BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #197215 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta: Pécs időtlen idők óta város. Nemtudom mennyire igaz sztori: a pécsi egyetemről kiment valaki amerikába, ott megmutogatták neki a helyi egyetemet, és büszkélkedtek hogy már 16**-ben megalapították. Majd megkérdezték hogy ahonnan ő jött, ott van-e egyetem. Van, mondotta. Majd véletlenül azt is megkérdezték, mikor alapították. 1367, mondta hősünk. Többet nem került szóba a téma...

Mint pécsi egyetemista, ezt a sztorit én is hallottam anno... :mrgreen:

Artemisz (Celebthil) írta: Eötvös József Gimnázium, Tata, alapítva 1765-ben.. :wink:

III. Béla Gimnázium, Baja, alapítva 1757-ben... :wink:

Léli: mi ez? Nem hozzák be a 10. részt?! Ne már... :bawling: [size=9:2ymnbu8f](És tényleg meghal benne Data? :cry: )[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197210 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta: Boldog szülinapot
boldog szülinapot
boldog szüliiiiiiiiiiiiiinapottttttttttt (Laurelin és Arien és Jovika, a papagájom)
boldog szülinapot!
:bounce: :dance: :hello: :cheers: :clown: :itscool:


És még egyszer boldog szülinapot! :)
Eru éltessen sokáig Laurelin!
:hello:

Vewy: lemaradtam, mint a borravaló, de neked is boldog szülinapot kívánok! :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197207 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tyű, Dín ez tényleg tök jó!!
ja, és a frissebbik trailer alatt a Holdfényév egyik dala megy alatta Travistől!
kár, hogy amerikában csak júl 30.án mutatják be, akkor nálunk még egy hónap..

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197206 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága Trekkereim!

Most olvastam el a 10. ST filmből készült könyvet, és csak egy dolgot szeretnék hozzá mondani: :bawling: :cry: :bawling: :cry: :bawling: :cry: :bawling: :cry:
Hallottam előtte híreket róla, de nem hittem volna, h télleg igaz... Ezt meg kéne nézni filmben. Szvsz a magyar filmesek életük legnagyobb hibáját vétették, amikor azt mondták, nem szinkronizálják le... Nyüssz... remélem, TV-ben legalább lesz... Amúgy maga a könyv nagyon jó, nagyon izgalmas, megvan a szokásos feszült hangulata, a logikája... nincs benne semmi hiba, ami miatt egy picit is rá lehetne mondani, hogy nem Stra Trek.
Ha kell, kölcsönadhatom a könyvet (amúgy a Duna Plasában megvehető, már nem tudom, pontosan melyik boltban). Bár most Ery fogja megkapni, mert neki már korábban megígértem.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197204 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot
boldog szülinapot
boldog szüliiiiiiiiiiiiiinapottttttttttt (Laurelin és Arien és Jovika, a papagájom)
boldog szülinapot!
:bounce: :dance: :hello: :cheers: :clown: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197191 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta: Pécs időtlen idők óta város. Nemtudom mennyire igaz sztori: a pécsi egyetemről kiment valaki amerikába, ott megmutogatták neki a helyi egyetemet, és büszkélkedtek hogy már 16**-ben megalapították. Majd megkérdezték hogy ahonnan ő jött, ott van-e egyetem. Van, mondotta. Majd véletlenül azt is megkérdezték, mikor alapították. 1367, mondta hősünk. Többet nem került szóba a téma...

Jihihihihihihihihi!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :tongue:

Az én amcsi angoltanárbácsim azt írta az Eötvösről:

"E gyönyörű gimnázium története gazdagabb és régebbi, mint az én hazámé!"

Eötvös József Gimnázium, Tata, alapítva 1765-ben.. :wink:

Sooksok GRATULA, Léli, Előd, Adelard, meg a többi hős érettségiző!!!! :hello: :hello:

Léli, nyugi, nekem fizikai kémia vizsgám lesz 23-án, ergo, én is max. egy fél napra tudok majd leugrani Szegedre.. (ahol 1ébként még sose jártam.. :cry: :roll: :evil: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197185 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondoltam, megosztom veletek is:

Régebbi trailer
Vadi új, friss, kétperces trailer

és:

A régebbi trailer zenéje: Frou Frou: Let Go

A nyár legnagyobb filmje lesz. :!: :!: (Mármint odakint. Nagyon remélem, hogy idehaza is vetíteni fogják, bár addigra kívülről fogom fújni... :) Éljen az internet és a fájlmegosztó programok. :P )

Tehát: Garden State rulez, mindenki nézze a trailert (fenti linkek jobb klikk+mentéssel műxenek)!

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197180 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta:

Alcarcalimo írta: méghogy indián... MONDOM, HOGY NOLDA!!!


Magyarázd el kérlek a noldákat az átlag vonathasználóknak... :lol:

Áhh, ahogy meglátnak szőke parókában, a Nolda pólómban (addigra kész lesz), meg az egyebekkel, hidd el, semmit nem kell majd nekik magyarázni:)

Népek, nem vagyok 3 napig netközelben... pussz mindenkinek (fiúknak parola) s kellemes hosszú hétvégét!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197179 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A diadalmas pillanat! Film letöltve! :bounce: :dance: :bounce: :dance: :cheers:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197174 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tisztelt Fórumközösség!

Boldogan osztom meg Veletek ama felettébb csodálatos örömhírt, hogy végre-valahára megszületett a valódi, igazi, egyetlen Tünc Nemzeti Eledel!!!

Tartalom: Kávéporos tejszínhab babapiskótával ill. francia drazséval ízesítve, lehetőleg kis tálkában, evőeszköz nélkül szervírozva.

Szerző és megalkotó: Brandir tünc
Project manager: Áfi emc :P
Minőség ellenőrző: Cica
Stylist: TG_én

Reméljük, nemzeti eledelünk hamarosan beépül, sőt, szerves és elengedhetetlen részét képezi majd a tradicionális kultúrájú MTT étkezéseknek!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197173 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: gratula a matekérettségihez! Mond az valamit hogy az enyém anno négy éve CSAK 72 pontos lett?!?!

Pécs időtlen idők óta város. Nemtudom mennyire igaz sztori: a pécsi egyetemről kiment valaki amerikába, ott megmutogatták neki a helyi egyetemet, és büszkélkedtek hogy már 16**-ben megalapították. Majd megkérdezték hogy ahonnan ő jött, ott van-e egyetem. Van, mondotta. Majd véletlenül azt is megkérdezték, mikor alapították. 1367, mondta hősünk. Többet nem került szóba a téma...

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197167 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arwena írta:

Léli írta: FÓT város lesz!!!!! Jupppí!!! :D


Gyömrő már lassan 2 éve az :) )

Hmm... Baja meg már több mint 300 éve... [size=9:384krkc8]de az utóbbi pár évben már minden vakondtúrást kineveznek városnak... [/size]:roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197166 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: méghogy indián... MONDOM, HOGY NOLDA!!!


Magyarázd el kérlek a noldákat az átlag vonathasználóknak... :lol:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197157 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: FÓT város lesz!!!!! Jupppí!!! :D


Gyömrő már lassan 2 éve az :) )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197132 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, akik segítettek nekem a pályázat kapcsán, azok küldözgessék nekem az anyagot, és juttassák vissza hozzám, amit vissza kell! Mondjuk a Tolkien Klubon, jún. 5-én!

Fontos lenne!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197120 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
na /me kicsit el,három napig osztálykirándulni!
aztán majd re!
addig is legyetek jók és vigyázzatok magatokra!
/me integet...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197115 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta:

Namarie/Alatariel írta: Amúgy, Alcar elképzelte m magunkat, amint akkora csomagokkal, hogy könnyebb minket átudgorni, mint megkerülni, karddal, Te meg íjjal megrohamozzuk a vonatot.


Azt fogják hinni, hogy holmi indiántámadás :lol:


ugyan-ugyan... (perme megin' röhög...) méghogy indián... MONDOM, HOGY NOLDA!!! Azok sokkal jobban lőnek... :wink: majd meglátod, Nam! S ne aggódj!!! El van boronálva...

Amúgy az indiánok felszedték a síneket, mi csak nem vagyunk annyira hülyék (ki a rossebnek van kedve annyit gyalogolni akkora bazi nagy cuccokkal... lefogadom, hogy a legkönnyebb min. 15 kg lesz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197111 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta: Amúgy, Alcar elképzelte m magunkat, amint akkora csomagokkal, hogy könnyebb minket átudgorni, mint megkerülni, karddal, Te meg íjjal megrohamozzuk a vonatot.


Azt fogják hinni, hogy holmi indiántámadás :lol:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197109 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alcarcalimo írta:

Mitől van olyan sanda gyanúm, hogy tökmindegy, mert vad Nolda rohammal foglaljuk el vagy a 3/4 vonatot...
Persze szigorúan, mint cooltoorális társaság...

Na, szerintem elég lesz a szelíd nolda roham is :P ...nem pedig Feanor és fiaié,, pl. Alqualonde. Szelíd nolda rohamra javaslatom: államvizsga után Tolkie- szerető csoporttársammal tárgyaltuk tömegben való gyors előrehaladás módját. kellék: kétkötetes Petőfi vagy 3 kötetes Arany, vagy- Tolkien Társaság lévén- Szilmarilok/GyU díyzkiadás. Ezzel elindulva jobbra - balra egy- egy csapás (bocsi- bocsi) és lehet is haladni.

Amúgy, Alcar elképzelte m magunkat, amint akkora csomagokkal, hogy könnyebb minket átudgorni, mint megkerülni, karddal, Te meg íjjal megrohamozzuk a vonatot.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197094 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, és nem tudtuk eldönteni, kié a díjnyertes kéz... úgyhogy aki magára ismer a szemérmetlen tapogatóban, kérem, jelentkezzen!!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197079 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Interneteznem kell ezerrel, mert akkor gyorsabban megy a letöltésem, de már nem tudom mit csináljak! Már majd az egész fórumot kiolvastam, de még hátra van egy csomó a letöltésből!

BSZ Vewy, és gratula a vizsgázóknak.
perme szintén vizsgázott, de tegnap, ráadásul két tárgyból. :crap:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197072 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Vewy :)
Előd, Léli: tök jók vagytok. Éljen a matek (:P :dead: :lol: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197071 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wewy: nagyon- nagyon sok boldog születésnapot!!!

Elodyke, Léli: nagyon- nagy gratula! Igazán ügyesek vagytok!! (Meg mindenki, aki ért a matematikához).

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197070 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: +18

Télleg csak felnőtteknek szabad

Csin-cee
=))))))))


Wazze, ez nagyon Brutáááááál!!!!
Na de torninya:)))... ejnye, tiszta bátyja... mégcsak nem is tiltakozik!!!
/me röhög, mint állat...
Rayan, gratula!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197068 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: +18

Télleg csak felnőtteknek szabad

Csin-cee
=))))))))

Rayan-Csinci, kéééééész vagy! /me fetreng a röhögéstől!
(Azért az érintett reakciójára elég kíváncsi vagyok :lol: )

Ja, és 200!!!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197064 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
+18

Télleg csak felnőtteknek szabad

Csin-cee
=))))))))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197059 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!!!

Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek a BSZ-t!

:D :clown: :) :biggrin2: :cheers: :hello: :mrgreen: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197057 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melda Vewy,

Merin len Valin Nostare!!! Nai Eru antuva len alta alasse!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197054 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ VEWY, ÉS GRAT MINDENKINEK, AKI LEVIZSGÁZOTT!


Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197053 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elodyke gratu neked a közgázhoz, mert nekem is lesz szigorlat belőle immár 3.* (sajna), úgyhogy ha most is kivágnak nekem is ott lóg a levegőben az eltanácsolás réme :( Majd 16- án megyek belőle addig még van rá esély, hogy megtanulom...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.672 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére