BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 9 hónapja #85975 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
20 és 30 közöttinek látszik...10-en éves nem naon-sztem. :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85974 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem túl idoszeru már, de azért a jólneveltség kedvéért válaszolok...
Annak, aki kérdezte:
Olyan jó, hogy... Egy halom idot beszélgettem olyan vkivel, akivel imádok beszélgetni. És megbeszéltem vele, hogy vasárnap elmegyünk sétálni Mecsekbe. :wink:
Meg olyan, hogy megtudtam, hogy kiadták a Sethanon alkonyát. (És anyu tudomásul vette, hogy GyU mellé ezt is kérem karira. :twisted: )
És asszem megtaláltam Estelt. :P

Ja és egy kérdés: szerintetek az avatarom kb. hány évest ábrázol? Úgy értem szerintetek is "lehet tizenéves, de akár a harmicas évei elején is járhat"? - tudom, buta kérdés, de Ryana leírásában van, és elgondolkoztam... :look:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85957 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aynenn írta: Azért lehetséges, végülis a gyűrű mindkettőjük fölött áll és se Frodónak se Samunak nincs hozzá hatalma h azt legyőzze.


Igen, ez igaz! Elméletileg biztos meg történhetett volna, hogy miatta összeverekednek, engem csak az idegesít, hogy a könyvben szó sincs ilyesmiről........ (jó, persze, van egy olyan momentum, hogy Frodó vmiféle orkként látja Samut, aki el akarja venni a Gyűrűt, de azért ez is más dolog...). A Gyűrű hatalma nagy, és nehéz ellene küzdeni, de a könyvben nem uszítja egymás ellen őket, hanem ketten, együtt próbálnak meg ellene küzdeni... és nem külön-külön... :roll:

(Azt megjegyzem, hogyha esteleg PJ úgy csinálja meg, hogy összeverekednek, aztán utána könnyes kibékülés következik :cry: és ettől a barátságuk sokkal erősebb lesz, akkor vlsz. nem lesz egy szavam se, de nekem ez akkor sem stimmel... :roll: )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85953 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért lehetséges, végülis a gyűrű mindkettőjük fölött áll és se Frodónak se Samunak nincs hozzá hatalma h azt legyőzze.De ha nincs a gyűrű akkor tényleg a világ legnagyobb hülyesége h ők ketten össze verekednek!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85949 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a verekedés engem is kiakasztott! Meg is beszéltük Sesyvel, hogy se Samu, se Frodó nem támadna a másikra még a Gyűrű hatása alatt sem! El se tudok képzelni nagyobb hülyeséget, minthogy ők ketten összeverekednek...
Sztem pl. azzal, ahogy a FotR-ben Bilbó szinte átváltozott egy szörnyeteggé, amikor meglátta a régi Gyűrűjét, azzal is angyon jól lehetett érzékeltetni annak hatását...mégse volt szükség verekedésre...
PJ, PJ.... nemtom, mi lesz ebből...
A míáik amit ezzel kapcsolatban olvastam azt már beírtam a Frodós topicba. Bemásolom ide is, hogy ez a két - sztem fatális baromság :evil: - egy helyen legyen. 8)

Jaj, ezt olvastam vhol:

Idézet:
Szméagol és Frodó „alkuja” mintha törést okozna a két hobbit barátságában. „A hozzájuk csatlakozó Gollam rossz hatással van Frodó és Samu kapcsolatára - mondja Elijah Wood. - Barátságuk próba elé kerül, mikor Frodó lelkében látható változásokat okoz a Gyűrű közele. Csavardi Samunak ettől kezdve nagyobb felelősséget kell vállalnia a küldetésben, mert gazdája lassanként kezdi elveszíteni érzékenységét, tisztaságát és a küldetés sikerébe vetett eddig megkérdőjelezhetetlennek vélt reményt."


Az a rossz, hogy sztem a könyvből nem ez jön át!! Persze, Samu nem nézi jó szemmel Gollam ténykedéseit, de nem hiszem, hogy ez törést okoz a Frodóval való barátságában!!
Tolkien leírja, hogy eleinte Samu naívnak hitte a gazdáját, hogy ilyen elnézően bánik Gollammmal, de aztán rájött, hogy egyáltalán nem az!
És mi az, hogy kezdi elveszíteni a tisztaságát???? (Hát igen, eléggé piszkosak lesznek... ) Ez hülyeség...
Jaj, PJ, PJ, nehogy vmi baromságot csinálj...


I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85920 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Hm...ezt már valahol olvastam :roll:


Én szúrtam be a Trufás-Pippines topikba.
A könyvben sztem könnyebben lehetett érzekeltetni a Gyűrű hatását, mert ott azt is leírhatta Tolkien, hogy ki-mikor-mit gondolt. Ezt egy Filmre így nem lehet felvinni...Ezért kellett a verekedés...gondolom Samu oda megy Frodóhoz,Frodó azt hiszi a Gyűrűre pályázik és bekattan. Mint Völgyzugolyban Bilbo amikor meglátja a Gyűrűt...ezt még a Filmre is fel tudták vinni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85915 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezek a filmesek :twisted: ...na mindegy majd kiderül :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85903 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ööö..nem tom...nem láttam a filmet... lehet hogy Gollam miatt...vagy Frodó azt hiszi hogy Samu elakarja venni a Gyűrűt...vagy mittomén...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85902 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
...de attól még verekedéssel? 8O Végül is igaz.. még mindig jobb, mintha Frodó egész úton nyafogna... 8) De miért esnek egymásnak?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85901 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az biztos de szerintem PJ kiakarta hozni ezt is a filmből...mert ugye vannak olyanok akik még nem olvasták a könyvet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85900 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: a könyvben verekedés nélkül is naon jól láccik a Gyűrű hatása... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85885 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szentem azért hogy megmutassák hogy mennyire hatással van Frodóra a Gyűrű :arrow: példa erre még Szméagol és Deagol története is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #85884 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt én is hallottam, hogy verekedni fognak... de hogy erre miért van szükség.. :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85883 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm...ezt már valahol olvastam :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85882 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Most találtam egy mozi honlapján:

Elijah Wood egy interjúban elárulta, hogy A Gyűrűk Ura – A két torony egyik jelenetében összeverekszik egymással Zsákos Frodó és Csavardi Samu. A szcénát idén nyáron vették fel Peter Jacksonék Új-Zélandon.
Tolkien regényében ilyen verekedést hiába keresnénk, a scifi.com-nak nyilatkozó Elijah Wood szerint azonban szükség volt a jelenet utólagos beépítésére, mert ezzel is érzékeltetni akarták, milyen hatást gyakorol az Egy Gyűrű Frodóra.
A film moziba kerülő változatában a Frodó és Samu közötti verekedés szelídebb „hangszerelésű” lesz, ám Wood elmondta, hogy a DVD-n megjelenő bővített verzióban Sean Astinnel folytatott bunyójának vadabb pillanatait is látni lehet majd.


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85881 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
zsoffija: Egy Szarumánkát, ha felesleges lenne... ;) :roll: :P

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85878 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sőt,még velem se történt semmi katasztrófális :!: :roll:
A németdogát csütörtökön is elrontottam volta... :?

Heheeee!!!!
A Deutsch kindertojásban 2tornyos figurák vannak :!: :hello:
Már van 3 Szarumánunk, egy Éowynunk, meg egy Kígyónyelvűnk...(nagyon gááááááááz!!!)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85826 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana:Mien yó? Velem semmi yó nem történt, de rossz se....olyan átlagos pénteki-nap....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85818 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ry: igaz, hogy most nem mászok fel a csetre... (de még lehet), mivel itt van a rokonság (nem Léli ;) ) egy része... de azért mesélj! ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85816 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem általában a péntek13-ak mindig kivételesen emlékezetesek maradnak - és azért, mert mindig vmi jó történik velem! :roll: :wink:
Tehát ez is kellemes volt.

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85790 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kriszana:időnként nekem is kéne 1 ien nap...
Léli:Teszegény!
Adelard:Mért nem tucc itten lenni? :cry: Azért Neked is boldog karit!
Velem semmi különös nem történt....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85750 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kriszana: Nem lehet összevonni az énekeset más talival. Ahhoz hely kell, meg beéneklés... Tehát, ha megyek pénteken valamien talira, akkor az az énekes lesz (mivel az énekkar részben az én felelősségem). De persze szívesen veletek tartanék, csakhát... ez van.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85745 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Matek: Felelés
Biosz: Semmi
Kémia: 5-ös TZ
Német: Doga
Töri: Lukas óra
Angol: Felelés

Ráadásul éjjel kábé 6 órát aludtam, negyed hétkor keltem és most majd' szétrepül a fejem.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85744 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szegény Leli,akkor neked nem volt túl szerencsés ez a péntek13.
Az én napom nagyon jó volt (bár be kell valljam, nekem soha semmit nem jelentett ez a péntek13, sem rosszabb, sem jobb nem volt bármelyik másik átlagos napnál) :)
reggel fölkeltem 7 körül,de csak azért,hogy az anyukámtól és a hugomtól elbúcsúzzam, mert ők elindultak dolgozni. :P
Utána visszabújtam a jó meleg paplan alá, megnéztem A legendás trombitás c. filmet (Andy Garcia, Gloria Estefan), ami nagyon jó volt szerintem. 8)
Azután mosakodás, felöltözés, reggeli, majd neki álltam történelmet tanulni, ezt 10-től egészen 17-ig műveltem, most pedig kiélem magam az interneten. Meséljetek még, kivel mi történt ma!
Léli: te nem csatlakozol a jövő pénteki (dec. 20.) talihoz? Énekelhetünk is akár. :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85743 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
teszegény... :D
Én meginnt itt kuksoltam egész nap... - és bújtam a régi fórumokat, és olyan dolgok derültek ki számomra, amiket már régen elfelejtettem... példul, hogy alyr skizo, Asmo meleg, dodie hülye (nem én mondtam... illetve én csak helyeseltem), és hogy dodie találta ki a dámont... stb.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85740 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy mi történt velem?

1. Elfelejtettem, hogy ma nem lesz nulladik órában matekunk (eludhattam volna még 1 órát!!!).
2. Bioszból dogát írtam (4 kérdésből 2-t azért nem tudtam, mert még nem tudtam pótolni, a másik kettő meg naon nehéz volt).
3. angolból írtunk (előző órán ott sem voltam!)

De ezen kívüól semmi különös...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85734 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meséljetek, kinek, hogy telt Luca napja, vagyis péntek 13? Történt valami érdekes?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #85702 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
equus5: Boldog névnapot nekik!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85701 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az unokatesómnak meg a nővéremnek van ma névnapja (Luca & Ottília)
Boldog névnapot mindenkinek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #85696 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meg Luca napját. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.586 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére