BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 10 hónapja #148007 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Visszatértem! :twisted:

fehér Aredhel írta: Én is most láttam a Karib-tenger...Tényleg szupi volt, főleg Sparrow.Bocsi Bloom rajongók, de Depp volt az isten.

Ebben egyetértünk J.Depp utánozhatatlanul király!!! :D :D
Remélem a 2.3. részben is lesz ilyen jó!! :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147855 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KÖSZÖNÖM SIL!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147854 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: Emlékszem rá, persze, jó kis film volt. :wink: [size=9:v0v8iyg6](Bár legjobban a fővarázslónak az a béna szemöldöke maradt meg... :lol: )[/size]
Íme:
www.imdb.com/title/tt0092239/
És itt a trailere is:
videodetective.com/home.asp?PublishedID=677814

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147853 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom.. Én is kerestem már. DE magyarul sehol semmi.
Az angol cimet meg nemtudom

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147852 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn, én kerestem, de nem találtam semmit! :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147848 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek a segítségetek kérem!!
Van egy filme eléggé régi, kéne a szereposztása.
A film címe a Boszorkányiskola szégyene.
Valaki biztos emlékszik rá, arról szól, hogy egy suliban vannak első vagy másodéves kis boszik s kapnak cicákat is, és van egy szerencsétlen kis boszika akinek semmi se sikerül de végül megmenti a sulit.
Nagyon fontos lenne legalább a főszereplők neve!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147756 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kedves mindenki! lehetséges hogy novemberig nem zaklatom itt a népet.

Kedves valaki! Ezt most azért írom mert elfelejtettem a nickedet ami szégyen :oops: :oops: :oops:
te vagy az aki engem kétszeranniynak néztél mint most vagyok!
De rájöttem valamire a buszon veled kapcsolatban!
Nem Győrben találkoztunk szerintem először!
Jártál Alsóörsön augusztusban??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147695 Írta: fehér Aredhel
fehér Aredhel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is most láttam a Karib-tenger...Tényleg szupi volt, főleg Sparrow.Bocsi Bloom rajongók, de Depp volt az isten.Orlando kárpótol majd minket a LOTR 3-ban, főleg amikor csuklya van a fején,vagy valami olyasmi. :crap:


"I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147588 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek! Bocsánat, ez egy kicsit nem ide vág... de... nos, láttam a Karib-tenger kalózait.... és... Sparrow-Turner fansz of dö vörld, junájt!!!! :twisted: :evil3: :smokin: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147491 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
foggalmam sincs kinek irok de irom.

Figyelj rám te valaki!
te nem vagy senki te valaki vagy valakik számára.
egy fontos ember.

nem tudom mi a problémád de neked csak ki kell nyújtanod a kezedet
hogy a többiek megfoghassák.

nézz vissza és nyújtsd a kezed!!
nekem ez a tanácsom

[size=9:2s1yfwql]Ha nagy hülyeség amit írtam akkor privizzetek nekem és törlöm[/size]

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147454 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi!
Jöttem búcsúzkodni.Ma elutazom,legközelebb asszem hétfőn írok!Legyetek jók(csak ne vigyétek túlzásba).És élvezzétek az őszi szünetet. :wink:

Sziasztok.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 9 hónapja #147428 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147396 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
vigasztalás: én a magam részéröl egy beszélgetésnek vagyok hive , ahol meghallgatod a barátod vagy a "másik felet" , hisz nemcsak mindig egy barát szorul felkarolásra.
Nagyon fontos , hogy érezze , hogy terád mindig számithat , hogy nem akarsz neki rosszat.Ha érzi ezt , ako egy beszélgetés nagyon sokat segit.
És egyébbként minden emebrnek jol esik , ha meghallgatják problémáit , bánatát , és érzi hogy valaki segitö kezet nyujt felé ...
Hát pláne ha ez a segitö kéz egy baráti / vagy több / kéz ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147388 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi, tudom, hogy nem lényeges, de elromlott a mobilom, nem tudom, mikor javul meg.... Addig a 061 252 22 33 számon tuttok elérni, ha vmi csoda folytán otthon lennék... Ja és polgári nevem Rita ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147384 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Huh.
Hát ilyenkor nagyon nehéz. Most a magam szemszögéből mondom, mert folyamatosan egy ember miatt vagyok depis. Szóval ilyenkor nagyobb szükség van egy barátra, mint ahogy akár a szomorú emberke is gondolná. Mert hiába külddel a fenébe, vagy bunkó veled, attól még nagyon szeret, és nem akar megbántani!
Úgyhogy szerintem mondj neki vmi szívből jövőt, és ölelgesd meg! :wink:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147383 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A vigasztalós témához: Sztem ilyenkor mindig hagyjuk az "áldozatot" békén, hogy egy maga dolgozza fel a dolgokat. Ha mindenképpen segiteni akarsz neki, akkor hagyd magára, mert nincs jobb annál mintha egyedül dolgozza fel a vele történteket. Ha segitség kell neki, csak akkor kell bevetni magadat, de akkor is csak finoman.
Általában a barátaimnak vmi baja van, akkor mindig megkérdezem az okát, és hogy nem zavarja-e ha itt vagyok, mert néha ez zavaró lehet az emberkének.

Na jó elég az okoskodásból. :D Remélem nagyjábol megértettétek it akarok... :wink: ha nem ........ mindegy akkor.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147378 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrodel Melian írta: Meg nem erősített forrásból olyan hírt kaptam, hogy valahol Budapesten (talán Ázsia Center, de ez még kevésbé biztos) lehet Egy Gyűrű szerű képződményt kapni. Ilyesmiről ti már hallottatok?


budavarishop.freeweb.hu/
Termékek, egyéb termékek, egyéb rész...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147368 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: ha egy barátotoknak rossz a kedve akkor mivel próbáljátok meg felvidítani?miket mondtok neki?
[size=9:3fdupuyt]bocs hogy új hozzászólásba írom ezt de ha az előzőhöz írtam volna akkor senki se vette volna észre viszont érdekel a véleményetek![/size]

Mikor a környezetemben legutoljára valakinek nagyon rossz kedve volt, és engem ez nagyon bántott (meg őt is, persze), és szerettem volna felvidítani, majdnem elbőgte magát miattam, és közel volt hozzá, hogy kiugorjon az ablakon. És még én akarok pszichológus lenni... :shake:


Meg nem erősített forrásból olyan hírt kaptam, hogy valahol Budapesten (talán Ázsia Center, de ez még kevésbé biztos) lehet Egy Gyűrű szerű képződményt kapni. Ilyesmiről ti már hallottatok?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147333 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez most off, de maj kitörlöm...
Nép!
Szükségem lenne segítségre... fontos! atom.hu/Csiga/csiga.php3?mode=show Csigaderby.. és kéne lökdösni Bigus:)-t.. szeretném megnyerni... ha megtennétek! (olcsó játék hülye gyerekeknek, de naon aranyos szövegei vannak.)
Mindig új böngészőt kell nyitni! (másoljátok ki a címet, különben nem engedi)

Előre is köszönöm,
Eia

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147315 Írta: AnimeGirl
AnimeGirl válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én se nagyon értek a vidításhoz, de egy ölelés tényleg sokat ér, ha nem is vidít, de legalább érzi a másik, hogy mennyire törődsz azzal hogy ő mit érez, és hogy számít neked.
Én mondjuk nagyon szeretek ölelgetni, talán pontosan ezért is, mert az megmutatja a másiknak, hogy mennyit jelent neked ^_^ Szal olyan kis édes gesztus ^_-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147260 Írta: Diego de la Moota
Diego de la Moota válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
<b>Therapy no1:</b>
Elmegyünk valami olyan helyre, ahol csak ketten vagyunk és lehet beszélgetni, (pl sétálni, pub-ba [nem kocsmába!]) és hagyom, hogy beszéljen. Fontos, hogy ne akaszd meg, mert akkor nem biztos, hogy mindent és úgy mond el, ahogy szeretné. A viccmesélés pedig csak pillanatnyi megoldás szvsz. Nem old meg semmit, csak eltereli a figyelmét róla egy pillanatra, de ha egyedül marad, ugyanúgy összezuhan.
<b>Therapy no2:</b>
Sokszor többet ér egy néma ölelés, mint 1000 szó.
De akár kombinálhatod is őket. :)

"Chaotic Evil means never having to say you're sorry"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147247 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Engem egy nagy tál csokival szoktak felvidítani, valamint elkezdenek vicceket mesélni, ha nem sikerül még tovább se felvidítani, akkor kezdenek el kérdezni.
Ha meg valamilyen baja van a barátomnak, akkor végig hallgatom, majd baromságokat mondok neki :lol: Ez általában segít, de nem tudok jól vidítani :?

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147185 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: ha egy barátotoknak rossz a kedve akkor mivel próbáljátok meg felvidítani?miket mondtok neki?
[size=9:172q5y1r]bocs hogy új hozzászólásba írom ezt de ha az előzőhöz írtam volna akkor senki se vette volna észre viszont érdekel a véleményetek![/size]


Hát az attól függ mitől van rossz kedve...
Elhagyta a barátja/barátnője,családi problémák,vagy összeveszett a legjobb barátjával...Nem mindegy.
[size=9:172q5y1r](de ha csak egy kicsit rossz kedve van-nem tudja miért,én elözönlöm kedvenc szinészeinek képeivel az e-mail címét...vagy v.mi ilyesmi...)[/size]
Miért szomorú a barátod?(gondolom ezért kérdezted)akkor talán könnyebben segíthetnénk.Már ha szabad tudni... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147157 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha egy barátotoknak rossz a kedve akkor mivel próbáljátok meg felvidítani?miket mondtok neki?
[size=9:2j5gwcqd]bocs hogy új hozzászólásba írom ezt de ha az előzőhöz írtam volna akkor senki se vette volna észre viszont érdekel a véleményetek![/size]

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146975 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom nem sok embert érdekel ezért írom ide itt talán nem off!
voltam pénteken Dimmu koncerten és nagyon-nagyon jó volt!
beszámoló olvasható Galadh fórumán...
bár az egyáltalán nem adja vissza a koncert hangulatát...
volt ott még MTT-s?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146974 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil, már feladtam a reményt, hogy valaha is nyomdokaidba léphetek.
a szerény nyolcszázse-hozzászólásommal.....

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146922 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146881 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta:

Sil írta: Khmm... khmm...

2500!!! :hello:

:tongue:


Hűha!Gratula....nemsokára te leszel a legaktívabb felhasználó!(kb.100 hozászólás választ el az első helytől...)

Namarie írta: Bár lenne még több ilyen aktív és értelmes hozzászóló...

Most vajon kire céloztál? 8O
Egyébként mért van az hogy a regisztrállt felhasználók közül a felének még egy hozzászólása sincs?Akkor minek regisztrál???


Pont azokra, akik jó régen regisztráltak, de se nem szólnak hozzá, se talikra nem járnak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146870 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Bőbeszédű... Nohiszen... :roll: :lol: Valahogy a könyvbeli melléknevek jobban tetszettek... Szárnyaslábú, meg Áldott (gy.k. Éadig)... :roll:


Akkor mit szólsz a szárnyaskezű-höz? :twisted:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146868 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
limbequatSil

remélem jelent valamit!! :roll:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

szótáraztam!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.445 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére