BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #179650 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nishirenirénna, Lamérye, Dín e-qi Alýrye yenpérye!

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179630 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Merin valin estarë ilye Tirnoron!
azaz

Boldog nevnapot kivanok minden Gergelynek!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179625 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: Min: sajna nem tudok menni a CB koncrtre mert hát ugye a változatosság kedvéért hétköznap lesz,amikor is nem engednek el koncertre Tatabányára.Pedig igazán meghallgattam volna a Beren és Luthient!! :?


Arden: az a koncert (Acél Tavasz Fesztivál) április 17-én SZOMBATON lesz, tehát nem hétköznap! Jól gondold meg, megéri elmenni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179600 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Alyr,Din és Lamorak (még ha nem is ma tartod)! :)
Estel:csak annyiban szeretnélek kijavítani hogy Cala nem Ildikó hanem Fanni!
Min: sajna nem tudok menni a CB koncrtre mert hát ugye a változatosság kedvéért hétköznap lesz,amikor is nem engednek el koncertre Tatabányára.Pedig igazán meghallgattam volna a Beren és Luthient!! :?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179565 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BéeN Alyr, meg Gergelyek!!!!

(ha fiu lettem volna asszem én is Gergely lennék ;) )

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179547 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Boldog névnapot Arden (?)!!!

Nemnem, Arden Gergő, neki nemekkor van a névnapja:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179544 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nefrédiel írta: Hali! Miért nincs Tábor 2004 topic?


Van tábor 2004 topic.
A Magyar Tolkien Társaság gyűjtő alatt keresd

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179542 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali! Miért nincs Tábor 2004 topic?

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179529 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom a többiekhez:

VALIN ESTARE minden érintettnek!!!

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179523 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Alyr, Dín és Arden (?)!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179522 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare minden Gergelynek! :)
Egyébként ez a 400. hozzászólásom :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179499 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot minden Gergelynek aki ma tartja! :wink: :cheers: :hello: :bounce: :sungl:

[size=9:2wef986y](Csak azért nem sorolom, mert sokan vagytok és nem tudom, ki tartja ma...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179485 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D Bódog névnapot Alyr!! :cheers:
Meg minden Gergelynek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179473 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT LAM:)))))))))
ÉS DÍN, ÉS ALYR, MEG AKIKRŐL NEM TUDOK:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179472 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nembaj, azért boldog névnapot, Báty, mégegyszer! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179465 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: 1000!!!


Gratulálok, Fiam!!! :) = Büszke vagyok rád :) = :itscool: :bounce: :deal: :cheers:

Bódog névnapot, Fiam, Dín!
Bódog névnapot, Alyr!
(ésmárcsakazértis Bódog névnapot, Lam! :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179463 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a Cd mate letölthetö ine:

cd mate

magyarul is tud

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179462 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Iowa írta:

Alyr Arkhon írta: Biztos nem tetted rá a filmet? (vagyis nem kezdted el rátenni? ugyanis 1Mb híján stimmel a 96 a 800-703-ra és ez gyanús)


Igen erre Én is gondoltam, de mikor beraktam a lejátszóba, és ugye megnézem a d meghajtón, akkor azt írta ki, hogy rakjak be egy lemezt... ezt meg akkor szokta, ha nincs a cd-n semmi, de azért megnézem majd mégegyszer...


Milyen programod van és milyen oprencered? (windows, egyéb)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179461 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

jocii írta: Szia !

a 703 MB ráfér egy 700-as CD-re túlirással , felesleges a 800 MB-s CD.
Probáld meg , hogy Túlirással egy 700 MB-s CD-re ird fel.
/ nekem ez mindig sikerül egy CD-mate nevü programmal pl , de a Nero is megfelel erre a célra /
Ha igy sem sikerül , ako kiabálj és kiokoskodunk valami megoldást :)


Szia

Ezt is próbáltam, de a szemét nem rakja föl... most megnéztem mind kéát cd-t egyiken sincs semmi... nem mintha előtt lett volna, de a filmet nem rakta fel. Különben nekem egyik program sincs meg eközül azt hiszem.
Köszi különben a segítséget mindkettőtöknek.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179457 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Biztos nem tetted rá a filmet? (vagyis nem kezdted el rátenni? ugyanis 1Mb híján stimmel a 96 a 800-703-ra és ez gyanús)


Igen erre Én is gondoltam, de mikor beraktam a lejátszóba, és ugye megnézem a d meghajtón, akkor azt írta ki, hogy rakjak be egy lemezt... ezt meg akkor szokta, ha nincs a cd-n semmi, de azért megnézem majd mégegyszer...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179456 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Iowa írta: Sziasztok

Megint ilyen filmes problémával zavarom a jó népet... :roll: :? Arról van szó, hogy van egy film, 703 mb, én meg vettem egy 800 mb-os cd-t, hogy fel tudjam írni... Na ez mind szép és jó, de nem írja fel... azt mondja 96 mb a szabad terület, mikor nincs is semmi a cd-n... vadi új... Most akkor mit csináljak?


Szia !

a 703 MB ráfér egy 700-as CD-re túlirással , felesleges a 800 MB-s CD.
Probáld meg , hogy Túlirással egy 700 MB-s CD-re ird fel.
/ nekem ez mindig sikerül egy CD-mate nevü programmal pl , de a Nero is megfelel erre a célra /
Ha igy sem sikerül , ako kiabálj és kiokoskodunk valami megoldást :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179450 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Iowa írta: Sziasztok

Megint ilyen filmes problémával zavarom a jó népet... :roll: :? Arról van szó, hogy van egy film, 703 mb, én meg vettem egy 800 mb-os cd-t, hogy fel tudjam írni... Na ez mind szép és jó, de nem írja fel... azt mondja 96 mb a szabad terület, mikor nincs is semmi a cd-n... vadi új... Most akkor mit csináljak?


Biztos nem tetted rá a filmet? (vagyis nem kezdted el rátenni? ugyanis 1Mb híján stimmel a 96 a 800-703-ra és ez gyanús)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179449 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok

Megint ilyen filmes problémával zavarom a jó népet... :roll: :? Arról van szó, hogy van egy film, 703 mb, én meg vettem egy 800 mb-os cd-t, hogy fel tudjam írni... Na ez mind szép és jó, de nem írja fel... azt mondja 96 mb a szabad terület, mikor nincs is semmi a cd-n... vadi új... Most akkor mit csináljak?

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179442 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm, köszönöm.... a szülinaposokat, a névnapomot én nem ma tartom, de azt is köszönöm :) :mrfrodo:

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179433 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na akkor utólag, hogy még egy héten belül maradjak: :roll:
Valin Estare Amanibhavam, Ankalimon, Telcontar, Tamások, Árnyelf, Svindler, Zoltánok, Cala, Ryana, Ildikók, Alyr Arkhon, Dínchamion, Lamorak, Gergelyek! :hello:
Valin Nostare Arlith, Cueddo, Irunien, Lamorak, Ulmo, és mindenki, aki az elmúlt héten ünnepelte születésnapját!
:cheers:
Eru éltesse mindannyiótokat! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179428 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódóg nénvapot Gergőkék! Gergelyek!

aki ma hallgatta fél11 és 11 között a danubiust hallhatta benne két kanizsyais csaj hangját. :D D feladatot teljesítettek me ma nálunk iskola nap van és lehet feladatokat csinálni:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179422 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Hmm, gyerekek Április 17 Acél Tavasz metal fesztivál? Hmmm, hmm? :D Jönne vki? :) ARDEN? ;)


hun leszen ez?

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179413 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen :meghatott: , és én is boldog névnapot kívánok Lamoraknak, Alyrnak és minden Gergelynek!

Amúgy pedig:

1000!!!

8) 8O :o :) :wink: :D :mrgreen: :cooljump: :bounce: :hello: :up: :evil3: :agree: :deal: :cheers: :biggrin2: :tongue: :sungl: :itscool: :bandit: :pimp: :clown: :mrfrodo: :dance: :cross:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179405 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Gergelyek!!! :D :cheers: :biggrin2:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179398 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Szeretettel köszöntjük minden Alyr, Dín és Lamorak nevű kedves olvasónkat! :) :cheers:
Továbbá minden Gergelynek boldog névnapot!


Magam is csatlakozom az előttem szólókhoz. Boldog Névnapot minden Gergelynek!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.911 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére