BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 10 hónapja #85249 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rago: Alt Gr+ F vagy G ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85226 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ragoran! Kinek nem jut csomag, és ki a mikuláskorú? Az, aki adja, vagy az aki kapja? Remélhetőleg mindenki kap a Mikulástól valamit. :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85213 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namarie:Hát én azért örülnék, ha jönne még sok Mikulás-csomagom, de végülis nem ez a lényeg....És mi van, ha nem nő fel annyi gyerek, mint ahány "Mikulás koru" van, akkor vkinek nem jut csomag? :lol:
Penni:Hogy lehet kockás zárójelet írni??? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85211 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Ragoran! Nem, csak tudod egy idő után vannak elvárások az emberrel szemben. Pl: hogy ne akarjon a Mikulástól semmit. Olyan szamárságot ne mondj, hogy nem akarsz felnőni akkor, ha egy bizonyos életkor után nem hoz a Mikulás ajándékot. Gondold el: akkor a Te Mikulásod fog hozni valakinek, nem Neked mesélnek, hanem Te mesélsz este a saját gyermekednek. :wink: És ez jó.
Az én Mikulásom a hugomnak hoz ajándékot, és rettenetes jó érzés.

Nőj nagyra erőben egészségben, és addig is sok szép Mikulás-csomagot! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85204 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Yavanna írta: equus5: Légyszi áruld el, hogy honnan van ez a kép és hogyan tetted be ide!!! Plííííz! :eek2:

Képet úgy tudsz aláírásba tenni, ahogy az üzenetbe. Csak manuálisan kell, mert a profil oldalon nincsenek formázó ikonok. A lényeg, hogy a képnek léteznie kell valahol a neten.

Kb. így kell kinéznie:
[img ]kép.helye.hu/kép.jpg[ /img]

(annyi különbséggel, hogy muszáj volt space-eket rakni bele, hogy ne képként rakja be :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85186 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elrond:Szurkolok/lunk!
Thaur:Nekem is elküldöd?
equus5:Hát sztem konkrétan sehol, max, ha csináltatsz!
Namarie:Mért? A Mikulás csak 18 éves korig hoz ajándékot??? :lol: :cry: Akkor nem növök fel! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85177 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot mindenkinek!!

Drukkoljatok! Szerepelek a karácsonyi színdarabban! Erum, mekkora beégés lesz... :( :crap:

[size=9:1v1y5eza]Kitartás, éljen Szálasi! :D :D (csak vicc volt)[/size]

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85169 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Adelard: Brisának elküldtem :)
ha megadod az e-mail címedet, akkor neked is elküldöm :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85157 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Van valakinek Cross Borns szövegkönyve? És ha igen, kaphatnék én is?


Van!! Csak már megint nem emléxem pontosan, asszem Thaurnak... :oops: :oops: :oops: :oops: de nekem is nagyon kéne! :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85154 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van valakinek Cross Borns szövegkönyve? És ha igen, kaphatnék én is?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85121 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv néktek!

Yavanna: (vagy ahogy korábban írtam, hogy rímeljen a Darkyval -nameg az Alyval aki meg én volnék ha nem lenne r betű-: Yavy ;) )
Hát igen, meg is látszott hogy egész éjjel nálatok szórta a csomagocskákat, hozzánk csak némiképp késve érkezett meg...
De azért gondoljatok bele, a fél világra csak karácsonykor jut ideje...

Legyetek jók ha tudtok, de azért nem csak az számít...



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85077 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éljen a Mikulás! Hozzám is jött az öreg jóságos szakállas bácsika és itt-ott hátrahagyott egy-egy csomagocskát! :D :D :D Nálunk még mindig titokba oson át a házon éjszakánként és reggel mindig újságolom a családnak, hogy ki járt nálam az éjjel!
Ilyen pillanatokaban érzem azt, hogy sose növök fel! :wink:

Kérlek Eru! Ha már küldtél egy kis téli fagyot, akkor egy kis havat is küldj hozzá!!! Hamisítatlan adventi hangulat lenne! :hello: :o h: :itscool:

equus5: Légyszi áruld el, hogy honnan van ez a kép és hogyan tetted be ide!!! Plííííz! :eek2:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85065 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Teljesen meghatódtam, amikor hazamentem péntek este. Lassan 25 leszek, épp ezért nem is vártam, de az ablakban várt egy nagyobb csokimikulás, egy csomag és gyümölcsök. El se akartam hinni, erre Anya hozott egy szem Ferrero Rochét, amit a családi közösen kapottból tett el külön nekem. Még most is könnyezek egy kicsit a meghatottságtól... :oops:
Örülök, hogy jók voltatok, és annyi mindent hozott a Mikulás! Legyen mindenki nagyon boldog! Áldott Adventet!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85034 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF! OFF!

én írta: OFF!
A segítségeteket szeretném kérni. A minap láttam valakin egy olyan nyakláncot, ami egy lánc és rajta egy Egy Gyűrű lóg. Nem tudjátok merre lehet ilyeneket kapni, és kb milyen nagyságrendben?
Előre is köszi
UFF!


Senki sem tud semmit? :bawling:
UFF! UFF!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85032 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A mi tanárainknak (azoknak, akikkel pénteken volt óránk) a mi Mikulásunk csokimikulást hozott. Na jó, az ofőnek egy majd fél métereset :tongue:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84885 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Yavanna írta:

Lamorak írta: Tőlem is, nagyon boldogot!

(Eiával már készítjük a szőke parókát... vagy nem azt kérsz ajándékba? :) )


Ezt már ugyan Eru se mosse le rólam, de azért talán még nem olyan szörnyü a helyzet!



Mi ez a paróka dolog??? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84880 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lamorak írta: Tőlem is, nagyon boldogot!

(Eiával már készítjük a szőke parókát... vagy nem azt kérsz ajándékba? :) )


Ezt már ugyan Eru se mosse le rólam, de azért talán még nem olyan szörnyü a helyzet! :lol: Már 22 vagyok, csak megkomolyodom egyszer :roll: :bounce: :dead: :o h: :tongue: :heu: Vagy mégsem?

Mindenkinek 1000 köszönet, aki megemlékezett rólam! Éljenek a nyilasok! (Mármint persze nem azok a 'nyilasok')

Gyerekek! Teljesen meghatódtam, amikor benéztem ide! :crying: :D

Valin nostare Aralataion! :hello: :hello: :hello: Meg persze minden decemberinek! :wink:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84817 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan:Én spec láttam az Oktogonon,de drága volt, ezért utánajártam és vettem ugyanolyat feleannyiért igaz az aluljáróból... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84815 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ragoran, de jó neked! A fenébe, én idén egy darab virgácsot nem láttam. Amint fölfedezem őket valahol, tutira megveszem az összeset. (Legyen mivel levezetni a szadizmusom. Rajtatok. Hi-hi :mrgreen: )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84806 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Antares:
Nekem:
zokni,csoki,szaloncuki!

Ez a szülinap a kezdő oldalon nagyon jó 5let! Meg kéne valósítani! Én 100%-ig támogatom!!!

Elryn:Valin nostare!!!!

És ki-mit-kinek adott?
És pl adtam a számtech-tanárnak virgácsot, mert előző nap azt mondta, hogy minek várjuk a Mikulást, úgyis csak virgácsot kapunk! Én nem kaptam virgácsot /kivételesen/, de vittem At'bának! Vigyorgott is rajta! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84801 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éljen, már ketten vagyunk, Elanor!

Köszönöm Namarie utólag is!

De a december a nyilasoké, éljenek a NYILASOK! Mindenki jó volt az elmúlt évben? Mi volt a csizmában tündék, kószák, emberek, törpök, istarok, entek és hobbitok?

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84770 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ezt nem hiszem el, ennyi szülinapost egy rakáson! :lol:

Ezt a topicot át kéne nevezni BSz topicnak 8)

De azért BSz mindenkinek!!!

Antares írta: Az én időm nemrég járt le, és csak az eddig felmerült horoszkóp-témák miatt kérdezem: nincsen(ek) itt rajtam kívül skorpió(k)?


Én az vagyok! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84759 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Örültem, hogy láttalak titeket. Itt voltam újra

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84720 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot MINDENKINEK, akinek van/volt/lesz! (Elryn neked különös tekintettel, bár ha jól tudom, az az egy én voltam. :look: ) :hello: :hello: :hello:

Képzeljétek, egyik hörcsögöm félszemű lett. :( :( Verekedtek tesójával, és pont "kikaparta" a szemét... :cry: Most vmi ilyesmi: :blackeye:

Ja, és boldog Mikulást is mindenkinek, remélem, sok szép és jó dolgot tojt a cipőtökbe! :tongue: Nekem telerakta mogyoróval. :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84719 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare minden decemberinek!!!!!!!!!! :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84716 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Ari! :cheers: :cheers: :hello: :cheers: :cheers:
Meg jó Mikulást mindenkinek... :)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84700 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Valaki segítsen már: Gollamot kellene elérnem. Nincs meg valakinek a száma? Vagy tartja vele a kapcsolatot valaki? Fontos lenne...


Brisa: Minervát kérdezd...szentem Ö tartja vele a kapocsolatot ;)


Más:

Nagyon sok Boldog születésnapot kívánok Ari!!!

Ja és Hepi Mikulást mindenkinek ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84697 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon sok boldog születésnapot minden ma születettnek, :P Isten éltessen mindenkit sokáig, :P és jó Mikulást, :P valamint boldog névnapot! :P

Antares: Utólag is boldog születésnapot! :P / Én nem vagyok Skorpió, csak az ascendesem az./


Brisa: remélem, a fórumos Gollamról van szó... :wink:

Rayan: egyetértek, de hol maradnak a Föld, Levegő meg Víz jegyűek?! Szerintem Mindenki nagyon szuper itt a Fórumon. Másutt is!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84696 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:cheers: Boldog szülinapot Peti! Tündecsók a kószakobakodra! :cheers:

[size=9:3sgfc8dd]Hát...én csak annyit tudok, hogy Oroszlánok rulz. Durván rulz. Nah, jó, egyéb tűzjegyűek is rulz :twisted: [/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #84677 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki segítsen már: Gollamot kellene elérnem. Nincs meg valakinek a száma? Vagy tartja vele a kapcsolatot valaki? Fontos lenne...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.491 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére