BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja #92956 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bátyám most nézi letöltött állapotban a TTT-t! :evil: Én akkor se nézem meg, mozit akarok először :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92947 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Mindenkinek akinek Szülinapja van! :bounce: :bounce: :bounce:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92932 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot! :hello:
Sok sikert a vizsgákhoz! :wink:
Na, megtanultam a tételem! :D
Még mindig nem láttam a TTT-t 8O :cry: Úgy volt h ma mek bátyámmal, de őlustasága bekavart :evil: :x Brühü :cry:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92923 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGA-BUNGA MINDENKINEK!
:wink:

(Nekem is, mert sajna az én helyzetem sem rózsásabb, mint a tiétek... :roll: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92918 Írta: Merras
Merras válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot, Észah!
A többieknek meg drukkolok a mindenféle vizsgákhoz és egyebekhez :agree:

Live long and prosper!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92917 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülionapot, ÉSzAH!

énis köv héten minden nap 2 dogát írok, és nem igazán tanultam még egyikre se, de ahogy ismerem magam, nem is fogok :lol: :lol: meg is lesz az eredménye... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92916 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha szülinap, hát szülinap. Még négyszer ennyit kívánok évek számában és negyvenszer ennyit boldogságban, ÉSzAH!
:agree:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92907 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakoznék én is az ünneplőkhöz:

Boldog szülinapot ÉSzAH! :bounce: :hello: :hello: :hello: :itscool:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92903 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot, ÉSzAH! :hello: :cheers: :cheers: :cheers: :hello:

Én inkább nem panaszkodom... 8) Jövő héten mindennap dogát írunk (vagy felelünk.. de az még rosszabb) németből, és ez csak a német... - de legalább nem vizsga... :roll: (Drága apám minden tanárnak megmondta, hogy sítáborba megyünk, ezért minden tárgyból felelek... :evil: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92899 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos én még csak gimis vagyok, de több tézém lesz, amikre-valljuk be- kevesebbet tanultam, mint amennyit itt fórumoztam...és lesz egy...egy..EGY...fizikaaaaa! 8O :dead: :quasi: :eek4: :confused2: :x
Na, de majd nekiesünk, és vágni fogjuk, drágaszág...

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92886 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali!

Asszem a jövőben "kicsit" hiányozni fogok a fórumról, ugyanis kezdenek összecsapni a fejem fölött a hullámok -felvételi előtt húzós egyfolytában fórumozgatni, úgyhogy bocsánat, de egy időre el foglak hanyagolni titeket. :bawling: Több, mint valószínű, hogy a holnapi Legsis talit is kihagyom, mert ma van a szívemszottya szalagavató :hello: és több óra nonstop bulizás után egész nap kóma leszek. Gondolok rátok és Orlandóra is! Ó, és
BOLDOG SZÜLINAPOT ÉSzAH! :cheers: :itscool:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92882 Írta: fenwick
fenwick válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, asszem ebben verhetetlen vagyok: jan. 31-ig még 6 vizsgám és 2 szigorlatom van hátra :D :D :D
(Nem is jövök fel ide többet addig. :( :( :( )

Namarie :closed:

Fenwick

üdv

Fenwick

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92861 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor sajnáljatok engem is, a statisztika igen távol áll tölem és most is veletek foglalkozom a tanulás helyett :roll: Jövö héten vizsga...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92845 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy szegény szerencsétlen cicát is lehet sajnálni, akinek jövo héten 3 vizsgája van - abból 2 szóbeli :evil: ....nem irigylem magaamt! :? :P *szegény cica...lehet neki drukizni* :lol: :lol: :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92838 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg angolból írok hétfőn. Szupi. (Elgondolkodtató, hogy eddig angol nyelvi osztályban a könyv 12 leckéjéből egyet fejeztünk be. Na, abból fogunk írni) Utána lévő angolon meg felelek, mert tennap is kihívott, csak hát betemetett minket a hó szerdán, úgyhogy nem voltam ott órán.

Ja, megyünk ki a moziból a TTT után, ki jön velünk szembe? A töritanárnő! Barátnőm emlékeztetett is a pénteki dogára :roll:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92808 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy lehetek ekkora-ekkora barom???a jövő 7 első 2 napján csupán 3 dogát írunk,én meg :!: nem tanultam eddig semmit :!:
Holnap meg szenvedhetek látványosan... :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92728 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem csak fizika doga... mindenképp sikerülni keel, hogy jobb legyek félévkor.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92723 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Phfú, hétfőre meg kell tanulnom a tételem, mert felelek.Végülis nagyából tom szerencsére :) , már csak le kell írni, meg a amit nem tok be kell vágni :x Azt tervezem h holnap elintézem, de akkor mek moziba, szal nemtom lesz-e hozzá lelkierőm a TTT elött...jaj jaj :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92691 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én csak egy fát kaptam majdnem a lábam közé... :roll: Szerencsére, még idejében ugrottam!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92688 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem :roll: :( Helyette 4 órán át sétáltattam a kutyot a 30 centis hóban, mer nem volt kedve őfelségének bejönni :x ...ki a parkból, be egy utcába, bunyó egy masztiffal, vissza a parkba, futás a gazda elöl akinek már befagyott a segge :x , vissza az utcába, rávetem magam, hazafele... :evil:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92670 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Volt ma valaki szánkózni? Mer' én igen!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92594 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem eddig még sose jött be :roll: :x Nem is ír ki semmit, csak kattingatok a Chat Now! szövegre mint a hülye és semmi :evil: Ti meg dumáltok vmi javáról meg h be kell vmit állítani, de honnan tudjam h mi a szösz az?
Ahh...pá chat...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92586 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem elvileg tegnap bejött, csak nem volt ott senki! :?
Telu: sziv! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92464 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Chat:én már meg se próbálom... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92459 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Najó emberek..ezentúl ne keressetek chaten mert nincs...kész..szal ha valami van akkor privit írni... :roll:

Aug köszike :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92427 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah! Vk. be tudná tenni az enyémnek is aképét, ha van? :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92406 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: +néztem az avatarod egész képét: nagyon Gorni! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92399 Írta: Manwe
Manwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: állat az avatarod!
Neked is haverod Darton?

"A köntöse kék és kék a szeme lángja is,
és zafír kezében a jogar, melyet a noldák
készítettek neki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92398 Írta: Manwe
Manwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem Augustine, énis itt vagyok.

"A köntöse kék és kék a szeme lángja is,
és zafír kezében a jogar, melyet a noldák
készítettek neki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92394 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
csak én nem járok chatre? :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.471 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére