BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja #89257 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek naon Boldog Újévet kívánok!
:cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89252 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NAGYON-NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!


Vic

:dance: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89232 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
B.U.E.K. Mindenkinek.

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89208 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BUÉK (leszek a harmadik)

Ryana írta: Hello...!
Nos akkor most kifejezetten Rago kedvéért mesélek:
KAPTAM KARIRA GYU-T!!!! Yeah... :bounce: :hello:
Vmint elmentünk moziba, és néztünk... Hát... Szal HP-t :oops: , DE! Ugye, TTT-trailer van elotte. :mrgreen: OLYAN GYÖNYÖRUUU VOLT!!!!!
Utána mentünk haza, és beszéltük, hogy milyen volt:
anyum: háát, a könyv azért sokkal jobb...
én: hu, sztem gyönyöru volt!
anyum: az lehet, de még mindig nem adta vissza a könyv hangulatát...
én: és a zene hozzá...
anyum: milyen zene?
én: és az Aragorn szemei... :wink:


Az én kedvemért?? 8O :wink: köcccc!! :bounce:
Aragorn szemei!! :lol: Lehet, hogy 1 kicsit elbeszéltetek 1más mellett??? :wink: [/color


Sil írta: Hát én a TTT-filmzeneCD-t kaptam, Aragornos borítóval, de ezt már mondtam.

A tegnapi werkfilm naon aragorn volt! Teljesen lehidaltam tőle. Ma is biztos megnézem még 2-3-szor. :wink:



Én is Aragornos TTT CD-t kaptam!! jeeeeee! :wink:
werkfilm rulz!!! Már megnéztem 4x, Apu felvette nekem!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89174 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Asszittem h az HBO a FOTR-et fogja meglepi filmként leadni, de nem, helyette a hüle James Bond megy :evil: !Hurrá! :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89171 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
B.Ú.É.K.!!!!


Én meg a második :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89168 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BUÉK!!!!!

Asszem én vagyok az első, ebben az évben ;)

Imádlak Titeket!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89132 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MINDENKINEK SZERETNÉK BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNNI!!!!

[size=9:1ugisgcz]És rúgjatok be... :cheers: [/size]

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89049 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én iiis :!: :!: :!: :!: :!:
:arrow: BoldogÚjÉvet!!! :hello: :cooljump: :bounce: :cheers: :biggrin2: :clown: :dance: :hello:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88927 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak annyit...

Mindenkinek sikerekben gazdag és nagyon kellemes boldog újévet kívánok!

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88908 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nerwen! írta: Na szóval, mivel nem lehet nekem privit írni a nevemben lévő "ű" miatt és mivel az igazi nevem Nerwen, csak vmit bekavatram a regisztrációnál szal nem férek hozzá, ezért Nerwen! vok mostantól :D [/size]

És előtte Losttűrwen voltál (csak mert az összes helyen átírja). :wink: Köszi, megyek is privit írni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88895 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na szóval, mivel nem lehet nekem privit írni a nevemben lévő "ű" miatt és mivel az igazi nevem Nerwen, csak vmit bekavatram a regisztrációnál szal nem férek hozzá, ezért Nerwen! vok mostantól :D

Ja, és BUÉK!!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88862 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Ringmaci! :cheers: :cheers: :hello: :cheers: :cheers:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88842 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Istenáldotta, boldog, sikeres új esztendőt mindenkinek! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88755 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A TTT főcímdalát(vmit) is Enya énekli?vhol láttam egy trailert,ami alatt valami (nekemnemannyirateccő)ének ment...vaon az volt az?(nem tudom belinkelni... :? )

[size=9:6s1l2p84]Hogy ezt miértnem a Filmzene topikba írtam?![/size]

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88269 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: örök hálám! ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88265 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TTT Filmzene, semmi több... :cry: De az ember ne legyen telhetetlen! :roll: :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88264 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta: Fin: milyen naptár?? Festmények vannak benne? Vagy a filmből képek, vagy milyen? :) ([size=9:wgoyu13r]És véletlenül nem tudod, hol lehet kapni [/size];))


A Silverlandben...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88259 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nagyon le vagyok maradva.
Csak a Gy.U. társasjátékot kaptam meg :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #88253 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fin: milyen naptár?? Festmények vannak benne? Vagy a filmből képek, vagy milyen? :) ([size=9:10wxsnpf]És véletlenül nem tudod, hol lehet kapni?[/size];))

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88157 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu:én nem ujjongok, mert nem mek a premire, szal én kb utána egy héttel fogom látni :cry: [size=9:3crfbtc8]Jo jó egyszer már láttam letöltött állapotban, de úgy naon rossz volt :( [/size]

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88156 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lili:szólok én!De sztem nem fogsz lemaradni többről, mert az RTL-es is akkora port kavart, hogy az egész oldalon mki kb 6-szor bejelentette h mikor, mi, hol :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88154 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu:ezzel sztem mindenki így van... :wink:
De ha kíbírtunk egy évet akkor az a 13 nap már nen jelent semmit... :look:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88153 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt msot ide írom ;)
Úúúúúgy várom már a TTT-t...még mindig nem értem mért kellett 1 hónappal késöbbre tenni a bemutatót :roll: (Legyenmárjanuár8Legyenmárjanuár8Legyenmárjanuár8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88149 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Losttűrwen írta: Ehelyett kaptam anyuéktól tv-t, ami éjjel- nappal megy előzetesekre vadászva

Akkor szólj,ha megy vmi,mert én pl mindig lamaradok mindenről... :( :( :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88143 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én semmi Gy.U.-sat nem kaptam...mondjuk nem is kértem (videó kipurcannt :cry: , CD-t tölt bátyám :D ).Ehelyett kaptam anyuéktól tv-t, ami éjjel- nappal megy előzetesekre vadászva :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88140 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én sem maradtam GYU nélkül idén karácsonykor.Megkaptam a Két Torony filmzenéjét CD-n és a bővített változatot videókazettán.(hogy miért nincs még mindig DVD lejátszónk????? :( :( )
Tesómtól pedig kaptam egy GYU-s plakátot.
És azt hiszem nemsokára meglepem magam egy díszkötéses GYU-val... :sungl:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88136 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bővített verzió videón!!! :itscool: :mrgreen:

És egy TTT-naptár! Nagy és gyönyörű! :sungl:

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88131 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, hogy én se maradjak ki a sorból:
az egyik barátnőmtől megkaptam Az elveszett mesék könyvét (sajna, csak az első kötet :cry: , ja és Kincső, köszi az infót!! ;) )
Aztán itthon megkaptam a filmzenét, és a poszterújságot, nagymamámtól pedig a díszkötetes GYU-t!!! Az valami gyönyörű....szipp... :)
Szóval nem panaszkodhatok ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88116 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én karácsonyom sem telt GyU mentesen :D
Megkaptam a TTT filmzenét Cd-n. Irtó jó, már csak a filmet kéne megnéznem :roll:
És magamat szeretném még meglepni valamikor egy díszkötetes Gyűrűk Urával és egy Szilmarilokkal, ugyanis egyik sem díszkötetesben van meg :wink: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.741 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére