BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #197841 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli, ezt hun láttad? én hanyadik vok vajon?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197839 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jessz, perme már a 18. a hozzászólások rangsorában 8) (ha nem törlik túl sok hozzászólásom)

Dín, nem menekülsz előlem :D :tongue: :deal:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197824 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ne feledjétek:

JÚNIUS 5-ÉN, SZOMBATON UTOLSÓ TOLKIEN KLUB!!!


A program:

14:30-16:00: Beszélgető-sarok: Beszélgetés A Gyűrűk Uráról
16:00-17:00 Quenya nyelvlecke - Kaposi Angéla
17:00-18:30 Vitaest: A Gyűrűk Ura filmtrilógia



:arrow: a főprogram inkább beszélgetés lesz, amire szeretettel várunk mindannyiótokat!

Vendégünk Varró Attila, filmesztéta, a Filmvilág szerkesztője.
Kérdezzétek bátran!

Helyszín továbbra is a Zöld Macska.


Várlak Titeket!
Gyertek!

M



Ui.: utána mehetünk Sting-koncertre... :twisted:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #197822 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Beszélgetős Topic Népe!
A minap bátyám egy csodálatos, nosztalgikus élménnyel örvendeztetett meg. Régi zenék közt kotorászva talált egy fájlt. Tavaly ilyentájt szereztük ezt a számot (vmelyik letöltött albumba csúszhatott bele), és hosszú-hosszú ideig nem is szabaldultunk a hatásától. Szinte transzba estünk, ahogy felhangzottak első ütemei. És most, egy év elteltével, felidéződtek azok a képek, ahogy lépésről-lépésre éltük át a szám hátterében húzódó felszabadított érzésvilágot, ahogy megfejtettük a számban rejlő mély eszmei mondanivalót... Még most sem vagyok képes szavakba önteni, amit ez a szám adott nekem, de mindenképpen szeretném megosztani Veletek...

... TRACK 12-T! :mrgreen:

(Léccilécci, ne kapcsoljátok ki 2 perc elteltével... Át kell h érezzétek! :D De tényleg, ha komolyan veszitek, halálra lehet röhögni rajta magatokat. ;) )


És az aktualitásokhoz: bóóódog Fioci-napot kedves angyaltársam! :)

[size=9:pkemqyij]Kérhetek én is egy kis ungabungát? Elkelne egy-két pozitív energia, h vmi jóféle tételt húzzak mondjuk angol romantika... :) Meg még a maradék 2 napra ami további kínokat rejteget mint pl matekutsótz... brrr...[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197807 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóódog Névnapot Fioo!! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197803 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fioci: BOLDOG Névnapot!!! :D

Aeglos sok sikert! :)
(kémia, brr..........mondjuk én ma megírtam életem utolsó kémiadolgozatát, és nem lesz több kémiám szal /me örül a fejének :D :D )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197794 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:
Ja, és én is kétórás esszézős egészéves témazárót írok szerves kémiából, úgyhogy lehet drukkolni, meg ellendrukkolni, ki hogyan érzi. 8)



Hajrá anyám nővérem!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197792 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajaj!

Artemisz: biológia rulzz, több szavam nincs, és nincs dee!! :twisted:
Morgana: Sok sikert!!!

Tünde/Fió: hegyesedjen füled!

Ja, és én is kétórás esszézős egészéves témazárót írok szerves kémiából, úgyhogy lehet drukkolni, meg ellendrukkolni, ki hogyan érzi. 8)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197779 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Egyébként éppen elég baj az, ha lefényképezed.
Nem hinném, hogy -főleg az ilyen esetek miatt- szükségünk van publikációra... Ráadásul nyilvános fórumon...

Persze, ha nem tennéd, nem lenne min mosolyognunk 20 év múlva. Szóval végülis ezért kapsz megbocsájtást :twisted:


Köszönöm szépen *meghajol*

De mi az, hogy "ilyen esetekben". Milyen esetekben? :D Akkor éppen mindenki tök beszámítható volt :D (mármint, annyira, mint általában máskor). Van olyan kép azért, amit cenzúrázok pont amitt, mert nyilvános Fórum ;) (amúgy meg senki nem nézi a képeket, csak aki rajtuk van, vagy MTT-s illetve MTT-közeli személy :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197778 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli, megtaláltam :agyelborulós szmájli:

Egyébként éppen elég baj az, ha lefényképezed.
Nem hinném, hogy -főleg az ilyen esetek miatt- szükségünk van publikációra... Ráadásul nyilvános fórumon...

Persze, ha nem tennéd, nem lenne min mosolyognunk 20 év múlva. Szóval végülis ezért kapsz megbocsájtást :twisted:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197775 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most látom csak... Gratula Dodie az 1500-hoz! ;) (azér, ha lehet, ne érj utól :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197774 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Fio! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197770 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Épp az imént estem le a székről, a tar.Lélit nézgetvén, hát, ez a kép hihetetlenül ciki. Beus és Morgana még oké, de nézzétek meg azt a hármat a jobb oldalon... Ilyen legombolt fejeket. Érdemes még csemegézni közülük.

kep.tar.hu/leli/index.phtml?aid= ... id=4648468


:D :D

Hogy úgy mondjam, nem én csináltam a képet, hanem ti ;) Én csak lefényképeztem :mrgreen:
Nekem e téren mondjuk az a kép a kedvencem, ami Pókról készült a Farsangon. Most nem tudom belinkelni, melyik az, de a pezsgős ;) Eléggé könnyen megismerhető, hogy az az :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197769 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Épp az imént estem le a székről, a tar.Lélit nézgetvén, hát, ez a kép hihetetlenül ciki. Beus és Morgana még oké, de nézzétek meg azt a hármat a jobb oldalon... Ilyen legombolt fejeket. Érdemes még csemegézni közülük.

kep.tar.hu/leli/index.phtml?aid= ... id=4648468

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197758 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog Névnapo, Fió!!! [size=9:13tgnuzt](bocsi, az előbb elfelejtettem :oops: )[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197750 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN Fio és egyéb hegyesfülűek! :wink:
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
Ennyi ungabungát mindenkinek! :wink:


Képzeljétek, /me a gyanútlan halandó rohan az ebédlőből oroszszakkörre, és mit lát? 8O Egy lányt MTT-s pólóban!!! Sajnos ő pedig az ellenkező irányba rohant, így /me nem tudta megkérdezni hogy honnan van neki. :roll:
Jó suli, mi? Egyszer azt tudja meg az ember lánya, hogy Anczy tart előadást a 9-12.-esek szabadegyetemén, másszor MTT-s pólóban rohangáló egyedekkel találkozik... 8) :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197743 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Ery: hátőőő... igen... :roll: de nem vadrózsa...


Lényegtelen mellék körülmény. Rózsa és kész! :roll:

Zarándok(Mist): Ezt inkább a humorba kellene.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197742 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ery: hátőőő... igen... :roll: de nem vadrózsa...

Unga Bunga ma meg holnap vizsgázóknak!!! Sok sikk, csajok! ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197741 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nem tudtam kihagyni...FÁJ!

Mit mond Szarumán Szilszakállnak?
-?
Te faszent.

ÁÁÁ! 8O

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197739 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Fiona Drága Unokahug/Angyalka!

Léli: Rózsabokor? :roll:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197738 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Fio! *Emlékszel még Vöröskővárra?*

Léli... képzelem, élőben mennyire szépek lehetnek a rózsáid, na és az illatuk... hát, szavam is eláll. A kutyáid meg kifejezetten okosan néznek, nagyon helyesek.

Ha már filmek: az 50 első randi nevezetű zseniális havaj prodákson mindenkinek kötelező. Szétröhögtem rajta a fejemet. És amellett nagyon érzelmes. Úgyhogy irány a mozi, amennyiben ráértek!

Meg így mászkáltam kint Lágymányoson, a két egyetemi blokk között van szép nagy placc, éppen nyírta a füvet a kertész bácsi, és fantasztikus volt, ahogy a fülledt levegőt átitatta a frissen vágott fű illata... olyan trópusi érzés volt.

Szóval napsütéses, fülledt nyarat mindenkinek -továbbra is =P

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197729 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ungabunga Artemisz, és mindenkinek, akinek szüksége van rá!!!

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197715 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAJRÁ LÁNYOK SZORÍTOK ÉRTETEK

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #197714 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Isten éltessen sokáig, FIONA!!! :wink:
Hajrá, Artemisz, Morgana!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197712 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá Artemisz És Morgana!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197710 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen mindenkinek az ungabungát , és hajrá Artemisz és Morgana :bounce:

Nem tom milyen lesz ez a matek, mert én hülje kapkodtam és elszámoltam egy pár dolgot ugyhogy a tanári jóindulat is sokat fog nyomni a latba :? az meg ugye elég necces :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197705 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BÓLDÓG! [/b]

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197704 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ungabunga mindenkinek, akinek!

BOLDOG NÉVNAPOT FIONA ÉS MINDEN TÜNDE!!!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197703 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Szobatárs! :hello:

és unga-bunga mindenkinek, akinek szüksége van rá!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197698 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BÓDOG NEVEDNAPJÁT, HÚGOMASSZONY! :D :bounce: :dance: :cheers: :up: :smokin: :bandit: :hello: :hello: :aragorn1: :bill1:

Morgana és Artemisz és mindenki, akinek szüksége van rá, hatalmas ungabunga !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.431 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére