BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #87098 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...de én holnap elmegyek... :roll:
BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cooljump: :dance:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87097 Írta: Lord_III_Aragorn
Lord_III_Aragorn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv. No mivan, hogy mindenki boldog karácsonyt kiván? hisz még van idő!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87082 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon boldog karácsonyt!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #87031 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Múlt éjjel ötkor arra ébredek, hogy a TELIHOLD (Áfi! HE he ;) ) a szemembe süt. Aztán kiültem nézni a tájat, és tök szép volt. Én sem vagyok normélis, hajnali ötkor a tájat nézni a kilencedik emeletről... Hehe :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87015 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
most egész hülyének érzem magam............
pedig még csak szőke sem vagyok............

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87014 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hová lett az aláírásom??????????????,

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87012 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86975 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek boldog karit!!!
Igen, tök szép telihold van! Tegnap ahogy mentem haza pont azt figyeltem..akkor már fent voltak a csillagok is és naon cép volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86931 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Buon Natale!
Boldog Karácsonyt mindenkinek! :itscool: :wink:
Tényleg telihold volt még reggel is látszott egy jó sokáig :mrgreen:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86889 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namarie: Köszke...Neked is ;)

Mivel mostanság nem nagyon leszek...(bár kitudja :roll: ) Ezért nagyon Boldog Születésnapot szeretnék az alábbi személyeknek kívánni majd: Lara, Augustíne, Ring és Böszi ;) (bocs ha vkit kihagytam de nem emléxem mindenkire :oops: )

Majd még bizti benézek csak azért elöre is 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86887 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
TELIHOLD VAN!!! Csodásan szép telihold....

Egy darabig nem leszek, úgyhogy :

Mindenkinek boldog Karácsonyt és áldott, békés új esztendőt kívánok! :P

A vizsgázóknak meg minden jót és sok sikert! (Ha valaki nem szereti, hogy ezt kívánják, helyettesítse be igény szerint.)

Isten áldjon mindenkit! :P :P :P :P

"Adjon az Isten szerencsét, szerelmet, forró kemencét.."

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86839 Írta: Lord_III_Aragorn
Lord_III_Aragorn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv. Tán azé nem emlékeztek rám, me más néven voltam (gregthedj... asszem, ki tartja ezt számon?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86833 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Konichiwa Gozaimaszu!!

Csak szeretnék mindenkinek nagyon kellemes és boldog karácsonyt kívánni.Valószínű mostanság nem leszek neten,ezért a kicsit korai kívánság :D !

Sayonara!!

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86708 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lord_III_Aragorn:
Hátizé...csatlakozom a többiekhez..mondjuk én sztem nem vagyok itt annyi ideje, mint pl. Alyr, szal lehet, hogy elkerültük 1mást. Szegény Te!
Alyr:
Én is mindíg lemaradok ezekről... :cry:
Ithil:
Ok, azért majd próbáld meg!! Lécc!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86516 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ragoran: be szeretném de kell vkit szerezni akinek van scannere.. :? :roll: Meg remélem nem csak egy nagy fehérség fog látszani az egész képen :oops: :quasi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86504 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy lehet, hogy mindent lehet kapni, csak én nem látom?

Lord_III_Aragorn


én sem emléxem rád...



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86449 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lord_III_Aragorn írta: Új (pontosabban régi-új) vagyok,

Bocs... nem rémlesz :oops: Akkor milyen néven futottál? Ugyanezen? :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86411 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ithil Iarfeniël írta: Képzeljétek! Tesiórán hóhobbitot, pontosabban hó-Frodót építettünk! :D Igen jó lett, le is fényképeztük... A lába lett a legjobb: a szőröket fűszálakkal helyettesítettük :up: Az Egy Gyűrűt meg a tenyerén tartja mint azokon a plakátokon. Szal nagyon elvoltunk :wink: :look: :mrgreen:

A képet majd ugye bescanneled!?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86364 Írta: Lord_III_Aragorn
Lord_III_Aragorn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem. Ki hogy van? Új (pontosabban régi-új) vagyok, szal elég kevés fogalmam van arról hogy itt mi van (utoljára tavasszal jártam itt, s a forumon is).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86359 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képzeljétek! Tesiórán hóhobbitot, pontosabban hó-Frodót építettünk! :D Igen jó lett, le is fényképeztük... A lába lett a legjobb: a szőröket fűszálakkal helyettesítettük :up: Az Egy Gyűrűt meg a tenyerén tartja mint azokon a plakátokon. Szal nagyon elvoltunk :wink: :look: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86255 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elrond: a bővített DVD 1 extrás lemezén van rajta a legelején Tolkien élete, méghozzá elég részletesen. 8)
Ne haragudj, de nincs időm leírni neked: vizsgára készülök

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86149 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kardok, kardok, kardok... *Csoooookiiis tekintet* Én lenni naon szeretni kardok... Kardok lenni széééépek... :D (Persze, még csak az kéne, hogy lássam a sirályos kardomat, elképzelni is rossz, hogy mit csinálnék... :roll: ;) :P :D :twisted: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86142 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Even mondta hogy a neten meg lehet rendelni az összes kardot....Ööö...persze azért nem olyan olcsón... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86138 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SEGÍTSETEK!!!!!!

A MESTER (azaz JRRT) életéről kell írnom, és sajna alig van róla adatom!!
Sűrgős lenne, kedden le kéne adnom!!!

Köszi!!!

[size=9:1m861umm]Ja és ha lehetne a e-mailben küldjétek, vagy priviben!![/size]

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86055 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én biztos nem venném meg, de megnézném, hogy mégis mien...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86054 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De jó neked én még nem láttam előzetest, de vadászom rá :lol:
Nekem nem tetszik ez a "Gandalf-kard meg Fullánk" árusitása.Nem tudom mér csak nem...olyan izé az egész.Hallottam h az egy gyűrű is eladó fillérekért! :evil: Na ezt jól elmondtam :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86050 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli:Nekem mért nincs egy ien napom?? *huhhh*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86045 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli:csak nem a Harry Potter 2. részét nézted meg? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86044 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Oa jó volt ma....

Elmentem moziba, hogy megnézzem a.... legyen elég, hogy egy filmet. Beszélgetek apuval, és egyszercsak felcsendül egy ismerős dallam (aput azonnal csendre parancsoltam :D ) ... TTT előzetes volt, de hosszabb és részletesebb, mint az eddigiek (hogy kerül Elrond és Aragorn egy helyre?).... csodás volt.
Ezekután kijövök a moziból, és meglátom a DVD hosszabított verziójának díszdobozos változatát (sajnos apu nem volt hajlandó megvenni :cry: )

De a legszuperebb csak ezután jött!!! Mászkáltunk egy kicsit, és megláttam egy... azt hiszem, önvédelmi boltot. És mi volt ott kiállítva? Narsil! . Annyira csodálatos. Egyszerű, mégis nemes... (106.500 HUF 8O ) De ugyanott még eladó Gandalf kardja is, meg Fullánk.... [size=9:187p6hoe]Nehéz volt onnan elrántgatni[/size] :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85995 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ry:Sztem is 25 körül vhol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.490 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére