :roll: :) 2.) ők jártak akár hetente sokszor is 3.) régebben és komolyabban sakkoznak. Én bár versenysakkozó vagyok így amatőr-/hobbisakkozókhoz képest jól játszom, de sosem voltam az élvonalban a versenysakkozók között, mert nem fordítok rá annyi energiát hogy heti sok edzésre járjak... persze régen jártam, de aztán lassacskán abbahagytam, mert olyen szinten nem érdekel. :wink: [/size] De nem-versenysakkozóként a megyei 4. is szép helyezés. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198911 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MAGYARORSZÁG - NÉMETOR SZÁG2:0



HEJ HÓ HALIHÓ!!!!!!!!!!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198908 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Norbiknak boldog névnapot! :-D

Kincső nagyon ügyes vagy! Gratulálok!
A táborban játszhatnánk egy partit, ha gondolod. :-)

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198898 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Kincső! ;) (amúgy micsoda dolog az, h 4-en megelőztek? ejnye.... :) )
Áh, amikor én még sakkversenyen voltam.... tejóég, drága kiskorom :roll: de utáltam, h azok miatt, akik tanulták is a sakkot, nem csak játszották, én csak megyei 4. lettem :roll: :) De a matek országos 9., 11., 13., 19-ekre még mindig büszke vagyok :) (ó, régi szép idők.... *merengőtekintet* bezzeg akkoriban milyen jó is volt :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #198896 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Erda niire (Area) írta: Nilraen: pozitív energia úton van! És mindenkinek sok sikert mindenhez! Már csak öt nap/egy hét, éljük túl!


Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg már csak egy kicsit kell kibírni (az már más kérdés, hogy ez így OK, de kedden vizsgázom, és nem tudok semmit............ :oops: :? :) )
Szóval, mindenkinek, akinek szüksége van rá, egy HATALMAS UNGABUNGA rendel!!!!! :bounce: :up: :itscool: :sungl:

Kincső, gratulálok, ügyi vagy! :hello: :up: (országos 5., az nem semmi!)
Drizzt, neked pedig boldog névnapot!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.115 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére