BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #175618 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv, Suhi!!!!

Én, nem tudom, miért, gondoltam, hogy lány vagy, és ha már (nevedből ítélve) szereted a lovakat, nézz be a Vegyes/Állatbarátok-topicba, ott éppen pacikról csevegünk. :wink:

Örülni fogunk Neked!


Brisa egyébként nemcsak hogy lány, de az egész csapat mindig készen álló pszichológus főangyala...


:D

Egyszóval: ÜDV KÖZTÜNK!!! :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175602 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Suhi!
Isten hozott!!! :D Azt hiszem a legjobb helyre keveredtél!
[size=9:3eykmt9z]Én is azért járok ide, mert nem sokan értékelik Tolkien- Gyu mániámat... [/size]És tényleg nyugodtan irogass a topicokba, mert ha csak olvasgat az ember attól még nem lesz igazán tag :wink:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175592 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lány :) Te? (hülye kérdés hülye kérdést szül :D )
Amúgy köszi neked is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175584 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igaza van Maunak. Kérdezz bátran.

Egy hülye kérdés: te fiú vagy, vagy lány? :oops:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175581 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia!!

Köszönöm a biztatást, majd igyekszem :D :D Most az egész hetemet széppé tetted!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175569 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia!

Üdv itt a fórumon. Szerintem merjél nyugodtan belefolyni a társalgásba, kérdezni és talikra járni :) – mert az MTT az már nagyon régen túlnőtt a csak-fórumos társaság szintjén. Szóval kérdezz bátrn, senki nem fogja leharapni a fejed :D

Navaer:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175566 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

A legnagyobb mértékben új vagyok és a legnagyobb mértékben tanácstalan. Most regisztráltam (kb. 10 percig holt ideg voltam, mert nem jött az aktiváláshoz szükséges e-mail :oops: ) Nagyon szeretem Tolkient, de a környezetemben senki nincs aki annyira szeretné, mint én. Az édesanyám olvasta ugyan A Gyűrűk Urát (csak egyszer :) , de ennyiben ki is merül a Tolkien-tudománya. Annyira boldog vagyok, hogy sikerült regisztrálnom magam, és nagyon remélem, hogy be tudok illeszkedni közétek. De -ismervén magam- ez a segítségetek nélkül nem fog menni. Borzasztóan örülnék neki :D ha írnátok nekem, ezzel is megkönnyítve a dolgomat, mert mire én bele merek szólni a beszélgetéseitekbe...
Addig is sziasztok, remélem nem suhantok el a soraim fölött, és ha válaszoltok, azzal az életemet teszitek édesebbé!!! :)

[/code]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175509 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: Hali!
Fontos kérdésem lenne:Lehet már tudni valamit a táborról???Leginkább arra lennék kiváncsi mikor lesz?


Nézz el a Magyar Tolkien Társaság -> MTT tábor 2004 topicba

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175507 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali!
Fontos kérdésem lenne:Lehet már tudni valamit a táborról???Leginkább arra lennék kiváncsi mikor lesz?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175418 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elodyke: ezeket honna szerezted?

Egész jó némelyik... ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175414 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
lehet hogy ez OFF de talaltam egy par jo kis dalt

www.tar.hu/elodyke/Legolas_s song of the Sea EN.mp3
www.tar.hu/elodyke/Ai_Laurie_lantar.mp3 <- ezt meg le lehetne forditani
www.tar.hu/elodyke/Snow-white.mp3
www.tar.hu/elodyke/Song of Durin.mp3
www.tar.hu/elodyke/Song of Galadriel.mp3
www.tar.hu/elodyke/Tuor's song.mp3 lehet hogy ez OFF de talaltam egy par jo kis dalt

www.tar.hu/elodyke/Legolas_s song of the Sea EN.mp3
www.tar.hu/elodyke/Ai_Laurie_lantar.mp3 <- ezt meg le lehetne forditani
www.tar.hu/elodyke/Snow-white.mp3
www.tar.hu/elodyke/Song of Durin.mp3
www.tar.hu/elodyke/Song of Galadriel.mp3
www.tar.hu/elodyke/Tuor's song.mp3

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175402 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj, emberek, észveszejtően hiányoztatok!
A suliban nincs mostmár net, és nem tudok írni :( De tudjátok, hogy nagyon sokat gondolok rátok...ja, és szombaton találkozunk! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175173 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen mindenkinek, nagyon!!! Hálisten nagyon jól sikerült és remélem felvettek. :)
Igen, ittam teát, és nagyon jot tett. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175138 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: OFF:

Kérhetek holnapra egy kis Ungabungát, mert holnap megyek felvételizni a konziba (zeneművészeti szakközépiskola délutáni zeneóóráira) és szeretném ha sikerülne. :)

ON


Hajrá nagymami!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175111 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: OFF:

Kérhetek holnapra egy kis Ungabungát, mert holnap megyek felvételizni a konziba (zeneművészeti szakközépiskola délutáni zeneóóráira) és szeretném ha sikerülne. :)

ON


Sok szerencsét!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175064 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Veled vagyok Majdnemmami!! :wink: :D

Emlékeztetőül:

Beleg Cúthalion írta: Nem akarok veszmadar lenni, de eddig az elmult 5 napban osszesen 4 ember jelentkezett a szinhazlatogatasra. :idea:

Szurke Gandalf
Kriszana
Cueddo
Nolindir

Ez most komoly? :?
Jo tudom, van meg ket het marc 5-ig, ugyhogy remelem senki nem felejti el addig aki jonni akar hogy jelentkezzen emailben nalam!
Egyebkent ugy nez ki akkor hogy a 26-28-i hetvege lesz, merthogy a 12-14-i hetvegen Vargesztesen vagytok (vagy hol).

Szoval varom a tovabbi jelentkezoket!


"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175021 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hegyirabló írta: :clown: :cooljump: :bounce: :cheers: :dance: :hello: BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES SZÖKŐNAP NEVŰ FÓRUMOZÓNAK! :hello: :dance: :cheers: :bounce: :cooljump: :clown:


Kacc.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MINDENT BELE, FIÓKA! VELED VAGYUNK!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175016 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:clown: :cooljump: :bounce: :cheers: :dance: :hello: BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES SZÖKŐNAP NEVŰ FÓRUMOZÓNAK! :hello: :dance: :cheers: :bounce: :cooljump: :clown:

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #175005 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Kínai Néphadsereg egyévi "össztermését" Fiona!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174995 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: OFF:

Kérhetek holnapra egy kis Ungabungát, mert holnap megyek felvételizni a konziba (zeneművészeti szakközépiskola délutáni zeneóóráira) és szeretném ha sikerülne. :)

ON


HAJRÁ FIO! :bounce: Indulás előtt igyál egy szerencsehozó teát :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174994 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ungabunga, majdnem-lányom! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174960 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
akkor hajrá és a sárkány jóakarata legyen veled!!! :twisted:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174944 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
!kérek Ungabungát Fionak. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174943 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF:

Kérhetek holnapra egy kis Ungabungát, mert holnap megyek felvételizni a konziba (zeneművészeti szakközépiskola délutáni zeneóóráira) és szeretném ha sikerülne. :)

ON

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174866 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta:

Ringbearer írta: Jah, egy hosszú éve... én a sci-fi nap óta ismerlek,
picinyke feleségem, jó, hogy velünk vagy! :wink:


jaj, én is emlékszem ám arra a napra! amikor hárman vártunk együtt üres óráinkban :D jó is volt az... *kitöröl egy könnycseppet a szeméből*
drága szüleiiiim!!! :D


Mama.........

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174649 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: Jah, egy hosszú éve... én a sci-fi nap óta ismerlek,
picinyke feleségem, jó, hogy velünk vagy! :wink:


jaj, én is emlékszem ám arra a napra! amikor hárman vártunk együtt üres óráinkban :D jó is volt az... *kitöröl egy könnycseppet a szeméből*
drága szüleiiiim!!! :D

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174647 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy (számomra) fontos bejelentést kell tennem. 8)
1800!!! :dance: :hello: :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174620 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah, egy hosszú éve... én a sci-fi nap óta ismerlek,
picinyke feleségem, jó, hogy velünk vagy! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174572 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta:

Telcontar Léli írta:

Nilraen írta: EMBEREK!
KI VOLT AZ AKI MA 14 ÓRA KÖRÜL UNLESS NÉVEN VOLT FENT A CHATEN?????????????
FONTOS LENNE.....

Nahy

ő egyenlő Nahryien-el?


igen

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174571 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:

Nilraen írta: EMBEREK!
KI VOLT AZ AKI MA 14 ÓRA KÖRÜL UNLESS NÉVEN VOLT FENT A CHATEN?????????????
FONTOS LENNE.....

Nahy

ő egyenlő Nahryien-el?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.175 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére