BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #198783 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lautünc, aludj még sztem :) Hja, akik túl korán hazamentek tegnap, leginkább azok vették észre a dolgot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198782 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Asszem pénteken állt le a fórum. de túléltük, bár többsz9r próbáltuk újraéleszteni.. de nem sikerült.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198779 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Elnézést kérünk a leállásért, de újabb technikai probléma lépett fel. Az okos emberkék már dolgoznak azon, hogy ilyen többet ne forduljon elő.

[size=9:qcmdx0wd](Remélem mindenki túlélte a fórum-megvonást. :mrgreen: )[/size]


Végül is csak negyedóránként néztem, hogy műxik-e már... :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198773 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
leállt a fórum?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198772 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát még nem dőlt el, hogy túlélem-e...de ha kiderült szólok. Persze attól is függ, hogy milyen gyakran lesz ilyen. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198769 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: [size=9:27gzi5o8](Remélem mindenki túlélte a fórum-megvonást. :mrgreen: )[/size]




hááááááááááááááááááááááát??

már gondolkoztam én is a kóla kúrán

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198754 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést kérünk a leállásért, de újabb technikai probléma lépett fel. Az okos emberkék már dolgoznak azon, hogy ilyen többet ne forduljon elő.

[size=9:140emc6n](Remélem mindenki túlélte a fórum-megvonást. :mrgreen: )[/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198751 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szurke: Én biztos nem tudom befizetni :( Sajnos ez a rohadék junius egy nagyon vészes honap. Oké évvége van, de az öcsémék is mennek idoda és nekik is kell pénz.. és az sajnos nincsen.. Szegedre sem tudok lemenni pedig szeretnék... de pénztálcám nagy úr.. Sajnálom..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198741 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
EMBEREK! Veszélyben a Pécsi Nagy Nyári Találkozó!

Az a nagy probléma, hogy záros határidőn belül be kell fizetnünk a szállásdíj egy részét előlegnek, és eddig NAGYON kevesen fizettek. Tudom hogy sokan nem tudnak így előre tervezni, de ha jönni akartok akkor muszáj. Ez azt jelenti hogy ha a most következő héten nem kapjuk a kezünkbe Ryanával még kilenc (azaz 9) ember befizetését, akkor lehet, hogy kénytelenek leszünk lefújni a programot.

Ne gondold úgy, hogy a te befizetésed ráér! Lehet hogy pont ezen múlik a találkozó!

Toma, és mindenki a határidőről érdeklődik: jelentkezési határidő nincs, de
:arrow: ha nem jelentkezel, akkor lehet hogy nem marad hely
:arrow: ha nem fizetsz most gyorsan, akkor lehet hogy nem lesz NNT
Nagyon sajnálnám.

Még egy befizetési lehetőség: június 9-én, szerdán, 15-18 között a Margitszigeten, a szökőkút körül.
Ha nem találnál meg: (30) 437-28-57.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198683 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon- nagyon sok boldog születésnapot és névnapot mindenkinek, aki mostanában ünnepli!!

Off:Az Állatbarátokba megírtam az 1100. hozzászólásomat.Az 1000. az Orkokba ment.. Az első csak kedvesebb..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198682 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi Jocii, Büzsü és Estel! :D
És Valin Nostare/Estare Mindenkinek, akinek mostanában van!

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198663 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Örüljetek, az esőfelhőket elcsalogattam ide Nagynakizsa felé, remélem egy sem szakadt le a csapattól, és este nem fognak véletlenül Budapest felé kószálni. :) Most az összes felhő együttes tornyosulással, és morgással próbálja megfélemlíteni a várost, és a gólyalábas világjátékokat, de nem hagyjuk magunkta. :sungl:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198655 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta:

Rabyn írta: Ha egész nyáron így fog esni, akkor megint eltolodik majd a tüzijáték..

És a szabadtéri koncertek is 'viccesek' lesznek szakadó esőben.Remélem jövő hét pénteken nem fog esni.... :? :?


A sziget is egy merő sár lesz, mint tavaly, bár az engem nem zavar, mert kimenni úgyse akarok... :?

Ez már a jégkorszak közelgésének előjele... :twisted: :evil3:
Igaz, jég az még egyenlőre nincs, de csapadék így is bőségesen.


Nézzétek, mit találtam!
Valakit érdekelt nemrég.
Mobilra letölthető cuccok, minden, ami Gyűrűk Ura.
(De sajnos csak pannon-djuice felhasználóknak.)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198638 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Frodo Baggins! :hello:

...és ha már itt tartunk, utólag is:
Valin Estare Fiona, Rayan :cheers:
és minden Tünde vagy Anita nevezetű fórumozónak!


Eru éltessen titeket sokáig! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198633 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ FRODO!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198629 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bodog

SZülinapot FRODO !

:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198627 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta:

elodyke írta: zoldtrabi.uw.hu/gamez/behappy.swf

MIINDEKI NÉZZE MEG

Jajj, Előd, ez tök édes!!! :lol: :lol: :lol: :o

Köszi! Most épp erre volt szükségem.. :up:

Nem kaptam meg a 4est növényszervtanból... *szipp* :cry: :cry:

Azt pedig hogy mi lesz hétfőn a szervesvizsgán, azt csak Eru tudja.. vagy ő sem... Féééleeek... nyiff.... :? :(


Artemisz, óriási UNGABUNGA!!! És Kína egész évi termése, stb. :mrgreen: Nyugi, Veled vagyunk!

Előd, ez tényleg naaaon ari, most nekem is jól jött...

Cicafül írta: Gyerekek!

Eddig nem voltunk rosszban Eruval, mégis úgy gondolom, hogy a zavartalan Sting koncert végett követséget kéne küldeni hozzá az MTT nevében és kikérni a "szép idő" adagunkat az estére! Tehát, ki vállalkozik rá, hogy beszél vele ez ügyben? Mert gondolom Ő sem repesne az örömtől, ha mi mind sokan elé járulnánk a szép idő kívánságainkkal.

Bár elénekelhetjük a Süss fel Napot is... 8)


Cica, szívemből szóltál... az eső tuti nem mossa el a Sting koncertet de azért nem szeretnék égzengés és zuhogás kellős közepette bulizni. A "Süss fel nap"-ot eléneklem Veled szívesen :D Amúgy meg imádkozom...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198619 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Gyerekek!

Eddig nem voltunk rosszban Eruval, mégis úgy gondolom, hogy a zavartalan Sting koncert végett követséget kéne küldeni hozzá az MTT nevében és kikérni a "szép idő" adagunkat az estére! Tehát, ki vállalkozik rá, hogy beszél vele ez ügyben? Mert gondolom Ő sem repesne az örömtől, ha mi mind sokan elé járulnánk a szép idő kívánságainkkal.

Bár elénekelhetjük a Süss fel Napot is... 8)

cuccuje...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198612 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek!

Eddig nem voltunk rosszban Eruval, mégis úgy gondolom, hogy a zavartalan Sting koncert végett követséget kéne küldeni hozzá az MTT nevében és kikérni a "szép idő" adagunkat az estére! Tehát, ki vállalkozik rá, hogy beszél vele ez ügyben? Mert gondolom Ő sem repesne az örömtől, ha mi mind sokan elé járulnánk a szép idő kívánságainkkal.

Bár elénekelhetjük a Süss fel Napot is... 8)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198610 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elod: kosziii, ez nagyon aranyos! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198607 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: zoldtrabi.uw.hu/gamez/behappy.swf

MIINDEKI NÉZZE MEG

Jajj, Előd, ez tök édes!!! :lol: :lol: :lol: :o

Köszi! Most épp erre volt szükségem.. :up:


Nem kaptam meg a 4est növényszervtanból... *szipp* :cry: :cry:

Azt pedig hogy mi lesz hétfőn a szervesvizsgán, azt csak Eru tudja.. vagy ő sem... Féééleeek... nyiff.... :? :(

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198606 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198586 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ha egész nyáron így fog esni, akkor megint eltolodik majd a tüzijáték..

És a szabadtéri koncertek is 'viccesek' lesznek szakadó esőben.Remélem jövő hét pénteken nem fog esni.... :? :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198573 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TOLKIEN KLUB!!!!!

Megvan az új helyszín.

Telcontar irodájánban leszünk
cím: Erzsébet krt. 51. Első emelet 3.

A 4-es vagy 6-os villamossal kell menni a Király utcához - nagyon közel van a megállóhoz
(Ha a nyugati felé fordultok, akkor a jobb kéz felőli oldalon.)


Új kezdési időpont:

15:00!!!!

Legytek pontosak, légyszi!

15:00-16:00 - Beszélgetős sarok
16:00-17:00 - Quenya kurzus bef.
17:00-18:30 - Bessélegtés A Gyűrűk Ura filmtrilógiáról Varró Attila filmesztétával, a Filmvilág szerkesztőjével


Belépő: 300HUF

(Ez utóbbira azért van nagy szükség, mert a Macskások ma éjjel kettőkor ( :!: :!: :!: ) küldtek smst, hogy bocs, nem jó a szombat. Sürgősen találni kellett egy új helyszínt, amért nagy hála kriszanának és Telcontarnak. Viszont az irodát nem ingyen kapjuk, az MTTnek is bőven be kell szállnia.
Ezért számítunk a jótét lelketekre, hogyha esetleg van még a belépőn kívül egy-két száz fölös forintottok - amit monjuk a Macskában teára költöttetek volna -, azzal segítsétek meg az MTT-t és a rendkívüli heyzetet.
Nagyonn köszönöm.)


A sok hercehurca után tehát sok szeretettel várlak Titeket az utolsó Tolkien Klubon!

Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #198568 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem már egy nap sincs :mrgreen:
Csak három vizsga :( :?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198563 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem még egy hónap. Az élet ****. :evil:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198559 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Alyr!! :wink:
7 nap, és feloldozást kapunk!! :twisted:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198554 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó monnnyuk utána egész nyáron tanulhatnék.. de csak augusztusba fogok.. azt hiszem elszúrtam a matekdolit..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198553 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: MÁR CSAK 7 NAP ÉS SZABADOK VAGYUNK!!! (a hétvégét nem ér beleszámolni)


Ha egész nyáron így fog esni, akkor megint eltolodik majd a tüzijáték..


kivéve, akinek 5 :mrgreen:

eső sux!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198552 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MÁR CSAK 7 NAP ÉS SZABADOK VAGYUNK!!! (a hétvégét nem ér beleszámolni)


Ha egész nyáron így fog esni, akkor megint eltolodik majd a tüzijáték..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.451 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére