BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 1 hete #79251 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: Nem csak a te chat-ed nem műxik. Senkié (tudtommal). Beszélgessünk itt (hamár van ez a fórum)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79250 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telukám! Vígasztaljon, nem csak te vagy így... nekem se műxik.. meg ahogy látom anyámnak se...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79249 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:wink: Ezzel most nem vagy egyedül... (mármint a chattel) :P

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79241 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!! Jöttem panaszkodni :( Hát a chatem már megint nem müxik... hát igen...ez az én szerencsém....egyébknét elszomorit hogy ilyeneket irnak a GYUrol :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79183 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: :D Ugyan már! Miért? Nem az az eltökélt céljuk, hogy "Csapnivaló" legyen? :roll: :mrgreen: :lol:

Brisa: Alighanem igazad van... :oops:

*Estel a fejéhez csap, és szomorúan legyint: "már a szenilitásom se a régi..." :?
Köszi, hogy kijavítottál! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79120 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a #&$ß÷@ oldal.... Szerintem is kéne nekik levelet írni. Hosszú, minden hibájukra kitérő levelet. Persze az MTT nevében.

Ki csinálja meg?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79119 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: "OFF" (Ha egyáltalán van olyan dolog, amelyet ebben a topikban annak lehet nevezni :roll: ):

Ezúton szeretnék köszönetet mondani a tegnapi - különböző formákban kifejezésre juttatott - jókívánságokért, és megemlékezésért egy jeles történelmi alakunk :lol: névnapjáról,

DE :!: szerintem inkább Kincső öccsének kellett volna címezni őket... hiszen őt valóban Koppánynak hívják... ;)


Én úgy tudom, hogy Koppány, nem Kincső öccse. Asszem unokatestvérek... (De javíts ki, ha tévedek, Kincső. :wink: )

De akkor is boldog névnapot Koppánynak, azaz Trithyn-nek. Meg persze az összes név rokonának.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79061 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor ezuton is szeretnék Kincső öccsének boldog névnapot kivánni...
Éljenek a Koppányok!!! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79054 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"OFF" (Ha egyáltalán van olyan dolog, amelyet ebben a topikban annak lehet nevezni :roll: ):

Ezúton szeretnék köszönetet mondani a tegnapi - különböző formákban kifejezésre juttatott - jókívánságokért, és megemlékezésért egy jeles történelmi alakunk :lol: névnapjáról,

DE :!: szerintem inkább Kincső öccsének kellett volna címezni őket... hiszen őt valóban Koppánynak hívják... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79043 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Bár a könyv olvasói nem emlékeznek a trilógiában Arwen nevű tündére

Hát az amnéziások biztos nem emlékeznek rá :roll:

A tünde nyelvet Andrew Jack és Roísin Carty dolgozták ki, részben a kelta nyelv alapján


Eszméletlen mennyiségű hülyeség. Nem hiába hívják a lapot Csapnivalónak... :evil: :evil: :evil:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79040 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Írjunk már nekik egy felvilágosító levelet. Lehetőleg lassan, érthetően és tőmondatokba fogalmazva... :roll:
Ilyen oltári baromságot ne nézzünk már el.
[size=9:1vw0agh1](Talán még az MTT-t is hirdetnék. :wink: )[/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79017 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt hiszem, az lehet a gond, hogy B. R. "barátunk" a trilógiát olvasta el ötször... Márpedig a Gyűrűk Ura nem trilógia! (amint azt remélhetőleg mindannyian tudjuk... ;) ) Igaz, Lamorak? :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78996 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még egy gyöngyszem a hobbitokról:

Félig vízi, félig szárazföldi életet élnek


A hobbitok kétéltűek! Vagy lehet, hogy hódok :mrgreen:

Azért az sem piskóta, amit a Két Toronyról ír ugyanez az oldal:
www.cspv.hu/issues.php?id=000081

Boromir: A gondori király fia

Csak szeretett volna az lenni... :(

Bár a könyv olvasói nem emlékeznek a trilógiában Arwen nevű tündére

Hát az amnéziások biztos nem emlékeznek rá :roll:

A tünde nyelvet Andrew Jack és Roísin Carty dolgozták ki, részben a kelta nyelv alapján

Ha ezt Tolkien mester hallaná :rmad2: :evil: :rmad2:
Egyszerűen nem értem, hogyan írhatnak ilyen dolgokat. Ezzel saját magukat égetik le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78938 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

...Ők bányásszák például a Mirtill (varázslatos páncéling) anyagát is...

8O 8O :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78937 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hm...ennnek az embernek az "agya" olyan mint a szita...hát normális ez????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78925 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még egy gyöngyszemet találtam valahol, azt írja az entekről :!: hogy segítenek Gandalfnak a balrog legyőzésében. Hm, szerintem Szarumán nem igazán örülne a jelzőnek... :crazy: :rmad2: :shake: :down:

Lili: Kösz... úgy sem találtam volna meg még eccer :roll:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78915 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa:bár nem vagyok Eurynome,de itt a cím :arrow: www.cspv.hu/issues.php?id=000080

Korábban már volt szerencsám e remekműhöz... :lol: :lol: Szőrnyű... :x 8O :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78908 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ez fantasztikusan gagyi! 8O
És ezt kiadják... sírjak? :oops: vagy nevessek? :o

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78878 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ha az ő memóriájára támaszkodtak, akkor minimum amnéziás a srác!!! :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78806 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eurynome: Ez hol van pontosan? Beraknád a linket?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78796 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O 8O Ez dúúrva!! Főleg a köszönet! :cyclops: :down: :shake:
[size=9:56otliix]Legalább ne adná meg az igazi nevét... (vagy nem fél tőlünk?? :evil: )[/size] [size=9:56otliix]Megtaláljuk!!![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78685 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Néhány igen hmm... érdekes idézet az origo-ról:

Félig vízi, félig szárazföldi életet élnek

a hobbitok mármint

Legtöbbször fák odvába vájt barlangokban laknak

A tündék varázserővel bíró, [...]lények

Van egy köpenyük, amivel láthatatlanná lehet válni, ezt a hobbitoknak adják

Jellemző fegyverük az íj

hegyekben élnek, kőházakban

a törpök...


Alul volt:
[size=9:s32rq273]Köszönet Bérczy Róbert barátunknak, aki eddig ötször olvasta a trilógiát, és akinek a memóriájára nagyban támaszkodtunk e melléklet megírása során. [/size]

Najóvan... :evil: :? :cry:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78661 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenki!

Aki némi válalkozó kedvet érez magában és szeretne főzni (és tud angolul v. fel van szerelkezve 1 szótárral) annak figyelmébe ajánlom ezt az oldalt:
www.councilofelrond.com/modules. ... file=index

Itt van pl. a lembas receptje is :)

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #78634 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem ez a legjobb képeslap:

kepeslap.alien.hu/create3.php?f= ... un/031.jpg

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #78392 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Na, elkészültek végre a múltkori képek.... :? 8O Amikor megláttam őket, akkor mondtam, hogy többet Azt a gépet csak végszükség esetén veszem a kezembe... :evil: :x De azért lett egy Nagyon Jó sztárfotó: Yao-ról. Illetve, nem azt mondanám, hogy jó, hanem, hogy... megható. Majd meglátjátok, hogy mire gondolok.

Estel, Ulmo: a Ti sztárfotóitok is sikerültek :twisted: Bezzeg a tortás képek... alig lehet kivenni, hogy mindkettőnél Cica és Darky ólálkodik a torta körül :twisted:
Ja, persze. Svin: újabb sztárfotók rólad :twisted:
És most Eia sem úszta meg (még a szegedi tábor vége is rajta van :twisted: )
Brandír: rólad is van már képen. Nem a legtökéletesebb, de kivehető. :D

Na, röviden ennyi. Holnap viszem a képeket (+a múltkor egyesek által már látott szegedieket is), de a negatívokat biztonsági okoból itthonhagyom 8)

pápá

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #78326 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jééé! Ez az oldal naon ismerős... :D Többször is küldtem már lapot innen... :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #78319 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D
Nem én csináltam őket, a Brisa által belinkelt képeslapkülő oldalon, a képeslap szövegéhez mellékelhető emotikonokból mazsolázgattam... szerintem is az uccsó a "legédibb"
(direkt azt hagytam a végére.. ;) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #78311 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel! Estel! Estel!
Ezeket az emotikonokat hogyan csináltad???? :hein: Az utolsó olyan aranyos, hogy nem találok szavakat!!! De a többi is csúcs! :itscool:

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #78291 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel! Honnan vannak ezek a fejecskék? Annyira tetszenek!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #78193 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello hello!!!

Áááá...az a térkép marha jóóóó :D
Ezt a cimet én már rég ismerem 8) asszem Undinak küldetem onnand képeslapot ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.421 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére