BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #196533 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Jó hallani hogy vannak olyanok akik rajonganak azért amit tanulnak, ezzel sajna én nem igy vagyok, ami maradt meg ahova felvesznek alapon lettem közgazdász hallgató, úgy hogy azt se tudtam mi az a számvitel meg mikroökonómia... Most 2 év után azon gondolkodom, hogy váltani fogok, mert nem szeretem amit csinálok és igy nekem kész kinszenvedés egy vizsgaidőszak főleg most 7 vizsga meg egy szigorlat mellett de pláne.[size=9:3gfmwqpg]Bocsánat a kiakadásért, de ezt most jól esett kiirni magamból...[/size]

ha nem szereted válts-sosem késő, tényleg! szvsz az ember akkor boldog ha olyasmit tanulhat és csinálhat ami érdekli és amit szeret. ez a boldog élet alapja.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196514 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Semmi baj! :wink:

Ámbár szvsz hozzád inkább a bölcsészkar illene...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196512 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó hallani hogy vannak olyanok akik rajonganak azért amit tanulnak, ezzel sajna én nem igy vagyok, ami maradt meg ahova felvesznek alapon lettem közgazdász hallgató, úgy hogy azt se tudtam mi az a számvitel meg mikroökonómia... Most 2 év után azon gondolkodom, hogy váltani fogok, mert nem szeretem amit csinálok és igy nekem kész kinszenvedés egy vizsgaidőszak főleg most 7 vizsga meg egy szigorlat mellett de pláne.[size=9:17gzya8b]Bocsánat a kiakadásért, de ezt most jól esett kiirni magamból...[/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196507 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Őszi terepgyak nálunk is volt növényből, 3x1 napos... :roll:

Meg egy gyakorlatnyi időtartam erejéig kiszaladtunk az Odvashegyre márciusban, meglesni a kökörcsineket meg a koratavaszi efemer geofitonokat... :roll: :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196506 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hoppá, én rendesen le vagyok maradva.... 8O
Mindig megtudok valami újat...
Igen, hát akkoriban még 1-1 hét volt a növény meg az állat terepgyak. + október elején vagy közepén is volt még egy (úgy értem, első félévben), legalábbis növényből (az Őrségben meg Kőszeg környékén). Régi szép idők... :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196503 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
150 :?:
350, kedves Well, 350!!!!


Annyian vannak a mostani gólyák, tanárszakosokkal együtt!


Mi 185-en kezdtük, asszem.. :roll:

És köszi, hogy reagáltál.. kíváncsi volnék, neked még milyen emlékeid vannak az egyetemről.. gondolom, ti nem 2x3 napra jártatok terepgyakra... :roll: :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196501 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta: Ha nem hiszitek, kérdezzétek Well-of-Soulst, aki végigcsinálta már, úgy, hogy neki sokkal keményebb volt! Tudniillik évről évre megy lefelé a színvonal! :? [/color]

Ó köszönöm :) , de én azért mégiscsak azt hiszem, hogy ti vagytok a nehezebb helyzetben: 150 fős évfolyamokon, konstans stresszben, kevesebb gyakorlási lehetőséggel kell elsajátítanotok ugyanazt, amit 5-10 éve még kényelmesen, 10-15 fős társaságokban, a tanárok teljes figyelme mellett, kényelmesen lehetett megtanulni (mert hát azt hiszem, hogy a jó TTKs oktatói gárda ma se kevésbé rugózik a hallgatókkal vizsgákon, mint pár éve :) ). Szóval, kitartás - már amennyire nekem innen a szép kis védett, vizsgaidőszak-mentes életemből szabad ilyet mondanom :)
Well

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196492 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Lehet, hogy én is hülyének fogok látszani, de szeretem a vizsgaidőszakot, és a szakomat is, azé' járok ide... Aranyéletünk van, tulajdonképpen. :deal:


EZAZ!!!!
Hogy Felagundot idézzem: "Ámen! A Biológusok szólottak!"

Én IMÁDOM a szakomat, a világ minden kincséért sem mennék más szakra!

És ha figyelembe veszitek, hogy ezt egy elsős írta, aki még ki sem élvezte a csoportbontott gyakorlatok közösségépítő élvezeteit, a közös, rohamtempójú tanulás, prepi-és laminátumnézdelés perverz gyönyörét és a terepgyakorlat orgiasztikus hangulatát... Hát....

Csak azt tudom mondani: IGAZ!

És a közös szívás rettentően összekovácsolja ám a bandát!

A biológus szak egy gyilok, egy szívatástömeg, kell valami fél(vagy egészen) őrültelszántság, hogy valaki ne adja fel!

Ha nem hiszitek, kérdezzétek Well-of-Soulst, aki végigcsinálta már, úgy, hogy neki sokkal keményebb volt! Tudniillik évről évre megy lefelé a színvonal! :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196481 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Peredhil/Earendil írta: Rogue: Mi van Utahu-val? Már rég nem láttuk sem őt, sem szándékát erre felé.


A szándékom gyakran jár erre, csak nincs időm beíri...
Igazság szerint nemnagyon ismerek már senkit!...
Na majd a táborban :twisted:
Peredhil...jössz nekem egy CDvel :twisted: (najó, vicc volt!
Hiányoztok! :(

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196473 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Loth mondja:
előadás:
május 27. csütörtök
Kopeczky Rita: Görög, latin, quenya - európa klasszikus nyelveinek hatása középfölde klasszikus nyelvére
13.30-14.50 (ebben amég van hrom előadás, ami minden lothvsz nem érdekel benneteket)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196465 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérek szépen ungabungát holnapra, főleg úgy 11-13 óra között, mert nyelvtan vizsgám lesz! :roll: :o
[size=9:j3wv2j1c](És a szemetek képesek megtartani rendesen az első 3 és a 6. órát a vizsga előtt-után... :evil: :rmad2: :? )[/size]

Hajrá minden vizsgázónak! :wink: :bounce:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196447 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jól van na Rayan, csak aranyosságból mondtam. :) Rayan Beckinsale?? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196446 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm a bókot, uram (és hölgyeim... na de Fio, én nem vagyok OLYAN lány...), bár a Stone nem igazán zsánerem, a Rayan Kidman Sokkal Jobban Hangzik.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196443 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Bonyolultttt. Leginkább színésznői életmódra vágynék. Odaát. Leginkább. Oszt, ha lesz majd elég zsozsóm, visszavonulok mondjuk a Hula-hula-szigetekre, vagy egy kis erdei házba, és ott tengetem egyszerű életem egy törpe kanári és 50 birka társaságában. Jól hangzik, nem?


Én inkább a Dagobert bácsis életstílust választanám: naponta 2x-szer fürödni a páncéltermedben a sok tízpennys között. :D

[size=9:28yyv7px]Művésznáv: Rayan Wild[/size] :twisted: :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196442 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta: Szerinted jó művésznév lenne ez:
Rayan Stone???

Oan kemény nem?


A Rayan Saint jobb 8)

Rayannéném, menek isssss:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196436 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, így utólag is köszönöm a jókívánságokat, és persze boldog névnapot így mégegyszer Julcsinak is:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196434 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan Te egy megrögzött realista vagy :D . Ehhez képest a biológusként megélhetés után való kajtatás puszta álom. :D
De persze sok sikert hozzá :)

Szerinted jó művésznév lenne ez:
Rayan Stone???

Oan kemény nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196433 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Bonyolultttt. Leginkább színésznői életmódra vágynék. Odaát. Leginkább. Oszt, ha lesz majd elég zsozsóm, visszavonulok mondjuk a Hula-hula-szigetekre, vagy egy kis erdei házba, és ott tengetem egyszerű életem egy törpe kanári és 50 birka társaságában. Jól hangzik, nem?


De.

Én részemről "unatkozó" milliomos akarok lenni. Unatkozni nem muszáj... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196428 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bonyolultttt. Leginkább színésznői életmódra vágynék. Odaát. Leginkább. Oszt, ha lesz majd elég zsozsóm, visszavonulok mondjuk a Hula-hula-szigetekre, vagy egy kis erdei házba, és ott tengetem egyszerű életem egy törpe kanári és 50 birka társaságában. Jól hangzik, nem?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196425 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196421 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Siss: te biológusnak!!!!! Ugye még nem dőlt össze a piliscsabai tápláléklánc????? :D

Arden: ha érdekel, itt van több info: www.arthemisweb.com

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196419 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Az álmok, a vágyak azok mások, azokért mindent feladok abban a pillanatban, ahogy lesz rá lehetőségem.

És azt meg szabad kérdezni, hogy azok mik? Csak érdekel ha nem bánod :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196416 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Finwe: Ez a tanulmányaimmal nincs összefüggésben. Az álmok, a vágyak azok mások, azokért mindent feladok abban a pillanatban, ahogy lesz rá lehetőségem. Ettől függetlenül még biológusnak lenni király =)
Siss: Gyereeeeee =)))))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196410 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Aeglos bolyhtestvérem! 8)

Asszem én se írok Neked életfilozófiát, tekintve, hogy te se igazán vagy híján az ilyesminek... :mrgreen: Ugye?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196408 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Lehet, hogy én is hülyének fogok látszani, de szeretem a vizsga időszakot , és a szakomat is, azé' járok ide... Aranyéletünk van, tulajdonképpen.


Ez nem hülyeség csak ellentmondásosnak tűnik nekem figyelembe véve azt, hogy a Gondolatok topikban nemrég azt írtad, hogy valszeg nem fejezed be az egyetemet... :)
Ezt nem értem :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196399 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta: Mai Metró újságban dupla hirdetés:

Ajándék fénykép Önnel és a Gyűrűk Ura hőseivel!

A következő helyszíneken találkozhatsz a film hőseivel a Tolkien Társaság jóvoltából, és ha szeretnéd, fényképet is készítenek rólad vagy a családodról A Gyűrűk Ura varázslatos világában.

Auchan, Media Markt, Cora, stb.

Csak döntenék el, hogy tegeznek, vagy magáznak!

Ez a jelmezkölcsönzés?




Azért én jobban éreztem volna magamat ha mi vagyunk azokban a jelmezekben... :(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196385 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ Aeglos! :D :dance: :smokin: :cooljump: :bounce: :pimp:

Rayan írta: Lehet, hogy én is hülyének fogok látszani, de szeretem a vizsgaidőszakot, és a szakomat is, azé' járok ide... Aranyéletünk van, tulajdonképpen. :deal:


Te mocskos mázlista. :dead: :twisted:
azé' (:P ) szeretlek ám, minden más vizsgaidőszak-rajongóval együtt ;)

Amúgy a szakszeretéssel nálam sincs probléma, csak amikor azért kapom a rosszabb jegyet, mert nem tetszik a képem a tanárnak, és ezt explicite meg is mondja... Hát, legalább a helyzettel tisztában vagyok. :?

Bizonyisten fontolgatom, hogy átmegyek biológusnak... :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196364 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Aeglos!! :)
Fio:mi ez az együttes?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196359 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy én is hülyének fogok látszani, de szeretem a vizsgaidőszakot, és a szakomat is, azé' járok ide... Aranyéletünk van, tulajdonképpen. :deal:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196352 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Aeglos!!!!!!!!!!! A kormányzó szelleme vigyázzon rád!!! :D :wink:

Siss: én?????? Állat????? :D
Néhány képecskéért??? :D

Fiúk, mindenkitől minimum ekkora hajakat kérek: :twisted:

www.arthemisweb.com/images/liveit/arthemis03.jpg
www.arthemisweb.com/images/atlantide/aa.jpg
www.arthemisweb.com/images/rockbarock/Alessio.jpg

[/url]

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.719 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére