BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja #90370 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki föl akar jönni, az úgyis feljön ;)

Előző kérdésedre válasz: a fórumról 77 embernek már biztosan van jegye a premierre ;)

Avatarok: sztem tökjó dolog, és már a fórumozók lényéhez teljesen hozzánőtt az avatarjuk :) és tényleg sok mindenkire hasonlít, és az is érdekes, hogy vajon ki miért pont ezt vagy azt választotta :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90369 Írta: Manwe
Manwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hé emberek, én csak azt akarom kérni, hogy ha tud, mindenki jöjjön fel este 8 óra tájékában.
Vagy ez a rekorddöntés spontán szebb?
Na mindegy.

"A köntöse kék és kék a szeme lángja is,
és zafír kezében a jogar, melyet a noldák
készítettek neki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90363 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha avatar akkor már angié ööööö... Minerváé,Annáé,Rayané,Cicáé,Daeé öööö...és még elég sokk emberé... na szóval: Anáé Telcontaré Aielessé és még 1000 évig sorolhatnám....viszont elég sokk emberre hasonlít az avatarja ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90355 Írta: Manwe
Manwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!

Elrond: Jó az aláírásod, szereted a Queent?
Mindenki: Nekem minden avatar tetszik!!!!
Ha minden igaz, ma én is fenn leszek, nagyon remélem, hogy rekord lesz.
Ti megvettétek már a jegyet a TTT-re? (Hülye kérdés.)

"A köntöse kék és kék a szeme lángja is,
és zafír kezében a jogar, melyet a noldák
készítettek neki."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90319 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: 30: 5-6 nap múlva lesz ez még több is...


Hát, ha már most 12-en vagyunk fönn, akkor már ma este is rekorddöntés lesz.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90315 Írta: Olórin
Olórin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Olórin, ic gúd tu hev jú bek!!!


Minerva, hát, nekem is jó ismét erre járni...
Tudod, hogy van ez, egy maia, pláne ha istar, elég sokszor elkóborol, Eru tudja, miféle ügyeknek jár utána :)
De annál nagyobb az öröm, ha ismét felbukkan.

Mostanában szétvizsgázom magamat, de azért igyekszem időnként ide sandítani, hogy kedves rajongóimnak fényt lopjak a napjaiba...

:) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90314 Írta: Olórin
Olórin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

angelina írta: Olorin;imadom az avatarodat !!!


Ezt igazán öröm olvasni, íme egy válasz, hogy ismét gyönyörködhess benne :)

Imádom a női avatarokat :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90312 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: ... Imádom a kék-sárga összeállítást... ;) :roll:


Ikeából rendezkedsz be ezek szerint :-) Nekem még Evenstar avatarja tetszik nagyon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90281 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
... Iruniené, Kriszanáé, Estelé (jóképű az avatarod :D , kicsit István, a Khirályra emlékeztet :lol: ) Thauré, Rayané... a többi hirtelen nem jut eszembe, de vannak még dögivel... :mrgreen: Ja, meg persze az enyém!!! :mrgreen: :evil3: Imádom a kék-sárga összeállítást... ;) :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #90277 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olórin, ic gúd tu hev jú bek!!! :hello:
Avatarok, amik nekem különösen tetszenek:
Angié ;) , Elanoré...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90228 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ELJUNK SOKA :hello: :hello: :hello: !!!!!!

Olorin;imadom az avatarodat :wink: :D !!!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90227 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pl ma elmentem haverokkal, kb 4 órát nem voltam itthon és alig győztem a sok infót utána, ami persze nem baj, csak egy kicsit idegesít.Mer ha nem olvasom el, akkor tökre zavar h úú valyon miről maradtam le, ha nekikezdek, akkor meg rohadtul unom néha...na mindegy, már túlzottan belebonyolódtam :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90219 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, én sem voltam egy hétig fórumon, máris öt óra kell, hogy visszaolvassak mindent... A Lij és Orli topicot így is hanyagolom... Mi lesz itt később... :roll: De azért jó, ha sokan vagyunk. :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90218 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát azért annyira ne szállják meg ezt az oldalt, mert nem birom olvasni a züziket 8O Persze jó lenne, ha minnél többen érdeklődnének, de csak mértékkel :D ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90215 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Reméljük... :roll: :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90201 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Üdvözlégy Earendil, angyalok legfényessebje, a Földközép fölé ki küldettél az emberekhez!"


30: 5-6 nap múlva lesz ez még több is...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90159 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Min:jaja :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90156 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jók vagyunk, imádjuk megunkat! :lol:
Nerwen!, te Losttűrwen vagy, nem?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90146 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jujj, de jók vagyunk!Háháháá! :D :dance:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90144 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor háromszoros hurrá! :dance: :itscool: :sungl: :agree:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90142 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez disznóság, én is most akartam beírni... LOLLOLOL! :lol: :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90141 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj, most akartam én is beírni, hogy megdöntöttük a rekordot!!! Jejejeeee :mrgreen: :agree: :deal: :pimp: :biggrin2: :itscool: :bounce: :cheers: :dance: :up: :hello: stb... :)

Azért a LEP-nek megvolt a hatása ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90138 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hat hónapnak kellett eltelni ehhez. Meg kellett egy nagyon jó rendezvény :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90131 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ery: azoknak az internetezőknek a száma akik per pillanat a fórumot látogatják.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90130 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Váááá, ez nagyon rulz! :itscool:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90129 Írta: Olórin
Olórin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ide is bedugom azt a csúcsos kalapos fejemet és beköszönök :)
Szerbusztok!
Rég nem jártam errefelé...

"Mint rendesen, megint utána kellett járnom valaminek, utálatosan veszélyes ügynek..."

:) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90128 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi 30?
Jó-jó tudom ocska poén. :oops:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90127 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ah...ezek a történelmi jelentőségű pillanatok :cry: ...
Tökjóó :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90122 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már 30 :D :D

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90121 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hehe...mostmár 29 :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.439 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére