BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #178208 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bodog mindent mindenkinek!

Éééés van egy (egyeseknek jó másoknakrossz hírem)

Mégpedig: KAPTAM SAJÁT DIGITÁLIS FÉNYKÉPEZŐGÉPET!!! A nagyamám adta rá apáéknak a pénzt mert hogy most lehet sulinettel venni és most kaptam meg tőle születésnapomra (ami aug15én lesz)
ugyhog resszekssetek Várgesztesen!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178201 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hálás köszi!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178198 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Suhi: nem baj, csak idő kérdése, és ismerni fogod a többséget! ;) :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #178197 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog névnapot, Tel! :cheers: :dance:
Bódog névnapot, Apa!
:)= :deal: :bounce: :disappear:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178178 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLETÉSNASPOT MINDEN SZÜLINAPOSNAK!!! :cheers: :hello: :cooljump: :cheers: :hello: :cooljump: :cheers: :hello: :cooljump: :cheers: :hello: :cooljump: :cheers: :hello: :cooljump:

ja, és a saját gépemről netelek!! ENDLICH!!!!!-)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178167 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Arlith! !kérek sok sör Arlith

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178153 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom, bár a felsoroltak közül nem ismerek személyesen mindenkit. Van akit amúgy se... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178152 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Lam, Cue, Arlith, Iru, Ulmo!!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #178134 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT LAM,
BOLDOG SZÜLINAPOT IRU,
BOLDOG SZÜLINAPOT CUEDDO,
BOLDOG SZÜLINAPOT ARLITH,
BOLDOG (teás) SZÜLINAPOT ULMO!!!
:D :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178132 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Hát elmentem a Tolkien-klubba! És drágák voltatok!
Jajjjj, úgy örülök! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178128 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot Iru,Cueddo,Lamorak és Ulmo! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178115 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, hogy géphez jutottam én is csatlakoznék az előttem szólókhoz:


ISTEN ÉLTESSEN MINDEN ÜNNEPELTET ERŐBEN, EGÉSZSÉGBEN, MINDEN ÉGI-FÖLDI JÓBAN!!! :aragorn1: :arwen1: :theoden1: :eowyn2: :faramir1: :celebrian1: :celeborn1: :legolas3: :thranduil1: :bilbo1: :frodo1: :sam3: :merrypippin: :gandalf2: :gimliaxe: :goldberry1: :bombadil1: :bill1:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178113 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bsz Arlith, Cue!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178106 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen a sok jókívánságot :oops:

Elnézést, hogy ma nem vagyok veletek se a Tolkien-klubban, sem az utána lévő bulin, de ma más kötelezettségeim vannak :roll: (és Minervának is :) ) Majd jövőre bepótoljuk!

Eru éltessen sokáig minden szülinapost!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178105 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:bounce:Valin Nostare az érintetteknek! :bounce:
Valin Estare előre is, Tamások és Zoltánok! :mrgreen: ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178103 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iowa: sztem próbálj meg egy codec csomagot szerezni, személy szerint javaslom az ACE Mega Codecpack csomagot. Nem tudok neked linket adni, de sztem ha rákeresel, megtalálod. Sok sikert!!!

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178092 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Iowa írta: Sziasztok

Tudna valaki segíteni? :roll:
Van egy film, amit letöltöttem, avi formátum...viszont egyik lejátszó sem játsza le... (Windows Media player, Real Player, DivX...) Ilyenkor mit lehetne csinálni? Vagy átkonvertálni esetleg?
Nem tudom, aki tudna segíteni az légyszi írjon egy privát üzenetet.
Előre is köszi :!:


Senki nem tud segíteni? :roll: :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178088 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta:

E. Eia Ayna írta: Majd csatlakozok én is egy csomaggal a listához, fejből csak annyit, h Telu is januári és tudtommal Galadh is vízöntő (javíts ki, h naon hülyevaok :oops: )


NEMNEM, Galadh június 28-i, akárcsak én magam. :) És ha jól tudom, elmúlt évben volt pont feleannyi, mint én. ;)

Igazad van.. :oops: akkor rosszul emléxettem... most mondanám, h összetévectettem galaddal, ami elég érdekes, ugyanis galad szülinapját még nem vettem listába.. :roll:


BSz, Ane!
BSz, Lamorka!
BSz, Iru!
BSz, Ulmo!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #178076 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok,

csak örömködni szeretnék egy kicsit...!!!

Itthon ülök és netezek, azaz

VAN ITTHON INTERNET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HURRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

:dance: :dance: :hello: :bounce: :hello: :dance: :dance:

Úgyhogy mostantól nem kell a dolgozómban maradni 6-ig meg 7-ig, ha valamit szeretnék megkeresni... végre... és megy a Messenger, meg megy minden!!!

Úúúúgy örülök...!!! :itscool: :up: :sungl:


És persze boldog szülinapokat az ünnepeltjeinknek!!! :cheers:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178073 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Majd csatlakozok én is egy csomaggal a listához, fejből csak annyit, h Telu is januári és tudtommal Galadh is vízöntő (javíts ki, h naon hülyevaok :oops: )


NEMNEM, Galadh június 28-i, akárcsak én magam. :) És ha jól tudom, elmúlt évben volt pont feleannyi, mint én. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178071 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog SZÜLINAPOT...
:arrow: LAMORAK
:arrow: IRU
:arrow: CUEDDO
:arrow: ULMO
... !!! :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178060 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:bounce: :bounce: BOLDOG SZÜLINAPOT CUEDDO,IRU,ULMO ÉS LAMORAK! :bounce: :bounce:

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178058 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon-nagyon boldog Szülinapot, Cue, Iru, Lam, és Ulmo!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178057 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Kivánok Cueddo, Iru, Lamorak és Ulmo!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178055 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon boldog szülinapot Cue, Iru, Lam és Ulmo! :wink: :cheers: :bounce: :dance:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178051 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok

Tudna valaki segíteni? :roll:
Van egy film, amit letöltöttem, avi formátum...viszont egyik lejátszó sem játsza le... (Windows Media player, Real Player, DivX...) Ilyenkor mit lehetne csinálni? Vagy átkonvertálni esetleg?
Nem tudom, aki tudna segíteni az légyszi írjon egy privát üzenetet.
Előre is köszi :!:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178047 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir tg. írta: Úhhh....

kep.tar.hu/leli/index.phtml?aid= ... eginnum=84

No comment. :biggrin2: :sungl: :quasi:


Csak mert az én képtáramban van, azt hiszem, jogos, hogy én magyarázkodom.... Pók csak hülyéskedett, mint azt a következő kép normalitása is mutatja... :D

Ééééééés:
Boldog Születésnapot Lam! :cheers: :deal: :bounce: :sam2: :mrfrodo:
Boldog Születésnapot Iru! :dance: :bill1: :roll:
Boldog Születésnapot Ulmo! :up: :cheers: :aragorn1:
Boldog Születésnapot Cue!
:hello: :sungl: :tongue: :legolas3: :battleelrond1:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178042 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áfonya: elnézést kérek, a listámon, ami papíron van, jó helyen szerepelsz, ide írtam rosszul. Böszi is fent van, csak nem mindig tudok többfele figyelni. (Épp most szállt el mellékesen a képekbe szánt beírásom, szedtem össze egy rakat képet, maásfél óráig, fel kellett állnom, addig meg szépen kidobott a gép).

Köszönöm a visszajelzéseket, és reménykedjetek, hogy amikor a végleges listát csinálom, akkor nem fognak megzavarni...van, hogy enélkül is figyelmetlen vagyok, sajnos

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178037 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dodiee írta: :hein: Most akkor Áfonya januári vagy Márciusi?? Mert mindkét helyre be van írva. Vagy Áfi ilyen szerencsés, hogy két szülinapja van??


Jó lenne! :lol: Vagy nem is, mert akkor dupla olyan gyorsan öregednék...? :hein: A március a korrekt, egyébként. 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #178036 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áfi márciusi, mégpedig 28diki, Loth viszont áprilisi...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.680 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére