BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja #91144 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De rendesek vagytok! / Remélem , nemcsak a hó, hanem a város és a tali miatt is írtátok/ :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91143 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk esik... az életszínvonal.. meg a hó.. északa óta... :D és hideg is... (mien meglepő.. nem? :) )
Ha én szegedi lehetnék... 8) :lol:
Vonatok/buszok: és persze az első óránk német.. és persze nem vidéki vaok.. és persze a sulink volt már olyan kedves pár éve, hogy akik vidékiek, előbb elmehetnek.. és én persze nem vidéki vaok... kár, hogy a lábbusz még jár... 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91141 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt nem hullik, hanem ömlik a hó és a csakúgy kavarja a szél. Reggel hatkor kezdett úra esni, a szél zúgására ébredtem.
A VOLÁN nem indít távolsági buszokat ha jól tudom, az egész országban. A vonatok 10-15 perc késéssel, de még mennek.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91140 Írta: Sagrat
Sagrat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namarie: itt, Pesten is hullt, sőt hullik a hó!!! kár, hogy szegedi vagy, én is úgy mászkálnék a hóban, de egyedül nem olyan hangulatos.
hm, az én avatarom nem tudom, honnan van. egy kupac avatarnak ismerem az eredetijét, ennek nem. azt se tudom, más használja-e már, én nem láttam. de nemrég vagyok itt ezen a fórumon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91130 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Olórin! Csodálatos az avatarod! Hát még a neved!

Kérdés. felétek milyen idő van? Itt annyira esik, hogy reggel hóekék takarították- a járdákat. Ilyenre nem is nagyon emlékeznek a szegediek. A Belvárosban a híd lábánál egy taxit az utasai toltak.

Ide is beteszem: ha valaki szegedinek van kedve ma vagy holnap egy találkozóra, jelezze. Nekem este 9-ig bármikor jó, ma is/jan.7./ és holnap is.

Ha csütötökön 2-kor a Belvárosi Moziba nézi a filmet, azt is jelezze, ha szeretné! Köszönöm!

Cikk: annyira nem rossz. Legalább a rendezőt eltalálta. Többet a film után...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91113 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, csak a cikk azt hagyta ki, hogy Faramir a Gyűrűvel akarja eljegyezni Éowyn-t... :evil3: Na jó, ez csak az én hülyeségem. De azért PJ is kitett magáért... :heu:

Képzeljétek, Frodó is úgy tudja, hogy a Gyűrű Szövetsége 7 tagú. No comment.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91112 Írta: Olórin
Olórin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahó mindenkinek...

Megint erre jártam, micsoda idő...
(az Ő keze lehozta a nyakunkra a Caradhras havát :) )

Dicsérjétek az és avataromat is :) és olvassátok a TTT kritikát az indexen!
klikk:
index.hu/kultur/mozi/lotr0107/

Üdv!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90928 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is tetszik :wink: olan aranyos, szelíd v mi :? , mindegy szal jó :)
Lehet h avatart változtatok?(Persze nem a tiédre Telu...)Már nem is tetszik ez a csaj a képen :? , ha találok vmit ami tetszik és még tudtommal senkié akko lecsapok :twisted:

Tom, tom...túlsokszor változtatok magamon, de hát ez van :oops:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90920 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D ugye milyen jó az avatarom 8) ??? Egyébként szerintem tök szupi a kép..olyan igazi Bombadil/Aranymagos az egész :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90903 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
fú, ez a kép így egészében naon yo. nem mintha egyébként nem lenne yo, csak hát így vhogy kislányosan hat, de ezen a teljes képen vmi fantasztikus! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90834 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu:itt vagy...(vigyázat,lassan tölt... 8O ) :wink: : img-fan.theonering.net/rolozo/im ... dberry.jpg

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90782 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
figyeltétek, hogy kb. negyed órája 28-an voltunk? Majdnem rekordot döntöttünk. :P Mi lesz itt jövő hét csütörtökön-pénteken...Elbírja majd a Fórum?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90772 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Telu! azt hiszem, Aranymagot. Szerintem hasonlít Rád, már amennyit én láttam belőled egyszer a félhomályban. Ezt nem a nem-feltűnésre mondtam! És nem dicsekvés volt, hogy csak egyszer láttalak... :? Na, Elanor, lelőttél. :P ahhoz képest, hogy Hildebrandt, jó.

Fereste: eléggé Boris Vallejora vall.


Oh...köszönöm :oops: néhányan már mondták :) (Bár nem vagyok Aranymag :roll: )

Fereste: Nekem marhára teccik az avatarod ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90771 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu! azt hiszem, Aranymagot. Szerintem hasonlít Rád, már amennyit én láttam belőled egyszer a félhomályban. Ezt nem a nem-feltűnésre mondtam! És nem dicsekvés volt, hogy csak egyszer láttalak... :? Na, Elanor, lelőttél. :P ahhoz képest, hogy Hildebrandt, jó.

Fereste: eléggé Boris Vallejora vall.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90766 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: így elsőre Éowyn...

Más holnapután, szerdán, 8-án lesz a LEP elvileg a fókuszban





"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90764 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta: Apropó: felvette vki ezt a műsort?

A Reggelit? Én felvettem. De én is csak onnan tudtam, hogy véletlenül elcsíptem, amikor kérdezte valaki a LEP-es előkészületek közben (2-án vagy 3-án), hogy ki vállalja, hogy megy a Reggelibe hétfőn.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90763 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: Aranymagot ábrázolja, és a Hildebrandt testvérek festették :) (van tőlük egy könyvem, abban is benne van).

Most olvastam, hogy Sil felvette azt a műsort :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90761 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Avatarok: Az összes többi avatarom már volt valakinek ezért kiválasztottam a legnemfeltünőbbet és betettem...mostmár annyira a szivemhez nőtt hogy ölni is tudnék érte :twisted: (Nem tudja valaki hogy kit ábrázol? :roll: )

Alyr: Volt :mrgreen: csak nem szokásom zárt helyiségen sapkában lennem...talán ezért nem láttad ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90759 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Tényleg, megtaláltátok már az avatarjaitok eredetijét? Én még csak Brisáét meg Elanorét láttam, azt hiszem, mindkettő Galadriel, de nem biztos...

Ne viccelj, Min, hiszen együtt nézegettük 23-án a Galadriel-képeket. :wink: Az én saját különbejáratú avatárom egy számítógépes játékból származik, csakúgy, mint pl. Augustine-é (ha jól emlékszem, azt is én küldtem be). És nem hasonlít rám, bár ÉSzAH az alakuló közgyűlésen azt mondta, hogy hasonlít. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90757 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm...hmmm... szóval most olvasom a LEP-es topicban, hogy az MTT volt az RTL Klub reggeli műsorában....ez mind szép és jó, de erről mi miért nem tudunk??? :nono:
Amikor Evenék voltak a Budapest Rádióban azt is csak tök véletlenül kaptam el, mert apám az hallgatta...
Most majd leszünk a Fókuszban, azt tudom, de, ha bármi ilyesmi lesz vhol, vmikor jó lenne, ha szólnának, akik tunak róla!!! :roll:

Apropó: felvette vki ezt a műsort?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90755 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én a régi és új avatáromnak egyaránt láttam az "eredeti változatát". a régi az asszem Lúthien volt, a mostani pedig eredetileg egy Boris Valejo kép, amely egy boszorkányt ábrázol :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90754 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyors válasz. nem csak neked

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90750 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közbe 1 gyors kérdés: Csak nekem nem műxik a chat? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90749 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: volt sapkád?
Nem is emlékszem...


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90745 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana-Celandine írta: sziasztok!

Ez az avataros dolog saját fényképpel tényleg jó 5let!
Itt is szólok, hogy BIRTOKOMBAN VAN EGY SÖTÉTKÉK ESPIRIT-NEVŰ SAPKA, a jogos tulajdonosa nem én vagyok, szóval keresem gazdáját. Szóljon,ha vki elhagyott a LEP-en egy ilyet! És légyszi adjátok tovább! köszi


A sapkááááááám :oops: mát mindenhol kerestem :oops: Ana, majd visszakaphatom vmikor ugye???? :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90730 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Tényleg, megtaláltátok már az avatarjaitok eredetijét? Én még csak Brisáét meg Elanorét láttam, azt hiszem, mindkettő Galadriel, de nem biztos...


Nem hiszem, hogy Gandalfét ne láttad volna... Léliét és Battiét megtalálod a KSz oldalán, egy-kettőt a waroftheringen... (meg tegnap találtam még valahol 2-t... :roll: ) És igen, Brisa és Elanor Galadirel... (akkor is a Lúthienek a legjobbak! :P )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90712 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sziasztok!

Ez az avataros dolog saját fényképpel tényleg jó 5let!
Itt is szólok, hogy BIRTOKOMBAN VAN EGY SÖTÉTKÉK ESPIRIT-NEVŰ SAPKA, a jogos tulajdonosa nem én vagyok, szóval keresem gazdáját. Szóljon,ha vki elhagyott a LEP-en egy ilyet! És légyszi adjátok tovább! köszi

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90690 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv néktek!

Az avatarok gondolom a különböző tolkien oldalaon található galériákból származnak... és egy egy nagyobb kép részletei




"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90657 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj, de régen voltam már ilyen felszabadult és jókedvű! Kimentümk ketten havaskodni, és úgy viselkedtünk, mint a gyerekek, aki látta, csak nézte. Vízkereszt éjszakáján két nagy szamár a szemmel láthatólag gyerek méretű hintán és libikókán éjfélkor havat dobál egymásra. :P ...de nagyon jó volt! Ajánlom nektek is! :P :P :P Olyan jó társaság vagytok!! élvezzétek az örömöket és legyen belőle siok- sok mindenkinek! Ég áldjon Benneteket!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90649 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem nem Svin csinálja...o csak összegyujtötte oket.
Ja... azt h neki köszönhetjük, azt úgy értettem, hogy o tette be nekünk az általunk kiválasztott képeket.

Min: nem úgy gondoltam, hogy ilyen vagy, csak azt mondtam, hogy tetszeni fog!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.468 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére