BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #177651 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: /me kiugrik az ablakon


Neee tedd!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177649 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galadh: egyszer velem is megtörtént, mondhatom szörnyen örültem én is...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177646 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nosztalgia rúlz.....
Galóc: ügyes vagy.... :P :? de nyugi, nem a privi a lényeg, hanem az emlékek, és azokat úgyse tudod kitörölni!

ja...hehe, köszi a drukkot mkinek, sikerült a vizsga! úgyhogy reszkessetek az utakon :twisted:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177643 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!
Épp nézegettem az elmentett privijeimet, aztán véletlenül kitöröltem az összeset... Bakkeeeeeeeeeeer!!! ilyennincs!!! pedig a legkedvesebb üzeneteket őrizgettem....

/me kiugrik az ablakon

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177622 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: asszem tüncgörény, de nembiztos....

De biztos.. Engem Lau erősített meg benne! :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177621 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: Ezen a tg.-n már én is gondolkodtam ( :!: :mrgreen: )
de, idáig a tünc gazdaságos tűnik a legvalószínűbbnek! :D

asszem tüncgörény, de nembiztos....

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177618 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezen a tg.-n már én is gondolkodtam ( :!: :mrgreen: )
de, idáig a tünc gazdaságos tűnik a legvalószínűbbnek! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177569 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finduilas írta:

_Neo írta: tg, mint Tesco gazdasagos ß)


Hi-hi. Majdnem ;)


Tünc gazdaságos? :mrgreen:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177553 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: tg, mint Tesco gazdasagos ß)


Hi-hi. Majdnem ;)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177550 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Ti tudtatok, h mit jelent a "tg." Nólindir es Laurelen neveben? ß)
Ma rajottunk!!!
tg, mint Tesco gazdasagos ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177498 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Glendora írta: Hellóka!
Ma reggel találtam a boltban vmilyen kekszet,ha a pénztárcám engedi, már csak a neve miatt megveszem, ami Hobbits volt!! :D

Hát igen, az MTT hivatalos keksze... :P (Egyébként nagyon finom, vegyél... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177492 Írta: Glendora
Glendora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hellóka!
Ma reggel találtam a boltban vmilyen kekszet,ha a pénztárcám engedi, már csak a neve miatt megveszem, ami Hobbits volt!! :D

rescue me with your smile!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177455 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Áfonya írta: Két évesek leszünk!! El se hiszem! *szipp*

Nosztaligianosztalgianosztalgia... Nekem áprilisban lesz két éve, h az első talira elmentem, viszont már több, mint két éve fórumozgatok itten. Az első tali a Margitszigeten.. ahh, de jó volt... :D *extázis* (kár, h hamar el kellett mennem, de azóta bepótoltam a lemaradást :D )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177433 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(De jó ezeket olvasni! :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177431 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Első tali... hű, de rég volt, mégis olyan gyorsan telt el az a két év...
2002. májusban kezdtem el fórumozni, ezért az alapító ülésről még lemaradtam, de már júniusban beléptem az MTT-be, és végül is csodával határos módon jutottam el Kőhegyre. Pár héttel előtte derült ki, hogy mégse megyünk a sz.helyi sakkversenyre, ami miatt nem tudtam volna menni. És anyuék elengedtek, sőt az a furcsa helyzet állt elő, hogy anyu (azaz Rózsa) előbb volt talin mint én. :) Ugyanis pont július 13-án nem voltam Pesten, viszont Rózsa elment a talira, hogy megismerje a társaságot személyesen is (akkor már elolvasta a Gondolatok topicot, és mint utólag mondta, már döntöttm hogy elenged - akkor még úgy volt, hogy csak póttáborba, de végül Kőhegyre is).
Hát ez nekem nagyon mély víz volt, mint legkisebb rögtön öt napra, de nagyon-nagyon jól éreztem magam köztetek, bár talán eleinte kicsit szótlan voltam. De aztán feloldódtam, és az az öt nap fordulópont volt az életemben. :wink: Aztán jött Szeged, majd kószás talik, szilveszter, LEP, farsang, NP, talik, Velem, talik, énekkar, LEP, talik, Farsang és újra jönnek talik, tábor és még mi minden. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177426 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
az első alkalom, hogy találkoztam veletek nekem is a tavalyi farsang volt (jubileum! :) ) az utána következő hónapokban a legtöbb ember így köszönt nekem: "ugye te voltál az aki táncolt a farsangon?"...
...azóta sok minden változott, (azóta így köszönnek:"ugye te voltál az aki táncolt a LEP-n?" :wink: )de viccet félretéve, borzasztó nagy űrt éreznék, ha nem lennétek, mert a nagyon fontos részei lettetek az életemnek.(ha egyenlőre nem is mindenki személy szerint...egyenlőre! :) ).

laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177409 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta:

Toma gazda írta: Először is Fionának köszönök mindent.
Mert ha nem barátkozik meg velem nehezen kerülök közétek mint hús vér ember.

én ennyit mondhatok.



Toma, belepirulok. :oops: :D



van miért :D :D :D :D :D

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177407 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Akkor én elbújhatok a zenepavilonnal mint első tali.


Nyugodj meg Toma nekem is az volt az első igazi Tali (leszámítva persze a szereplőválogatásokat :twisted: )

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177406 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: Először is Fionának köszönök mindent.
Mert ha nem barátkozik meg velem nehezen kerülök közétek mint hús vér ember.

én ennyit mondhatok.



Toma, belepirulok. :oops: :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177402 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor én elbújhatok a zenepavilonnal mint első tali.
De az első MTT-s akibe botlottam az Sophie (rem jól írom)volt
Alsóörsön láttam hogy fórumozgatott augusztusban de akkor halvány gőzöm sem volt ki is ő igazán.


Először is Fionának köszönök mindent.
ÚGYHOGY KÖSZÖNÖM FIO!
Mert ha nem barátkozik meg velem nehezen kerülök közétek mint hús vér ember.

én ennyit mondhatok.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177390 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Najó, akkor énis:)

Nekem az első igazi talim veletek a 2003-as farsang volt. Ott még nem annyira ismertem meg senkit, leginkább csak Maut, de aztán elkezdtem talikra járni... és cserébe olyan embereket kaptam, akik mindennél fontosabbak nekem:) Úgyhogy szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, és szeretlek titeket:) Ez nem lett túl hosszú, dehát az mind1, lényeg, h jó, hogy vagytok nekem:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177388 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ringbearer: perszehogykéremszépen!!! Megmentettél! Ha neked is megfelel, akkor szombaton venném át, a Tolkien Klubban, és max. egy hétre kellene!

Jaj de jó, nagyon köszi!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177377 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áhh, nosztalgia... :) Pont most jutott eszembe, h most lesz 7végén egy éve az Első Talimnak. Milyen kevés is ez az egy év ha ilyen nagyszerű hobbitok… izé… MTT-sek közt lehetek. ;)
Most így visszaemlékezve mennyire vártam, vonatúton semmi értelmeset nem bírtam csinálni, csak kifelé bambultam az ablakon és visszafele számoltam a perceket. :D Akkor már elég régóta fórumos voltam, és tudtam, h ti kedvesek vagytok, és nagyon jó lesz. És nagyon jó volt. ;)
*aaaaaw*
Mint már sokszor mondtam (és még fogom is :twisted: ),
nagyon szeretlek Titeket! ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177366 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm.....hogy kerültem én ide? :mrgreen:
Hát lassan már két éve votl az első talim, amit sosem fogok elfelejteni...
Alig hiszem el, hogy ilyen gyorsan röpepnt el az idő...
több, mint 2 éve fórumozgatok itt... (Eia, köszi a helyreigazítást ;) )
Sok mindent köszönhetek az ittenieknek...
Az első talimról, hát lemaradtam egy-kettőről (féltem, hogy anyuék nem engednek el, mert fórum, ki tudja milyenek azok? ...) aztán végül egy szép májusi délután rászántam magam, és elkezdtem mesélni anyunak Rólatok! aki ahelyett, hogy elküldött volna a halálba, biztatott, hogy menjek el egyre... hát mondom jó...
aztán jött július 13.-a nagyon izgultam, mondtam itthon, hogy félek, és nem akarok menni, anyum erre közölte, hogy akkor nem vagyok normális, szal felvittek bp-re, remegve ültem végig az utat, s annyira izgultam, hogy amikro megláttam a társaságot, akkor nem is mertem odamenni, így anyu ment oda, és megkérdezte: h Ti vagytok-e a tolkienesek, ők mondták, hogy igen :) és akkor megnyugodtam, és életem legszebb délutánját éltem át... bátran mondhatom ezt, mert ha volt is szebb ,azt ennek a délutánnak köszönhetem :)
Köszönöm Mindenkinek! (72-es rózsaszínnel... csakis, :twisted: )
Tehát, Suhi, én is belépek a bátorítók közé, gyere és ismerj meg minket! nem eszünk meg senkit :lol:
jó dolgok várnak rád, higgy nekünk :D

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177343 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vewy: nekem megvan, kölcsönadjam?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177322 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Vewilyaiel írta: (U.I.: hihetetlen, de Ankalimonnak NINCS MEG!!!) 8O 8O 8O

Hihetetlen, de ez speciel nekem sincs meg... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177317 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, én is nosztalgiázok... Az én törpénetem úgy cirka 3 éve kezdődött egy Völgyzugoly nevű honlapon, ahol jobbára egy kukkot se értettem abból, amit írogattak az emberek(ám pár név megragadt, akik azóta arcot is kaptak, és helyet a szívemben), aztán átmásztam ide, az akkor még igen zöld és igen super(gamez) fórumra, ahol se avatar, se aláírás, és elég bizonytalan nemi hovatartozás jellemezte az embereket, így voltak kissebb kavarodások, sok sok nevetés, még több offolás. és igen, sikeresen lemaradtam az első talikról, aztán a táborról és a póttáborról is, ilyen az én formám. Bevallom, kicsit féltem tőletek(nem, nagyon féltem tőletek), ahogy írtam is, hogy "megesztek". DE végül elmentem egy talira, egy Aragornos talira, pedig nem is szerettem Aragornt.. sokan vltak, emlékszem ott álltunk a Vízesés mellett a Westendben, kapaszkodtam az Elveszett Mesék Könyvének első kötetébe, és senki nem szólt egy mukkot sem. Aztán megjött Ana is, aki már akkor is harsány volt, és szeretetreméltó, és valahogy az embereknek megjött a hangja.. DE valahogy az egész nap olyan homályos, annyi de annyi benyomás, hogy egyszerűen nem tudtam rendeen feldogozni, beszélgetés Hódicával, Thaurral és Teluval, FotR zászlók nézegetése, borítékvadászat, Austin Powers 3 megtekintése, taps Britney fejének szétrobbanásánál, fotózgatás.. Sosem felejtem el amire emlékszem.. később holmi képeket is mutogattatok a Kőhegyi táborról, én meg emlékszem nézegettem hogy úristen ezek meg kicsodák.. és ezeket a kicsodákat ma mind ismerem.. és nagyon szeretem. Elkezdtek szaporodni a talik, heti rendszerességet kaptak, és egyre több név kapott arcot.. 3 év. Különleges 3 év volt ez az életemben. És Ti tettétek azzá.. Köszönöm, és bocs ha zavaros voltam, de 3 évet nehéz szavakba önteni rövud idő alatt egy ilyen kis kapacitású aggyal mint az enyém.. köszönök mindent. a beszélgetéseket, a pizzaelnevezéseket, a szülinapozásokat(már kettőt töltöttem a társaságotokban), a barátságokat,amik kiállták az idő és a mostani demográfiai robbanás, valamint a nagy tervek nagy szervezéssel járó időhiányának próbáját.. Talán akkor kibirják még ezt a pár évtizedet ami még hátravan:) Köszönöm azoknak is, akik most nem járnak ide, akik egy kicsit eltávolodtak, megfakultak az emlékezetemben, de nem fakultak meg a szívemben.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177315 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már sikerült rábeszélnetek :D És ezért nagyon hálás vagyok! Őszintén szólva rettentően szeretnék már ott tartani, mikor mosolyogva emlegetem ezt és a szombati napot!! (Lehetne már szombat :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177308 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Suhi:
az első tali nekem a legjobb volt, mert ott ismertem meg olyan embereket, akik később a barátaim, szívemhez legközelebb álló emberek lettek.
Ám a kezdet vicces volt. Sokunknak az volt az első talija, így kevesen ismertük egymást arcról. Áfival megbeszéltük, hogy a Jet előtt találkozunk - ő hoz még valakit és fekete, hosszú bőrkabátban lesz. Odaértem, volt is ott két ilyen lány. Mosolyogva ráköszönök a bőrkabátosra, és várom a reakciót, aki közben bután néz. Bátortalan kérdés: "Áfonya??" "nem" Ööö, oké. Megállok kicsit arrébb, mire mellém áll egy másik lány. Ám okulva az előző kis baklövésből, csak nézegetem, ő is engem. Mire felbátorodm, és megkérdezem. "Tolkien" "igen" És innentől kezdve sinen volt a dolog... :D Aztán egyre jobb lett - kósza talik - megalakulás - tábor - bulik - lep - szilveszter - bulik - tábortüzezések - tábor - bulik - halloween - lep - szilveszter - stb. stb. stb. És ez lassan már két éve!!!!

Gabi, Áfi, Yavi: belegondoltatok? Most vasárnap, azaz március 8-án lesz " éve, hogy először találkoztunk!!!! Mennyi minden történt azóta.....


Két évesek leszünk!! El se hiszem! *szipp* A bőrkabátos sztori még bennem is elevenen él, no meg amikor Gandalf magasságáról azonosítottam be az emberek csoportját, hogy hűű, ez a srác ismerős vmi képről, ezek lesznek a Tolkienesek... :lol: És persze a körben ácsorgás, az első bemutatkozások ("Jajj, te vagy a Cicafül, igaz?!") lembas, Yavi késése (:wink:), és hogy "úristen, ott lesz az a Lamorak nevű okos fazon, én még nem olvastam a Szilmarilokat!!" :D

Suhi: szóval gyere nyugodtan, meglátod, egy-két hónap múlva már te is mosolyogva fogod emlegetni, hogy "micsoda butaság volt aggodalmaskodni az első talim előtt!" :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177302 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó!

Sorry, hogy így belerondítok a nosztalgiázásba, de kérnék egy kis segítséget!

Szükségem lenne a Kóborló és a varázsló c. opusra. Ha valaki nélkülözni tudná egy kicsit, és bízik benne, hogy nem teszem tönkre, akkor kérem szépen, hogy adja kölcsön! A Tolkien Klub pont megfelelő lenne a tranzakció lebonyolítására, de ha korábban is megejthető, az még jobb!

Köszi előre is!



(U.I.: hihetetlen, de Ankalimonnak NINCS MEG!!!) 8O 8O 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.931 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére