BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #197048 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Reszkess, Budapest, Magyarország új fővárosa Fót lesz


"Attól ments meg, Isten!
Nagyobb csapás vón száz pokolnál."

>=)

Előd: Hálistennek. Szorítottam ám. =))
Léli: ÖH. Nem gyenge. Fogadd elismerésem!

Vewy: Sok Boldog Szülinapot Kívánok! (Így utólagosan is.) =))
:tánci-tánci: :hipi-hepi-partilufik:

JAH, és TISZTA SZÍVEMBŐL ÖHRÜLÖK, hogy nem kellett uvéznem matekból. Ez volt utóbbi hetem legnagyobb boldogsága. Öhrüljetek ti is =P

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197036 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
valszeg megbukok kémiából:DDD

/me hepi...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197033 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: Hihi megvan a közgázom.. mostmár tuti nemrugnak ki az egyetemrű :D
yipeee

Előd, gratula, ügyi vagy! :up: De tudtam, hogy megcsinálod! :mrgreen: Csak így tovább!

Léli írta: 3. Hibátlan lett a matek érettségim! :D Az nem volt kérdéses, hogy ötös lesz, csak az, hogy hány ponttal :D Perme örül a fejének, hogy sikerült minden hülye kikötést, meg ellenőrzést, meg egyéb ilyeneket megcsinálnia :D

Léli, Neked is gratula! Hibátlan matek, woow :itscool:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #197029 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me írt fizikavizsgát... :roll:
Volt két óránk rá, de én fél óra alatt kész voltam a feladatokkal [size=9:si93ax7x](mivel előre megadott a tanár kb. 14 típusfeladatot és abból volt 6-6 csoportonként, dettó ugyanaz a feladat más adatokkal... 8) )[/size], viszont az egyik elméleti kérdésünk a vízszintes hajítás jellemzése volt, és mivel arra egyáltalán nem készültem (sőt olyan feladatot nem is néztem át), a képleteket nem tudtam de rajzoltam meg írtam rizsadumát. :roll: komplett feladatot a mögöttem ülő osztálytársamnak... :) Unatkoztam, és nem akartam még beadni se... volt aki 40 perc után beadta... végülis ha akarom kb. annyi után én is beadhattam volna, csak akkor ki kell mennem a teremből és nem tudok súgni... Sajna a legjobb barátnőm túl messze ült ahhoz hogy megírjam neki a megoldásokat... :P
Az a gond, hogy az osztályzás úgy van, hogy még a ponthatárokat harmadolják, és úgy kapunk 3 jegyet a vizsgára... :roll: bár végülis még 4-4-5-tel is 5-ös leszek... 8)
Ja, képzeljétek a fent említett barátnőmnek úgy lett 3-as a nyelvtan vizsgája, hogy 56,5 pontja volt és 56 volt az alsó ponthatár... kb. 2 teljes feladatot lesúgtam neki (ez min. 10 pont!). A másik barátnőmnek, aki nem mellettem ül, 2-es lett, pedig neki is súgtam volna ha megmondja hogy mit nem tud... Egyébként 3,65 lett a vizsga osztályátlaga... :roll: Az szerintetek milyen?
Na, 3 napos hétvége, hurrá! 8)

Gratula Előd, Léli és minden sikeres vizsgázó! :itscool:
Hajrá minden a jövőben vizsgázónak/felvételizőnek! :wink: :bounce:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #197007 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ VEWY!!! :hello: :D

Léli írta: 2. Az MTT Születésének napján fogok szóbelizni!!! :( :cry: jún. 16. dél tájban (3 db 5-ös csoport van egész nap, és én a másodikban vagyok második). Ez nem ér!!! Pont ekkor.... :evil:


én meg juni 19-én valszeg... ugyhogy nemtudom h megyek Szegedre :cry:
pedig szerettem volna..
(amugy azt hittem h az MTT szülinapja juni 14. de akkor összekevertem valakivel.. :oops: )

3. Hibátlan lett a matek érettségim! :D Az nem volt kérdéses, hogy ötös lesz, csak az, hogy hány ponttal :D Perme örül a fejének, hogy sikerült minden hülye kikötést, meg ellenőrzést, meg egyéb ilyeneket megcsinálnia :D

gratula!!! nekem "csak" 72 pontom lett ... :oops: :P
(/me ennek is nagyon örül tekintve h világéletében 4 volt matekból :) ) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197005 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FÓT város lesz!!!!! Jupppí!!! :D

www.fotlap.hu/modules.php?name=N ... le&sid=342

Reszkess, Budapest, Magyarország új fővárosa Fót lesz

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197004 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli.. , vannak még huje emberek, kár, gratula, nnenyirdki

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #197002 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mivel Eiám nem szereti, ha fölöslegesen írok a topicjába, ezért három dolgot fogok most egyszerre közölni veletek :)

1. Nagyon jót nevettem ma miközben vártam a buszra. Itt Dunakeszin éppp esett az eső, és a megálló mellett van egy kis park. És mit látok? Esőben locsolják a füvet :D Dúúrva volt nézni :D Aztán lekapcsolták az öntözőrendszert, és aktiválták a második sort :mrgreen: Jó az ilyeneket látni :D

2. Az MTT Születésének napján fogok szóbelizni!!! :( :cry: jún. 16. dél tájban (3 db 5-ös csoport van egész nap, és én a másodikban vagyok második). Ez nem ér!!! Pont ekkor.... :evil:

3. Hibátlan lett a matek érettségim! :D Az nem volt kérdéses, hogy ötös lesz, csak az, hogy hány ponttal :D Perme örül a fejének, hogy sikerült minden hülye kikötést, meg ellenőrzést, meg egyéb ilyeneket megcsinálnia :D

Szóval most így ennyi :D Megyek, és este kinyírom a szerepjátékos karakterem :D (Fölkeltem, kinéztem az ablakon: esik. Első mondat: "Jó nap ez a halálra" Star Trek RULES! :D :mrgreen: )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196996 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hihi megvan a közgázom.. mostmár tuti nemrugnak ki az egyetemrű :D
yipeee
Hallod Lau.. megvan!

jah mostmár menni fogok lottózni! :D ojan jól ikszelek

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196987 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bodosznulinapozwevy

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196986 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Születésnapot Vewy!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196977 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok BSZ Vewy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196972 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ Vewy! :lol:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196968 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Vewy! :dance: :bounce: :hello: :cheers:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196958 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Vewy, boldog születésnapot!

puszik :)

:cheers: :dance: :itscool: :sungl: :hello: :up: :bounce:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196947 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vewilyaiel drága..
teljen kellemesen eme Szép napod
Remélem...ettél ma pizzát!

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196941 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Vewy! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196940 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BéeSZ Kedves-mosolygós Vewy! :) :) :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #196935 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BÉESZ VEWY KISTÜNC!!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196934 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm, észre se vettem, hogy túlléptem a 300at, de röpke 4 hónap alatt azért nem olyan rossz :wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196924 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ide is beteszem:
Itt van a wootoni kovácsmester jelenlegi változata. :wink: Kéretik kritizálni, de rendesen. :idea: És mondjátok meg, mit tegyek még bele az eredeti történetből. Meg az előadhatóbbá tételre is várok javaslatokat. Sz'al mindent. Akkor is, ha (a mostani nyári programokon) nem adjuk elő. :idea: :wink:



BSz, Vewy! :cheers:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196922 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog Szülinapot, Vewy!!!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196920 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Vewy!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196919 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor Tithen (Tithike) írta: Drága Brisa! Engem nagyon érdekel ez a tudathasadásos dolog! Tudnál vmilyen könyvet ajánlani? Vagy a skizofrémiáról? Pussy!!!


szvsz az ilyeneket priviben kéne elintézni...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196918 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Elanor Tithen (Tithike) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága Brisa! Engem nagyon érdekel ez a tudathasadásos dolog! Tudnál vmilyen könyvet ajánlani? Vagy a skizofrémiáról? Pussy!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196909 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arwena írta: Hozzászólások terén azzal a 320 al elmehetek a búsba :(


:) Hozzászólások terén én jó messze előtted megyek a búsba ezzel a 27-el....

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196908 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó, Eru!!!!

IMÁDLAK BENNETEKET!!!!!

Köszönöm a segítséget!!!
:hello: :hello: :hello:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196903 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NAGYON-NAGYON BOLDOG, MARCIPÁNBAN GAZDAG SZÜLINAPOT KEDVES VEWY!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196898 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy fontos tudnivaló:

Amennyiben valaki egy hazai vagy külföldi rendezvényen hivatalosan szeretné képviselni a Magyar Tolkien Társaságot, az feltétlenül keresse meg a vezetőséget ( vezetoseg@tolkien.hu ), ugyanis az elnökség hozzájárulása szükséges hozzá!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196889 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hamár csengőhang: valami jó nincs ericssonra valakinek?

Hozzászólások terén azzal a 320 al elmehetek a búsba :(

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.632 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére