BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 11 hónapja #146468 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szeaaa! :D Jajj, Estel, nagyon hiányzol! Miért nem jössz Győrbe? Nem tudom, hogy én megyek-e, de van rá esély. Képzeld, múltkor 8 órát aludtam. Ez már teljesítmény mostanában. Végig fogom aludni a szünetet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146467 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia, dédunokám! :D Te is hiányzol nekünk! :( Mizujs? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146466 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jahhj, bocsánat Alyr, de nem tudtam chatre menni...csak már annyit sem volt időm beírni, hogy "nem tudok a chatre menni." Van itt valaki? Eia utálja, ha szétchateljük a topicját, de élő szóra vágyom :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146452 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halloween- helyszín ügyben sajna nincsenek jó híreim. Utánanéztem, és úgy 100000-nél kezdődik a dolog… hm.
A legjobb az lenne, ha valaki, akinek van Budapesten (vagy a környékén) egy háza, egyszer csak azt mondaná, hogy menjünk hozzá, de ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. Vagy mégse??? *reménykedik
Nos akkor akik eddig jelentkeztek:

Dodie
Rabyn
Arden
Ryana
Silmeniel
Finwe
Laurelen
Kriszana
Finduilas
Adelard
Mogyi

További jelentkezőket és helyszínjavaslatokat/ajánlatokat várok!
Pussz,
Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146446 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A jövő héten lesz időtök feltöltődni, addig meg majdcsak kibírjátok valahogy a holnapi napot :P

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146343 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm a mai vidám délutánt a chaten, nagyon felvidítottattok, igazán rámfért!

És természetesen vonatkozik ez a nap bármely szakára! Jó veletek!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146334 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat, hogy ezzel bepofátlankodom mindenhová, de tudnom kéne, hogy
Kikre számíthatunk Halloweenkor? Nagyon fontos lenne a terem szempontjából!
Kérem az érdekelteket, hogy jövetelüket jelezzék nálam priviben vagy sms-ben ! (0630 415 92 04)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146263 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:
A dogára tanulásról: non scholae sed vitae discimus...
(remélem jól írtam)


Tökéletesen ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146262 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Hát, mondjuk az az igazság, hogy nekem is elkelne a pozitív energia. Kicsit le vagyok fáreadva, inkább szellemileg. Kb. 4 és fél órát tanultam a biosz dogámra, ami kb. 2es lesz... :cry:


Hmmm...
gyere fel a chatre...

A dogára tanulásról: non scholae sed vitae discimus...
(remélem jól írtam)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146261 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rogue: Javítva, lásd lejjebb

I faer guilistad bada aen ellin!

[size=9:3isu9kgk](Újabb kis varázs a bioszhoz... ;) )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146260 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, mondjuk az az igazság, hogy nekem is elkelne a pozitív energia. Kicsit le vagyok fáreadva, inkább szellemileg. Kb. 4 és fél órát tanultam a biosz dogámra, ami kb. 2es lesz... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146259 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Én próbálkozom :D


Köszi...
Remélem használ...
:D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #146258 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, akkor a szokásos gyógyító varázsom:

Alyr, Sil a Rogue/Arwen: im Felagund, telin le thaed. Lasto beth nin, tolo dan nan Galad!

Remélem már jobb... :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146256 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én próbálkozom :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146238 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Folytatva a mások által elkezdettet...
Kérhetek én is némi gyógyító energiát?

Én is, én is! Nekem is! *Sil kortyolgatja a teáját...* :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146232 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Folytatva a mások által elkezdettet...
Kérhetek én is némi gyógyító energiát?
Rájöttem hogy lázasnak lenni nem túl élvezetes...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146176 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már 701 :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146087 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Khm... 700!! :D

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146055 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae-elena/sissee írta:

Fiona írta: Közös DVD nézés???????? Hm... én benne vagyok! Csak hát nem tudom hogy hol nézhetnénk meg... :roll: :) :(
Ha valai megszervezi, akkor szíves örömest elviszem! :)

Videokazin én ugy tudom nincs meg nekem! :)


Te süket lyány, hát dehogy nincs meg.... És a 94-es videóverzió nuku???? Kész múzeumi relikvia :D



Télleg, az őskorból származó eredeti változat!!!!!! :D Jaj, majd el felejtettem!!!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #146054 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Tegnap este Színházban voltam, és egy fergeteges darabot láttam.
Kövekkel a zsebében volt a címe, s a Váci utcában, a Pesti Színházban játszották. Azt gondoltam, hgoy ezt az élményt megosztanám veletek, és szerveznék egy közös kiruccanást a színházba, mit szóltok?
Az időpont:
november 28. péntek 19:00 Pesti Színház
Jegyek ára maximum 1300Ft/koponya.
Pénteken délután 4 óráig várom a jelentkezéseket. Legkésőbb akkor lehet jegyet venni az előadásra.
Ez még a Gyalogg galoppnál is jobb!
www.vigszinhaz.hu/html/kovek.htm

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145986 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Közös DVD nézés???????? Hm... én benne vagyok! Csak hát nem tudom hogy hol nézhetnénk meg... :roll: :) :(
Ha valai megszervezi, akkor szíves örömest elviszem! :)

Videokazin én ugy tudom nincs meg nekem! :)


Te süket lyány, hát dehogy nincs meg.... És a 94-es videóverzió nuku???? Kész múzeumi relikvia :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145959 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelem, figyelem!
Kérem, hogy akinél van kölcsön videokazettám (különös tekintettel a Priscilla, a Sivatag Királynője-re és a LEP-es Fókuszra), az jelentkezzen priviben, mert szeretném végre tudni, hogy mi hol is van pontosan... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145923 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fiona: akkkor rendezz egy gyüjtést , hogy azt is megvásárolhasd :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145916 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közös DVD nézés???????? Hm... én benne vagyok! Csak hát nem tudom hogy hol nézhetnénk meg... :roll: :) :(
Ha valai megszervezi, akkor szíves örömest elviszem! :)

Videokazin én ugy tudom nincs meg nekem! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145903 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oroszlánkirály rúúlz! Főleg a zenéje 8)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145792 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*sóhajtás* légy üdvözölve!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145784 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csendesen meghajol.
- Legyetek üdvözölve! Diego de la Moota vagyok. Ha nem is túl gyakran, de ezentúl én is beleszólok a társalgásba - halványan elmosolyodik, majd a zsebébe csúsztat egy CDt.
- Nekem meg CDn van meg - mosolyogva továbbáll.

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145777 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy érted, Fioéknak? :D
Mert ha nem, akkor félek, nem közöltél új információt... :roll:
;)
[size=9:10z220s5](Még meglátom, a videókazit sikerül-e majd kikönyörögnöm otthon valamelyik közeli ünnepre szóló ajándékként... :hein: )[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145775 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ugy tom , hogy azt extra verzio Videokazin is megvan :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145771 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: nem szeretnél valamikor közös dvd nézést rendezni... :oops: :roll: :)

Nem így kell kérdezni! :D
Hanem: "Ugye nagyon szeretnél valamikor közös dvd-nézést rendezni?" :deal: :lol:
Úgy értem, egy másik Győri talin, amire majd mi is el tudunk menni... :(

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.384 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére