BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #178551 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha nem is az elsők között de szeretnék Boldog nőnapot kívánni minden kedves fórumozó lánynak! :)
És Boldog Névnapot Svin! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178546 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi fiúk, nagyon-nagyon aranyosak vagytok! Puszi érte! :cry: :oops: 8)

BN Tamások és Zoltánok! :cheers:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178532 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon- nagyon sok boldog névanapot minden Tamásnak és Zoltánnak!!

Fiúk: minden nőtársam és a magam nevében is köszönöm a kedvességet, a figyelmet, és a tiszteletet. Jól esik látni, hogy ebben az érzelmileg kiüresedett világban, ahol inkább lelökik a kismamát is a villamosról, mint fölsegítenék, még akadnak olyan fiúk és férfiak, akik egy nőt embernek és nőnek tekintenek. és jó azt is látni, hoyg tudtok szeretni, és hagyjátok is magatokat szeretni.

A nap süssön utatokra, és legyen nagyon - nagyon sok örömetek a titeket körbevevő nőkkel együtt és soha ne feledjétek azt a szeretet, amit most éreztek, kerüljön az utatokba akár egy száz éves anyóka, akár egy újszülött leánycsecsemő!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178530 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönjük fiúk....Nagyon szép a dal...meg a kép is. :D

És Boldog névnapot a Zoliknak!!!!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178517 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajj, köszönjük-köszönjük-köszönjük!
Imádunk Benneteket, mivé lennénk Nélkületek?

Nólindir

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178498 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fiúk, itt ülök a gép előtt, és fülig ér a szám, miközben a dalocskátokat hallgatom... annyira édesek vagytok, hogy el se tudom mondani! :D
Ádám, elodyke, Drizzt, Ladislas, Estel! Köszönjük!

+ Toma: neked is a szépséges virágot!

(Nagyon feldobtátok a napomat... :D )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178486 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi az ötletet a codec-cel, most már megy a film!!! Nagyon örülök, úgy, hogy tényleg hihetelenül hálás vagyok!

És persze köszi a nőnapi ajándékot! Az a rózsa nagyon szép volt... a dal pedig, fiúk... megmondom őszintén le vagyok nyűgözve. :roll: Tök szép hangotok van!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178485 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Basszus, Toma ez NAGYON szép! Köszönöm :) ) Az éneket snos hangfalhiányban szenvede még nem sikerült meghallgatnom, de ami késik, uye…

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178480 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mielőtt elfelejteném:

BOLDOG NEVEDNAPJÁT, SVIN!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178479 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fiúúk, ez tényleg nagyon szép!
Pussz! ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #178478 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fiúkák: nagyon köszönjük a sok kedvességet!

És kedves 2 éves jetes tásaság - nem vagytok olyan sokan, így név szerint is: Yavi, Áfi, Gabi, Morgana, Dín, Lam, Batti, Brandír - BOLDOG ÉVFORDULÓT!!! Nagyon szeretlek Titeket és annyira örülök, hogy vagytok nekem!
Ezt csak úgy.... :mrgreen:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178473 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bár a linket nem nyitotta meg, Rabyn átküldte és meg vagyok hatva, csak az a baj, h a kedvemen valahogy nem nagyon tudott javítani, mert eszembe jutott, h milyen messze van az, amikor megint tudunk talizni -((((((

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #178472 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nahát, fiúk...

(Egyébként ki mondta, hogy se virágos, se puszikás emotikon? : )

Valin estare, Svin + a többi Zoltán, és valin nostare a szülinaposoknak! :hello:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178471 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, szóval EZÉRT kellett minket kidobnotok, tegnap este, fiúk!!! :twisted:

Nem is lett rossz...

Komolyra véve a szót, NAGYON KÖSZÖNJÜK, IGAZÁN SZÉP TŐLETEK, NAGYON ÜGYESEK VAGYTOK!!!!! :D :oops: :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178470 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog névnapot, svin, webmesterek gyöngye! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178469 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elodyke, Leguanember, Drizzt, Ladislas, Estel Adániel (a dalért), Toma (a virágos képért) és az összes többi srác, akik valamilyen formában gratuláltak: KÖSZIIIII, tündériek vagytok! :meghatódottikon: :mrgreen:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178466 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nőnap alkalmából éljenek a fiúk!! Csók Nektek!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #178464 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát fiúk, én is könnyekig meghatódtam. Iszonyúan édik vagytok.

És Svin Zoltán, úgyhogy BOLDOG NÉVNAPOT, Kedves!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178459 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drága ifjaink! :) Imádunk titeket! :) Ilyenkor látszik, hogy az MTT mi mindere jó: nem csak egy baráti közösség, egy hely, ahová tartozhatunk, de ahol figyelnek is egymásra. És ez jó :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178455 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
JAAJ FIUK EZ NAGYON SZÉP.) Komolyan tisztára meghatódtam :cry: :)
Édesek vagytok !!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178453 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Előd és minden srác aki felénekelte: Édesek vagytok, nagyon nagyon szép:)))) azthiszem nyugodtan írhatom többesszémban h KÖSZÖNJÜK!!!

Puszi arra a cuki pofitokra:DD

És a többiek is nagyon kedvesek és figyelmesek:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178449 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Napot Csajok!

AJÁNDÉK <=<=<= Ez egy link (gy.k.: hiperhivatkozás) :P

Az MTT énekkarának férfiúijai (tenor: Leguanember, Drizzt; bariton: Ladislas, elodyke; basszusss: Estel Adániel)

küldenénk ezt minden lánynak, nőnek, vimpárlánynak, vámpírlánynak, királykisasszonynak, királynőnek, gonosz mostohának, hófehérkének, törpekisálnyoknak, törpasszonyoknak, entasszonyoknak, hobbitlánykáknak, hajadonoknak, özvegyeknek, férjesasszonyoknak, vérszomjas nyuszimókuslánkáknak is.


meginkéccerirta de igy legalabb nyomatékositja aztat ami.. Boldog Napot Csajok!

AJÁNDÉK <=<=<= Ez egy link (gy.k.: hiperhivatkozás) :P

Az MTT énekkarának férfiúijai (tenor: Leguanember, Drizzt; bariton: Ladislas, elodyke; basszusss: Estel Adániel)

küldenénk ezt minden lánynak, nőnek, vimpárlánynak, vámpírlánynak, királykisasszonynak, királynőnek, gonosz mostohának, hófehérkének, törpekisálnyoknak, törpasszonyoknak, entasszonyoknak, hobbitlánykáknak, hajadonoknak, özvegyeknek, férjesasszonyoknak, vérszomjas nyuszimókuslánkáknak is.


meginkéccerirta de igy legalabb nyomatékositja aztat ami..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178448 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aníron 'ell daer na hill bain!

(Azaz sok boldogságot minden lánynak! :D )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178446 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én is köszönöm minden fiúnak :)

És Artemisznek igaza van mi is szeretünk titeket nem csak vacsorára :)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178445 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hu, ez nagyon nagyon szép, köszönöm szépen minden Nőtársam nevében :D Sajnos a legtöbb srác nem érti ennek az ünnepnek a lényegét, örülök, hogy Ti igen :)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178444 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tündér vagy köszi:))))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178443 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Toma, ez nagyon szép!!! :D Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #178442 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Én is csatlakoznék az előttem szóló férfiúkhoz.

Verssel ugyan nem készültem (bocs)

Virtuálisan át szeretném nyújtani minden fórumozó kedves hölgyeménynek
akik szívesen elfogadják ezt az igen csekély
valamicskét tőlem


íme itt találhatjátok meg :
kep.tar.hu/toma_gazda/index.phtm ... eginnum=12

igaz nem az a virágzó gyönyörűség de időjárásilag megfelel remélem nektek is :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178428 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi fiuk:) (pirulpirul)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178408 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Ugye mi is szeretjük őket, lányok??? :twisted:


Ajjajjj, DE MÉG MENNYIRE!!!! :oops:

(..vacsorára főképp..... :lol: :lol: :lol: :twisted: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.415 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére