BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #179396 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretettel köszöntjük minden Alyr, Dín és Lamorak nevű kedves olvasónkat! :) :cheers:
Továbbá minden Gergelynek boldog névnapot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179393 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, Alyr, Dín és minden Gergely aki ma ünnepli!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179391 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta:

E. Eia Ayna írta: Drak, Ery!

Hm.. én majd szeptemberbe leszek 3 éves.. márha megérem.. majd akkor hálálkodok itt mindenkinek :D Meg nosztalgiázgatok.. Régi társaság rúlz, ugye? (Emléxik még itt rá vki? Svin, Jam, humorosok, Lam, Batti, Legsie-mániások, hobbitok, törp és tündepártiak...? :D ) Így utánanézve elég sokan maradtunk.. persze az akkori létszámhoz képest nem annyira... de még mindig vagyunk :D


én is emlékszem :) én 2001 novemberében írtam először :) hát igen, a régi szép idők...annyira mások voltak...nem jobbak, nem is rosszabbak, mások... de talán annyira nem is... (basszus, beszélek itt össze vissza, mentségemre legyen mondva, h 4 órát aludtam az éjjel, úgyhogy ez az oka, ha hülyeségeket beszélek 8))


Hm. Én most direkt megkerestem, az első dokumentálható hozzászólásom 2002. jan. 17-re esik, a Nyelvek és írások topikban. Jobban mondva -- ezen a nicken, mert előtte ugye Skarlát Jimmy néven garázdálkodtam errefelé :) Hah. De régen volt. :elmorzsolegykonnycseppet:

És igen, tényeg mások voltak azok az idők. _Nagyon_ mások. De valóban se nem jobbak, se nem rosszabbak. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179380 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm, gyerekek Április 17 Acél Tavasz metal fesztivál? Hmmm, hmm? :D Jönne vki? :) ARDEN? ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179349 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT Lam, Dín!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179345 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Drak, Ery!

Hm.. én majd szeptemberbe leszek 3 éves.. márha megérem.. majd akkor hálálkodok itt mindenkinek :D Meg nosztalgiázgatok.. Régi társaság rúlz, ugye? (Emléxik még itt rá vki? Svin, Jam, humorosok, Lam, Batti, Legsie-mániások, hobbitok, törp és tündepártiak...? :D ) Így utánanézve elég sokan maradtunk.. persze az akkori létszámhoz képest nem annyira... de még mindig vagyunk :D


én is emlékszem :) én 2001 novemberében írtam először :) hát igen, a régi szép idők...annyira mások voltak...nem jobbak, nem is rosszabbak, mások... de talán annyira nem is... (basszus, beszélek itt össze vissza, mentségemre legyen mondva, h 4 órát aludtam az éjjel, úgyhogy ez az oka, ha hülyeségeket beszélek 8))

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179344 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drak, Ery!

Hm.. én majd szeptemberbe leszek 3 éves.. márha megérem.. majd akkor hálálkodok itt mindenkinek :D Meg nosztalgiázgatok.. Régi társaság rúlz, ugye? (Emléxik még itt rá vki? Svin, Jam, humorosok, Lam, Batti, Legsie-mániások, hobbitok, törp és tündepártiak...? :D ) Így utánanézve elég sokan maradtunk.. persze az akkori létszámhoz képest nem annyira... de még mindig vagyunk :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179333 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu Ery!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179323 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Ery: grat, az 1000 átlépéséhez! ;) :) :hello: :deal: :bounce:


Oh köszönöm :oops:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179322 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ery: grat, az 1000 átlépéséhez! ;) :) :hello: :deal: :bounce:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179321 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már itt tartunk, én ma vagyok itt 2 hónapja :D :D :D
És remélem még sokáig itt lehetek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #179320 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem eddig 2002 január 7-e a legrégibb ismert hozzászólásom, bár az oldalt kb. 2001 május vége óta látogatom.

Nos módosítanom kell. 2001 október 18-án szóltam hozzá a témához: A Film topicban még a régi fórumon. (persze lehet ennél korábbi is).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179318 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Uramég, mittaláltam 8O Estel születésnapján felbuzdulva (grat ;) ) Utánakerestem magamnak...
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=35635#35635
Eszerint idősebb vagyok Estelnél :D :D Juppí :) ) (uramég... két év... és milyen gyorsan eltelt... én még emlékszem az első talira.... *merengőtekintet* :) ) ) Mondtam már, Brisa, hogy mennyire hálás vagyok neked, hogy ittartottál? :) ) (jó, igen, mondtam... de nem elégszer :) ezt nem lehet megköszönni egy élet alatt)

Puszi Mindenkinek.
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179312 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel: nagyon szívesen.. Még mindig áll a likvidálás ha akarod.. :twisted:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179311 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot nagyapám!!!!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179310 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me legkorábbi dokumentált hozzászólása is pont két éve született... (Azaz tuti írtam előbb is, de ez a legkorábbi, amit megtaláltam... Pedig már január vége óta olvasgattam a fórumot.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179309 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta:

Estel Adániel írta: www.tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=35175#35175
Ez a hozzászólásom immáron két éve került be a fórumra, és azóta nem telt el nap úgy, hogy ne gondoltam volna Rátok! ;) Köszönöm szépen mindenkinek mindazt a szeretetet, amit az elmúlt évben Tőletek kaptam, és Nektek adhattam... :D
:hello: Hantale! :bounce:
[size=9:ugk8go0w](Külön köszönet John Ronald Reuel Tolkien professzornak, Peter Jacksonnak, és Svindlernek, akik nélkül most aligha lehetnénk itt.... :) )[/size]


Hihi, én már ennek a legelső oldalán irtam :P :)

www.tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=35178#35178
Ja, és köszi Fiónak, aki szinte kapásból likvidálni akart... :lol: :cheers:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179307 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog második szülinapot, Estel drága! Kívánom h még sok ien- és ennél szebb - évben legyen részed az MTTnél... itt!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179304 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: www.tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=35175#35175
Ez a hozzászólásom immáron két éve került be a fórumra, és azóta nem telt el nap úgy, hogy ne gondoltam volna Rátok! ;) Köszönöm szépen mindenkinek mindazt a szeretetet, amit az elmúlt évben Tőletek kaptam, és Nektek adhattam... :D
:hello: Hantale! :bounce:
[size=9:1l0rvagq](Külön köszönet John Ronald Reuel Tolkien professzornak, Peter Jacksonnak, és Svindlernek, akik nélkül most aligha lehetnénk itt.... :) )[/size]


Hihi, én már ennek a legelső oldalán irtam :P :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179303 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.php?p=35175#35175
Ez a hozzászólásom immáron két éve került be a fórumra, és azóta nem telt el nap úgy, hogy ne gondoltam volna Rátok! ;) Köszönöm szépen mindenkinek mindazt a szeretetet, amit az elmúlt évben Tőletek kaptam, és Nektek adhattam... :D
:hello: Hantale! :bounce:
[size=9:2nwvsbun](Külön köszönet John Ronald Reuel Tolkien professzornak, Peter Jacksonnak, és Svindlernek, akik nélkül most aligha lehetnénk itt.... :) )[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179248 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nahát, látom, Artemisz lobbizik itt nekem... :lol:
Köszönöm a drukkot, jöttek ám a pozitív energiák rendesen, úgyhogy végül jelest kaptam, és tíz centivel a padló fölött lebegtem ki a teremből... :dance:

Köszi! :P

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179217 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát hajrá!!!

ha még nem késő!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179192 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

.Elessar király. írta: Épp ez az. Csak egy jót akarok röhögni azon a barmon, aki írta.


Hja, végül is elég sokat lehet rajta röhögni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179157 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
tom h nem szólhatok bele, de joc, ez beszélgetős topic. Bármi találkát/koncertet lécci a találxásokba. Köszi!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179127 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ako sorba:)

Cica: Sok szurk neked a részemről :)

Felagund: hajrááá , hogy tul gyakran rezegjen a hálotok :)


és egy kicsit más:

Érdeklődne szerény személyem , hogy a nép közül jön-e valaki

Áprils 5-én Pink koncertre ,

vagy valaki tervezi-e hogy kijön ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179111 Írta: Celeb
Celeb válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok sikert Felagund. De aztán az eredményeekről is halljunk egy-két szót...

"...bolondok vagyunk és mind belehalunk..."
by Mau

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179098 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

_Neo írta: Ahogy illik, en is sok sikert kivanok, s ne a hatad mogott rezegjen a halo!

Kösz, úgy legyen! :D

Hallod Fela? Tessék szembefordulni a hálóval! :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179094 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

.Elessar király. írta: Hi!
Le tudná ezt vki fordítani?
www.pointlesswasteoftime.com/film/50reasons.html


Bakker, nem veszitek észre, hogy ez egy szarkasztikus cikk, amiben a Gyűrűk Urát mai, görbe tükörrel nézi?
Nem tudom, nekem elsőre átjött :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179093 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen a sok jókívánságot, nagyon drágák vagytok. ;)
Pussz nektek!

És sokszurk akiknek szükségük van rá!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #179089 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sok Sikk, Fela! (Aztán hozzál nekem gazt! :mrgreen: )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.636 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére