BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #196887 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta:

Alyr Arkhon írta:

Léli írta: 8O ejha, Alyr...! Grat... de vigyázz, hamarosan behozlak! :mrgreen:


Vigyázok...
:D


Mi az a röpke 1500, Léli... :P


Áh, az nekem semmi :D Figyeld meg, hamarosan ott leszek a sarkadban, Alyr :D Amúgy már jóideje bennt vagyok a top20-ban :D sőt, már a 19. helyet foglalom. És teperek ezerrel a 18. felé :mrgreen:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #196885 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Permí kér szépen nagyon sok ungabungát holnapra, mert vizsgázik fizikából! :roll: :crap: :look: Sőt az egész 8.D nevében kérem! :roll: :idea: :)

Köszönöm aki tegnap drukkolt, 5-ös lett a nyelvtan vizsgám! :dance: :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196877 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elvileg Enya - May it be akart lenni, hogy aztán szerintetek mi, azt ki-ki döntse el maga (nem én csináltam! :? )
8#f1 8#g1 4.#a1 8#g1 8#a1 8#c2 4.#d1 4#d1 4#c1 4#a1 8#f1 8#g1 4#g1 8- 8#f1 8#g1 8#a1 16b1 16#a1 16#g1 16#a1 8#g1 8#a1 8#c2 4.#d1 8#d1 8#f1 8#c1 16#d1 16#c1 4#a1 8#f1 8#g1 4#g1
(remélem mindent jól írtam)

Foundation
2b1 2.c2 16- 8b1 8c2 8b1 8a1 8c2 2b1 1e1 16- 2b1 2.c2 16- 8b1 8c2 8b1 8a1 8c2 1b1 2b1 1e1 16- 2b1

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196873 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Léli írta: 8O ejha, Alyr...! Grat... de vigyázz, hamarosan behozlak! :mrgreen:


Vigyázok...
:D


Mi az a röpke 1500, Léli... :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196871 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: 8O ejha, Alyr...! Grat... de vigyázz, hamarosan behozlak! :mrgreen:


Vigyázok...
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196870 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O ejha, Alyr...! Grat... de vigyázz, hamarosan utólérlek! :mrgreen:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196869 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jééé, 3000...
Illetve már túl azon

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196868 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: OFF: Kincső, javíts ki, ha tévedek, de szvsz azt már Telutól kell visszavenned... ;)


Most hogy így mondod megnéztem és tényleg... :roll: :) Az menni fog Telu jelenlegi aktivitását nézve... de akkoris utol akarom érni Artemiszt :twisted: [size=9:1xl5zxuk](de lehet hogy nem fog menni, hacsak nem utazik el vmikor nyáron amikor én nem...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196867 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF: Kincső, javíts ki, ha tévedek, de szvsz azt már Telutól kell visszavenned... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196863 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eldafinde írta: Üdv mindenkinek!

LotR-csengőhang-kottákat keresek Nokia-ra.
Tudnátok segíteni? :roll:


Ezek az én szerzeményeim:
:arrow: Országúti dal
8c1 4c1 4d1 4e1 4c1 4f1 8f1 4f1 8- 8e1 4e1 8e1 4e1 4c1 8d1
4d1 8e1 4d1 4- 8c1 4c1 4d1 4e1 4c1 4f1 8f1 4f1 8- 4e1 4e1 4e1 4c1 8d1 4d1 8e1 4d1 4-
:arrow: In dreams 1. rész
8c1 8d1 4e1 4g1 4e1 4d1 2c1 4- 8e1 8g1 4a1 4c2 4b1 4g1 2e1 4d1 8c1 8d1 4e1 4g1 4e1 4d1 2c1 4- 8e1 8g1 2a1 8a1 8a1 8g1 8e1 1d1 8c1 8d1 1e1 4- 8- 8e1 8a1 8b1 4c2 8c2 16d2 16c2 4b1 4g1 2e1 4d1
:arrow: In dreams 2. rész
8d1 8e1 4#f1 4a1 4#f1 4e1 2d1 4d1 8#f1 8a1 2b1 8b1 8d2 8#c2 8a1 2#f1 4e1 8d1 8e1 4#f1 4a1 4#f1 4e1 8d1 8- 8d1 8#f1 8a1 2b1 8b1 8b1 8a1 8#f1 2e1 8e1 8e1 8d1 8#c1 1d1
:arrow: Elbereth-dallam
4c1 4f1 4g1 2a1 4#a1 4a1 4g1 2#f1 4d1 4f1 4d1 2f1 4d1 4d1 4c1 2d1

Bocsi az esetleges hibákért. :roll: :wink:

Artemisz (Celebthil) írta: [size=9:231emm1i]Amúgy veszitek észre, hogy túlvagyok a 2100-on? :P [/size]


Sajnos igen... :roll: :P Így hogy szerzem vissza a 8. helyem tőled?? :twisted: :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196862 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli, a csengőhang nagyon :itscool: ! Nekem nagyon tetszik!

Eldafinde, ha gondolod, nekem is van 2 nem-olyan-jó-mint-a-Lélié-de-azért-elmegy csengőhangom, s ha akarod, leírom ide.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196848 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja. amugy ezt én is így olvastam, "A Magyar Tolkien Társaság... "

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196846 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:
Jah, akkor a DVD megjelenéses izé.. hát, nem lesznek ott az MTT tagjai, csupán az MTT jelmezei.. :roll: A hazai forgalmazó találta ki, végül azt mondta, bocs, mégsem kelletek, csak a ruhák... de attól még lehet velük fényképezkedni :)


Lesz bennük ember? (vagy hobbit, tünde, és minden más szerzet :D )

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196845 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eldafinde írta: A Metro újság hátoldalán olvastam, hogy az MTT tagjai is ott lesznek, mindig más városban, és lehet fényképezkedni.


Jah, akkor a DVD megjelenéses izé.. hát, nem lesznek ott az MTT tagjai, csupán az MTT jelmezei.. :roll: A hazai forgalmazó találta ki, végül azt mondta, bocs, mégsem kelletek, csak a ruhák... de attól még lehet velük fényképezkedni :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196844 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Metro újság hátoldalán olvastam, hogy az MTT tagjai is ott lesznek, mindig más városban, és lehet fényképezkedni.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196843 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eldafinde írta: Mi ez a "városjáró" fényképezkedés? Mit takar?

Micsodaaa??? perme értetlenkedik. Perme nemérti a kérdést...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196842 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hannon le Léli!!! :lol:

Csak lementettem a kottát lemezre, ugyanis itt a könyvtárban nem akarok cincogni a telcsivel.....pedig nagyon be akarom már írni...SEGÍTSÉÉÉÉÉG!!!!


Mi ez a "városjáró" fényképezkedés? Mit takar?

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196840 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
grautla léli:)


Emberek megnéztem ma, hogy a suliban milyenek lettek az érettsigi átlagok...

Noss több az eggyes mint a többi jegy.. és összesen a 4 osztálybol (asszem csak négyen voltak) minden tárgyat nézve 12 ötös lett. kb ennyi négyes a többi ez alatt van. (hármas kevés lett kettes annál több eggyeseket nem számltam..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196839 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eldafinde írta: Szerintem nem tiltakozna senki, ha ideírnád. (közérdekű :D )
De priviben is küldheted.


Hát, jó, ideírom.. :roll:

Ez nemtudom, melyik, most zenét hallgatok, úgyhogy nem hallgatok bele, h igazam van-e :D
2d1 4.c1 16c1 16c1 2d1 8- 4- 16g1 16a1 4.#a1 16a1 16g1 4.f1 16g1 16a1 2g1 4f1 4e1 2d1 4.c1 16c1 16c1 2d1 8- 4- 16g1 16a1 4.#a1 16a1 16#a1 4.c2 16#a1 16c2 2d2

Amúgy 1500! :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196834 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta:

Ulmo írta: Ha a vízhiányt és Majapókot leszámítjuk, bármikor csatlakozom! :hello: Csak Dark ne vigyen el megint egész napos túrára :mrgreen:


Ulmo, mért? Szerintem nagyon jó volt! :wink: Melyik része nem tetszett?
Különbenis mi voltunk a fittek, a kalandvágyók, a Kószák - a többiek meg "otthon" punnyadtak :twisted: Én bármikor benne vagyok egy hasonlóban!


Cica, ez mind szép és jó, csakhogy: felküzdöttem magam Kő-hegyre kb 13:20-ra. 13:30-kor elindultunk egy könnyed sétára, ahonann este 8-ra keveredtünk elő. Picit fáradt voltam nap végére :dead:
De ettől eltekintve a túra tényleg jó volt (főleg a nyakig érő gaz, amiben eltűntél :) ), igazi kósza-túra.

Szürke: mondtam én, hogy sikerül :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196830 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta:
Egyszólamút? Mer olyat elvileg tudok küldeni... (én írtam be, úgyhogy nem 100%-ig jó)


Igen.
Nem baj, a neten találhatóak sem mindig jók :wink:

Szerintem nem tiltakozna senki, ha ideírnád. (közérdekű :D )
De priviben is küldheted.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196826 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eldafinde írta: Üdv mindenkinek!

LotR-csengőhang-kottákat keresek Nokia-ra.
Tudnátok segíteni? :roll:


Egyszólamút? Mer olyat elvileg tudok küldeni... (én írtam be, úgyhogy nem 100%-ig jó)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196824 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv mindenkinek!

LotR-csengőhang-kottákat keresek Nokia-ra.
Tudnátok segíteni? :roll:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196813 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta:

Namarie/Alatariel írta: És most hadd mondjak köszönetet mindazoknak, akik akár tegnap, akár ma gondoltak rám, míg államvizsgáztam filozófiából!

Köszönöm, hogy tegnap este a chaten biztattaok, hogy elviseltetek, pedig kiállhatattlan voltam, szétoffoltam topikokat, ízetlenkedtem is egy kört- bocsánat Jacopo. Ha ti nem vagytok, ez a mai napom nem íyg sikerült volna. Köszönöm, hogy felhívtátok a figylememet Ecora, Orwellre, és hogy veletek lehetek.. nem tudom, mit is mondhatnék.. míg ezeket írom, folynak a könnyei- és ez nem a vizsga utóhatása, ez a filozófiának, a filozófusoknak és nektek szól.

Köszönet Platónnak, Arisztotelsznek, Sartre - nak, Hegelnek, Kantnak, és az összes filozófusnak, hogy velem voltak ma, és azt amit kaptam tőlük. Köszönöm a Családomnak, Tanáraimnak és mindenkinek a sok törődést és szeretetet!


Csak azt nem árultad el, hogy sikerült... :)


A szakdolim mindét részről történő értékelése 3-as lett, mert nagy témát fogtam, de nem bírtam végigvinni a feladatot, a védésem négyes.

Azt mondták, foglalkozzak még a dologgal. Témám Sartre legyek című drámája volt.

a tegnap esti hozzászólásom első felét véletlenül letöröltem, mert elküldtek agép elől azzal, hogy most nagyon sürgős valami az illetőnek, és ott álltak felettem. Úgyhogy most leírnám újra, és ki is egészíteném:

LÉLI, GRATULÁLOK!!! ÉS GRATULÁLOK MINDENKINEK, MINDEN SIKERES VIZSGÁHOZ, ÉRETTSÉGIHEZ, A SZÜLINAPOSOKNAK PEDIG NAGYON- NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, ERŐBEN, EGÉSZSÉGBEN, MINDEN ÉGI, FÖLDI JÓBAN!!!!!
ARTEMISZ, CSAK ÍGY TOVÁBB!!!


És még egyszer köszönöm, hogy gondoltatok rám, szorítottatok, és a gratulációkat. Nagyon sokat jelent nekem a filozófia, és nagyon megküszködtem a tegnapi napért.. de hát pont ez a szép az egészben...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196810 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi az ungabungát, csak hármas lett de végülis sikerült.

[size=9:e4ywz7k5]Van fenn vizsganaptáram, előre bejegyezhetitek az ungabunganaptáratokba [;-][/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196808 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Artemisz a 2100-hoz!!!

És Unga Bunga a ma vizsgázóknak!!! pl. Artemisznek!!

És gratula Gannak a vizsgájához! ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196799 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Megint ugyanazzal a kérdéssel zaklatom a békés Tolkien rajongókat: Nem tud valaki valahol DOuglas Adams Galaxis útikalauz stopposoknak c. művéből készült Tv- sorozathoz angol forgatókönyvet? Sehol nem találok, és nem is lenne érdekes, mert részint már betéve tudom a könyvet is, részint jól tudok angolul, de van egy-két rész ami homályos...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196796 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Ha a vízhiányt és Majapókot leszámítjuk, bármikor csatlakozom! :hello: Csak Dark ne vigyen el megint egész napos túrára :mrgreen:


Ulmo, mért? Szerintem nagyon jó volt! :wink: Melyik része nem tetszett?
Különbenis mi voltunk a fittek, a kalandvágyók, a Kószák - a többiek meg "otthon" punnyadtak :twisted: Én bármikor benne vagyok egy hasonlóban!

Szürke írta: Cica: plíz áruld el mennyi idő alatt csináltad meg!


De csak halkan: Figyelmeztetlek, nagyon gáz! [size=9:fs7kn2hp]6 óra 17 perc[/size] - remélem nem lesz nehéz megdönteni....
Fél 10kor indulunk, és remélem 3ra bent leszek.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196795 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Nekem ő akkor is Dark vagy Darky marad, akármilyen nevet vesz fel :)

:up: :agree: :up: :agree:

[size=9:1sswpoco]1etértek :wink: :lol: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196791 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta:

Ulmo írta: Csak Dark ne vigyen el megint egész napos túrára :mrgreen:

Talán Álmost akartál mondani.... :roll: :lol:
:biggrin2: :biggrin2: :twisted: :P


Nekem ő akkor is Dark vagy Darky marad, akármilyen nevet vesz fel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.501 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére