BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #196684 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Én úgy tudom, hogy csak több pontot ad az emeltszíntű, de annyival nem ad többet, hogy megérje letetnni..

Szvsz attól függ. mmint h egy szakra mennyien jelentkeznek... mindenesetre érdemes kijátszani a rendszert :D (előérettségiben megcsinálni középszintűt és amiből kéne megpróbáli az emeltet) márha meglehet csinálni

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196682 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ardennek igaza van, kiegészítem magamat: a nyelvi szakokhoz kell emeltszint, de a többihez nem.
Így éri meg az egyetemeknek... fejkvóta... :? S ha már az egyik elfogadja az alapszintet, akkor a többi sdem meri feljebb tenni a lécet, mert még kevesebben jelentkeznének oda.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196680 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én úgy tudom, hogy csak több pontot ad az emeltszíntű, de annyival nem ad többet, hogy megérje letetnni..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196679 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aeglos:én ugy tuidom,hogy csak a bölcsész2-re (nyelvi bölcsész szakok) kell emeltszintű érettségfi,a többi szak megelégszik a középszintűvel...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196671 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Rabyn írta: Aeglos ez biztos?
Dejo, hogy ahova én megyek oda nem ilyen alapokon veszik fel az embereket... najo az eltén talán.. de nem hiszem


A bölcsészkarok továbbra is megkövetelika felsőfokú érettségit, és ott se lesz érvényes ez, ahol alkalmassági vizsga lesz, mint TE, BME építész mérnöki, IME, KME

A bölcsészkarokon is megelégszenek az alapszintű érettségivel, az emelt szintű csak plussz pontokat biztosít...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196662 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

Rabyn írta: orsi le is lehet töteni?


Rabyn, ez csak a tracklista. Letölteni is tudsz róla, ha beregisztrálsz erre az oldara, de akkor fizetni kell... inkább töltsd le a DC++-ról, azon valószínűleg megtalálod, ha a "Legyetek jók ha tudtok" filmzene is megvolt rajta :D

Nem kell fizetni, csak le van korlátozva napi 2 számra a letöltés. De regelj minél több néven, és akkor gyorsan lent lesz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196660 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elodyke írta: biztos sokan hallották már.. de most számomra nagyon......hangulatleíró
+


ja és ha vki esetleg kíváncsi rá, akkor ez a hiperkarmától a feketepéter című szám, és az egész hiperkarmát ajánlom mindenki figyelmébe;)

*terjeszti az igét*

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196659 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: orsi le is lehet töteni?


Rabyn, ez csak a tracklista. Letölteni is tudsz róla, ha beregisztrálsz erre az oldara, de akkor fizetni kell... inkább töltsd le a DC++-ról, azon valószínűleg megtalálod, ha a "Legyetek jók ha tudtok" filmzene is megvolt rajta :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196655 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
orsi le is lehet töteni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196652 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ügyi vagy Léli!!!! :D
Rabyn, hát hajrá, én drukkolok neked!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196651 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: A love Actually zenelistáját szeretném tudni hol van:) Ha tudjátok hol tudom megnézni megköszönném.)

Rabyn, itt megtalálod:
audiofind.ru/collection.phtml?id=4784

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196650 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
biztos sokan hallották már.. de most számomra nagyon......hangulatleíró
+

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196648 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aeglos, hogy nemhogymá jólérezzük magunkat.

A sziniképzőkbe alkalmassági kell.. szal aki nem tehetséges azt ugyse veszik fel ha csudajo tanulo volt akkor sem.. (ismertem egy csajt aki mindenből ötös volt és mégse vették fel sehova ilyen helyre mert tök béna volt..)
szal én azért reménykedem.. Úgysem teszek semmiből sem felsőfokút. Így is túl vagyunk terhelve.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #196644 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Aeglos ez biztos?
Dejo, hogy ahova én megyek oda nem ilyen alapokon veszik fel az embereket... najo az eltén talán.. de nem hiszem


A bölcsészkarok továbbra is megkövetelika felsőfokú érettségit, és ott se lesz érvényes ez, ahol alkalmassági vizsga lesz, mint TE, BME építész mérnöki, IME, KME

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196642 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aeglos ez biztos?
Dejo, hogy ahova én megyek oda nem ilyen alapokon veszik fel az embereket... najo az eltén talán.. de nem hiszem


más: emlékeztek rá annak idején kerestem a State Bouni zenéjét (legyetek jok ha tudtok) hát most sikerült leszednem az EGÉSZET dc++on aki szeretné annak felírom cdre ha ad cd-t:)

A love Actually zenelistáját szeretném tudni hol van:) Ha tudjátok hol tudom megnézni megköszönném.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #196641 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta: A biológus szak egy gyilok, egy szívatástömeg, kell valami fél(vagy egészen) őrültelszántság, hogy valaki ne adja fel!

Ha nem hiszitek, kérdezzétek Well-of-Soulst, aki végigcsinálta már, úgy, hogy neki sokkal keményebb volt! Tudniillik évről évre megy lefelé a színvonal! :?


Évről évre egyre alacsonyabb a pontszám, egyre több embert vesznek fel, ráadásul most a főiskolai képzést is egy fedél alá akarják hozni az egyetemivel. A második év után eldöntik az osztályzatok alapján, hogy hároméves képzésre mész, vagy maradhatsz ötévesen.
Állítólag 2005-ben a kétszintű érettségi első évében nagyon magas lesz a létszám az egyetemeken. A szórótárgyakat, olyan brutálisan kérik majd számon, hogy a következő évre, amikorra a kölcségesebb kísérleteket, többnapos gyakorlatokat tartogatják, addigra kibukjon a bagázs 3/4-e.
Olyan lesz a helyzet, hogy aki első két évben nem teljesít, azt nem engedik továbbtanulni, hanem adnak neki egy fősulis diplomát, azt csokkolom... :roll:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196639 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli, drakula! :mrgreen:
És UngaBunga mindenkinek, akinek kell! :bounce: [size=9:3azjsgce]Én levizsgáztam mindenből, már csak eredményekre várok... [/size]

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196631 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

holnapra kénék egy kis szurkolást 2 órás matekdogát írok az egész 3. évből és ez nagyon fontos hogy sikerüljön.

köszi :) )

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196626 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gratula Léli!!! :D
csak egy kérdés, mi vitt rá hogy fizikából érettségizz?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196604 Írta: Elanor Tithen (Tithike)
Elanor Tithen (Tithike) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok Édeseim! Mi van veletek? Kinek hogy ment az íb. érettségi? Puszillak Titeket! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196600 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cica: éppen ezért nem csak a színművészetit fogom bejelölni hanem más színészképzőket is. Nem kell feltételnül a szíművészetire járni ahhoz, hogy színész legyek:)
ha mégem színész leszek akko mondjuk még nemtudom:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196597 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: ez azért nem így megy, hogy "megyek szinésznek, és kész". Gondolj bele, hamarosan érettségizel - utána rögtön színművészeti egyetemre akarsz menni? nagyon kell ám ahhoz lapátolni, _nagyon_ tehetségesnek kell lenni, és rengeteget kell előtte gyakorolni, képezni magad, különtanárhoz járni. és nem szabad elkeseredni, ha nem sikerül elsőre - mert szinte senkinek sem sikerül.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196596 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Üdv!

Csak egy rövid örömködés, aztán rohanok, így is kések taliról.. :roll:

Szóval Átmentem fizika érettségin!!! Megvan a 2-es!! :D Juppí, Érettségivel gond már nem lesz, azon már nem bukhatok meg semmiből :D csak vegyenek is fel Szegedre :roll:

Ja, és Bácsim ! 4-es lett az angol írásbelim :D


Gratula hugi, csak így tovább! :itscool: :hello:

Rabyn: HAJRÁ!!! Húzz bele, nem lehet gond! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196591 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága Léli unokahugi!!! Tiszta szívből gratula, az angolhoz is meg a fizikához is!!!

Rabynnak és persze minden érintettnek további ungák meg bungák!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196586 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: Én most kaptam sms-ben - szerintem jó... :roll:
Léli: Gratu neked!!!! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196585 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GRATULA LÉLI!!!!
Szurkolást kérek a következő 3 hétre hogy én is átmenjek mindenből!!!
(gyűlőlőm az évvégi hajtást. )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #196584 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Csak egy rövid örömködés, aztán rohanok, így is kések taliról.. :roll:

Szóval Átmentem fizika érettségin!!! Megvan a 2-es!! :D Juppí, Érettségivel gond már nem lesz, azon már nem bukhatok meg semmiből :D csak vegyenek is fel Szegedre :roll:

Ja, és Bácsim ! 4-es lett az angol írásbelim :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196582 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
büzsü ez fájt..

Én azt vettem észre, hogy egyetemet/szakot válatni sokkal könnyebb mint középsulit. Legalábbis szerintem. Én szeretném itthagyni azt a helyet ahova most járok mégsem fogom tudni megtenni, mert a többi középiskolában másképpen tanítanak máshol tartanak így nem hagyhatom ott azt a helyet... Még csak osztályt se válthatok mert az évfolyamon állítolag mi haladunk a legjobban eggyes tárgyakbol..
Ez kiszurás.. Abban reménykedem, hogy végre leérettsigizem itt és sose nem kell többet semmilyen utálatos matekkal meg undorító tárgyakkal foglalkoznom. Mehetek színésznek és kész:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196577 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ide is beteszem:

Van egy jó viccem:

Gandalf azt mondja Samunak és Frodónak:
- Jó nektek, a munkátok a hobbitok.... :lol:
:P :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196545 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eleniel pl. (bocs, ha személyeskedem... :oops: ) két évig volt fizika szakon a TTK-n, most pedig épp az államvizsgák kereszttüzében csücsül a Jogi Karon!

Jó váltás! (Jó 180 fokos :twisted: )

De még milyen jó! Őt semmiképp se tudnám elképzelni fizikusként... :roll: :P

Szóval, Timona, HAJRÁ! Sose késő váltani! Sőt: pont most még jó időben vagy! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.521 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére