BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 11 hónapja #80399 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is Én is

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80398 Írta: Lucifer
Lucifer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minerva, nagyom jó a Fekete Szilmarillnok! Kérek még!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80397 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jah. Olyan sok helyen, olyan jókat láttam

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #80396 Írta: Lucifer
Lucifer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Frissíteni kéne az emotikonokat, Már olyan sok új van....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #80395 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jók ezek a emotikosok!!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80394 Írta: Lucifer
Lucifer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak dumálni szeretnék

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80393 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
van. Mért kérded?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80392 Írta: Lucifer
Lucifer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van itt valaki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79964 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel:megissza hajfestékét???? :lol:
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79878 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tessék elolvasni a Fekete Szilmarilok fordítását by én, Középfölde :arrow: Szilmarilok topic!!!!!!!!!!!!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79858 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: Jahahahahajj, nem bírom!!! :lol:

Ezt nézzétek meg!



Bruhahahaha!



*röhögőgörcs, röhögőgörcs*

8O Öhhhhhhhhhhh.......... 8O
Estel...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79794 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Vic írta:


Hát itt meg mi történik? 8O Miért issza meg az egyik a másik hajfestékét? :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79787 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: A legközelebbi közgyűlésen Veled kezdem! :D


Dejóóó :dance: :itscool: Hmm...kár, hogy addig áprilisig várni kell... :lol: :lol:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79775 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez nagyon cuki, röhögjetek Ti is egy jót! :lol: :lol:

www.flumps.org/myweek.html

De már az emotikonok miatt megéri:



Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79774 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miután Valinort eltávolították a felszínről és Arda gömb alakúvá lett, ha elég sokáig mész nyugatra, megérkezel keletre :lol:

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79772 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hobbitok és tündék élnek Oroszországban! :eek2:

english.pravda.ru/main/2002/10/14/38142.html

A legutóbbi orosz népszámlálásnál Perm városában néhányan hobbit vagy tünde nemzetiségűnek vallották magukat.
Lehet, hogy a tündék mégsem Nyugatra vándorolnak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79771 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel:
egész jol, a végére már majdnem mindenkiröl tudtam kicsoda
de ezt már megszoktam Tolkientöl
az ö nevei legaláb eredetiek(bár néha épp ezért nehéz)


Szerintetek észreveszi az irodalomtanár hogy eszzében vesszak helyett vszakot irtam?[/u]

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79750 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta: Hát igen, elvileg én lennék a ''14.'' Elvileg az enyém is le lett volna rajzolva, de aztán mégsem... tényleg mi is volt vele a baj?? :?

Szóval nekem is el tudnátok küldeni?

:oops: Hát igen... ha jobban megnézed az avatárodat, láthatod, hogy kék alapon fekete rajz, fehér körvonalakkal, amit elég nehéz egy szürke grafitrúddal 'élvezhetően' visszaadni... és mire a közgyűlésnek ahhoz a részéhez értünk, amikor a Te képed került sorra, már késő du. volt, és pocsék fényviszonyok :arrow: Egyszóval rajtam kívül álló okok miatt kénytelen voltam megfutamodni a feladattól... :cry:
;)
A legközelebbi közgyűlésen Veled kezdem! :D
(És a többi jelenlévő még le nem rajzolt névtáblájával folytatom... [size=9:1mbxh9e3]Újabb dolog, amiért érdemes eljönni az MTT-közgyűlésre :lol: 8) - csak névtáblát küldeni nem ér! :nono: :D [/size])

Fimbrethil: Gratulálok!! :hello: És hogy bírtad a sok új nevet? :roll:

Rayan... Azért ez az emotikon már korhatáros volt... :mrgreen:

Ryana: Csatlakozom Ragohoz :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79746 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana:Helyes! Megnyugodtam!!
Akkor sztem a legjobb:
Rinannawen
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79743 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hümm-humm-burárum!
Félreértés ne essék: nem áll szándékomban nevet változtatni! :oops:
Csak gonodoltam megkérdezem, hátha nincs jobb dolgotok, mint ajánlani egyet. :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79720 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyszerűen maradjon: Ryana!!!!! :crying: Már éppen sikerült megszoknom!!! :wink:
_________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79656 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Riannaiel

csináljunk uj szavazást:mi legyen Ryana uj neve
:P

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79634 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Star Trek fanok!
A decemberben bemutatasra kerulo Nemezis-bol ujabb trailer jelent meg a neten. ( www.startrek.com , www.quicktime.com )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79616 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lestat írta: Ryana: miért :?: :oops: 8O :?


Csak mert egyedül nem tudom eldönteni, és gondoltam, megkérdezlek Titeket. :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79605 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana: miért :?: :oops: 8O :?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79602 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana: Sztem v. Rinanna v. a Rinannawen :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79600 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintetek melyik a legjobb:
Rinanna
Rinannaiel
Rinannaien
Rinannawen :?:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79570 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: :lol: :lol: :lol: :lol: Behaloooook!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79528 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan: nade-nade! :twisted:
Egyébként, hogy bírod berakni? Emotikonokat én is tudok, csak berakni nem sikerül, mert ide nem lehet bemásolni... :cry:
Estel:
Bár én nem vagyok a tesód, de azért megnézhetem a képket?? Naaaaaaa????
____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79521 Írta: Lucifer
Lucifer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryan: Ezek meg hol voltak??? 8O 8O 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.084 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére