BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #177123 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Nem akarom senkik beszélgetését félbeszakítani, csak feltennék egy egyszerű, ártatlan kérdést. Ti, hogy kezdtétek az ismerkedést? :wink:
Én a "csendesen-meghúzódom-a-háttérben" fajtához tartozom, remélem értitek, de szeretnék beilleszkedni közétek, amibe persze a talik is beletartoznak. De akkor se tudnám megcsinálni, hogy csak úgy hipp-hopp elmenjek egy talira teljesen ismeretlenül. :oops: Nem tehetek róla ilyen a természetem! Segítsetek!! Mondjátok, meséljétek el, TI HOGYAN KEZDTÉTEK???


Suhi :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177115 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
csöndben meghúzódva kéjek egy kisz ungabungát holnapra.... akkor lesz a vezetés vizsgám.... 8O

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176977 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Lam még szombaton se lesz olyan öreg, hogy bácsi legyen :) ;) A többivel egyetértek :) )
És aki nem tudná, akkor ünnepli még a szülinapját: Iru, Ulmo és Cue is! :)

EGY NAPON!!!

Hát ez hihetetlen!!! 8O

BULI VAAAN!!!! :dance: :sungl: :cheers:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176976 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Lamorak bácsinak szomaton születésnapja van, szal gyertek minél többen Tolkien Klubra - most ő tart előadást!

Lam még szombaton se lesz olyan öreg, hogy bácsi legyen :) ;) A többivel egyetértek :) )
És aki nem tudná, akkor ünnepli még a szülinapját: Iru, Ulmo és Cue is! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176964 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lamorak írta: Gyerekek, kérek ungabungát, v vmit, annyira sz*r napom van ma... Mocsok katonák elutasították a kérelmemet, főhet a fejem, h hogy bekkelem ki őket májusban; meg dolgozni is kéne, jobban, mint valaha, de semmihez nincs kedvem--és a farsang óta olyan rohadtul hiányoztok nekem itt Szegeden. Csinájjatok valamit!!!!


Legyé beteg...mármint csak papíron...az szokott segíteni. Én E kategóriás vagyok, dehát ennyi orvosi lelettel öt embert felmenthetnének ;) Amúgy meg fel a fejjel...a búsulás nem old meg semmit...gondokozz...gondolkozz, és persze csinálj velünk valamit, de izibe' :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176954 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lamo: akkor menj polgárisnak.. hátha..
vagy őő kezdj megint tanulni akkor nem vihetnek be.. (bár most gyűtjik az embereket... :evil: )

szombaton ottleszek mindenképp!! Persze csak suli után tudok menni..... :cry: negyed kettőkor végzem (vagy hamarabb) úgyhogy igyekszem ottlenni!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176952 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezek után az ember elszégyelli magát a kamaszproblémái miatt.. ezért jó, hogy itt vannak idősebbek is... :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176948 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Egyébként pedig miért nem mész polgári szolgálatosnak? Úgy maradhatnál az egytemen, nem?...


Hát legrosszabb esetben nyilván az lesz, én egy mp töredékére se megyek fegyveres kiképzésre... Csak épp nem feltétlenül szeretnék havi 25 e Ft-ból élni, ha nem muszáj, mikor pont ugyanazt a munkát csinálnám, amiért most jóval többet kapok.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176947 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
öhöhöhöhööööö
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
mérvanez..
most (szombaton) jutok haza Január óta eloszor es pont ijenkor van Tolkien klub
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176945 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Lamorak bácsinak szomaton születésnapja van, szal gyertek minél többen Tolkien Klubra - most ő tart előadást!

Ezek után ki nem hagynám a világért se!!!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176942 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaaj, Drága Gergő, hát olyan bulit csapunk Neked szombaton, hogy elfeleded minden búdat!!!!
:cheers: :cooljump: :smokin:

Egyébként pedig miért nem mész polgári szolgálatosnak? Úgy maradhatnál az egytemen, nem?...

Ui.: Mindenki!!!
Lamorak bácsinak szomaton születésnapja van, szal gyertek minél többen Tolkien Klubra - most ő tart előadást!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176939 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lamorak írta: Parancsnoki relékezelő beosztásba vagyok előirányozva, bocs.

Az meg mi a manó :?: izé, tünde... vagy csak hobbit... szóval miccsinál egy olyan? (nem tőled kérdezem, hanem úgy általában a néptől)

Lamorak írta: De köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, kicsit már jobb. :) :mrfrodo:

Ennek örülök (és azt hiszem, nem csak én) :) Nézz ki, jó idő van: süt a nap, és nem is esik az eső... :) és biztos szép lesz a naplemente ;) :)

"Nincs is gravitáció, a Föld csak szivat minket"

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176936 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot, Nodlee és Supersonica! :wink:

Lam, forever Elvis! :wink:
"Ma van az a holnap amit tegnap annyira vártál!"

Ungabunga Rabyn, romantica az egy jóó rész!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176934 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Yavanna írta: Alyr: sajni nem valószínű, fél 10-10 körül tudnék csak beérni, de addigra biztosan hulla leszek! :(


Aham... hát az már a vége... (hulla? hmmm... én nekromanta vagyok ;) )

Hát... sajnálom, jövő héten azonban már elvárunk...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176932 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: sajni nem valószínű, fél 10-10 körül tudnék csak beérni, de addigra biztosan hulla leszek! :(

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176931 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: Lamorak kozlegeny: egyutterzunk majd ß)

De szerintem felvetelizz, vagy legyel doktorandusz.


Parancsnoki relékezelő beosztásba vagyok előirányozva, bocs.
Felvételizni már késő (tényleg azt kellett volna: tavaly felvételiztetésről kiugrani, át vmelyik magyaros bizottsághoz), doktorandusz már voltam. De köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, kicsit már jobb. :) :mrfrodo:

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176927 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ja és kérekungabunga holnap magyar tz-t írok a romantikábo (szerencére azt tudom)

Ungabunga, Rabyn!! :itscool:

Hajjaj, régi szép idők... 100/100 pontosra írtam anno.... :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176921 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Yavanna írta:

Alyr Arkhon írta: Yavanna: holnap találkozunk in MAGUS party, remélem javul a hangulatod...


Jó lenne, de sajni azt elfelejtettem, hogy én holnap akkortájt dolgozni fogok sajnos. :(
De jövő héten már remélem minden ok lesz! :)


Ejnye...

Későbbi időpontban sem tudsz jönni?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176918 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És lesz TÁÁÁBOOOR! ezt sose felejtsük el!


ja és kérekungabunga holnap magyar tz-t írok a romantikábo (szerencére azt tudom)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #176917 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Yavanna: holnap találkozunk in MAGUS party, remélem javul a hangulatod...


Jó lenne, de sajni azt elfelejtettem, hogy én holnap akkortájt dolgozni fogok sajnos. :(
De jövő héten már remélem minden ok lesz! :)

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176915 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lam: Gondolj arra, hogy majd megreformálod a katonaságot ;) Némi kúúltúúrát viszel oda be :) Meg megtanítod nekik, ki az a Tolkien, meg Malory... :)

Egyébként meg veled vagyunk. Mindig és mindörökké.

(Ha kell, az LFK szívesen segít májusban bármiben :D csak szólj, mit tegyünk :D ;) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #176913 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NAGYON - SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NODLEE ÉS SONICA!!!!!!

Lamorak: szvsz ma, ha lehet, ne csinálj semmit. Előbb- utóbb minden rossz elmúlik, még ez a "fekete kedved" is. Katonaság milyen kérelmet utasított el? Nem lehet még egyszer írni nekik, vagy megfellebbezni?

Amúgy tegnap este én még sírtam is, úgy látszik, ez a Farsang utóhatása...annyira meg voltam ott hatódva, olyan jó volt veletek lenni, érezni, hogy végre egy hely, ahol szeretik egymást az emberek..

De ne keseredjünk el, nem arról volt szó, hogy soha többé nem találkozunk. Lesz Tolkien- klub, Várgesztes, talik, egyebek, meg privát talik is lehetségesek!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176911 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lamo!! Ne aggodj szombatig már nem kell sokat aludni és újra láthatsz bennünket! Addig is itt vannak a képeim:
www.tar.hu/rabyn

de ha felmentek a musicen.fw.hu ra akkor ott találjátok a többiek képeinek a linkjét is!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176909 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Yavanna írta: Lamorak én együttérzek veled!
Nem tudom mi van, de a farsang óta folyamatosan pocsékul érzem magam. :(


Yavanna: holnap találkozunk in MAGUS party, remélem javul a hangulatod...


Lamorak: Ne feledd, Elvis él! ;) Komolyra fordítva a szót: keress egy célt ami túlmutat jelenlegi halandó és múlandó problémáidon...

Én is tudok szerezni neked tanulói jogviszony igazolást, konzis megfelel?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176907 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lamorak kozlegeny: egyutterzunk majd ß)

De szerintem felvetelizz, vagy legyel doktorandusz. Masfelol szvsz a TO ad ki neked hallgatoi jogviszony-igazolast (hogy kell irni? ß))

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176902 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lamorak én együttérzek veled!
Nem tudom mi van, de a farsang óta folyamatosan pocsékul érzem magam. :(

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176901 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újaj, Lamorak, ez a hangnem kicsit meglepő... 8O
Tényleg jól meg... na, hagyjuk. Te szegény...

NE ADD FEL!! VELED VAGYUNK!!!! :D :cheers: :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176896 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, kérek ungabungát, v vmit, annyira sz*r napom van ma... Mocsok katonák elutasították a kérelmemet, főhet a fejem, h hogy bekkelem ki őket májusban; meg dolgozni is kéne, jobban, mint valaha, de semmihez nincs kedvem--és a farsang óta olyan rohadtul hiányoztok nekem itt Szegeden. Csinájjatok valamit!!!!

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #176861 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hjaajj, gyerekek, nemis tudom, mit csinálnék nélkületek... Annyira jók vagytok hozzám... És annyira, de annyira szeretlek Titeket... Sajnos nemtudom írásba foglalni azt, amit érzek. Azt a hálát, szeretetet, boldogságot. :cry: teljesen odáig vagyok meg vissza... Még egyszer köszönöm minden kedves Bolondtársamnak a szombati/vasárnapi ugrálást és minden fórumozónak az itteni köszöntést... Köszi, köszi, köszönöm... :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #176854 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bár kicsit megkésve, de:
Boldog Szülinapot Sonica!!
és persze Nodlee! :D
:D :D :oops: :) :hello:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.738 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére