BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 9 hónapja #158824 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta:

Namarie írta: ...hárfateád...


Hárfa-tea? biztos valami ír találmány...(hihi) :mrgreen: :up:


Nem, az mennyei... :P amúgy mint köztudott jól tudok gépelni. HárSfatea akart lenni.. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158821 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta:

Arden Borough írta: ...a Cucc egyetlen Istene...


[size=9:202mkvzl]De akkor talán kis i-vel kéne írni, nem? :roll: [/size]

lehetéges...a Cucc világ kapcsán mg nincs kidolgozva az istenek panteonja szal ez még kérdéses...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158812 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: ...a Cucc egyetlen Istene...


[size=9:1rx1roxp]De akkor talán kis i-vel kéne írni, nem? :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158801 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: ...hárfateád...


Hárfa-tea? biztos valami ír találmány...(hihi) :mrgreen: :up:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158796 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyógyulj meg Ryana!!
a cuccok ereje legyen veled és a Cucc egyetlen Istene vigyázzon egészségedre!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158791 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana, küldöm feléd! Gyógyulj meg mielőbb! Ha van otthonbodza- vagy hárfateád, igyad szorgalmasan, mézzel, ha szereted!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158788 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeretnék kérni egy kis pozitív energiát... Ha esetleg van vkinek fölösleges...
Ha így folytatom, az a maradék pici kis agyacskám is kifolyik az orromon...
*hapci*
(Tesco gazdaságos papírzsepi rulz... :dead: )

Ja, és milyen az a csigabigagyereki? :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158785 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Friss finom kecsketej rulz!!a tehenét nem cseretem annyira de még az is 100szor jobb mint a bolti löttyök...
amugy meg alapitsunk bölcsit neovan és namarievel!! :lol:

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158773 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De ha elolvassátok tolkienbá életrajzát akkor is sok sok mindent megtudhattok a doloról.
Én megrpobálom megnézni. Kiváncsi leszek rá, hogy mit mondanak mire.. (azt tudom, hogy Samu egy angol katona után lett mintázva)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158772 Írta: Luthien Tindómerel
Luthien Tindómerel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi!
Van itt valaki Hajdúböszörményből vagy környékéről? :?:
Tök egyedül vagyok itt Gyu-fan és szinte mindenki kiröhög. :evil:
Bocs az önreklámért, de ha valaki tényleg aközelben él, akkor írjon!!!!!! :!:
:arrow: avrildax@freemail.hu
Bye!!!!

i believe in you
i'll give up everything just to find you
i have to be with you to live to breathe
/Evanescence/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158740 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Léli: jó szórakozást a játékhoz! (és sok helyet a gépeden :) ) Gratula hozzá!
Majd meséld el, hogy tetszett! És nem lelőni a RotK-poénokat!

A hely ugyan megvan, csak a video kártyám túl elavult, és így m,ost nem hajlandó elindulni :cry: :cry: :cry: :cry:
/me -nek sürgősen keresnie kell egy normális videokártyát, mielőtt beleőrül :x :evil:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158737 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:ta2fgrqj]Sil csendesen megjegyzi, hogy van ám olyan oldal, ahonnan ezeket a mindenféle játékokat le lehet tölteni, ha van valakinek elég helye a gépén... Meg a zenéket, meg a filmeket...[/size] :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158735 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: A GYŰRŰK URA - A TÖRTÉNELEM TÜKRÉBEN
December 15-én, hetfon, este 9-kor, National Geographic

Böhöhöööö...
Én akkor növényszervezettan zh-t írok... :roll: :evil:

Léli: A MÁZLISTA ÜGYES EMBER!!! SÁRGULOK!!!! :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158733 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Cuppanjatok a tv-re:

A GYŰRŰK URA - A TÖRTÉNELEM TÜKRÉBEN
December 15-én, hetfon, este 9-kor, National Geographic

Középfölde mítikus világa vajon miként kapcsolódik a mi jól megszokott hétköznapjainkhoz? A műsor filmrészletek bemutatásával és ezek valós történelmi eseményekkel való párhuzamba állításával lebbenti fel a fátylat a mélyen a lelkünkbe hatoló trilógia sikrességének titkáról.

A szereplőit és eseményeit Tolkien Középföldéről szóló könyvéből kölcsönző film a világtörténelem nagy hőseivel és híres történelmi eseményeivel von párhuzamot. A történetben olyan részletekre is fény derül, melyek a történelem forgószínpadának egyes szereplőit - köztük Willam Wallace-t, I. Erzsébet királynőt és Theodore Rooseveltet - merőben új fényben tüntetik fel. A Gyűrűk ura trilógiában Gimli szerepét játszó John Rhys-Davies által vezetett műsorban az Amerikai Polgárháború és az agincourt-i csata legérdekesebb pillanatai is megelevenednek.

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158728 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: Bi Biiiiiiiíííííííííííí
nekem minden pánteken csak három orám van és most meg a jövö héten csak 2 lesz megtartva :D :lol: :)


nekem meg mar nem is leeesz... bibibiii
be sem kell jarnom, csak hetente 1x ßPPP

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158726 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Emberek!

Mit szólnátok este egy 'csigabigagyereki' stílusú chat-partyhoz?
:evil3:



Részemről vissza az egész...

Vendég jelentkezett be estére. De Ti azért bulizzatok!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158702 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek!

Mit szólnátok este egy 'csigabigagyereki' stílusú chat-partyhoz?
:evil3:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158701 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta: Itt van!! A kezemben!! Végre megérkezett a RotK játék!! Meg a Danubiustól még a sapek meg a "póló" meg a kitűző!! :bounce:


Sonica türelmetlenül topog, és elindul a posta felé, mert a munkahelyi postafiók címére kérte a csomagot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158696 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: jó szórakozást a játékhoz! (és sok helyet a gépeden :) ) Gratula hozzá!
Majd meséld el, hogy tetszett! És nem lelőni a RotK-poénokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158695 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt van!! A kezemben!! Végre megérkezett a RotK játék!! Meg a Danubiustól még a sapek meg a "póló" meg a kitűző!! :bounce:

Elmondom, mert aranyos volt, hogyan érkezett meg. 3/4 10-kor szép békésen reggelizek, apu meg már a kávéját iszogatja a szobában. Aztán csöngetnek (ilyenkor ki lehet?). Apu kinéz: jé, egy teherautó. Én azonnal asszociáltam, tuti egy csomaagküldő lehet. Gyorsan berohanok a szobába, apu már kinnt van. Igen, a DHL csomagküldő volt! És elkezdtem ugrláni, hogy "Megjött! Megjött!" :D Aztán apu átvette a csomagot, belépett az ajtón, és azonnal eléálltam: "Ugye nekem jött?" "Igen" És kivettem a kezéből a csomagot, é stök jó, most itt van! :D Úgyhogy már megyek is feltelepíteni :D :wink: 8)

[size=9:w5ch0ojb]Ha este a chatről késnék, akkor valaki csörögjön rám, feltehetően a játékban leszek elmerülve...[/size]

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158659 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nasm valódi tehéntejet már ittam.
Amugy azt azért frralják fel, hogy a bacik kimenjenek belőle..
Én olyat ittam ami a tehénkéből jött ki, és nem volt forralva persze csak kosolthattam mert "jaj kislányom ne igyál így belőle hát beteg leszöl"

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158656 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt nézzétek meg!
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... df8449ad38

:dance:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158654 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valódi kecsketejet ittaok már? És kecsketejből készült körözöttet evett már valaki? Na az überel szerintem mindent. és még egészséges is.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158652 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi házi tejet szoktunk venni.
IGAZI TEHÉN IGAZI TEJE!
Nagyon fincsi frissen felforralva.Meg a pilléje!Nyami.Még forralatlanul nem kóstoltam.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158640 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én remélem, hogy nekem nem lesz suli.. ugyanis arra a napra nincsen igazolásom!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158634 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namaire, Fim: üdvözöllek a Beszélgetős Bölcsiben :D :mrgreen:
Nekünk mind a 6 óra meg lesz tartva (ugye?), de szvsz rövidítve... :roll: (legalábbis nagyon remélem)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158629 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
mi is belesétálunk a reggeli ital csapdájába.. 3 liter volt itthon belőle, azt hiszem gabonapehellyel eték meg a kicsik, de ennyire vízízű izét én még nem ittam. (amugy ez valami auchanos bigyo vot)


Ja és szeretném a segítségeket kérni!
a tink.fw.hu
oldalon nem műkődnek a linkek, pedig az oldalak elvileg fent kéne legyenek. Megtudja nekem mondani valaki miért nem műkődnek (és a nyitóoldalakon mért nem hozza le a képet, az elsőn egy gyűrűversnek a második egy mozgó gyűrűnek kéne lennie)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158622 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
bibibíí nekem meg egy sem....csakhogy cukkoljalak Benneteket..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158619 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bi Biiiiiiiíííííííííííí
nekem minden pánteken csak három orám van és most meg a jövö héten csak 2 lesz megtartva :D :lol: :)

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158610 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ako mostmár megvan kinek az óráit paszolták át hozzánk .
Mivel nekem meg betettek jo párat !
Nya nem baj ... legalább kevesebb lesz a villanyszámlánk , mert nem nagyon jövök Netre ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.376 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére