BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #197568 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: Jah, poénok Nekem az nagyon tetszett, mikor az amcsik tömegesen rohamozzák meg a mexikói határt, és a mexikóiak nem engedik őket át... és erre a amcsi tömeg tojik erre és átkel a Rio Grandén És ami mégjobb, az amerikai elnök elengedi Mexikó összes adósságát, erre persze megnyitják a mexikói határok a kapujukat... ám ezt mind übereli, hogy az amcsi elnök a film végén beszédet tart, ugye kb egész USA lefagyott tehát mindenki (aki túlélte) Mexikóban van, és akkor az elnök közli, hogy New Yorkban maradt túlélőket épp most szállítják HAZA. Hova haza, Mexikóba? Freudi elszólás rúlz


igen :mrgreen: ezek tényleg jó részek voltak! bizonyíték hogy az amerikaiaknak van humoruk!! :wink: meg az is édi volt amikor a riporter a helyszínen megszólal: nézzék ez ami itt van mögöttem (kb 30 méter) az egy tornádó...keksz és tea azért rúlz :(

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197565 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: én is re vagyok,bár ez ugysem érdekel senkit gondolom... ;)
amugy meg cucc...
na meg megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért...


Arden: persze, hogy nem érdekel senkit, hogy újra köztünk vagy, mi igazából utálunk Téged, és alig, sőt, egyáltalán nem tudunk elviselni... :D :D :D na szóval welcome back, kedves ZT, hiányoztál ám ;)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197564 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Varda Elentári!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197563 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog Névnapot, Egyelen Vardánk! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197561 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT VARDA, ÍGY KILENC ELŐTT PÁR PERCCEL!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197560 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg, Angéla-nap van! Akkor:

BOLDOG NÉVNAPOT, VARDA!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197559 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is re vagyok,bár ez ugysem érdekel senkit gondolom... ;)
amugy meg cucc...
na meg megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197556 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alcarcalimo írta: Na, három napig kirándultam, pl. Khirályréten, el kell mondanom: KHIRÁLY volt!!!
na, de akkor re.
először is: ismét üdv mindenkinek!
ad 2: Valin nostare ar estare mindenkinek, akit illet!


Kiemelnék egyvalakit, akinek ma van a neve napja: Valin estare Varda Elentári! :cheers: :hello:

Alcar: üdv újra itthon, uncle :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197554 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, három napig kirándultam, pl. Khirályréten, el kell mondanom: KHIRÁLY volt!!!
na, de akkor re.
először is: ismét üdv mindenkinek!
ad 2: Valin nostare ar estare mindenkinek, akit illet!
ad 3: Tök khirály, ma Egerben összefutottam Eryvel:) kicsi a világ! Új filmcím esetleg: "Amerre lépek, MTT-s terem?"
ad 4: Tarja, szeretettel üdvözlünk!!! Látom már elmesélték, A Nightwish énekesén kívül mit is jelent többünknek e név... :mrgreen: ... s örülök, hogy érdeklődsz a Tünde nyelvek iránt!

ennyi voltam most:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197519 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

Laurelen írta:

Eonwe írta: Láttam tegnap a Holnaputánt... Ha vkit érdekel megosztom a tapasztalatokat. Ha vki nem tudná, ez az immár köztudott globálisfelmelegedéselőidézegyújabbjégkorszakot elmélet megvalósulásának filmrevétele... (húúúú mennyi hosszú szó... )

én ma szándékszom megnézni, és alapvetően röhögni óhajtok rajta, mint az emerikai katasztrófafilmeken általában.
tünc


pedig ez sztem nem oylan nevetséges mint a többi... igaz vannak benne tipikus amerikai huzások, amiket amicsi filmekből ki sem lehet hagyni, :roll: de alapvetően szerintem egy nagyon szép és megdöbbentő film. föleg a befejezése jó!
ja és persze poénok is vannak benne :) )

Jah, poénok :mrgreen: Nekem az nagyon tetszett, mikor az amcsik tömegesen rohamozzák meg a mexikói határt, és a mexikóiak nem engedik őket át... és erre a amcsi tömeg tojik erre és átkel a Rio Grandén :D És ami mégjobb, az amerikai elnök elengedi Mexikó összes adósságát, erre persze megnyitják a mexikói határok a kapujukat... ám ezt mind übereli, hogy az amcsi elnök a film végén beszédet tart, ugye kb egész USA lefagyott :D tehát mindenki (aki túlélte) Mexikóban van, és akkor az elnök közli, hogy New Yorkban maradt túlélőket épp most szállítják HAZA. Hova haza, Mexikóba? Freudi elszólás rúlz :mrgreen:
Jah, és természetesen New York összes felhőkarcolója megrongálódik, beomlik, stb., de a Szabadságszobor azért rendíthetetlenül áll... (na jó, kissé ferde lett :D ) Éljen Ámérika!!! :D :D
Amúgy nekem ezek ellenére tulajdonképpen tetszett a film, a látvány jó, a sztori kicsit túlzás, de az alapgondolat (globális felmelegedés) teljesen rendben van. Szóval a nagy amcsi-kultusz ellenére szvsz értékelhető (kicsivel hitelesebb, mint egy földönkívüli invázió pl.), de akkor se lehetett időnként röhögés nélkül megállni ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197517 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: Tarja: a helyzet az, hogy itt a tolkien.hu fórumos körökben a Tarja nemcsak a Nightwish énekesét jelöli, hanem egy meglehetősen érdekes, később már vallássá és világnézetté fajult vers-dömpinget a Kreatív Szekción-belüli Versek topicban, melyet egy kedves költésztársunk követett el. Ez annak idején nagy közfelháborodást és közröhejt keltett, különösképp, hogy az általa teremtett kultusz középpontjában a Tarja állt (mint étel, de egyben mint szakrális szimbólum), amely, be kell lássuk, a szokott költői formulákhoz képest meglehetősen profán kép. Szóval, hogy magamba fojtsam végre a szót, a Tarja megnevezés errefelé meglehetősen nagy derültséget és nosztalgiát kelt. :D :D
Egyébként üdv a Fórumon! ;)


éljen a Mester!(legalábbis az emléke)
egyébként a Meztelencsiga név titkolt? :)
gratula a nevedhez! :D

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197515 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drizzt írta: Először, őszintén megmondom, azt hittem valaki vicces kedvében volt csak ;)


Hmm... Most, hogy mondod... Én az inkvizíció helyében utánanéznék a dolognak! ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197512 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kíváncsi voltam hogy fogadják Tarját, amikor megláttam az első hozzászólását :)
Egész szolid volt a fogadtatás :) , ahhoz képest, amit itt a Tarja jelképez :D DD.
Először, őszintén megmondom, azt hittem valaki vicces kedvében volt csak ;)
Amúgy üdv :)

Angwen írta: MI MINDNYÁJAN EGYÉNISÉGEK VAGYUNK!!!


Én nem ! :D :D :D :P :P
Én vagyok Brian, és a nejem is ! :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197505 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo Belbo írta: Tarja: a helyzet az, hogy itt a tolkien.hu fórumos körökben a Tarja nemcsak a Nightwish énekesét jelöli, hanem egy meglehetősen érdekes, később már vallássá és világnézetté fajult vers-dömpinget a Kreatív Szekción-belüli Versek topicban, melyet egy kedves költésztársunk követett el. Ez annak idején nagy közfelháborodást és közröhejt keltett, különösképp, hogy az általa teremtett kultusz középpontjában a Tarja állt (mint étel, de egyben mint szakrális szimbólum), amely, be kell lássuk, a szokott költői formulákhoz képest meglehetősen profán kép. Szóval, hogy magamba fojtsam végre a szót, a Tarja megnevezés errefelé meglehetősen nagy derültséget és nosztalgiát kelt. :D :D
Egyébként üdv a Fórumon! ;)


Húha, Jacopo, biztos, hogy jó ötlet szegényre egy menetben rázúdítani a fórumozók beteg agyának legszebb termékeit? Tarja, ne ijedj meg, azért vannak köztünk normális emberek is... Ööööö... vagy mégsem? De legalább MI MINDNYÁJAN EGYÉNISÉGEK VAGYUNK!!!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197504 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: csak röviden akkor:
Bsz laurelin és Vewy!!! :D

Cica: hogy mi és nem szóltál, pedig úgy szerettem volna látni ahogy repülsz, attól tartok kénytelen leszel mégegyszer leugrani... :twisted: (sztivájkát hogy vetted rá??)

Eonwe írta: Láttam tegnap a Holnaputánt... Ha vkit érdekel megosztom a tapasztalatokat. Ha vki nem tudná, ez az immár köztudott globálisfelmelegedéselőidézegyújabbjégkorszakot elmélet megvalósulásának filmrevétele... (húúúú mennyi hosszú szó... )

én ma szándékszom megnézni, és alapvetően röhögni óhajtok rajta, mint az emerikai katasztrófafilmeken általában.
tünc


Lautünc, te képes leszel megnézni nélkülem? :evil: :evil: :evil: Olyan rontást küldök rád ezért, hogy egy árva amerikai túlzáson sem leszel képes röhögni, még azon sem, amikor a tornádó elsodorja a Hollywood feliratot, pedig én azon már az előzeteseknél is jót szórakoztam! Látod, pedig ha velem nézted volna meg, közben érdekes infokkal szórakoztattalak volna a forgatás közben felhasznált n féle műhóról, amiket egy werkfilmből szereztem. :P :P :P Úgy kell neked, fulladj meg egy a sarki jég komplett elolvadása következtében keletkezett szökőárban! (Ez utóbbit nem gondoltam komolyan. Megelégszem egy kisebbfajta átokkal, melynek következtében halálra unod magad a film alatt. )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197493 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Eönwë írta: Egyetértek. A film maga egy nagy túlzás, azzal, hogy milyen hamar következik be mindez, milyen nagy területen, és milyen súlyosan. De valami interjúfélét láttam a rendezővel és azt mondta, pont ez a lényeg, a figyelemfelhívás... Sztem is a tipikus hollywoodi ízek ellenére jó film... Sírni, nevetni 1aránt lehet... Mellesleg Ian Holm is szerepel... :wink:


szerintem is a figyelemfelkeltés volt a lényege , és van benne igazság is.
Szerintem igensok ember elgondolkozhat azon hogy ő mit tehet a világunkért , mert ha így haladunk ,akkor az emebr saját maga lesz az , aki előidézhet kikerülhetetlen folyamatokat.
És hoyg tul hamar ?
hát nem is tudom ...
gyakran van hogy az embert érik oylan természeti jelenségek amikre fel se tudtak készülni.
de majd lesz "kekszünk sé teánk" :)
egyébbként szerintem a film látványa szép , sőt van ami egyenesen csodálatos volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197484 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyetértek. A film maga egy nagy túlzás, azzal, hogy milyen hamar következik be mindez, milyen nagy területen, és milyen súlyosan. De valami interjúfélét láttam a rendezővel és azt mondta, pont ez a lényeg, a figyelemfelhívás... Sztem is a tipikus hollywoodi ízek ellenére jó film... Sírni, nevetni 1aránt lehet... Mellesleg Ian Holm is szerepel... :wink:

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197482 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: csak röviden akkor:
Bsz laurelin és Vewy!!! :D

Cica: hogy mi és nem szóltál, pedig úgy szerettem volna látni ahogy repülsz, attól tartok kénytelen leszel mégegyszer leugrani... :twisted: (sztivájkát hogy vetted rá??)

Eonwe írta: Láttam tegnap a Holnaputánt... Ha vkit érdekel megosztom a tapasztalatokat. Ha vki nem tudná, ez az immár köztudott globálisfelmelegedéselőidézegyújabbjégkorszakot elmélet megvalósulásának filmrevétele... (húúúú mennyi hosszú szó... )

én ma szándékszom megnézni, és alapvetően röhögni óhajtok rajta, mint az emerikai katasztrófafilmeken általában.
tünc


pedig ez sztem nem oylan nevetséges mint a többi... igaz vannak benne tipikus amerikai huzások, amiket amicsi filmekből ki sem lehet hagyni, :roll: de alapvetően szerintem egy nagyon szép és megdöbbentő film. föleg a befejezése jó!
ja és persze poénok is vannak benne :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197472 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT LAURELIN ÉS ARIEN!



Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197471 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
csak röviden akkor:
Bsz laurelin és Vewy!!! :D

Cica: hogy mi és nem szóltál, pedig úgy szerettem volna látni ahogy repülsz, attól tartok kénytelen leszel mégegyszer leugrani... :twisted: (sztivájkát hogy vetted rá??)

Eonwe írta: Láttam tegnap a Holnaputánt... Ha vkit érdekel megosztom a tapasztalatokat. Ha vki nem tudná, ez az immár köztudott globálisfelmelegedéselőidézegyújabbjégkorszakot elmélet megvalósulásának filmrevétele... (húúúú mennyi hosszú szó... )

én ma szándékszom megnézni, és alapvetően röhögni óhajtok rajta, mint az emerikai katasztrófafilmeken általában.
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197464 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jacopo írta: ...egy meglehetősen érdekes, később már vallássá és világnézetté fajult vers-dömpinget a Kreatív Szekción-belüli Versek topicban


Ehm... Ezeket a verseket fel lehet lelni valahol még? Mert nem igazán szeretném átnyálazni az egész verses Topicot, a kereső meg nem találja...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197459 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tarja: a helyzet az, hogy itt a tolkien.hu fórumos körökben a Tarja nemcsak a Nightwish énekesét jelöli, hanem egy meglehetősen érdekes, később már vallássá és világnézetté fajult vers-dömpinget a Kreatív Szekción-belüli Versek topicban, melyet egy kedves költésztársunk követett el. Ez annak idején nagy közfelháborodást és közröhejt keltett, különösképp, hogy az általa teremtett kultusz középpontjában a Tarja állt (mint étel, de egyben mint szakrális szimbólum), amely, be kell lássuk, a szokott költői formulákhoz képest meglehetősen profán kép. Szóval, hogy magamba fojtsam végre a szót, a Tarja megnevezés errefelé meglehetősen nagy derültséget és nosztalgiát kelt. :D :D
Egyébként üdv a Fórumon! ;)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197458 Írta: Én,Eru
Én,Eru válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hú,köszi nagyon,hogy ilyen kedvesen fogadtok. :) )))) Vimpártopicban már voltam,de van egy olyan kérdésem,hogy miért vimpár és nem vámpír,?
Ja és Rabyn honnan tudtad?A nevem egyébként a Nightwish énekesnője,akit nagyon szeretek!!!!:)
Puszi:
Tarja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197455 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D DDDD

Tuttam, hogy valaki regizni fog ezen a néven!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197443 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta:

Tarja írta: ...

[size=9:111xu9vu](Ja, és, jóóóó a nicked! :twisted: :mrgreen: )[/size]

:mrgreen:

Öhm... és az avatarod is... :roll:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197439 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Tarja írta: Nagyon szeretem a vámpírokat és a Nightwish muzsikát,ja meg ki ne hagyjam,persze Tolkient meg a tündéket is.


Ezzel nem vagy egyedül. :mrgreen: Üdv itt! ;)

Ehhez csak csatlakozni tudok... [size=9:2fnvircr](perme megnézi még egyszer a Nemo videoklipet... :mrgreen: )[/size]
Üdv a fórumon!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197438 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Tarja írta: Nagyon szeretem a vámpírokat és a Nightwish muzsikát,ja meg ki ne hagyjam,persze Tolkient meg a tündéket is.


Ezzel nem vagy egyedül. :mrgreen: Üdv itt! ;)


Csatlakozom! :wink: :hello:

Várunk szeretettel a Vimpár-topicban!

[size=9:322969pw](Ja, és, jóóóó a nicked! :twisted: :mrgreen: )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197436 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tarja írta: Nagyon szeretem a vámpírokat és a Nightwish muzsikát,ja meg ki ne hagyjam,persze Tolkient meg a tündéket is.


Ezzel nem vagy egyedül. :mrgreen: Üdv itt! ;)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197434 Írta: Én,Eru
Én,Eru válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!
Nem tudom,ide kell-e írni ezt.Még új vagyok,de nagyon szeretnélek megismerni titeket!!!!4Mit is kell tudni rólam?Nagyon szeretem a vámpírokat és a Nightwish muzsikát,ja meg ki ne hagyjam,persze Tolkient meg a tündéket is. :) )))

No puszi,lehet nekem priviüzit írni! :) )))

Tarja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #197432 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D :D :D

Rajtam kívül min 189 embör is lesz (a jegyem a 190-es sorszámú), csak egyiket sem ismerem... Így az én szempontomból leszek 1edül. vagy mégsem? :roll:

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.495 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére