BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #197429 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eönwë írta: Hell, sziasztok!


Kérdésem: Jön valaki június 8-án Anathema-koncerte? Egyedül leszek és nem nőttem túl nagyra :(


Vazz, hogy érted el, hogy csak miattad, és csak neked koncertezik az Anathema ? :) :P :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197426 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Bejelentenvalóm vagyon:

1700!!


Nem ér! Én akartam előbb gratulálni, minthogy beírd...!
Amúgy grat ;) :D De attól még gyorsan utól érlek! :twisted:

Dínchamion írta: (Léli: :tongue:) :mrgreen:

:evil: Ott járok a sarkadban! Hamarosan leelőzlek! 8)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197425 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bejelentenvalóm vagyon:

1700!!




(Léli: :tongue:) :mrgreen:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197420 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hell, sziasztok!


Kérdésem: Jön valaki június 8-án Anathema-koncerte? Egyedül leszek és nem nőttem túl nagyra :(


Közlésem:
Láttam tegnap a Holnaputánt... Ha vkit érdekel megosztom a tapasztalatokat. Ha vki nem tudná, ez az immár köztudott globálisfelmelegedéselőidézegyújabbjégkorszakot elmélet megvalósulásának filmrevétele... (húúúú mennyi hosszú szó... 8O )

Nah megyek, mert Manwënak is beszámolok :) : Eönwë

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197326 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Basszus Gyerekek! Most vagyunk túl Stevievel 64 méter zuhanáson!!! :sungl: :cool2: :bounce: :biggrin2:
Az úúúúúú meg az ááááááááá nem írja le ezt a fergeteges élményt!! Kiüvöltöttem-sikítottam a tüdőmet...
A beállt standard vigyor most szerintem a nap végéig marad!

Ezek után Mindenki jöjjön a Sport Szigetre bándzsi dzsámpingolni!!!!!


Woooow, Cica, Te kis adrenalinfüggő :mrgreen: , gratula!!! :up: :itscool:

És BSZ minden szülinaposnak!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197323 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit elkésve :oops: , de:

Gratula anyukámnak a matekjáért! :agree: :hello:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197314 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Laurelin!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197294 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ az érintetteknek :)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197278 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Nienna!!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197274 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Valin Nostare a szülinaposoknak! :hello:


Szintúgy!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197273 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare a szülinaposoknak! :hello:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197272 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon boldog szülinapot, Laurelin! :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #197270 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Bódog Szülinapot, Laurelin! :)

[CSATLAKOZOM!!! NAGYON -NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT, LAURELIN!!! ÉS JÓ ERŐT, EGÉSZSÉGET!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197269 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Laurelin! :wink: :cheers:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197268 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog Szülinapot, Laurelin! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197267 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Laurel?n! 8) :twisted:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197259 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm... nagy Szent László-fan vagyok, de ezt a sztorit még nem hallottam. Köszi Léli :D :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197237 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: [size=9:282mixh9]de az utóbbi pár évben már minden vakondtúrást kineveznek városnak... [/size]:roll:


Az lehet, de Fót már régen nem "vakondtúrás". Íme egy kis helytörténet:
"1074-es mogyóródi csata színhelyét Kálti Márk Képes Krónikájában Mogyoród és környékére helyezi, s részletesen taglalja Salamon király és a hercegek, László (a későbbi Szent László) és Géza csatáját. A történelem évszázadok múltán legendává párosult. László herceg a megnyert csata után a Somlyó-hegyről letekintve a völgyben meghúzódó kicsiny településre tette föl a falunevet adó kérdést: "Mi az a folt ott?" A lelemény még hozzátette a meséhez, hogy a csata hevében elszakadt hercegi nadrágot a fóti menyecskék bársonyfolttal foltozták meg. [...] A legrégebbi kútfőkben 1353-ban esik említés Fótról, 1405-ben Kálnai Benedek nyeri adományul Zsigmond királytól. Csánki Dezső történész szerint Fót 1362-ben tizedet fizet a mogyoródi bencés apátságnak."

Szóval Fót már elég öreg :) Megvan a kellő múltja, és a népessége is, ma már több, mint 15.000-en laknak itt ;) Szóval már itt az ideje, h város legyünk :D

Hú, találtam egy érdekességet: "Az első világháború Fóttól 98 paraszt és munkás ember áldozatát, pusztulását követelte értelmetlenül. Pest megye története rögzíti, hogy az olasz fronton 700 fóti katona harcolt." Hmmm...

Jaigen, az idézetek a volt sulim által készített helytörténieti füzetecskében vannak benne (volt 1 helytörténeti verseny, és arra kellett).

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197236 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Arwena írta:

Léli írta: FÓT város lesz!!!!! Jupppí!!! :D


Gyömrő már lassan 2 éve az :) )

Hmm... Baja meg már több mint 300 éve... [size=9:2fd4cjqc]de az utóbbi pár évben már minden vakondtúrást kineveznek városnak... [/size]:roll:


Hatvan meg kisebb- nagyobb megszakításokkal 1300-as évek legeleje óta.. és a kőkorszak óta lakott a környék..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197235 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
S.O.S. !!!! Kedves Állatbarátok!!! ]

Lelketlen emberek kitettek nálunk egy tündéri kutyust!
Itt letáborozott és vagy 2 hete kószál a környéken. Egy nagytestű, tündérien szelíd malamutról van szó. Olyan mint egy nagy maci, szeretetre, simogatásra vágyik, NEM BÁNT SENKIT, MÉG A MACSKÁKAT SEM, NEM KERGETI A KOCSIKAT, KERÉKPÁROKAT!
Szerető gazdi kellene neki!!! Kérlek, ha tudtok, segítsetek!!!!!![/b]

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197233 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk tegnapelőtt szakadt az eső. éjszaka.. a hülye öcsém meg nyitvahagyta az ablakot és besett a szobába. becsukta de nem sokat ért:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197232 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Részvétem... Most láttam a TV-ben, h Baján jégeső volt, meg égszakadás... igaz, Sil?

Jégeső? 8O Arról lemaradtam... Viszont égszakadás, az volt, évek óta nem volt ekkora... Ráadásul pont akkor mentem a nagymamámhoz... Mikor elindultam, még hétágra sütött a nap, meg tiszta fülledt idő volt, aztán elkezdett csöpörögni... Aztán még épp időben értem a Lábasházhoz, mert különben bőrig áztam volna... (elég kevés hely van a városban, ahova be lehet állni az eső elől...) Kb 3/4 órát vártam ott, hogy csillapodjon, és el lehessen indulni... aztán az meg jó nagyokat kellett kerülni, mert az úton mindenhol állt a víz... Aztán a Tűzoltósághoz is pont időben értem, a második hullámkor... Meg a nagymamáméknál is kellett pár órát várni, hogy haza tudjak menni... Viszont volt dupla szivárvány utána, meg jó kis esőszag... :wink: Ja, és egész éjszaka is esett...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197231 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Tiszta gáz...

Itt ömlik az eső az ablakom alatt, én meg olyan náthás vagyok, hogy semmit sem érzek az illatából.
:? :crying:


Részvétem... Most láttam a TV-ben, h Baján jégeső volt, meg égszakadás... igaz, Sil?

Nálunk meg nem esik sajnos... Csak vastag felhő van, semmi más...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197230 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tiszta gáz...

Itt ömlik az eső az ablakom alatt, én meg olyan náthás vagyok, hogy semmit sem érzek az illatából.
:? :crying:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197225 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem Sport Szigeten voltunk...hanem Óbudán a Praktikernél.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197223 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Basszus Gyerekek! Most vagyunk túl Stevievel 64 méter zuhanáson!!! :sungl: :cool2: :bounce: :biggrin2:
Az úúúúúú meg az ááááááááá nem írja le ezt a fergeteges élményt!! Kiüvöltöttem-sikítottam a tüdőmet...
A beállt standard vigyor most szerintem a nap végéig marad!

Ezek után Mindenki jöjjön a Sport Szigetre bándzsi dzsámpingolni!!!!!


Cica, gratula az ugráshoz :itscool:
De a Sport Sziget nem júni 11-13 között lesz :hein: Vagyis két hét múlva?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197221 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
most van sportsziget?
pedig erre a hetvegere punnyadt tanulast terveztem... ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197220 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Basszus Gyerekek! Most vagyunk túl Stevievel 64 méter zuhanáson!!! :sungl: :cool2: :bounce: :biggrin2:
Az úúúúúú meg az ááááááááá nem írja le ezt a fergeteges élményt!! Kiüvöltöttem-sikítottam a tüdőmet...
A beállt standard vigyor most szerintem a nap végéig marad!

Ezek után Mindenki jöjjön a Sport Szigetre bándzsi dzsámpingolni!!!!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197217 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Léli: mi ez? Nem hozzák be a 10. részt?! Ne már... :bawling: [size=9:2hmhrn8y](És tényleg meghal benne Data? :cry: )[/size]


Már tavaly megmondták. Az Átjáró napon, amikor itt volt Patrick Steward, még ő is beszélt róla, h hallotta, h nem lesz a magyar mozikban a film, és hogy nagyon sajnálja, pedig milyen jó. Ha érdekel a válasz:

igen... bár, végülis van egy "utódja", tehát nyitva hagytak egy kiskaput, hogy teljesen ne vesszen el teljesen...


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197216 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galadh: Ne aggódj én matekból... éljen az oktatási rendszer..

Bodog sznapot mindenkinek akinek mostanságban van és még nem mondtam nekije)

Akik voltak a margitszigeten csütörtökön azoktól kérdezném: Csak én lettem beteg???

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.470 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére