BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 11 hónapja #80781 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
*meghajol*
Telukám: Nem... :? Egyszer érek rá, és... :evil:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80777 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rago: Kérd szerintem Ryanatól ;)
Jah és 1 kérdés: Müxik valakinek a chat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80746 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És aki nem tud angolul az lembas nélkül marad??? :cry:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80703 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Javitás:Ryana:aki még kérdezte az nem Rayan volt hanem Eglar ;)


Uuupsz. :oops: :oops: :oops: Bocs. Az avatar teszi... :oops: :?
Tehát: Eglar.

És Lili: köszi. Így már rémlik. :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80683 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Javitás:Ryana:aki még kérdezte az nem Rayan volt hanem Eglar ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80680 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thaurwathiwen írta: Mindenki!

Aki némi válalkozó kedvet érez magában és szeretne főzni (és tud angolul v. fel van szerelkezve 1 szótárral) annak figyelmébe ajánlom ezt az oldalt:
www.councilofelrond.com/modules. ... file=index

Itt van pl. a lembas receptje is :)

Üdv:
Thaur

Itt van az oldal,amin rajta van a lembas receptje. :wink:
Egyszer én is kipróbálom... :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80672 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu, Rayan:
Vmikor vki vhova (bocs, de közelebbit nem tudok :oops: ) belinkelt egy oldalt, amin különböző receptek voltak, köztük lembas is. És most jutottam el odáig, hogy lefordítottam és megcsináltam.
Amúgy nem jó, mert kellett volna hozzá mallornlevél is, de hát azt sajnos nem tudtam szedni... :wink:
De igazán lembas-szerű: egyet eszel belőle, és utána télleg nem kívánsz többet. Igazából finom ám, de pl. első ránézésre nem túl bizalomgerjesztő, csak az, amelyikre tesóm csinált erezet-mintát. Nem baj, több marad nekem. :twisted:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80633 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Area írta: Akkor én Envingion vagyok, a hallgatózó teler!!!


Area: Nem akarok kötekedni...DE:Nem tudom, lány vagy-e, de azt tudom, hogy az 'Envingion' végén az '-ion' az hímnemű... :oops: A női az '-ien'/ '-iel'/ '-wen'. Szóval nem inkább Envingien?

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80632 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: Sütöttem lembast! :mrgreen: :bandit: :itscool: :biggrin2: :sungl:
(Na ma elég szűxavú hozzászólásokat írok. Bocs. :oops: )


Telu megkérdezte: miből? Hát.. az engem is érdekelne. :) :roll: :twisted:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80548 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor én Envingion vagyok, a hallgatózó teler!!!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80546 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana: Mibööööl????
Lili: Ha benézel ide: fel tudsz most jönni???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80537 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sütöttem lembast! :mrgreen: :bandit: :itscool: :biggrin2: :sungl:
(Na ma elég szűxavú hozzászólásokat írok. Bocs. :oops: )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80516 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Area: A tündék egy csoportja (teler)

Üdv
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80513 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi az , hogy Teleri (angolul van, egy faj)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80478 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hááát...unatkoztam nyáron :D ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80476 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Igen még mindig én vezetem :D

De,hogy lehet ennyi hozzaszolast irni? :roll: Mikor en fogok 1300 korul jarni... :roll: Majd jovore. :roll: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80474 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen még mindig én vezetem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80473 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Lili Gratula ;) Nekem meg az 1372.hez????

Koszi. :D Gratula neked is. :wink: Gondolom meg mindig vezeted az uzenetek szama szerinti listat :?: En most eloztem meg Svint... :twisted: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80471 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lili Gratula ;) Nekem meg az 1372.hez????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80470 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Azt nehéz lesz :P


Azert csak menni fog... :roll: :lol:
Senki nem gratulal az 500. hozzaszolasomhoz? :cry: :bawling: Meg ilyet? :evil: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80468 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt nehéz lesz :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80467 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Oké majd irok privit ;) Gondold meg 2X is... ;)

Ok.Mar meggondoltam.Hatha en is eltanulom toletek es visszakapjatok... :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80466 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké majd irok privit ;) Gondold meg 2X is... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #80465 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Nos, most Thaur nincs fenn szal most nem lehet...Csak fárasztani szeretnénk...ez családunk fö foglalatossága :D

Ok,akkor majd szoljatok,ha fonn lesztek.Mondjuk azert meg meggondolom,hogy folmegyek-e... :lol: :mrgreen:

Huh...ez az 500. hozzaszolasom.Megfogadtam magamban a 400. hozzaszolasnal,hogy a Frodos taliig meg lesz az 500. :lol: :D Nyugodtan gratulalhattok... :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80464 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:5739wyfj]1. Bocs. :arrow: hogy ideírom, mert yobb ötletem nincs.
2. Bocs. :arrow: hogy talán még látni fogod ezt a szöveget valahol máshol...[/size]


Nos, csapjunk a nazgulok közé. Megalakult a Palantír Társaság. [size=9:5739wyfj]'Tolkienról , -kicsit komolytalanabban... :) ' [/size] Főleg azért alakult, mert szegény szeged-környékien nemigen tudnak utazgatni. Havi összejövetelek, nix tagdíj, Szegedi központ. Info: palantir@posta.net

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80463 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, most Thaur nincs fenn szal most nem lehet...Csak fárasztani szeretnénk...ez családunk fö foglalatossága :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80462 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telu írta: Nekünk müxik a chat...még szerencse...Thaurral igértünk neked 1 kis kikészitést

Akkor inkabb jobb,ha fol se megyek? :lol: :hein: :D
Egyebkent mivel akartok kikesziteni? :roll: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80461 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szió Lili!!!
Nekünk müxik a chat...még szerencse...Thaurral igértünk neked 1 kis kikészitést ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80460 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Csak egy kerdes nektek mukodik a chat.Egyszer szeretnek folmenni es most nem jo... :(

[size=9:ytoyy6yy]Az xXx-et en is ajanlom,foleg TTT trailerrel az elejen. :P [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80457 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek és egyébb fajok ;)

Ajánlom neketek a XXX filmet...naggyon jóóó ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.546 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére