BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #175854 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok írta: Nekem a kémia tanárom a McDonaldsban volt hamburgersütő...


Az se rossz... az én kémia tanárom most fejezte be az egyetemet...kb.24-25 éves és nem tud fegyelmezni, de tanítani sem.... De egyébként nagyon szeretem...nem igazából utálom... a matek tanár se semmi....a föciről már nem is merek semmit mondani, miután aztért köpött be az ofőmnek mert nem köszönök neki...lehülyézett, azt mondta, hogy buta arcom van és nem köszön vissza...na mindegy! Mostanában még a kelleténél is hangosabban szoktam üdvözölni...a töritanárom GYU fan és szerintem nagyon aranyos...tesitanár egy fiatal p***a! de komolyan...nem lát..ma nillel órán floorballoztunk és a labda 20cmnre a kaputól landolt erre beszól,hogy gól...mindezt persze csak azért mert rühell engem! Mindig egyel rosszabb osztályzatot ad nekem ugyan azért mint amiért a többieknek meg jobbat! Utálom! A latintanárommal egy héten egyszer talizom, ő nem zavar..... angoltanár, egyben ofé elég hülye a fagylaltozót úgy mondja, hogy fagyiajtozó, mert szerinte a fagyiból és az ajtóból áll a szó! Az angol kiejtése siralmas! Pl.: attitude nála attyityűty!Nem tudom ezt honnan szedte, de jól elvan.....ráadásul azt hiszi, hogy mi retardáltak vagyunk, csak azért mert a középhaladó angol csoportba vagyunk, persze arra nem gondol, hogy a haladók már 6-7 éve tanulnak angolt, én meg csak 4, éve! Az a csaj aranyos, csak sík hülye! Másrész egész órán nem csinálunk semmi normálisat...és a nyelvtant senki nem tudja, csak aki külön tanárhoz jár...így soha nem fogunk le nyelvvizsgázni! A rajztanárunk egy isten....imáom mert nagyon aranyos és még 3 kriszk-krasszra is azt mondja, hogy gyönyörű.... a számtech tanárunk picit dilis, de alapvetően ari és a magyar tanárunk teljesen zakkant!Kicsit idegbeteg!
Amúgy így összességében szeretem a sulit!!!!! :P Az órák mindíg halál unalmasak...
Volt már olyan, hogy kibámultam az ablakon és mire észheztértem már nem is tudtam miről beszél a tanár....
De az a legszörnyűbb mikor a tanár önelégült mosollyal az arcán átadja a dolgozatodat, de ez csak akkor fordul elő ha maximum 3-as! és elégedetten hozzáteszi, hogy egy ponttal maradtál le a 4-esről! szegény Nilnek ma is hasonló élményben volt rsze! Bocsi, picit hosszúra sikeredtem de ez most kivánkozott belőlem, mert a szüleimnek nem mondhatom el mert akkor jön a szent duma, hogy a tanárnak mindig igaza van...! Szal Sorry!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175852 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem a kémia tanárom a McDonaldsban volt hamburgersütő...

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175840 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nil, az haláli volt! na meg amikor a kémia tanárunk 15 percen keresztül magyarázta a rossz megoldást, majd pedig kijavította magát...ezek után úgy lecseszett egy diákot, azért m,ert ugyan úgy csinálta, ahogy a tanár mutatta... Meg bármit kérdezünk kémia órán, pl. hogy miért 6kötő elektron párrral csinál kötést, ha csak 2 van neki, akkor a válsz mindig az, hogy "a képlet alapján"! ezen órákig birok röhögni.... Vagy mikor a Pulp fiction című filmről vettünk angol órán és az angol tanár, nem de a diák tudja mit jelent, pedig nem is látta a filmet...plusszn még sorolhatnám a tanárok hülyeségét!
Nálam még mindig az az első, amikor a föci tanárom meglátta, hoghy ott van az angol Gyűrűk Ura könyv a padomom CSUKVA, erre
Tanár: Timi, mit olvasol?
Én: Semmmit, tanár úr!
Tanár: Akkor mért van előtted a könyv??
Én: kint felejtettem!
Tanár: De miért olvasod órán?
Én Tanár úr, én nem olcvasom, de nem is tudnám, mert be van csukva a könyv!
TZanár: Biztosan nem olvasod?
Én:Igen!
Tanár pár pillanattal később: Miért végsz ilyan buta fejet?
Én, már kissé idegesen: Ilyen az arcberendezédem!
Tanár: Viselkedhetnél szerényebbe!
Fura kis tanár, az biztos! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175838 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem perpill a latintanárom termeli az efféléket:

"Caesar akkora koponya volt, mint ide Lacháza"

"Róma a királykorban akkora volt, mint egy disznóól, egyik végéből a másikba át lehetett köpni"

(ragozásnál) "Maguk egyesüljenek már valahogy..."
meg ilyesmiket (most nincs nálam a füzet)


Továbbiak:

"a kör olyan egyenes ami görbe" (ezt szerény személyem alkotta anno)

"És akkor jött a Győzhetetlen Amádé" (Armada)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175826 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért a mi tanáraink is tudnak 'értelmesek' lenni.
Földrajz tanárunk nem tudta kimondani az eljegesedés szót.
Tanár:Ejejjel.
Elejjej
Eljelej
Elejege.
Jól van na,nehéz szó!
:D :D :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175799 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó nálunk nem csak a diákoknál, de a tanároknál is előfordult, hogy nem voltak teljesen képbe:
- Lehet, hogy tüd

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175798 Írta: Lenna
Lenna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na sziasztok ugy szégyellem magam mert rég nem voltam fennt, csak továbbtanulok ... ÉS ÚGY UTÁLOM :cross: :embarassed:
de azért talán a kedvenc Smileym felvidít... :) :cooljump:

Üljenek a fiúk ölébe a lányok!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175794 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: Ezek után már csak félve jegyzem meg mit alkottam legutobb Joszef Attila esszénél:

J.A. a betegsége miatt be volt zárva a fejébe.

jo hely lehet...


Áhá szóval te írtad, ezen röhögtem a legnagyobbat, gratu!!!!!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175787 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja BSZC!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175786 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
BOLDOG SZÜLINAPOT Cica!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175779 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pár nap késéssel, de csak most vettem észre :roll: :
Boldog Szülinapot Cicafül! :wink: :cheers:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175777 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezek után már csak félve jegyzem meg mit alkottam legutobb Joszef Attila esszénél:

J.A. a betegsége miatt be volt zárva a fejébe.

jo hely lehet...

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175775 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, jó, akkor részlet az én egyik dinka osztálytársam magyardogájából.
Mikszáth: Bede Anna tartozása elemzése:

"Amikor a lány a két melle között keresi a papírt, az igen erotikus hatást kelt.."
(szegény Bede Erzsi, ha már nem volt zsebe, csak a keblébe rejthette azt a fránya írást.. :roll: )

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175773 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"A fáradt Odüsszeusz leheveredett egy nimfa alá"
"Szent Istvánt Asztrik atya kente fel a trónra."

Nam, Artemisz, ezek kegyetlen jóók :lol: :lol: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175770 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áááá akárcsak a mi magyardogáink..

"Jézust két Lator közé feszítették ki"
" Mózes, Noé, és Jézus elmentek Istenhez, kegyelmet kérni a zsidóknak" (kézenfogva mi? :twisted: )
"Bánk-bán egy tutyimutyi alak volt."
"Berzsenyi egy depreszzioval küzdő szerencsétlen alak akinek még a versei is egyformák" (ezt halál komolyan leírta egy osztálytársnőm)
"Tartuffe egy átlátszó alak volt"

most csak ezek jutottak eszembe

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175768 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Időközben itt pukkadozunk a röhögéstől Eleniellel, és összeszedtünk még egypárat:

"Mikor II. Endre hazatért, országát és feleségét fenekestül felfordulva találta..."

"Szent Istvánt Asztrik atya kente fel a trónra." (jó erőben lehetett az öreg)

János vitéz:
"A francia udvari szakács csodás lakomával várta a huszárokat. Sült csirke és vaddisznósült illata szállt a levegőben. Én a királylány mellett ültem, még most is érzem a szagát..."

Balassi egyedi interpretálása:
"Ó, végbélieknek, ifjú vitézeknek dicséretes serege.."


:lol: :lol: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175757 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175754 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAJRÁ ANGWEN! Mutasd meg nekik! :D

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175752 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Höhöhö..
Ehhez hozzátennék:

"Petur bán és a lázadók meg akarták dönteni a királynét."

"Földönkívüli János"(Földnélküli helyett... ó, szegény)

"Balassi Bálint neje Dobó Kata volt."

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175750 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hoztam egy pár felvételi aranyköpést, a Délmagyar febr. 25-ei számában jelentek meg. A zárójelek között saját kommentárjaim vannak..

"A pun háborúban nagyon sok római elpusztult. Ezek mind Rómába költöztek, és proletárok lettek belőlük."

"Az 1200 körüli római krónika szerzője: Drogérius."

"Sztálin eredeti neve Dzsuvás Willy volt" (milyen szép orosz név.....)

"A Magyarországra törő tatár hadakat Vati kán vezette"

"A fáradt Odüsszeusz leheveredett egy nimfa alá" (vagy abszolút felüdült, vagy még fáradtabb lett.. )

"Julius Caesar magáévá tette Galliát, majd behatolt Angliába"

"Fráter György megegyzetet Ferdinánddal, hogyha kiűzi a törököt az országból, az övé lesz"

"Magyarországból a török csellel harapott ki egy darabot."

" A betlehemi konszolidáció a két világháború közötti kölcsönből táplálkozott."

" A közönség a hőssel való közösülés után egyfajta katarzist érez" (márcsak ezért is érdemes Tolkient olvasni....)

"Radnóti Miklós egész életében tudta, hogy meg fog halni"

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175695 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNGA ANGWEN
HAJRRRÁ!


(Fela .. de aztán csak valami finomat...!!)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175687 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAJRÁ, ANGWEN! NE HAGYD MAGAD!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175685 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Teúristen... oktv.. németből.. Angwen, hülye vagy :D de azért soksik !

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175684 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerünk Angwen!!!!
jobb legyél mint Schröder! :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175652 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá emc ! (ha nem kerülsz be a döntőbe többet szóba se állok veled, mein schatz) :twisted: :tgszurkol: :itscool:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175647 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá, Angwen, drága!! Mutasd meg nekik!!!!!!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175637 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ungala-bungala, drága Angwen! :hello: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175636 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá Angwen! Veled vagyok!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175629 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drukk-drukk Angwen! Drukk-drukk! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175626 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérek szépen mindenkit, hogy ha egy kis időtök van, gondoljatok szeretettel Angwenre, aki ma megy OKTV 2. fordulóra németből (a jókívánságokat majd dél körül átadom neki személyesen ;) )

Hajrá Angwen!!! :hello:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.396 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére