BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 4 hónapja #196788 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Csak Dark ne vigyen el megint egész napos túrára :mrgreen:

Talán Álmost akartál mondani.... :roll: :lol:
:biggrin2: :biggrin2: :twisted: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #196787 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Wáááááh, nézzétek mit találtam! NOSZTALGIABULÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ! [size=9:2fk2o8y7](Hajnali fél öt tájt nem gyengus... 8O Álmatlanság rulz :dead: )[/size]

[Kő-hegyi beszámolók]

:mrgreen:


Gyerekek! Megintakarom!!!!!! :bawling: (És utána újra és újra és újra és újra, kifulladásig, amíg van oxigén a földön... :twisted: [size=9:2fk2o8y7]Öhh, perme egy kicsit elszállt...[/size])
Ti nem?


Ha a vízhiányt és Majapókot leszámítjuk, bármikor csatlakozom! :hello: Csak Dark ne vigyen el megint egész napos túrára :mrgreen:

Min:

Silverland: Budapest III. kerület, Lajos u. 40. Tel: 2-504-157
Egy picit odébb van a Kolosy tértől, hacsak nem költöztek odébb :) A térkép szerint ha a Tímár utcánál leszállsz a HÉV-ről, és átmész a lakótelepre, biztos megtalálod. [size=9:2fk2o8y7]Csak nem Vallejo poszter kell?[/size] :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196785 Írta: Beren
Beren válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha jól emlékszem Kolossy tér, a 86-os busszal szoktam arra menni a Batthyanyiról. Bal oldalon van, egy árkádsor alatt. Jó hely.

Minerva írta: Gyerkőcök, valaki meg tudná mondani, merre találom a Silverland fantasy könyvesboltot?
Előre is köszi :)


Barátságot kötött a madarakkal meg a vadakkal, s azok segítették és nem árulták el, s attól kezdve Beren nem evett húst.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196781 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Juhuj, de jóó!! :o

És hol voltam én még akkor! :cry: :roll:


MINDENT BELE, SZÜRKE!! :itscool:


(/me mái szent napon UV-ra bocsáttatik matekból... Ez hóttziher... :? :roll:
Volt jobb dolgom is, mint tanulni, na sebaj!)

Különben is, hallottam egy örökbecsű dumát a minap:

Ki mondta, hogy én nem veszem komolyan a vizsgát?! Az, hogy nem tanulok rá, az már más kérdés...
:mrgreen: :lol: 8)


HAJRÁ, CICMICC!! :o Khirály vagy!


[size=9:9twghu3b]Amúgy veszitek észre, hogy túlvagyok a 2100-on? :P [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196779 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minerva: szíívemből szóóóóltál! :D Én is akarom!!!!!!!!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196775 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wáááááh, nézzétek mit találtam! NOSZTALGIABULÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ! [size=9:342narr5](Hajnali fél öt tájt nem gyengus... 8O Álmatlanság rulz :dead: )[/size]

AnKalimon írta: Hahó,
A tábor még mindig jó. Eddig valóban hazajártam, de most innen netezünk a hegy tetejéről. Notebook és internet van (mobil telefonról).

Víz nincs.

Még most sem késő elindulni... Aki jönni akar, jelezze. Ha kell, lemegyünk elé kocsival.

Aki jön vízet hozzon.

A kívánságlista még:
Pizza :P
Víz 8O
Jégkrém :P
Víz 8O
Chips :P
Víz 8O
Gitár :twisted:

Különösen hiányoljuk Gandalfot Gumipókot. És a vizet. :lol:

Elanor írta: Most nincs erőm hosszabb élménybeszámolót írni, csak néhány szót:
Maja (és különböző kivégzési módok számára, amik sajnos csak gondolatban valósultak meg :evil: ), Cross Borns orrba-szájba (van, aki nagy lelkesedéssel hallgatta, van, aki kevésbé), VÍZ (vagy inkább a hiánya), paprikás krumpli (...helyett virslis virsli), makaréna a holdfényben, vodkás dinnye (ebből spec nem ettem), Sil GYU rajzflm-képregénye (Elronddal az élen :lol: :lol: ), lepedőre kivetített film nézése (itt-ott felhangzó sóhajokkal és nyögésekkel, amikor Legolas megjelenik - ebből feltűnően sok jött Rayan irányából... :roll: ), túra a Kiszáradt Forrásokhoz (amin én nem voltam... 8)), Csórika és a maradék virsli című kisregény, vívóleckék-alá Estel, Rayan és a fényképezés című nemolyankisregény, és persze az elmaradhatatlan Univerzális Krumpli!!! ;)

Estel írta: "Itt a szó vége... *katt!*"(Crossborns kazi éppen lejár...)
"-Khirály! -Aragorn! -Hol? -Már elment!" (Minerva ;) )

;)

siss írta: A házinéni, közkeletű nevén Majapók, rögtön meg is tartotta hegyi beszédét a lehetséges és nem lehetséges dolgokról (miközben elnevezte Darkyt X-lábú Rómeónak).
(...) Utolsó nap: Majapók ordibálása még azt is felverte, aki nem ébredt fel a Pál, Kata, Péter dalocskára. (...) A reggelit tüntetően a szabadban ettük meg. Húsz perccel azután, hogy elrakták a kazettát, már mindenki mutatta a Cross Borns-elvonás tüneteit. Majdnem gyilkosoztunk, de aztán jött a Tolkien-kvíz (köszönjük annak is a szervezését), négy pontért tízpont értékű kérdések, ugye, Svin... :)

Rayan írta: Nemcsak Legolas csúcs, hanem Gimli is! (Emlékeztek? Móriában az a jelenet, mikor úgy tűnik, miniszoknyában van... :lol:


:mrgreen:
Gyerekek! Megintakarom!!!!!! :bawling: (És utána újra és újra és újra és újra, kifulladásig, amíg van oxigén a földön... :twisted: [size=9:342narr5]Öhh, perme egy kicsit elszállt...[/size])
Ti nem?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196771 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerkőcök, valaki meg tudná mondani, merre találom a Silverland fantasy könyvesboltot?
Előre is köszi :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196769 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szürke írta: !Kérek ungabungát ma reggelre: programozási módszertan elméletéből vizsgázok.

Persze mire ezt elolvassátok már valószínűleg le is vizsgáztam, de akkoris ;]


Hajrá Szürke! Meg tudod csinálni! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196767 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
!Kérek ungabungát ma reggelre: programozási módszertan elméletéből vizsgázok.

Persze mire ezt elolvassátok már valószínűleg le is vizsgáztam, de akkoris ;]

[size=9:18hht2rl]Cica: plíz áruld el mennyi idő alatt csináltad meg![/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196758 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm, mi volt az első?

Sok olyan volt, de most konkrétan arra gondoltam, hogy ezt egyszer már végigcsináltam 2000ben...most a cél, hogy az akkori időmet megdöntsem. [size=9:3a5pset3]nem dicsekszem vele, mert nagyon gáz volt[/size]

Megjegyzés, aki akar csatlakozni, az ne fogja vissza magát - jöhet! :D

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196757 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húúúúúúúúúú, Cicmicc:)))
Nagyon ügyes légy!!! Ha mást nem is tudok, de a lelkem odateleportálom!

([size=9:34kyevth]s mellesleg mi volt az első??? mármint őrültség...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196755 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SOKSOKNAGYNAGY HAJRÁ! [size=9:2vgrwf4m]Annó én is sokat tekertem, de mióta 3 éve megfújták a fémparipámat, jobb hijján csak a szobait hajtom[/size]

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196750 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerkőcök!

Megcsináltam életem második - de nem utolsó :mrgreen: őrültségét:
beneveztem a Duna Maraton kerékpáros teljesítménytúra 65km-es távjára. Az esemény július 3án lesz, és nagyon megtisztelő lenne, ha lennének olyan vállalkozó szellemű egyének, akik acélben (Visegrádon) várnának engem, amikor begurulok.
Tehát, aki döglött macskát akar látni az jöjjön el megmézni - jó lenne, örülnék Nektek! :wink:

Akit érdekel majd, paramétereket priviben/mailben/telefonon mondok...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196737 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Laurelen írta: timona, nem kell feltétlenül bölcsésznek menned,annyi más van még, d e ha tényleg nem szereted a közgázd, ne járj oda! nem könnyű váltani, de nem lehetetlen és megéri!

más, kérlek segítsetek S.O.S. kellene nekem kép a tavalyi várgesztesről, a tolkien.hu-s galériában nem találtam.


Lau, talán tudok neked vinni képeket CD-n, ha nem gond. Ha még áll a holnapi margitszigeti tali, esetleg beugrok a képekkel.

Nam: és csak így mondod, hogy leállamvizsgáztál?! GRATULA!!! :itscool:


köszönöm, az jó lenne, meg ha van valakinek esetleg fenn a neten.
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196735 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: timona, nem kell feltétlenül bölcsésznek menned,annyi más van még, d e ha tényleg nem szereted a közgázd, ne járj oda! nem könnyű váltani, de nem lehetetlen és megéri!

más, kérlek segítsetek S.O.S. kellene nekem kép a tavalyi várgesztesről, a tolkien.hu-s galériában nem találtam.


Lau, talán tudok neked vinni képeket CD-n, ha nem gond. Ha még áll a holnapi margitszigeti tali, esetleg beugrok a képekkel.

Nam: és csak így mondod, hogy leállamvizsgáztál?! GRATULA!!! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196733 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
timona, nem kell feltétlenül bölcsésznek menned,annyi más van még, d e ha tényleg nem szereted a közgázd, ne járj oda! nem könnyű váltani, de nem lehetetlen és megéri!

más, kérlek segítsetek S.O.S. kellene nekem kép a tavalyi várgesztesről, a tolkien.hu-s galériában nem találtam.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196732 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula, Nam!!! :) )) Ügyes vagy ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196731 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezúton kívánok mindenkinek sok sikert eljövendő vizsgáihoz!

Namarie gratulálok!

Boldog Születés és névnapot minden érintettnek +- 8 napos időintervallumon belül!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196729 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Namarie,
hadd gratuláljak itt is a 4-es vizsgádhoz!!! Minden elismerésem!!!
(ugye mondtam, hogy lealázod őket?!?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #196728 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Artemisz miért menjek én bölcsésznek? :hein:

[size=9:3fiiavyz]Megvágtak pénzügyi számvitelből, végigjártam az összes tanulmányi osztályt, hogy milyen kérelem v mi a szösz kellene ahhoz, hogy vizsgakurzusba fel tudjam venni, mert nincs aláirásom és akkor nem lehet :cry: , azt mondták, hogy beadhatom, de nem biztos, hogy engedéjezik ezt majd nekem... Elegem van utálom az egészet! Kiborultam!!!![/size]

Rabyn az új felsőszintű magyar érettségit nem ajánlom, mert öcsém is azt akarta volna választani, de a magyar tanárja lebeszélte róla, mert az olyan szinten durva, hogy a tancinak is csak 4esre sikerült megirni a próbát és a középszintű az nem gáz, mert azthiszem lehet választani egy 20. századi vers elemzése v egy témáról való érvelés és két vers összehasonlitása között az irásbelin, ha jól emlékszem, ez pedig nem a tudásról szól szvsz, hanem a rizsázási képességeidet tesztelik. A szóbeli része gondolom a régihez hasonló marad.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196727 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dodiee írta: Nagy az Isten állatkertje...(és van internek kapcsolat..)
otk.fw.hu/


Apropó...
:?: Miért lila a Milka-tehén?

:arrow: Hát mert szorítja a kolomp a nyakát :twisted:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196723 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta: És most hadd mondjak köszönetet mindazoknak, akik akár tegnap, akár ma gondoltak rám, míg államvizsgáztam filozófiából!

Köszönöm, hogy tegnap este a chaten biztattaok, hogy elviseltetek, pedig kiállhatattlan voltam, szétoffoltam topikokat, ízetlenkedtem is egy kört- bocsánat Jacopo. Ha ti nem vagytok, ez a mai napom nem íyg sikerült volna. Köszönöm, hogy felhívtátok a figylememet Ecora, Orwellre, és hogy veletek lehetek.. nem tudom, mit is mondhatnék.. míg ezeket írom, folynak a könnyei- és ez nem a vizsga utóhatása, ez a filozófiának, a filozófusoknak és nektek szól.

Köszönet Platónnak, Arisztotelsznek, Sartre - nak, Hegelnek, Kantnak, és az összes filozófusnak, hogy velem voltak ma, és azt amit kaptam tőlük. Köszönöm a Családomnak, Tanáraimnak és mindenkinek a sok törődést és szeretetet!


Csak azt nem árultad el, hogy sikerült... :)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196722 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagy az Isten állatkertje...(és van internek kapcsolat..)
otk.fw.hu/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196718 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És most hadd mondjak köszönetet mindazoknak, akik akár tegnap, akár ma gondoltak rám, míg államvizsgáztam filozófiából!

Köszönöm, hogy tegnap este a chaten biztattaok, hogy elviseltetek, pedig kiállhatattlan voltam, szétoffoltam topikokat, ízetlenkedtem is egy kört- bocsánat Jacopo. Ha ti nem vagytok, ez a mai napom nem íyg sikerült volna. Köszönöm, hogy felhívtátok a figylememet Ecora, Orwellre, és hogy veletek lehetek.. nem tudom, mit is mondhatnék.. míg ezeket írom, folynak a könnyei- és ez nem a vizsga utóhatása, ez a filozófiának, a filozófusoknak és nektek szól.

Köszönet Platónnak, Arisztotelsznek, Sartre - nak, Hegelnek, Kantnak, és az összes filozófusnak, hogy velem voltak ma, és azt amit kaptam tőlük. Köszönöm a Családomnak, Tanáraimnak és mindenkinek a sok törődést és szeretetet!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196715 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM


Bár én nem voltam a mai talin de, szeretném kérni minden olyan embertől aki előszőr megy el egy talira, hogyha köszönünk neki akkor tisztán érthetően mondja el azt ahogy szólítsuk! tegnap a válogatáson nem tudtam a két új hölgyről (az egyikről most se tudom) hogy kicsodák voltak!!

köszönöm!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196694 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
w3.fisz.hu/?lap=doc/doc&doc_id=150

na ezt írják az érettsigiről..
ez mind szép és jó.. csak kár, hogy szvsz hazugság

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196692 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Never mind, húgom, fizikából a központin én is csak 4-es lettem... [size=9:6trdzmlf](hihi, ezért is tanulok abból tovább :lol: )[/size]Gratula! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196690 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: gratula Léli!!! :D
csak egy kérdés, mi vitt rá hogy fizikából érettségizz?


Hát, a kényszer... (felvételibe kellett). Meg az, hogy a fizika matematika részével nincs bajom, így a kettest minden bizonnyal meg tudtam szerezni (hozzáteszem, a központin!!! Sima érettségin szvsz 3-as is simán lehettem volna :D ). A másik lehetőségem a földrajz lett volna, de ahhoz cseppet sincs érzékem, és őszintén nem tudom megmondani, hogy Szaúd-Arábiának mik a szomszédos országai.. :roll: Szóval az méggázosabb lett volna...

Sok sikk, Rabyn! Holnap semmi dolgom, így ezerrel fogok neked szurkolni! Meg Artemisz Matekjához is!!!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196687 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
aham..
hát nem tudom.. Én a magyarrol pl azt hallottam (nekem az kéne), hogy olyan stiluselemzéseket kérnek amiről nem is tanulunk! meg a nyelv nagyon nehéz.. de reménykedjük benne, hogy nem így lesz..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196686 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn:nem értek veled egyet...
szerintem,ha vki ugy érzi,hogy egy tárgyat szeret,és szereti tanulni,akkor lehet esélye hogy az emeltszintűt is minimum 65%-ra megírja,akkor az már 5ös az érettségin,és a +7 pont miatt 32 a vihető 30-ból...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.427 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére