BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #148336 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D (olyan Ryana-szintű - mármint hosszúságban. Nem kell aggódni.)

[size=9:jjwx7ry4]boccs Eia szívem :) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148335 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148331 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148330 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:1x32t78f]Rogue-nak rövid a haja...Váááá! :oops: :roll: De állítólag jó... :) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148323 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rogue nagyon-nagyon szépen köszöni nektek, de nem jön össze...mint ahogy azt a gondolatokba beírtam, 18 éves kromig, azaz kb még másfél évig nem mehetek sehova éjjel. Pussz.

Amúgy farsang mikor lesz? Vagy valami más tali? Mindegyiket meg fogom kérdezni, aztán vmelyikre csak elmehetek.
Hogy hol lakom? Messsze.
Most itt leszek 1 órát :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148234 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
most lesz hamarosan nálunk a diákdirikampány a suliban és a b-sek felvetették hogy legyen a nevük Tescobász... na erre hát nem a tábor jutott az eszembe ahol közeli ismerettséget köthetünk gyakran a tesco-kolbászokkal...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148213 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jelentem, hogy elkészülz honlapom, a Hia qi Mau Online új verziója és fenn van a fórum és néhány kép megaz éppen aktuális Első nap, úgyhogy ezennel ünnepélyesen rászabadíto atársaságot a Lapra. ne kíméljétek.

A cím.
www.hiaqimau.tk

--Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148211 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én szerencsére jó szülőkkel vagyo megáldva (illetve szülőpótló egyénekkel :/ de ebbe most nem megyek bele :) ), csak azt nem bírják elviselni, hogygha nem tartom a időpontokat és hagyom őketaggódni mondjuk ezt meg is értem vhol (most pl. nov. elejéig el vagyok tiltva a taliktól egy igen durva késésem miatt, kivéve ősziszüntében kettőre elmehettem, mertaz még sztük is nagy kegyetlenség lett volna egész ősz szüntébe otthon rohadni amikor szte minden idmet veletek töltöttem volna :) )

Üdv:
--Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148206 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen,engem például semmilyen MTT-s összejövetelekre se engednek,kizárólag a győri talikra(3 naposra hosszas könyörgés után),m,ert hogy nem ismerem eléggé ezt a társagásot....mert a szülők persze sokkal jobban tudják,hogy én kit mennyire ismerek. És hiába mondok bármit,nem mehetek és kész,esetleg egy ,,talán majd legközelebb''-bel elintézik.....

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148202 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
aszem természetes , hogy a szülök igy állnak egy társasághoz , ahol sok az idegen számukra.
Nemcsak MTT de más esetben is igy van ez , és ez természetes.
Persze van aki tulzásba viszi , de ez más kérdés.
Általában az is nagy szerepet játszik szerintem a nem engedemben , hogy itt elég sokan csak NET-en tartják a kapcsolatot , és ugye elég sokak számára a Net-en levö emberke része másnak adja ki magát , mint aki valojában. / ezért nem jo megoldás sok esetben egy email amiben bizonygatják , hogy mi jok vagyunk stb stb . /
MIndenre van megoldás , de nem az , hogy: Szökj el... vagy : igyis ugyis jösz...
Ezzel csak rontani lehet a dolgon .
A legbiztosabb modszer , ha olyan ember kiséri el és lesz vele , akiröl a szülök tudják hogy megbizhato , akiket nem árt ha ismernek is , sé nemcsak a hangját hallják pl. hanem találkoztak is esetleg vele ! / nem árt ha többször is /
A szülök nagy részénél irhat akármilyen hiresség vagy komoly ember levelet , nem hiszem hogy az helyetesitheti azt hogy:megbizom benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148194 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálam se az a baj, hogy az MTT egy rossz társaság...
ezzel zsarolnak, hogy tanuljak jobban.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148182 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lamorak írta: Írjon a vezetőség kikérőlevelet? (mellétehetem az önéletrajzomat, h lássák, h komoly ember vagyok...)


Szerintem itt nem az a baj, hogy a szülők nem akarják rossz társaságba engedni a gyereküket, egyik szülő se gondolja, hogy az MTT valami züllött banda (szvsz), hanem az, hogy későn ér véget, és nincs egy megszervezett hazamenetel, a legközelebbi közlekedési csomópontig, és a szülők féltik a gyereküket késő este kószálni a kihalt utcákon...

Persze ez így furán hangzik, de a szülők akkor is így gondolkoznak, mert van olyan család ahol nincs kapacitás arra, hogy 11-12 körül kiruccanjanak kocsival a bulizó gyerekükért...

Sokaknál akadály ez. Főleg a világvégénlakóknál :roll:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148160 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Írjon a vezetőség kikérőlevelet? (mellétehetem az önéletrajzomat, h lássák, h komoly ember vagyok...)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148156 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm...
Lányrablás...
Ilyet is rég csináltam már... :mrgreen:

De jó móka :D (pláne, hogy segítünk Roguenak)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148155 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja odamegyünk aztán elrángatunk!!!
Felveszónk a hátunkra és elhrabolunk-) (hol is laksz?-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148154 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Hát ez az.....Nem mehetek szerintem.


Ez nem lehetőség kérdése...
JÖSSZ!!!
Ha akarsz, ha nem...
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148153 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elkérjelek? Komolyan felhívom az őseidet ha kell-) Van már benne gyakorlatom-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148151 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ez az.....Nem mehetek szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148150 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyere helowínra!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148142 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kezdek beteg lenni...meg dep...*szipp*
Naggggggyon hiányoztok, kell keresnem egy jó verset, mert saját szavaimmal nem tudom kifejezni.
Pussz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148135 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nimrodel: Hmm... Jól hangzik... :D

Konkrétan mire gondolsz?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148134 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Juj te is bekaprad ezt a betegséget? Az egyik osztálytársam is ezért hiányzott két hétig.. (iiletve csak egyig mert az almult hét szünet volt)
Amúgy jó, hogy meggyógyultál!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148132 Írta: nimrodel-16
nimrodel-16 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZIASZTOK!
ha valaki szereti a természetet, és szeret kirándulni, és hajlandó ennek érdekében időt is áldozni rá, az írjon nekem a wood-stone@freemail.hu-ra.Mert olyan embereket szeretnék összeszedni, aki ilyen beálítottságúak, és jártasak egy kicsit a Gyűrűk Urában is.Dunántúliak jobb helyzetben vannak.
Ha nem veti meg a kihívást, kilómétereken át való gyaloglást akkor feltétlen írjon.
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148130 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Örülök, hogy meggyógyultál! További jó egészséget!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148122 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok,

csak beköszönök, hogy itt vagyok, másfél hét betegszabi után, és örülök, hogy megint virtuális társaságotokban lehetek... :dance: :dance:

Nagyon-nagyon rossz volt antibiotikumtól lebutítottan szunyókálni naphosszat :evil: persze be sem akartam venni a gyógyszert, de amikor úgy éreztem, hogy késeket forgatnak a torkomban minden egyes nyelésnél, úgy döntöttem, most jobb az "orvostudományra" bíznom magam...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148081 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

elf írta: NA persze most apám kihozott egy filmet, ami kapásból a 'KEdvenc filjeim lista' élére hágott nálam, a címe pedig Donnie Darko. LEhet, hogy y-nal kel írni, most nem tom így hirtelen :roll: . Mindenesetre nagyon megrázó, és tényleg... szal meg kell nézni, aki csak teheti.


Miről szól?
Engem anno érdekelt, de aztán elolvastam a bontását a pestiestben, és nem volt túl szimpi... :roll:
Nekem, egy olyan amerikai horrorakciótinibaromságnak tűnt.
De NEM LÁTTAM, és ezért érdekelne egy olyan ember véleménye aki igen :)


Hát én láttam a Donnie Darkot...Nekem nem volt könnyen emészhető film, gondolkodni kellett rajta :roll: Mikor kijöttünk a moziból, azon vitatkoztunk, hogy végülis mi volt a sztori lényege. Én arra jutottam, hogy a srác kapott 28 napot, hogy kiélvezze az életet, tegye azt, ami jólesik (és mellékesen volt néhány jócselekedete is). Az a nyúl elsőre baromi ijesztő volt :eek2: Ez volt a film poszterén is. És a végén kiderült, hogy csak egy szimpla jelmez...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148067 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
EMbörök lenne még egy óriási kérdésem/kérésem.
Mivel a nyamvadék tékákban nem lehet megszerezni a régebbi filmeket, ezért tégedeteket kérdezlek meg róla, kinek mije van meg. Most éppen Sean Astin filmek után kutakodom, de a régebbi Johnny Depp filmek meg (mindenféle) filmek érdekelnének.. Cserébe én is tok nektek másolni, vagy kőcsőnadni!!!
(ez mostan nem hírdetés vagy ilyesmi de már nagyon meg akarok nézni pár filmet és lassan a háti videótékánkban nem lesznek olyanok amik érdekelnek,pedig van vagy 600 kazink..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148059 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

elf írta: NA persze most apám kihozott egy filmet, ami kapásból a 'KEdvenc filjeim lista' élére hágott nálam, a címe pedig Donnie Darko. LEhet, hogy y-nal kel írni, most nem tom így hirtelen :roll: . Mindenesetre nagyon megrázó, és tényleg... szal meg kell nézni, aki csak teheti.


Miről szól?
Engem anno érdekelt, de aztán elolvastam a bontását a pestiestben, és nem volt túl szimpi... :roll:
Nekem, egy olyan amerikai horrorakciótinibaromságnak tűnt.
De NEM LÁTTAM, és ezért érdekelne egy olyan ember véleménye aki igen :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148030 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, hogy nem sok embert izgat, de a mobilom ideiglenesen magához talált térni, úgyhogy újra el tudtok érni a 0630/415 92 04 számon.
Pussz, Gal

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148022 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok,

a POTC-t már én is megnéztem pár hete és szerintem hihetetlenül yoo volt. Őszintén szólva rosszabbra számítottam, hiszen egy kalózos filmtől - még ilyen jó színszekkel is -, zombi kalózokkal stb. nem várhatok egy lehengerlően yoo filmet. De valahogy gyáltalán nem zavartak ezek a csontvázas effektek:), szóval ez minden elképzelésemet felülmúlta és tényleg, régóta láttam már ilyen jó mozit. NA persze most apám kihozott egy filmet, ami kapásból a 'KEdvenc filjeim lista' élére hágott nálam, a címe pedig Donnie Darko. LEhet, hogy y-nal kel írni, most nem tom így hirtelen :roll: . Mindenesetre nagyon megrázó, és tényleg... szal meg kell nézni, aki csak teheti.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.549 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére