BESZÉLGETŐS topic

Több
22 éve 6 napja #79459 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: KIOLVASTANA SZILT!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smokin: :sungl:
(látom a csodálkozást némelyetek arcán, de még csak most sikerült)


Bizony, én is csodálkoztam rajta: azt hittem, itt rajtam kívül mindenki olvasta, és csak én vagyok ilyen tudatlan, aki a GyU-t is csak eccer olvasta, akkor se végig, mert a függelékek nem igen akarództak menni neki... :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79430 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jahahahahajj, nem bírom!!! :lol:

Ezt nézzétek meg!



Bruhahahaha!



*röhögőgörcs, röhögőgörcs*

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79400 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fim:Nem inkább kiolvastam akart lenni??? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79397 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KIOLVASTANA SZILT!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smokin: :sungl:
(látom a csodálkozást némelyetek arcán, de még csak most sikerült)

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79385 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elanor: Te se lettél rajta? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79380 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen, elvileg én lennék a ''14.'' Elvileg az enyém is le lett volna rajzolva, de aztán mégsem... tényleg mi is volt vele a baj?? :?

Szóval nekem is el tudnátok küldeni?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79360 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ry: Sok sikert ;)
Öhöh...Léli akko elküldöd? Thanks ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79318 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:?: Estel! Nem akarnád az enyémet is lerajzolni :?: :hein: *Nagyon szépen nézek*
Grrr. Arrgh. Szóraxik itt velem ez az egész. Nem jönnek be a betűk, csak néhány.
A hozzászólásokban egyáltalán. Csak az emotikonok. :? :rmad2:
Tegnap este errefelé néztem (de télleg csak néztem), elraktároztam, mit fogok ma reggel (hajnaban!) hozzászólni, erre csak a múlt oldalon találom meg. Szal azokhoz az idézetekhez ("csapnivaló"): először azt hittem, poén, és halálra röhögtem rajta magam. :roll: :wink: Aztán kiderült, hogy mégse.
Na megyek, mert "jobb" dolom van. (Suli, dolgozatok. :dead:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79298 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minerva: Igen, és Nagyon Jó rajzok. Kár, hogy a scennerem pocsék... :cry:

Na, mennem kell. Sziasztok, és legyetek jók!

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79297 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Min: Estel rajzai: Az MTT gyülésen Léli megkérte hogy rajzolja le az avatarját...aztán hogy Eiaét...aztán Ringét...aztán a köv. szünetre a fél társaságét összeszedték ;) Ja és beletartozik 1+ is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79295 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miyen képek? 8O Én is akarom! Illetve szeretném... :roll: *szépen néz*
Nekem se működött a fórum.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79291 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Majd legközelebb nem???? :D Mert nagyon szépen rajzolsz ;)
[size=9:2e6lyvg9]Mi vagyok én? Posta? Na jó ezegyszer még átadom ;) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79288 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igen.
[size=9:2kpiwolr]Telu: én is őt.[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79287 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OKÉ...Kár hogy én kimarastam a 13ból...
[size=9:1to8gubt]Estel:Anyánk üzeni hogy puszil téged... [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79286 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, a manó sem tudja, mi volt itt addig...

Igen, KB. úgy volt, ahogy Estel mondja.
Ugyanis nem volt kikötésed, hogy nem lehet máshol felhasználni... :twisted: (azért megkérdezem, kikerülhetnek a képzőművészeti honlapra?)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79285 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy volt, hogy "A 13-nak" mind elküldi majd. :roll: De azért beleegyezem abba is, hogy tesóm megkapja. ;)
Ja, és ne legyen a beleegyezésem nélkül sehol felhasználva! :x

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79282 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nektek se müködött a fórum???Ez egyre furcsább...Léli: Elküldenéd nekem is Estel rajzait?
(Ha Estel is beleegyezik...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79281 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De. :D
Nem. :(
(mi a fene volt itt háromnegyed nyolctól egészig? :P )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79280 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel! Csak arra gondoltam, hogy a rossz scennelésű képeket inkább meg sem nézed... (lehet, hogy csak holnap tudom küldeni...)
És azóta már rajzoltál újabb képeket? Az újságba is kellenek, meg a képzőművészeti oldalra is... (Ez mindenki számára felhívás! :!: !)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79279 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:!: Azt hiszem, hogy Yavanna mondta PMTTT-ban, hogy neki a Byronos rész teccik a Hegylakóból. No, jókor szólok, de holnap lesz. 16:20, kb. :!:

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79278 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar_Leli írta: Estel! De rég láttalak! Elküldjem neked az avatarokat?

:roll: Ez most szerinted nem volt felesleges kérdés? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79276 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szegények :? Erről jut eszembe! Ma a matektanár kihívott felelni a táblához, ésadott egy olyan feladatot, amit egyáltalán nem vettünk! 8O (kb. így néztem rá). De végül siekrült segítség nélkül megoldanom 8)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79266 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: Szió :(
Min: Na én bizti nem took menni...
Léli: Én meg ma vesztem össze vele...olyan egy szadista.... :? Ráadásul a matekot is ö tanitja és 2 marha nehéz egyenletre adott 7 percet :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79263 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pápá kislányom!

Eru vigyázzon rátok!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79261 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jól :) Hétfőn összevesztem a tesitanárommal, ma meg féligmeddig kibékültem... :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79260 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki! Blind Guardian koncert? Vasárnap? :roll: PllííZ! (Mondjuk azt nem tudom, hol lesz, de utánanézhetek. 3 rongy a beugró :? )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete - 22 éve 1 hete #79259 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, nekem mennem kell...
*meghajol* Sziasztok, rokonságom! :)
u.i.: ÉaVÖf! :wink: :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79256 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Huhh...azt hittem már én vagyok ilyen szerencsétlen béna hogy nem megí a chat...látom mégse...és egyébként hogy vagytok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79255 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel! De rég láttalak! Elküldjem neked az avatarokat?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #79254 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
... elkéstem... de nem baj.. családba marad ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.582 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére