BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #177296 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ti szomorkodok imhol nektek vidámság!

www.freeweb.hu/netkukac/hamster.htm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177294 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Suhifarok írta: (Jajjaj, mibe másztam én bele???? :wink: )


Vmi meglepően jóba, majd meglátod.

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177275 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Artemisz: :D :D
Mondd, hogy ott leszel szombaton! Már rászántam magam! :wink:

(Jajjaj, mibe másztam én bele???? :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177273 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Istenem, Suhi, de olyan vagy mint én!!!

:o

Hajjaj...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177272 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Első tali? :) *múltba révedő tekintet* Annó 2002-ben... Név szerint a Második Khószatali volt az... jópár emberre emlékszem, pl. Pók meg gillz felváltva gitároztak, Szú furulyázott, Brisa fényképezett, Ulmo visszahúzódott, mert félt, hogy 'túl öreg', Ari cigizett, Fin mosolygott.. :) ) Én meg csendben, visszahúzódva ültem, és tök úgy éreztem, hogy ez egy összeszokott társaság, és én nem is kellek ide... aztán Brisa ezt megtudta (már nem tudom, hogyan), és elbeszélgettünk a chaten, és a nyakamba akasztotta a feladatot, hogy az alakulón beszéljek a képzőművészeti részről... Azóta is hálás vagyok neki, hogy elrántgatott Szegedre :) (és valszeg most szeptembertől már önként megyek Szegedre :) ) )

Hogy miért is mentem el arra az első talira? Akkor kb. 1-1,5 hónapja ismertem az itteniek kis részét, és eccerűen érdekelt, kik ezek az emberek :) Szóval Suhi, gyere te is nyugodtan, hidd el, megéri :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177271 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öh............................. 8O ...................... :?: ........ :!: :!: :!:

MEGYEK!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177269 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olvasd el az előző másfél oldalt még 1×, aztán dönts belátásod szerint ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177268 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj, mindannyian olyan, de olyan angyalok vagytok!!!!!!!!!! :D :D :D :D
El se tudjátok képzelni, micsoda hihetetlen boldogság itt ülni és olvasni a bátorításaitokat! Titeket sokáig csak bámulni mertelek, úgy mint egy kisgyermek, és...jaj, miket zagyválok itt össze, amúgy sem tudom leírni ezt az elbírhatatlan boldogságot!! Most egyszerűen az egész Társaság közelebb jött, már nem érzem olyan elszomorítóan távolinak! :wink:

Azt mondjátok szombaton Tolkien-klub??? MOST szombaton?! Te jó szagú Manwë!!!! És menjek el?? (Eru, csak most segíts!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177266 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
en egy-ket honapja.. eleg jo lelkiallapotban..
azota megjobb a lelkiallapototm

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177257 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá Dín!

[size=9:1zjcm0v4]1102[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177251 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én pl a 19. szülinapomon voltam először Tolkien-klubon (elég pocsék lelkiállapotban ugyan :? ) de aztán a folyamat megállíthatatlanná vált :mrgreen: (már nem a pocsék lelkiállapot, hanem a talira járás ;) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177250 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én első talim a vöröskővári volt 2002 június elsején. Nekem ez azért volt nagyon szép, mert pont a névnapomon volt, és a szüleim beleegyeztek, hogy ez legyen a névnapi ajándékom. :) [size=9:k5nzohzh]Persze akkor ajándékok nélkül se maradtam. [/size]:wink: Azóta sem bántam meg.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177242 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Suhifarok!

Menj csak bátran talira, szvsz nálam bénábban senki nem kezdte. Az egész 2002 augusztus végén kezdődött, a koliban, ahol vagyok, szervezték a póttábort. Nagyon sajnálom azóta is, hogy az alapító ülésre nem mentem el, de épp akkoriban felvételiztem. Na, visszatérva, ülök lent, jön egy társaság, csakúgy röpködnek a különböző Tolkienes nevek, odamegyek, kérdem kik ők? MTT. Léli ajánlotta a honalpot, két hónap csendes fórumolvasás, aztán regisztráltam. Decemeberben összeszedtemm az összes létező bátorságom, elmegyek talira. Deák téren halálra izgultam magam, megtalálom- e a társaságot- örömmel jelentem, sikerült.

K@V- háromóra vonatozás után üde és fris vagyok, mint a nyári harmat, és frenetikus erővel kitört rajtam a nátha, ami eddig gondosan tartogatta magát...majdnem felrúgtam a nádasztalt, rajta az égő gyertyával-
Evenstar döbbent kérdése: Namarie, neked mi bajod a fénnyel? Túl nagy?
-Túl kicsi, nagyobbat csinálok.

aztán elnavigált Brandir a Gyulai és Paulay utca sarkára, kb 100 méter alatt állandóan csúszkáltam a tök száraz kövön és majdnem orra estem.(Hja, mindenhez tehetség kell)

A Rézkígyóban Pennievel beszélegettem a Bibliáról - és az előbb említett égésorozatot túlélve, itt vagyok. Második talim a Mekiben volt, Orlando Bloomot köszöntendő.
Harmadik márciusban, felsüvítettem, mint egy boszorkány, aztán Tolkien- klubok- nagyon jók, sokat lehet tanulni- győri póttábor, győri tali- (varázshatalmúak gyorsan felújítják a zenepavilont, Elrond nagytanácsa brazil szappanopera- stílusban, Enttanács némafilstílusban, gyilkosozás Középfölde- módra)

Változás: ismerőseim mondják, hogy amióta Kzöttetek vagyok, jó irányba változtam. Nem vagyok olyan tüskés, erőt tudok magamon venni, és közelebb engedem az embereket, és jól esik azt látnom, hogy bizonyos dolgaimmal, amik számomra központi értéket képeznek: állatok, költészet, filozófia szerette nem vagyok egyedül, és nem vagyok egyedül azzal sem, hogy a mai világban is megszavazom a létjogosultságát az ihgaz, mély emberi érzelmeknek.

Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok szép élmény fog itt rád várni, Suhifarok, és ami ennek a társaságnak nagy erénye: ha valahol, hát it tényleg elfogadnak oylannak, amilyen vagy.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177241 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finduilas írta: Az a lány én voltam ;)

És az az este, túlzás nélkül mondhatom, megváltoztatta az életemet...

Cica: hétfőn lesz 8-a. Milyen jó lenne egy nosztalgiabuli :D


Ööö...igen...ki kéne cserélni a februári naptárt, márciusira - meg is teszem.
Tényleg kéne valami kis nosztalgia :D
És azóta tényleg megváltozott az életem - szerintem sokunk élete megváltozott és szerintem senki nem mondja azt, hogy rossz irányba!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177239 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lamorak: 1. ne hozd rám a frászt, holnap megyek katonáékhoz pofavizitre, épp elég nekem a tudat is, hogy elvihetnek (izé... elvileg nem, de ki tudja a mai világban...) Úgyhogy ezúton kérnék ungabungát holnapra! :roll:

2. Churchill, he? Meg a "No sport"? :mrgreen: Azóta emlegetem azt a beszólást. :)

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177238 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az a lány én voltam ;)

És az az este, túlzás nélkül mondhatom, megváltoztatta az életemet...

Cica: hétfőn lesz 8-a. Milyen jó lenne egy nosztalgiabuli :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177235 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Suhi:
az első tali nekem a legjobb volt, mert ott ismertem meg olyan embereket, akik később a barátaim, szívemhez legközelebb álló emberek lettek.
Ám a kezdet vicces volt. Sokunknak az volt az első talija, így kevesen ismertük egymást arcról. Áfival megbeszéltük, hogy a Jet előtt találkozunk - ő hoz még valakit és fekete, hosszú bőrkabátban lesz. Odaértem, volt is ott két ilyen lány. Mosolyogva ráköszönök a bőrkabátosra, és várom a reakciót, aki közben bután néz. Bátortalan kérdés: "Áfonya??" "nem" Ööö, oké. Megállok kicsit arrébb, mire mellém áll egy másik lány. Ám okulva az előző kis baklövésből, csak nézegetem, ő is engem. Mire felbátorodm, és megkérdezem. "Tolkien" "igen" És innentől kezdve sinen volt a dolog... :D Aztán egyre jobb lett - kósza talik - megalakulás - tábor - bulik - lep - szilveszter - bulik - tábortüzezések - tábor - bulik - halloween - lep - szilveszter - stb. stb. stb. És ez lassan már két éve!!!!

Gabi, Áfi, Yavi: belegondoltatok? Most vasárnap, azaz március 8-án lesz " éve, hogy először találkoztunk!!!! Mennyi minden történt azóta.....

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177233 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Bakker, az első talik! Ó, mij jóleső nosztalgiával gondol rájuk az ember! Eia: köszike, hogy felidézted =) Filmes tali =))) Tök jó, hogy szinte majd mindenkire emlékszem, mikor jelent meg először =))) Suhi: Ne hagyd ki kedves társaságunkat =)

ÉS LAMORAK: Akkora parti lesz, hogy mégebb =PPP
Maj' együtt "szomorkodunk" veled =D


Hát azok tényleg elég nagy élmények voltak, de intenzitásban azért nem igazán tudom őket összehasonlítani a mostaniakkal. Szilveszter táján jutott eszembe, h ez egy nagyon jó év volt, mert megdöbbentő, mennyivel több embert szeretek mennyivel jobban (na, ez kicsit Bilbós is volt) a végén, mint az elején... Szóval ismét csak Ozzy: Ah lahv yau, ah lahv ya ahl ...

Remélem is, h nagy parti lesz! Köszönhetően az ungabunga-ekvivalens tegnapi dolgoknak, mára már kevésbé van szar kedvem, ha meg igen, az már csak részben a katonák hibája (maradék részben meg Fa és a Hiperkarma az oka :) ).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177225 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finduilas írta: Az MTT megalakulását előkészítő találkozó (Éjszakába nyúló jogi szakszöveg olvasás :deal: :mrgreen: )

Hihetetlen, hogy azóta hova jutottunk...

Szent szárnyascsiga!!! 8O 8O

Fin, ez tökjó!! Na, ilyenkor kezd el enni a tünchöz nem illő fekete irigység... :roll:

Haj, az első tali... kriszana meghívása.. először el se mertem hinni..

Aztán
- a moziban, mikor először szólítottak a fórumos nevemen, és Ana így mutatott be a többieknek...
- az a beszélgetés a Mekiben... Annyi , a többieknek triviális, de nekem totál új infó hangzott el, csak kapkodtam a fejem..
- az emberek: Ana, Dodiee, Rayan, Brisa, Laurelen, _Neo, Morgana, Míriel.. és hadd ne soroljam...

Azután következő nap a Fantomnézés!!!!

ŐRÜLET VOLT!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177200 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177190 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: A Föld-idézet hatalmas =)))

Bakker, az első talik! Ó, mij jóleső nosztalgiával gondol rájuk az ember! Eia: köszike, hogy felidézted =) Filmes tali =))) Tök jó, hogy szinte majd mindenkire emlékszem, mikor jelent meg először =))) Suhi: Ne hagyd ki kedves társaságunkat =)

ÉS LAMORAK: Akkora parti lesz, hogy mégebb =PPP
Maj' együtt "szomorkodunk" veled =D
Csak hogy vidám legyél:
www.funpic.hu/fun-bin/picview.cg ... 9&kateg=ad
www.funpic.hu/fun-bin/picview.cg ... 8&kateg=ad
www.funpic.hu/fun-bin/picview.cg ... 8&kateg=ad

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177171 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Suhifarok írta: Sziasztok!

Nem akarom senkik beszélgetését félbeszakítani, csak feltennék egy egyszerű, ártatlan kérdést. Ti, hogy kezdtétek az ismerkedést? :wink:
Én a "csendesen-meghúzódom-a-háttérben" fajtához tartozom, remélem értitek, de szeretnék beilleszkedni közétek, amibe persze a talik is beletartoznak. De akkor se tudnám megcsinálni, hogy csak úgy hipp-hopp elmenjek egy talira teljesen ismeretlenül. :oops: Nem tehetek róla ilyen a természetem! Segítsetek!! Mondjátok, meséljétek el, TI HOGYAN KEZDTÉTEK???


Suhi :wink:


Mondjuk kezdésnek gyere el a szombati Tolkien-klubba :) A társaság nagy része biztos ott lesz, sok érdekes arccal találkozhatsz.


Igen, gyere Tolkien Klubra--gyertek minél többen, meg utána az összevont MTT-s szülinapi buli(k)ra is (már akit nem zavar a szivarfüst--évente egyszer a születésnapomon igazán hasonlóvá válok Churchillhez, é szivarozom :) ).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177158 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elanor: apuci drukkol neked!! :wink:

Suhi: Én először az alapító ülésen találkoztam az emberkékkel,
de úgy nem voltam szerves tagja a csapatnak, hanem
folyamatosan egyre többször mentem el talikra...
De gyere el, nézd meg, hogy tetszene neked, ha egy ilyen
kis társasághoz tartoznál. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177150 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Suhifarok írta: Sziasztok!

Nem akarom senkik beszélgetését félbeszakítani, csak feltennék egy egyszerű, ártatlan kérdést. Ti, hogy kezdtétek az ismerkedést? :wink:
Én a "csendesen-meghúzódom-a-háttérben" fajtához tartozom, remélem értitek, de szeretnék beilleszkedni közétek, amibe persze a talik is beletartoznak. De akkor se tudnám megcsinálni, hogy csak úgy hipp-hopp elmenjek egy talira teljesen ismeretlenül. :oops: Nem tehetek róla ilyen a természetem! Segítsetek!! Mondjátok, meséljétek el, TI HOGYAN KEZDTÉTEK???


Suhi :wink:


Mondjuk kezdésnek gyere el a szombati Tolkien-klubba :) A társaság nagy része biztos ott lesz, sok érdekes arccal találkozhatsz. Aztán gyere fel a chatre néha, gyere el minél több talira, és így tovább :)
Én Brisa unszolására mentem el a második Kószatalira, előtte már egy ideje írogattam a Fórumra.

Elanor:
HAJRÁ, MENNI FOG! CSAK JÓ OLDALRA ÜLJ AZ AUTÓBAN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177149 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta: csöndben meghúzódva kéjek egy kisz ungabungát holnapra.... akkor lesz a vezetés vizsgám.... 8O


Hetvenkettes rózsaszín UNGABUNGA, ELANOR!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177148 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem népek!

1 db Várgesztesi férőhely átadó valakinek, aki nem tudta befizetni/csak most jutott eszébe, hogy szivesen menne ő is.
2800 FT (kaja nélkül, ágynemüvel 2 napra, diákigazolvány nélkül)
De ha valaki diák, akkor természetesen azt a 400 Ft-ot elengedem neki.
Jelentkezni nálam lehet priviben vagy e-mailen, esetleg telefonon.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177144 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Suhifarok: Én közel 2 évi csendes fórumozgatás után (semmi cset) Hirtelen Felindulásból Elkövetett Tettcselekvés révén "léptem ki a fényre".
S azóta is bőszen járkálok mindenhova (ha időm engedi). Szóval fel a fejjel gyere nyugodtan el egy talira, s ott megismersz pár embert, a következőn mégtöbbet etc...
Hajrá! szánd el magad!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177141 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Suhi drága :D Ahogy Ery mondaná: Csak semmi nyugalom! mindenki őrizze meg a pánikot! Tessék csak hipp-hopp talira menni... figyelmedbe ajánlom a még szervezés alatt álló győri talit.. :twisted: :mrgreen: Engem már ismersz vmennyire, nem? (jó, ez szemétség, mer én úgyse jutok el pestig még egy jó darabig)
Nekem a zelső talim az első és egyetlen filmes volt. Hála Erunak, csak heten voltunk vagyis kis, családias hangulat (Belaego, Gillz, Rayan, Nyulhopsz!(mit Mutter) , Míriel valamint Dín amikor beugrott ). Aztán persze a második talimon már kicsit változott a helyzet. Első kószatali, Msz, 30 fővel... Ott is szinte mindenki ismeretlen volt.. zal tessék menni mindenhova.. :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177133 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szvsz mindenki ilyen "hipp-hopp csak úgy elmenéssel" kezdi... :wink: Nekem pl a vöröskővári tali volt az első, 2002 júniusban, ha jól emlékszem... Előtte volt 1-2 tali, amire nem tudtam menni, mivel ugye vidéki vagyok... és kb 2002 januárban kezdtem fórumozni... de akkoriban még csak havonta max egyszer volt tali, nem úgy, mint most...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #177130 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Suhifarok írta: Sziasztok!

Nem akarom senkik beszélgetését félbeszakítani, csak feltennék egy egyszerű, ártatlan kérdést. Ti, hogy kezdtétek az ismerkedést? :wink:
Én a "csendesen-meghúzódom-a-háttérben" fajtához tartozom, remélem értitek, de szeretnék beilleszkedni közétek, amibe persze a talik is beletartoznak. De akkor se tudnám megcsinálni, hogy csak úgy hipp-hopp elmenjek egy talira teljesen ismeretlenül. :oops: Nem tehetek róla ilyen a természetem! Segítsetek!! Mondjátok, meséljétek el, TI HOGYAN KEZDTÉTEK???


Suhi :wink:


Én speciel szept 30.-án csatlakoztam, noha azelőtt is látogató voltam. Aztán okt. 23-án mentem el egy győri talira, ahol nagyon jól éreztem magam, és mindenki nagyon kedvesen fogadott, noha soha senkit nem láttam azelőtt. Szal, "hipp-hopp" mentem el a talira, akit ott megismertem, azzal addig csak a a fórumon vagy a chaten találkoztam... s azóta biz' nem egy embert (tündét, hobbitot, nazgúlt, orkot... :twisted: ) mondhatok jóbarátomnak...
Szal, ez ne aggasszon!
Mondjuk a "csendes háttér" csak akkor a stílusom, ha épp olyan kedvem van, de sztem nem lesz gubanc:)))
Úgyhogy nyugi!
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.024 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére