BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 9 hónapja #83829 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot ALYR!!!

Eru éltessen sokáig, bokád érjen tokádig 19. születésnapodon!
:D :D :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83724 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elanor: :crying:
equus5 kérdése engem is érdekelne!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83702 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF!

A segítségeteket szeretném kérni. A minap láttam valakin egy olyan nyakláncot, ami egy lánc és rajta egy Egy Gyűrű lóg. Nem tudjátok merre lehet ilyeneket kapni, és kb milyen nagyságrendben?
Előre is köszi

UFF!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83678 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Offolok kicsit:
A uj naláirásom azért van ilyen hülyén irva, mert másképp nem fért ki, de nekem teccik sz`al lemondok a magyar helyesirás szabályainak alkalmazásárol...
nektek tetszik?

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83632 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sziasztok!

Elanor, én is épp így gondolom, és kicsit irigyellek is (meg másokat is), mert én csak az MTT megalakulása után hallottam az egészről, úgyhogy egy csomó nagy élményből kimaradtam.
Bár én még csak a hatodik hónapomhoz közelítek a fórumon, de nekem is rengeteget jelent - mondhatom, hogy ez a társaság jelenti nekem az alapot mindenhez, amit csinálok. Annyi lehetőséget kaptam, hogy meg sem tudom köszönni :wink:

üdv mindenkinek! Cue :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #83616 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
tudom, hogy ez a mostani témához off,de.. Valaki nemtudja merre találom az avatáromat?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #83609 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most, hogy Elanor mondta, nekem is eszembe jutott, hogy akadtam rá ere az oldalra.
Asszem február volt, amikor Julcsi barátnőmmel megbeszéltük, hogy péntek délután megnézzük a Gyűrűk Urát. Utána egy osztrák újságban (Jö) írtak internetes oldalakat ezzel a témával kapcsolatban, azokat nézegettük szünetekben a számtek teremben. Meg amiket újságokban vagy akárhol találtunk.
S egy nap (a jóég tudja már, hogy hol :D ) ráakadtunk erre a címre. Emlékszem (akkor még nem ismertük a könyvet), ahogy olvastuk egyszerre a nyitóoldalon: Hol vannak a dúnadánok, Elesszár, Elesszár? stb...

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83332 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elanor: megható... :crying: naon szép gondolatok :)

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83324 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot!!!

Hát eltelt egy év... ma van pontosan egy éve, hogy először írtam a fórumra (ne kérdezzétek, honnan tudom ilyen jól... egyszer ezer éve visszakerestem, mert kíváncsi voltam, aztán egyszerűen megjegyeztem - egyébként a 26-os szám életem sok fontos eseményében visszaköszönt már).
Huh, el se tudom hinni, hogy ennek az egy tettnek a hatására mennyi midnen történt velem ez alatt az egy év alatt, és hogy megváltozott az életem: nagyon fontos részévé vált ez a fórum. Ismerősöket és - talán mondthatom - barátokat szereztem. Annyi nagyszerű élményben volt részem Veletek (gondoljunk csak a nemrégiben megesett DVD nézésre, vagy a kósza-talikra, kirándulásokra, táborokra, mozizásokra, vagy akár csak a szimpla fórumozásokra, vagy a vége-hossza nincs csetelésekre a tolkien.hu csetjén). Tanuja lehettem az MTT megalakulásának (bár az alakuló-ülésen sajnos nem tudtam ott lenni :( ), és tagja lehettem/lehetek magának az MTT-nek :)
És még annyi minden elé nézünk... pl. 111. szülinap, vagy TTT preimer, hogy csak a legközelebbeiket említsem.

Ez az egy év úgy tűnik, mintha legalább 111 lett volna... :) De milyen kevés ez a 111...ööö... egy esztendő, ha ilyen kiváló és nagyszerű hobb...ööö... fórumtagok közt élhet az ember. Az itt jelenlévőknek a felét sem ismerem fele olyan jól...najó, hagyjuk, mert belezavarodom :)

Szóval az a lényeg, hogy nagyon jól tettem, hogy egy évvel ezelőtt idetévedtem, és úgy döntöttem, hogy hozzászólok egy témához (azt hiszem, az első a GYU-HP összehasonlítása volt :roll: 8) ) a tolkien.hu-n... tolkien.hu...sztem ez a név legtöbbünknek már sokkal többet jelent, mint egy honlap címét...

Najó, nem húzom tovább, így is sokat írtam, a lényeget úgyis értitek :) de ha nem, akkor leírom: köszi, hogy vagytok! :) (És köszi Svinnek, hogy kicsit több, mint két évvel ezelőtt megalkotta ezt a fórumot, és köszi Tokien-nak, hogy leírta arra a bizonyos dolgozatra azt a bizonyos mondatot...és köszönöm a szüleimnek, a barátaimnak, az aranyhalamnak ;) )

U.i.: most úgy látszik, ilyen érzelgős hangulatban vagyok, de azért remélem, nem néztek teljesen hülyének, hogy ilyenket írok... :oops:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83320 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Virág! :deal: :hello: :bounce: :up: :cheers:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83308 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot! :D :D :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83306 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szanten: Boldog névnapot!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83290 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szanten Isten éltessen sokáig, míg a füled le nem ér bokáig! :D :D

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83287 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És Isten éltessen sokáig erőben, egészségben! :P :P :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83278 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szanten, ha erre jársz ma, boldog névnapot! ;)
:D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83244 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv Equuus itt nálunk, remélem jól fogod érezni magad közöttünk
Namarië

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83201 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Equus! Dehogyis :oops:
Elanor: ugye, hogy kár volt emlegetni a lóevést meg a láncfűrészt?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83198 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hehe, hehe....szóval járok külön-angolra, ahol mindig párokban kell gyakorlni, mind1, ez nem lényeg...szóval volt ott egy fiú, akiről kiderült, hogy szereti a GYU-t, rre megkérdeztem, hogy ismeri-e a tolkien.hu-t, erre ezt válaszolta: "Egyszer odatévedtem, de aztán el is menekültem"

:lol: Nem is tudtam, hogy ilyen ijesztőek vagyuink... azt már nem volt alkalmam megkérdezni, hoyg ezt meg hogy érette, mert párt kellett cserélni, de lehet, hogy köv. órán megkérdezem... :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83161 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Na jó, adok egy kis segítséget: kattintsatok az idézet gombra... :wink:


Hejj! Csak én lehetek ilyen hülye!! :oops:
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83138 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:

equus5 írta: Üdv...
Mivel megfelelőbb témát nem találtam ide köszönök be...
Új arc vagyok :wink:


Üdvözlet köreinkben! Szeretjük az újakat. Főleg pirosan és ropogósan. Már hiányzott a friss hús... :evil3:

Kérdeznék pár dolgot. Márha szabad...

Szóval, hogy szólítsunk. Úgyértem, ekus-5-nek mondják a nevedet?
Kis hazánk mely részén laksz? Hány éves vagy? Mit tanulsz/dolgozol?
Meg úgy egyébként. :mrgreen:

A válaszaidat beírhatnád a profilodba is...


Höhö... A nevem kiejtését a többiek már leírták. Bp-n lakok, 14 éves vagyok (úgy sejtem én valahol az alsó korhatárt ütögetem nálatok :mrgreen: )... Mire vagytok még kíváncsiak? :wink:

Amúgy meg az én jelenlétemben ne nagyon feszegessétek a lóevést :nono:

Alyr: Hát ennek örülök :lol: (mármint annak, hogy a társaság nem közveszélyes)

Amúgy meg elnézést hogy most így szétoffolok mindent, csak mostanában nem jártam a neten :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83111 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana-Celandine írta: hali Lili, hiányoltunk ám hétvégén :( kár,hogy nem jöttél
Gratula a plakátokhoz, nekem zászlócskákat sikerült szereznem a múlt héten az egyik boltban. Olyat, ahol a szereplők külön-külön szerepelnek.
Nagyon klasszul néz ki :P

Én is sajnálom,hogy nem mehettem. :(
Oyan kis zázlócskákat már én is próbáltam kérni ugyanabban a könyvesboltban ahonnan a plakátok vannak,de azt mondták,hogy semmi pénzért nem adják.Azért a héten még egyszer megpróbálkozom vele... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #83039 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hali Lili, hiányoltunk ám hétvégén :( kár,hogy nem jöttél
Gratula a plakátokhoz, nekem zászlócskákat sikerült szereznem a múlt héten az egyik boltban. Olyat, ahol a szereplők külön-külön szerepelnek.
Nagyon klasszul néz ki :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82931 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta: Lili: csak ennyit szeretnék kérdezni: honnan, és milyet? :)


Még 2,5 hónappal ezelőtt megkérdeztem egy könyvesboltban,hogy nem adnák-e ide a plakátot és azt mondták,hogy november végén fogják beszedni a kirakatból és akkor megkaphatom.Hát ma elmentem és ideadták.Csak itthon bontottam ki és akkor láttam,hogy kettőt adtak. :D :P :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82921 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lili: csak ennyit szeretnék kérdezni: honnan, és milyet? :wink:

Lara: sztem kérdezd meg a haverjait, hogy mit szeret, vagy lehet, hogy tudsz is róla egy-két dolgot, hogy mi iránt érdeklődik, és sztem csak találsz vmit! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82910 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj behalok ezektől az emotikonoktól...Nagyon jók,amiket beraktatok!!

Amúgy most én is tökre örülök mert ma sikerült két GYU-s plakátot szereznem!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82907 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: Találtam mégegyet:
Rago, Andi: [img]*http://kép_url[/img] (* nélkül)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82903 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Segítségetekez szeretném kérni!!!Az ügy nagyon komoly,örülnék,hogyha segítenétek.Szóval arról van szó,hogy karácsonyi húzás volt az osztályban és én egy fiút húztam!Szerintetek mit lehet venni egy fiúnak ami tetszik is neki?Plüssmaci elvetve.Köszi!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82899 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Így: Na jó, adok egy kis segítséget: kattintsatok az idézet gombra... :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82891 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Télleg telihold van? Nem is tudtam róla. Csak az tűnt fel két napja, hogy milyen szépen kerekedik a Hold. :P Én is fel vagyok dobva (naná, szokás szerint este nem bírok magammal :tongue: :biggrin2: )
Csatlakozom Ragoranhoz: hogy kell képet beszúrni? Nekem se sikerül :(

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #82857 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Látszik, hogy telihold volt/van. Feltámadtak a gyilkos ösztönök. Először emberevés, lóevés, most meg láncfűrész...Éjjeli mászkálások teliholdban. :wink: ..Hmm... gyanús, gyanús.... Te Elrond, most jut eszembe, nem beszéltünk mi a Gellérthegyen? Tudod, piros Tűzvillám, méregzöld ruha...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.561 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére